פורום סקי - סנובורד

המלצות לסקי בפרואר - פעם ראשונה

שלום.

בלי הרבה מחשבה, קנינו כרטיסים למילאנו בפברואר. לאחר מעשה, חשבנו להפוך את החופשה לחופשת הסקי הראשונה שלנו.

מדובר בימים א-ה (אךבפועל יהיו לנו 3 ימים שלמים לסקי. ראשון וחמישי – נסיעות).

זוג, כאמור פעם ראשונה בענייני הסקי.

מחפשים בעיקר להרגיש מה זה סקי, לראות נופים וליפול על השלג בחינניות… מניחה ששיעור פרטי יהיה חיוני.

לא צריכים: אתר “נחשב” (להיפך, עדיף משהו פחות מוכר ויותר ריק, אם יש כזה דבר בפרואר), מלון מפנק/הכל כלול, חיי לילה סוערים, מסעדות.

הזמנו דירה דרך airbnb ליד bormio. ניתנת לביטול אך היה נשמע לי שהאזור מתאים לסקי.

אשמח לשמוע המלצות וטיפים.

תודה!

2.תגובה ל: המלצות לסקי בפרואר - פעם ראשונה תגובה ל - 1

בורמיו לא יתאים לדרישתכם. אתר קטן מאוד עם מעט מאוד מסלולים המתאימים למתחילים. 

נראה לי שהאתר ליביניו יהיה מאוד מתאים. אתר נחמד ומצויין למתחילים. עיירה תוססת יחסית. מצ״ב קישור. 

http://www.skipasslivigno.com/

3.תגובה ל: המלצות לסקי בפרואר - פעם ראשונה תגובה ל - 2

קחו רק בחשבון שהימים הראשונים של הגלישה קשים ומאמצים. בדר"כ הכיף מתחיל אחרי 3 ימים, כשכבר יש שליטה בסיסית.

4.תגובה ל: המלצות לסקי בפרואר - פעם ראשונה תגובה ל - 1

הי אני יודעת שחבריי פה לפורום לא כל כך אוהבים את זה אבל אני ממליצה לקחת כמה שיעורים בסקימולטור.שם תקבלו את הבסיס ואפילו מעבר.בסקימולטור תקבלו הדרכה אחד על אחד או בזוג.זה אמנם קצת יקר אך שווה.

אם תיקחו הדרכה פרטית באתר סקי יעלה לכם די הרבה.

5.תגובה ל: המלצות לסקי בפרואר - פעם ראשונה תגובה ל - 4

מרכזי סקימולטור נמצאים בחולון,עמק חפר,חיפה.

6.תגובה ל: המלצות לסקי בפרואר - פעם ראשונה תגובה ל - 1

כמו שכתבו פה לפני, חופשת סקי ראשונה מומלץ מאוד לעשות 6 ימי גלישה מלאים כדי להגיע למצב שמצליחים לגלוש ולהנות מזה. אחרי 3 ימים אתם עוד לא באמת תדעו לגלוש ויש סיכון גבוה שלא ישאר לכם “טעם של עוד”.

כיוון שכבר הזמנתם ואי אפשר לשנות את זה עכשיו, קחו מדריך פרטי כך שההתקדמות שלכם תהיה מהירה יותר. כמו כן, כיוון שסביר מאוד שבכל מקרה לא תגיעו לרמה סבירה, תנסו לנצל את שאר הפעילויות באתר (מזחלות, ספא, תבדקו מה עוד קיים), שבדרך כלל גולשי הסקי הישראליים מוותרים עליהן כדי למקסם זמן גלישה.