פורום סקי - סנובורד

חופשה בואל טורנס

אהלן, טס עם חברים לואל טורנס בקרוב

זו חופשה שנייה שלני ויש לי כמה שאלות

1. 1. כמה תעלה הדרכה פרטית באתר ? והאם ניתן להצטרף להדרכה בקבוצה באמצע השבוע?
  2. 2. אמנם חופשה שנייה בחול אבל הרמת גלישה שלנו היא טובה. האם ניתן לקחת מגלשיים פרי-רייד בחנות ההשכרה ובאמצע השבוע להחליף למגלש אול-מאונטיין?
  3. 3. אנשים שעשו אוף פוסטים בסקי- האם יכולים טיפה להסביר לי על המשמעות של מגלש פרי-רייד וטיפה להמליץ איך כדאי להתחיל.

בלי קשר, כל המלצה שהיא לחופשה עצמה תהיה מועילה. אשמח לשמוע 😊

נכתב ב-09/01/2019 14:01 [עודכן ב-09/01/2019 17:27 על ידי מנהל]
2.תגובה ל: חופשה בואל טורנס תגובה ל - 1

שלום,

באתר האינטרנט תוכל למצוא מחירים של הדרכות קבוצתיות ופרטיות. ניתן גם להתכתב עם המועדונים באתר כדי לשאול את השאלות על אפשרויות ההדרכה. 

בחופשה שניה עוד לא הייתי יוצא אל מחוץ למסלולים. חכו עוד קצת….

האפשרות לשכור מגלשים לצורך התנסות מקובלת ומומלצת. תוכל להחליף במהלך השבוע, ולהחליט מה מתאים.

3.תגובה ל: חופשה בואל טורנס תגובה ל - 1

מגלשי פרי רייד רחבים יותר וצפים טוב יותר על שלג עמוק, אם אתה חושב על פרי רייד קח בחשבון שצריך לא רק מגלשים אלה גם משדר עת חפירה ופרוב, אם אתה אתה לא יודע על מה מדובר תעשה לעצמך טובה ותתחיל לילמוד את העיניין, להקבר במפולת שלגים זה תענוג מפוקפק, וכן בסקי סט יש דיל בתוספת 25 יורו שבוא אתה מחליף באמצע השבוע, אני מאמין שכול חנות תיתן לך את האופציה תמורת תשלום להחליף למגלשי פרי-רייד

4.תגובה ל: חופשה בואל טורנס תגובה ל - 3

עידו היקר:

קראתי נכון? חופשה שניה שלך? ואתה חושב על פרי-רייד? שלוש אפשרויות:​​​​​​

קראתי לא נכון 

אתה שיכור

אתה הבן של צ’אק נוריס.

אם אף אחת מאפשרויות אלה אינה נכונה אני ממליץ לך לא לרדת מהפיסט. ואם בכל זאת אתה חושב אתה יכול, תצטרף לקבוצה שיש בה מדריך מוסמך וכמו שכתב יריב, עם כל הציוד הדרוש.  

אתה כמובן יכול לא להקשיב לי רק תשאיר תמונה אצל הסקי פטרול שידעו איך אתה נראה...

נכתב ב-10/01/2019 19:26[עודכן ב-:10/01/2019 19:26]
5.תגובה ל: חופשה בואל טורנס תגובה ל - 4

כן, עוד דוגמא לישראלי ההזוי שיודע הכל. 

לא יאומן. חופשה שנייה והוא רוצה לרדת לאוף פיסט.

הייתי מוסיף על זה עוד הרבה דברים , אבל לא נעים