פורום סקי - סנובורד

אנדורה - סולדאו מול פאס דה לה קאסה

שלום,

אני מתכנן לנסוע לשבוע לאנדורה (grand valira) בסוף חודש מרץ,אשמח לעזרתכם עם מספר שאלות :

1. 1. אנחנו מתלבטים לגבי מלון, האם בסולדאו (piolets park) או בפאס דה לה קאסה (kandahar), מה הייתם ממליצים? 

2. איך עובד כל הקטע עם השיעורים ומה המחירים בדרך כלל?

1. 3. לאדם עם בעיות ברכיים, מגלשיים או סנובורד?
  2. 4. בהמשך ל1, יש עוד דברים לעשות בעיירה? 

3.  

תודה רבה על העזרה Smile

נכתב ב-04/11/2018 18:02[עודכן ב-:04/11/2018 18:04]
2.תגובה ל: אנדורה - סולדאו מול פאס דה לה קאסה תגובה ל - 1

הי לגבי המלון אין לי מושג.לגבי בעיות בירכיים אני ממליצה לחזק את השרירים סביב הברך ע”י תרגילים עם משקל גוף כגון:סקוואטים,מכרעיים מספיק כמה דקות ביום.אין צורך להגזים עם זה כיוון שאם מגזימים זה יכול להביא יותר נזק מתועלת.ממליצה גם לבצע הליכות באזור הררי.

3.מה עוד לעשות באנדורה תגובה ל - 2

נו ……

דיוטי פריי – קניות

לדוגמה – לקנות בקבוק ויסקי של 3 ליטר…

היינו בקיץ לפני שנה, שפע אדיר של חנויות וכדאי רכב כדי להגיע אליהן. 

סוף מרס נשמע גבולי, 

יונתן

4.תגובה ל: אנדורה - סולדאו מול פאס דה לה קאסה תגובה ל - 1

פאס יותר גדולה ויש יותר מה לעשות בה

מצד שני היא נמצאת בקצה אזור הסקי גרנד ואלירה, מה שאומר שכדי להגיע למקומות אחרים מצריך גלישה מרובה באותם מסלולים כל פעם מחדש.

סולדאו קטנה יותר עם פחות אופציות בילוי אבל מבחינת מיקום הרבה יותר מרכזית עם מסלולים הרבה יותר מהנים בסביבתה

השאלה מה אתה מחפש ומה חשוב לך יותר.

מסיבות - מניח שבפאס תמצא(לא הייתי ככאלה)

פאבים , בפאב יש הרבה אבל גם בסולדאו תמצא מקום לשתות 

אווירה _ בפאס האווירה הרבה יותר שמחה ורועשת😀

5.תגובה ל: אנדורה - סולדאו מול פאס דה לה קאסה תגובה ל - 1

הייתי בפאס פעמיים בסוף מרץ היה שלג מצויין יותר טוב מכמה מקומות באלפים באותו זמן.  יש גם הנחות גדולות על ציוד סקי כי כבר סוף עונה. חוץ מזה פאס היא חנות אלכוהול וטבק אחת גדולה מחירים מצחיקים לעומת הדיוטי בישראל.

מבחינת מיקום, תלוי ברמת הגלישה, מפאס לאזור המרכזי בגראנד ואלירה זה שלושה רכבלים ושני מסלולים, (פחות משעה). כמובן שבדרך ישנם הרבה מאד מסלולים אחרים וממש לא צריך להגיע לשם כל יום. הרבה אופפיסטים נוחים למתחילים. ובסה”כ אתר חביב ביותר.לגבי המלון לא הייתי אבל יודע שקנדאהר נחשב אחד הטובים בפאס.