פורום סקי - סנובורד

המלצות לחופשת סקי

אהלן ,

אנחנו 3 חבר'ה שמעוניינים לצאת לחופשת סקי בחודש פברואר. שתיים מאיתנו כבר היו פעם אחת באתר סקי באוקראינה (יחסית קטן אבל מדהים) ועבור אחד מאיתנו זאת פעם ראשונה..

איזה אתרים מומלצים מבחינת מסלולים כחולים, הדרכה, מיקום ושיהיה גם חיי לילה טובים בתקציב סביר של עד 1000 יורו פחות או יותר לשבוע ?

תודה לעוזרים 🙏

2.תגובה ל: המלצות לחופשת סקי תגובה ל - 1

הוך צילרטל וזלבאך באוסטריה יתאימו.

יש סיכוי שתעמדו בתקציב אם:

- תקנו כרטיסי טיסה זולים לממינגן עם ריאנאייר.

- תמצאו דירה שלא נמצאת במרכז העיירה או בסמוך לרכבל או בעיירה סמוכה(רצוי להגיע עם רכב שכור).

- תכינו בעצמכם את רוב הארוחות בדירה.

3.תגובה ל: המלצות לחופשת סקי תגובה ל - 2

תודה רבה yohanand אבל בכוונה היא רק עבור הדיל.. אין בעיה עם זה יעלה יותר מ 1000 יורו..

הכוונה אם תוכל יותר להמליץ על מקום שהוא טוב למתחילים יחסית עם הדרכה ושיש גם חיי לילה 

תודה Smile

4.המלצה???? תגובה ל - 1

תשמע….. בעיני חיי לילה וסקי “הגון” לא ממש הולכים ביחד. בעיקר אם אתה מתחיל. רוב הסיכויים שבסוף יום של גלישה די מאומצת אתה תהיה די מפורק פיזית. זה לא אומר שאי אפשר לצאת לפאב ולריקודים בלילה אבל בסוף העייפות המצטברת עלולה להגביר את הסיכוי לפציעה.   חבל, פשוט חבל.  

מנסיון ממש לא מדעי, אלה שמבלים בלילות, זה כל מיני אירופאים שגולשים כל החיים, לפעמים כמה פעמים בשנה.  בערך כמו שאני הולך לים בכל שבת, כי אני גר בעיר ליד החוף. אז בשבילם באמת זאת “חופשה” שמשלבת את כל הדברים האלה. בשבילנו , שבאים פעם בשנה ועושים בשביל זה מאמץ כספי לא קטן הסקי הוא בעצם מהות הטיול. אלא אם אתה מראש בא במנטליות של “אני -בא -לבלות- בלילה – ולא- אכפת  לי לגלוש שעתיים וחצי ביום במקום חמש או שש”.   גם זה בסדר Smile

מכיוון שאתה בבעיית תקציב, חפש איטליה שבעיקרון זולה יותר. גם אוסטריה באה בחשבון בגלל שפע אופציות הלינה השונות.

צרפת יקרה ומבדיקה שעשיתי בשנה שעברה באנדורה שיעורי הסקי משום מה הם 3 שעות ביום ולא ארבע.

מצא טיסה זולה וכשיהיה לך את זה תתייעץ שוב בפורום לגבי אתרים קרובים יחסית. בגדול אתם צריכים אתר  קטן עד בינוני עם יחסית הרבה כחולים וקצת אדומים. 

נכתב ב-07/11/2018 13:59 [עודכן ב-09/11/2018 15:48 על ידי מנהל]
5.תגובה ל: המלצות לחופשת סקי תגובה ל - 3

מכיוון שאתה מעוניין בחבילה סגורה מהארץ, לדעתי יש חבילות לזלבאך. אתר שללא ספק יתאים לכם.

לצערי אין חבילות להוך צילרטל, אלא למיירהופן שנמצאת באותו העמק, אבל האתר הצמוד אליה, פחות מתאים.

למה בעצם שלא תארגנו לבד טיסות, לינה וכל השאר. זה לא מסובך.

נכתב ב-07/11/2018 14:09[עודכן ב-:07/11/2018 14:11]
6.תגובה ל: המלצות לחופשת סקי תגובה ל - 1

הי.אחד הדברים שמדריכים אירופאיים לא אוהבים זה שמאחרים להם לשיעורים.

חלקם כבר די בסדר עם זה.לא ממליצה לאחר! יתכן שתקבלו נזיפה לפני שאר הגולשים אם תאחרו לשיעור.השיעורים בדר”כ מתחילים בעשר בבוקר אלא אם כן אתה לוקח הדרכה פרטית ואז זה בינך לבין המדריך.

ולמה אני אומרת את זה.אם בחרת לבוא לחופשת סקי זה בסדר לצאת בערב לבילוי.

לא כדאי להשתכר יותר מדי כי אז מאד קשה לקום בבוקר קמים עם כאבי ראש וסחרחורת ללמוד לגלוש עייפים עם כאב ראש וסחרחורת ממש ממש לא כדאי!

7.תגובה ל: המלצות לחופשת סקי תגובה ל - 6

אנדורה עם לינה בפאס דה לה קאסה תתאים לכם בול 

חבל להתכלב על מלון רחוק מהעיירה כדי לחסוך 

קחו חבילה מהארץ עם מלון מפנק וספא על המסלולים במרכז העניינים מרחק הליכה גם מפאבים או מסיבות או מה שיעניין אתכם בערב

יתאים לצרכים שלכם כמו כפפה ליד