פורום טיולי משפחות

לונדון: מוזיאון הטבע או המדע?

נוסעים ללונדון עם שלושה מתבגרים ( 17, 15.5 , 11.5). האם מוזיאון הטבע או המדע יכולים להתאים? ואם כן: איזה מהם עדיף?

תודה

2.תגובה ל: לונדון: מוזיאון הטבע או המדע? תגובה ל - 1

מוזיאון הטבע! הרבה יותר מרשים, יותר מעניין, מגוון אינטאקטיבי ומתאים לכל גיל.

3.תגובה ל: לונדון: מוזיאון הטבע או המדע? תגובה ל - 1

היי ריקי,

שניהם לא must בעיניי, הייתי שומרת כאופציה למזג אויר גשום.

מוזאון הטבע יותר מלהיב לילדים.. וגם בעיניי, 
מתבגרים אולי יגלו פחות עניין,

הם צמודים זה לזה, אפשר לשלב טעימה גם ממוזאון המדע

שיש בו בין השאר גם אטרקציות בתשלום של סימולטורים, IMAX שעשינו 

בהנחת 1+1 עם טרוולכרד

2

3
4

5
6

תבלו

נכתב ב-04/01/2019 20:39[עודכן ב-:04/01/2019 21:27]
4.תגובה ל: לונדון: מוזיאון הטבע או המדע? תגובה ל - 1

אין על זה תשובה אבסולוטית. חלק יאהבו את א’, חלק יעדיפו את ב’. גם כשבוחרים במוזיאון הנבחר, לא כל התצוגות בהכרח יעניינו. הרי המוזיאונים עצומים, ומאוד מגוונים. 

לכן הכי טוב זה לשבת עם הילדים ועם הפירוט של התצוגות ושיבחרו מה מעניין אותם – ככה גם אפשר לשלב רק את מה שמעניין מכל מוזיאון (במילא שניהם חינמיים ושניהם זה ליד זה, כך שאפשר לראות תצוגה מפה ותצוגה משם). 

5.תגובה ל: לונדון: מוזיאון הטבע או המדע? תגובה ל - 1

2 המוזיאונים קרובים אחד לשני והכניסה לשניהם היא בחינם, כך שאין צורך להתלבט מאוד. 

לא הייתי במוזיאון המדע, מוזיאון הטבע דומה מאוד למוזיאוני הטבע בארה”ב. המבנה שבו הוא שוכן הוא מבנה עתיק ומעניין גם בזכות עצמו.

6.תגובה ל: לונדון: מוזיאון הטבע או המדע? תגובה ל - 5

מצטרפת לעמיחי, שני המוזיאונים קרובים האחד לשני ואפילו צמודים וחינמיים.

כנסו אליהם ותחליטו.

לגבי שאר האטרקציות בלונדון ממליצה לקנות את אריזות השוקולד בפאונד אחד בלבד ולזכות בהנחות של 1+1

7.תגובה ל: לונדון: מוזיאון הטבע או המדע? תגובה ל - 6

תודה.

שני: באיזה שוקולד מדובר? 

8.תגובה ל: לונדון: מוזיאון הטבע או המדע? תגובה ל - 1

גם בעיני מוזיאון הטבע יותר מעניין ואטרקטיבי לילדים, ונקודה נוספת- במוזיאון המדע יותר בא לידי ביטוי הצורך בהבנה (קריאה בעיקר) של אנגלית. 

9.תגובה ל: לונדון: מוזיאון הטבע או המדע? תגובה ל - 8

מוזאון הטבע

10.תגובה ל: לונדון: מוזיאון הטבע או המדע? תגובה ל - 1

זו בחירה כל כך אישית שאין מה לשאול פה בכלל לטעמי. זה תלוי מה אוהבים ובמה מתעניינים.

בעיני מוזיאוני טבע עם הפוחלצים האלה שיש שם זה משהו מיושן ואפילו די דוחה (לא רק זה של לונדון, אלא באופן כללי). בכל זאת נכנסנו ועשינו שם סיבוב קצר. הבן שלי רצה לברוח מהר מאד.

מוזיאון במדע בלונדון גדול והאמת שרוב התצוגות היו די מיושנות כשהייתי שם. אולי זו בעיה עם מוזיאוני חינם ותקציבים, לא יודעת. אבל היו חלקים שכן היו מעניינים. אותי אישית למשל התערוכה על תולדות המיחשוב ריתקה, דווקא כי הרבה ממנה מוכר לי אבל זו היתה הזדמנות להכיר את זה לבן שלי. ברור שגם זה אינדבידואלי ולא כל אחד יתעניין.

מצטרפת לפיכך להצעה שכבר עלתה פה, לעבור על אתרי האינטרנט עם הילדים ולבחור מה מעניין. הם גם מספיק גדולים כדי לאפשר התפצלות אם תחומי העניין לא זהים. 

שימי לב שיש במוזיאונים גם תערוכות בתשלום (רק התצוגה הקבועה היא חינמית) וייתכן שהן יהיו טובות יותר – אבל לא זולות.

11.תגובה ל: לונדון: מוזיאון הטבע או המדע? תגובה ל - 10

לגבי הפוחלצים, גם בעיניי זה נורא, אבל במוזיאון הטבע יש יותר מזה. לכן כמו שהצעתי במקור, בדקתי מה מוצג במוזיאון ובחרתי מלכתחילה לאיזה חדרים ללכת במקום להתייגע בלבדוק פיזית חדר-חדר מהמבנה הענקי. 

אם עושים את זה יש כמה תצוגות ממש מרתקות ללא בדל פוחלץ. למשל ה-Vault. חוץ מזה יש תצוגות מיוחדות בתשלום שהן לפעמים ממש מעולות – למשל תחרות צלם הטבע של השנה. 

12.תגובה ל: לונדון: מוזיאון הטבע או המדע? תגובה ל - 3

במוזיאון המדע היינו ב

Science Museum - Space Descent VR with Tim Peake

(בתשלום נוסף, הנחה 1+1). היה מאד מעניין לנוער שהגיע איתנו.

ה wonderlab  מיועד לילדים יותר צעירים. גבולי אפילו לבן ה 11.5 ולא יתאים למתבגרים.

המתבגרים בילו כמעט שעתיים בגלריה אינטרקטיבית  Who am I, ויש גלריות אינטרקטיביות נוספות.

לא כל התערוכות מעניינות. צריך לתכנן מראש.

13.תגובה ל: לונדון: מוזיאון הטבע או המדע? תגובה ל - 12

במוזאון הטבע יש מליון דברים חוץ מפוחלצים.

לא היייתם שם כנראה. זהה מוזאון עצום

14.תגובה ל: לונדון: מוזיאון הטבע או המדע? תגובה ל - 1

למה לבחור?  שניהם מדהימים.

זוכרת את עצמי נהנית כל כך בשניהם פעם כשהייתי נערה, וגם הילדים הקטנים שלנו נהנו מאוד כשהיינו לפני כמה שנים.

כמובן שעדיף לשמור לימים גשומים, בדרכ יש מספיק כאלה בלונדון…

תהנו!