פורום סקי - סנובורד

שיעורי סקי בוואל טורנס

שלום לכולם,

מבקש להתייעץ: ביררתי במספר בתי ספר לסקי בוואל טורנס, בכולם יוצא לנו ללמוד חמישה ימים בגלל יום הטיסה שלנו. באיסתא מציעים שיעורי סקי לשישה ימים אבל טוענים שאינם יודעים באיזה בית ספר מדובר. הם גם נותנים מחיר די טוב. האם אפשר לסמוך על איסתא בעניין הזה? אגב, אצלם הזמנו טיסה ומלון.

תודה מראש.

2.תגובה ל: שיעורי סקי בוואל טורנס תגובה ל - 1

שלום,

הרי הזמנתם טיסה ומלון דרך איסתא, זאת אומרת, אתה סומך עליהם. פרט לכך, נראה שהשילוב של איסתא, חברה מוכרת וגדולה, עם אתר בעל מוניטין כמו ואל טורנס, שבודאי בתי הספר שלו הם טובים, יכול להניח את דעתך.

3.תגובה ל: שיעורי סקי בוואל טורנס תגובה ל - 1

קשה לי להאמין שמבטיחים לך שישה ימי סקי ותקבל חמישה. זה הרי פתח לאים- אמא של התביעות.  מצד שני- תביא בחשבון שבד”כ ביום השישי נותנים רק “חצי “ יום [שעתיים] וגם את זה מקדישים יותר לתחרויות, סלאלומים ודברים של כיף כאלה.  מין סוף קורס כזה.

4.תגובה ל: שיעורי סקי בוואל טורנס תגובה ל - 3

כמובן, התכוונתי יותר בקטע שלא ישלחו אותי לבית ספר פחות מוצלח...אבל אני מניח שהתשובה לעיל די הגיונית. תודה רבה 

5.תגובה ל: שיעורי סקי בוואל טורנס תגובה ל - 1

אוקיי, אז רק מספר לכם שדיברתי עם נציג מאוד חביב באיסתא והוא נתן לי את שם בית הספר (ESF), שהוא אחד הנחשבים, וגם נתן מחיר ממש טוב, ודאי טוב מזה שבית הספר עצמו מפרסם באתר. Smile

6.תגובה ל: שיעורי סקי בוואל טורנס תגובה ל - 3

בכל חופשות הסקי שאני הייתי בהם נותנים גם ביום השישי שיעורים מהבוקר עד 15.00/16.00 אני לא יודעת לגבי קלאב מד או בכללי בוואל טורנס מה קורה.

7.תגובה ל: שיעורי סקי בוואל טורנס תגובה ל - 6

ESF הינו בית הספר הכי גדול בצרפת. בכל האתרים הגדולים יש להם סניפים והם גם בית הספר שנותן את השיעורים בקלאב מד.

קח בחשבון שבסוף היום זה אתה, הקבוצה והמדריך, לטוב או לרע. יצא לי לקבל מדריך/מדריכה מדהימים וגם פחות מדהימים. היתרון בכך שהם בית ספר גדול נובע מכך שדי קל להחליף מדריך אם אין כימיה