פורום טיולי משפחות

אלעל- מזמינים כרטיסים

שלום,

אני עוד מבין הבודדים שטס רק בחברת התעופה הלאומית של מדינת ישראל.

מה לעשות סומך רק על טייס ישראלי.

כשאני מזמין טיסה באתר של החברה יש באפשרותי לבחור קלאסיק ( כולל מזוודה)  או לייט ( לא כולל מזוודה). איך אני בוחר 4 כרטיסי טיסה אבל רק 2 מהם כביכול עם מזוודות כי הרי אני צריך 2 מזוודות גדולות ולא 4, נכון?

האם צריך להזמין כל כרטיס בנפרד? האם יש כפתור סודי שנותן לי להזמין 4 כרטיסים, 2 לייט ו-2 קלאסיק?

תודה מראש לעונים.

2.תגובה ל: אלעל- מזמינים כרטיסים תגובה ל - 1

ממליץ לך על קורס גמילה

למה להתמכר ולהשתעבד לאלעל?

3.תגובה ל: אלעל- מזמינים כרטיסים תגובה ל - 1

לדעתי ההגדרה קצת שונה: כרטיס הקלאסיק כולל גם מזוודה וגם מקום מוזמן ויש בו אפשרויות ביטול וכו'. כרטיס הלייט מצריך תשלום נוסף על מזוודה ועל מקום.

לדעתי אתה אולי רוצה 4 כרטיסי לייט, ולקנות עוד שתי מזוודות. מה עם מקומות ישיבה?

4.תגובה ל: אלעל- מזמינים כרטיסים תגובה ל - 3

אני באותו סיפור. מטיילים בסלובניה ונוחתים בונציה. האפשרות היחידה (באוקטובר) היא עם אל על. 

אנחנו 6 וממש לא צריכים 6 מזוודות אלא גג 3. 

למיטב הבנתי אני יכולה להזמין 6 כרטיסי לייט ובהמשך ההזמנה להוסיף מזוודה ב 70$ הלוך-חזור. 

אני לא בטוחה שזה משתלם ואולי עדיף להזמין 6 כרטיסי קלאסיק....מה גם שחשוב לי שנשב יחד. 

5.תגובה ל: אלעל- מזמינים כרטיסים תגובה ל - 1

צריך לפצל הזמנה ל 2 פעם אחת להזמין 2 כרטיסי קלאסיק (בכוללים מזוודה ומקום) ופעם אחת לייט + תוספת בחירת מקום. כמובן לבחור מקומות סמוכים אחד לשני

אפשר גם להזמין הכל בלייט ולהוסיף 2 מזוודות + בחירת מקומות –  נראה לי שיוצא קצת יותר יקר (כמה דולרים בודדים) ואז כל כרטיסים באותה הזמנה.

6.תגובה ל: אלעל- מזמינים כרטיסים תגובה ל - 5

אין שום בעיה לפצל הזמנות . אחר כך מתקשרים לאל על ומבקשים לקשר אותן ביחד. 

7.תגובה ל: אלעל- מזמינים כרטיסים תגובה ל - 1

לגבי טיסה עם אל על, לא תמיד תקבל טייס וצוות ישראלי…

יש להם שיתוף עם חברות נוספות..

8.תגובה ל: אלעל- מזמינים כרטיסים תגובה ל - 7

מניסיון, בכל הטיסות שיצא לי לעשות עם אל על בשנים האחרונות (יצא במקרה ובמפתיע שהם היו הכי זולים, זו הסיבה היחידה) הטיסות ממילא לא בוצעו על ידם אלא בחכירה – כלומר הטייס לא היה ישראלי ולא מאל על. 

כך גם לרבים מחבריי/משפחתי. כך שאם זה הנימוק היחידי, תתכונן לכך שלא בטוח שתקבל את מה שאתה חושב.

9.תגובה ל: אלעל- מזמינים כרטיסים תגובה ל - 8

ולי מאה אחוז מהטיסות עם אלעל ( והיו הרבה מאוד ) גם בשנם האחרונות היו עם צוות ומטוס ישראלי.
לדעתי הם יש קווים יותר מעודים לחכירה ויש שפחות
לדןגמא לא חושבת שאם קונים כרטיסים לניו יורק יש סיכון גדול למטוס חכור ( אלא אם קורה משהו ךא צפוי כמו שביתה )

10.תגובה ל: אלעל- מזמינים כרטיסים תגובה ל - 9

לי אין בעיה אם המטוס בחכירה רטובה אלא אם אני נוסע נסיעה משפחתית, כי בחכירה רטובה הבלגן בהושבה גדול עוד יותר מטיסה רגילה שלהם, אבל מה לדעתך הקריטריונים שהופכים קו מסויים לפחות מועד לחכירה רטובה?

11.תגובה ל: אלעל- מזמינים כרטיסים תגובה ל - 10

אין לי מושג מה הקריטריונים אבל ממה שקראתי יש קוים מועדים לכך.

12.תגובה ל: אלעל- מזמינים כרטיסים תגובה ל - 11

מכירה מקרוב את הרגישות- גם בעלי לא מוכן לטוס עם שום חברה אחרת חוץ מאלעל. למדתי שמה שנותן ביטחון ורוגע שווה הרבה שקט נפשי גם אם זה יוצא יותר יקר. לפי מה שהבנתי אתה יכול לפצל את ההזמנה לשתיים ואז לרכוש בהזמנה אחת כרטיסים בקלסיק שזה עם מזוודה  ואת השאר בלייט.

בהצלחה!

13.תגובה ל: אלעל- מזמינים כרטיסים תגובה ל - 11

ככל שאני בדקתי את המידע הזה היה אפשר להשיג זמן קצר יחסית לפני הטיסה.

במעמד מכירה הכרטיס אל על אל על אל אמרה שהטיסה תהיה בהחכרה רטובה, את ההושבה אל על ערכה כאילו הטיסה תבוצע ע”י מטוס של אל על, אפילו הפרסומת של “הכי בבית בעולם” באה להדגיש את הצוות הישראלי.

מי שחקר למה זמן קצר לפני הטיסה עשו לו בלגן בהושבה, נניח פתאום הוא לא מקבל מושב פרימיום איקונומי (למרות ששילם עליו) או שהמשפחה נפוצה לכל קצוות המטוס היה יכול לגלות שהסיבה היא מטוס אחר, ספרדי (למשל) עם צוות ספרדי.

אנשים ערניים במיוחד יכלו לדעת שיש סיכוי גבוה שטיסה לבוסטון תבוצע ע”י מטוס וצוות ספרדי (Wamos) או טיסה למקום אחר ע”י צוות פורטוגלי וכו’, 

למה אל על לא מודיעה בשמן מכירת הכרטיסים  שהטיסה תהיה עם חברה זרה כשברור לחברה שכך יהיה? לא השתתפתי בישיבות ההנהלה של החברה אז אני לא יודע, ניחוש של כל משתתף בפורום טוב לא פחות משלי.

אישית כשאני טס לבד לא ממש חשוב לי אם מדובר במטוס של אל על או לא, אבל

אם הייתי רוכש כרטיסי טיסה באל על כי אני רוצה צוות אוויר של אל על, כשאל על מפרסמת שאקבל את “הכי בבית בעולם”, זאת אומרת הצוות והמטוס מבחינתי היו חלק חשוב ב”חוזה” ביני לבין אל על, והחברה מוכרת לי ביודעין כרטיס לטיסה שתופעל ע”י חברה אחרת,

הייתי מרגיש שהונו אותי.

14.תגובה ל: אלעל- מזמינים כרטיסים תגובה ל - 13

תודה לכולם, אני אנסה לדבר איתם לפני ביצוע ההזמנה.

בכל אופן הדיון בפוסט הזה לא היה אם כן אלעל או לא אלעל Smile

15.תגובה ל: אלעל- מזמינים כרטיסים תגובה ל - 14

אין לי בעיה עם אל על, רק רציתי שתדע שקונים אל על זה לא תמיד אל על.

16.תגובה ל: אלעל- מזמינים כרטיסים תגובה ל - 14

אמרת שאתה סומך רק על טייס ישראלי, היה צריך להבהיר שלבחור אל על לא מבטיח לך טייס ישראלי ואתה צריך לפשפש יותר בקרביים

17.תגובה ל: אלעל- מזמינים כרטיסים תגובה ל - 16

תודה רבה על ההבהרה