פורום סקי - סנובורד

קבוצה עם הדרכה לילדים לא בחגים?

הי,

בשנים שעברו נסענו עם הבנות שלנו (8 ו 10) דרך סקי דיל ופינגווין בחופשת פורים. השנה יש לנו הזדמנות לנסיעה באמצע פברואר כאשר אין קייטנות מאורגנות. היכן אפשר למצוא עוד משפחות עם ילדים שנוסעות בתאריכים האלה ולהתארגן להדרכה לילדים ביחד? אנחנו חוששים שהן לא מוכנות לימים שלמים בקבוצה דוברת אנגלית ויעזור אם יהיו ילדים ישראליים איתן.

2.תגובה ל: קבוצה עם הדרכה לילדים לא בחגים? תגובה ל - 1

פברואר זה אכן בעייתי כי כולם בבית ספר אבל אני בטוחה שתמצאו באתר עוד משפחות ישראליות כמוכם.או אולי לברר עם סוכן הנסיעות עם גם בתאריכים האלה נוסעות משפחות ישראליות לאותו אתר ובאותו זמן.

דבר נוסף שאפשר לברר אם יש מדריך שדובר עברית.

בשנים האחרונות אני נתקלת בכל מיני אתרים מדריכים שדוברים עברית.

3.תגובה ל: קבוצה עם הדרכה לילדים לא בחגים? תגובה ל - 2

אני ניסיתי בעבר להתארגן כמה משפחות יחד, אבל זה לא פשוט למצוא משפחות עם התאמה של רמת גלישה וגיל הילדים ולהחליט על תאריך ואתר שמתאימים לכולם, בטח לא כשמדובר באנשים זרים (ובסוף עוד הילדים עלולים לא להסתדר ביניהם...).

אנחנו התלבטנו אם לעשות איזה שילוב עם חברים שגלשנו איתם, אבל הגענו למסקנה שעדיף לנו לנסוע השנה יחד לקלאב מד.

4.תגובה ל: קבוצה עם הדרכה לילדים לא בחגים? תגובה ל - 1

בשנה שעברה נסעתי עם בני שהיה אז בן 7 לאיטליה. הייתי בטוח שיהיו מלאאאא ישראלים בקלאב והתבדיתי. יצא שבכל השבוע הוא גלש עם ילדים איטלקים, ומדריכה איטלקית שהייתה לפחות מספיק נחמדה בשביל לרשום כמה מילים בעברית בשביל ללמד אותו. אז במועדון הילדים הוא לא היה ממש “שייך” אבל הוא נהנה לאללה, למד לגלוש ובגדול הסתדר. אני הקפדתי להיות באיזור בימים הראשונים ובכל יום התרחקתי טיפה יותר. ובכל יופ לקחתי והחזרתי אותו ממועדון הילדים.  זה אפשרי.  למרות שאני לא מכיר את הבנות שלך. ילדים לומדים מחיקוי ומסתדרים גם בלי “שפה”.  לא אידיאלי אבל אפשרי. השנה אנחנו נוסעים לאוסטריה, נראה לך שהוא יוותר?