פורום סקי - סנובורד

חופשה מומלצת לסקי למתחילים +, במחירים נוחים

שלום,

אשמח מאוד לקבל המלצה לחופשת סקי לזוג או משפחה, במחירים נוחים, כולל כל הפרטים…

חברות תעופה, מלון דירות בסמוך לאתר, היכן מומלץ להשכיר ציוד, הדרכה, נסיעה מהשדה לאתר וכו’.

אני מחפשת כבר דיי הרבה זמן באתרים השונים, אך מרוב מידע איני יודעת מה להחליט...

איני מעוניינת בבולגריה, אשתקד היינו שם ומאוד התאכזבנו.

אנחנו גולשים בעיקר במסלולים ירוקים וכחולים (לא מחפשים בהכרח אתרים ענקיים).

2.תגובה ל: חופשה מומלצת לסקי למתחילים +, במחירים נוחים תגובה ל - 1

פונים לכל הסוכניות הגדולות שמפרסמות עכשיו. יש גם באינטנרט, כי זאת העונה שכולם מזמינים בודקים מה שיש להם דרך הלינקים.  או שפונים ישר לאחד הסוכנים מגדירים את הצרכים\חליפה שלכם ומבקשים לקבל הצעת מחיר. Smile

3.תגובה ל: חופשה מומלצת לסקי למתחילים +, במחירים נוחים תגובה ל - 1

מאחר וכל משווק יכול לתת לך הצעה, אני מציע לך לארגן לבד.

אני בדרך כלל טס לאוסטריה ולכן אני ממליץ ספציפית עליה.

מתחילים עם טיסה, רצוי שבת עד שבת אבל גם אם לא אז לא נורא. 

הזמן הכי טוב זה מאמצע דצמבר עד אמצע מרץ עם מוקשים באמצע כמו חג המולד וחופשות חודש פברואר. 

לסגור טיסה זה מאוד פשוט היום ולא חייבים סוכן. לאוסטריה, עדיף לבחור טיסה למינכן. אופציות נוספות הן זצלבורג או אינסברוק.

לאחר מכן מחפשים מלון. ניתן היום דרך אתרים כמו BOOKING או HOTELS.COM  למצוא מלון בקלות. אני ממליץ לכם על עמק הצילרטל ובו אתר שנקרא HOCHZILERTAL אשר מתאים מאוד למתחילים. העיירה ליד נקראת KALTENBACH ופשוט מחפשים מלונות שם. 

אני מעדיף תמיד לשכור רכב בשדה התעופה, אך ניתן גם לרכוש העברות דרך האתר הבא: https://www.tirol-taxi.at 

הדרכה וציוד – בדרך כלל במלון ישמחו להמליץ לכם על מקום שעובד איתם. ובלי שום קשר יש המון חנויות ובתי ספר לסקי בעיירה.

זהו, זה ממש לא מסובך, אני נופש כך 16 שנים ברציפות.

מקווה שעזרתי.

4.לגבי מלונות......... תגובה ל - 3

מציע לחפש בבוקינינג והוטלס אבל לסגור מול המלון עצמו(לא בעיה למצוא את אתר המלון עצמו). יוצא לרוב זול יותר!

5.עוד אפשרויות תגובה ל - 1

הייתי שנה שעברה באתר לא גדול באיטליה, 50 ק”מ מסלולים, רובם קלים.

כתבתי דוח מפורט עם הקישורים המתאימים. מאחר והאתר אינו גבוה במיוחד, רצוי להזמין מאמצע ינואר עד אמצע מרץ.

APRICA

דיל בעיירה בשם RADSTADT באוסטריה. כולל לינה, ארוחות, סקיפס והנחות משמעותיות בהשכרת ציוד ושיעורי סקי. האתר שצמוד לעיירה קטן, אבל באותו הסקיפס יש לכם אפשרות לגלוש במספר לא קטן של אתרי סקי באיזור. 

RADSTADT

טיסות זולות לממינגן עם ריאנאייר ורכב שכור.

גם האתר הוכצילרטל, שהוצע כבר יתאים.

נכתב ב-21/11/2018 09:56[עודכן ב-:21/11/2018 09:59]
6.תגובה ל: חופשה מומלצת לסקי למתחילים +, במחירים נוחים תגובה ל - 1

הי.תקני אותי אם אני טועה.אתם עדין לא הייתם בחופשות סקי רבות נכון?

אני לרגע לא רוצה לפסול את הרעיון שתרכיבי חופשה באופן עצמאי כפי שאנשים בפורום פה מציעים לך.רק שאותם אנשים שמציעים לך לרכיב חופשה לבד כבר גולשים מעל 10 שנים ומכירים כל אתר כל חנות להשכרת ציוד ועוד.לך אני מציעה לרכוש חופשה מסודרת.אם כמובן תיסעי שוב לאותו אתר פעם נוספת ותביני מה קורה אז יהיה לך הרבה יותר קל.

7.תגובה ל: חופשה מומלצת לסקי למתחילים +, במחירים נוחים תגובה ל - 6

לא מדוייק…

ממש לא מסובך להרכיב חופשה לבד, רק צריך לדעת מה צריך לארגן, ואת זה הפורום הזה יכול לספק. ברור שמשנה לשנה זה נהיה יותר קל אבל מסובך זה לא...

אני נסעתי בפעם הראשונה לפני 15 שנים (כל שנה בארגון עצמי) ודווקא החופשה הראשונה יצאה הכי זולה.

8.תגובה ל: חופשה מומלצת לסקי למתחילים +, במחירים נוחים תגובה ל - 7

אין וויכוח שזה יהיה יותר בזול.השלה אם לכולם זה מתאים להרכיב חופשה באופן עצמאי היא עצמה אמרה שמרוב מידע היא לא יודעת מה להחליט.

9.תגובה ל: חופשה מומלצת לסקי למתחילים +, במחירים נוחים תגובה ל - 8

מתי אתם רוצים לנסוע? זה שיקול משמעותי בבחירת האתר

10.emoji-E00E.pngתגובה ל: חופשה מומלצת לסקי למתחילים +, במחירים נוחים תגובה ל - 9

תודה.

באמצע פברואר. 

מעוניינת באתר שמותאם למתחילים+. ימים ראשון עד חמישי ללא רכב ובשל העובדה שאנחנו שומרים על כשרות עדיפות לדירה באזור מעליות הסקי…

11.תגובה ל: חופשה מומלצת לסקי למתחילים +, במחירים נוחים תגובה ל - 10

אתרים נוספים באוסטריה שלא דורשים רכב ושפע של מסלולים קלים - זלבאך זולדן ואוברגורגל. אם תארגנו בעצמכם, יש טיסות זולות לממינגן עם ריאנאייר. משם אפשר להגיע לאתר בתחבורה ציבורית. 

אפשרות נוספת היא טיסה למילאנו עם איזיג'ט, לינה בולטורננש וסקי באתר צ'רביניה.

12.תגובה ל: חופשה מומלצת לסקי למתחילים +, במחירים נוחים תגובה ל - 10

ממש ממליץ על פאסו טונלה. האתר מתאים מאד עבורכם. טיסות רינאיר זולות לברגמו. כשעה וחצי מהאתר. הרבה דירות נופש בעייה הסמוכה, פונטו די לינו ויאפשרו בישול עצמי יחסית זול לעומת צרפת ואוסטריה