פורום טיולי משפחות

מסלול לחוות דעתכם - מערב ארה"ב

פותחת פוסט חדש כי הקודם לא רלוונטי.

הזמנתי טיסות הלוך לסולט לייק סיטי וחזור מלוס אנג’לס. חודש אפריל השנה.
מכיוון שמדובר בפסחא ובכלל התראה קצרה רוצה לסגור מהר את הלינות.

המטרה: פארקי טבע, מסלולי הליכה קצרים-בינוניים, קצת אטרקציות קטנות לילדים (גילאי 5-9)

משתדלים להמעיט בנסיעת ארוכות ולעצור ליותר מלילה במקום אם מתאפשר.

לא נכנס לערים הגדולות בכלל למעט כנראה לאס וגאס.

התכנון שלי לפי ימים:

1 – סולט לייק סיטי –(נוחתים בערב).

2-4 נסיעה למואב (דרך גובלין?)  +יומיים מלאים במואב – אחד לארצ’ס והשני לקניונלנד.

5 – נסיעה לנידלס -קניונלנדס, צוואר האווז, לינה במקסיקן האט או באיזור.

6-7 נסיעה לפלגסטף דרך מוניומנט וואלי (יש עוד מה לעשות באיזור?), יום מלא באיזור סדונה (נקווה שבאפריל יהיה מספיק חם לילדים במים)

8-9 – נסיעה לגראנד קניון ומשם לפייג’. יום מלא בפייג (אנטילופ, שייט על אגם פאוול, פרסת הסוס)

10-11- נסיעה מפייג’ לברייס (מעבר דרך איזור החולות הורודים?, לא נספיק להרשם להגרלה של הגל, נסגרה בדצמבר). יום מלא באסקלנטה.

12-13 – יום שלם בברייס ונסיעה לזאיון בערב, יום שלם בזאיון.

14 נסיעה ללאס ווגאס וביקור בדרך  valley of fire   בילוי בערב ובבוקר בווגאס (זה בעיקר לילדים)

15 יציאה בצהריים מווגאס לכיוון עמק המוות. לינה באיזור עמק המוות.

16-17 נסיעה לבישופ ויום מלא באיזור אגמי ממות והאיזור

18 נסיעה לאגם טאהו (בעיקר כדי לחתוך את הדרך הארוכה ליוסמיטי, אם מושלג שם מה טוב)

19-20 נסיעה ליוסמיטי. יום מלא ביוסמיטי

21-22 נסיעה למונטריי (אולי דרך מריפוסה למרות שמאריך את הנסיעה – שווה להשקיע את השעה הנוספת ±?). יום שלם במונטריי – שייט לוייתנים ופארק לאומי פוינט לובוס

23- כביש 1 , ג’וליה פייפר, לינה על כביש 1 – היכן כדאי במרחק של כשעתיים מלוס אנגלס)

24 – המשך טיול כביש 1 + נסיעה ללוס אנג’לס לטיסת ערב.

אשמח לשמוע הערות, הארות, האם עמוס מדי?

האם כדאי לרווח את הימים על חשבון חלק מהמקומות (למשל להוסיף עוד לילה באיזור ברייס, זאיון)

האם לוותר על פלגסטף (סדונה והגרנד קניון).

חשוב לי שיהיה מקומות מגוונים ושונים כדי שיהיה עניין לילדים. כך למשל פארק המגלשות של סדונה נראה לי מתאים עבורם ובכלל הבנתי שהמקום יפהפה. האם ההארכה במסלול שווה את זה?

לא נרצה מסיבה זו לוותר על איזור החוף שיהיה מאוד שונה ומעניין אחרי המדבר.

איך האיזור של בישופ ואגמי ממות ביחס לשאר האתרים בטיול? (מצד אחד זה נוף מאוד שונה ומצד שני מאריך את הדרך, וגם אם אני רוצה להגיע ליוסמיטי בכל מקרה אצטטרך להקיף את הרכס כי מעבר טיוגה יהיה סגור)

אם יש רעיונות לאטרקציות קלות לילדים באיזורים האלו אנא ספרו עליהם (גם גן שעשועים גדול ושווה נחשב)

אשמח לתגובות, תודה

2.תגובה ל: מסלול לחוות דעתכם - מערב ארה"ב תגובה ל - 1

היי, כדאי לשאול גם בפורום צפון אמריקה. אנחנו טיילנו עם הילדים במערב ארה"ב לפני 8 שנים, לא בכל המקומות שציינת היינו. המסלול נראה לי עמוס מאוד, קצת כמו ריצה כדי להספיק. המרחקים גדולים ונראה לי קשה עם ילדים. יום אחד ביוסמיטי זה ממש מעט ולא ממצה. צריך מינימום יומיים ורצוי יותר, הפארק ענק. כך גם לגבי כביש 1 המקסים-  צריך לדעתי יותר מיום אחד, היום השני בכביש עלול להיות לחוץ בגלל הטיסה. אנחנו התלהבנו מסן פרנסיסקו יותר מאשר מלאס וגאס, אבל זה עניין של טעם והעדפות אישיות. בהצלחה  

3.תגובה ל: מסלול לחוות דעתכם - מערב ארה"ב תגובה ל - 2

תודה על ההתיחסות. אם היית צריך לוותר על משהו מהמסלול כדי לרווח את הלינות על מה היית מוותר? מתלבטת לגבי פלגסטף כי זה מאריך, אבל קצת מתבאסת לוותר על סדונה והגרנד קניון.

לגבי החוף נהיה שם 3 ימים. יום במונטרי, ועוד כמעט יומיים ממונטריי ללוס אנג’לס (בהנחה שצריך להיות בשדה”ת ב ;16:00).

בערים עצמן ממילא לא נהיה.