פורום סקי - סנובורד

המלצות לאתר מתאים לסנואובורד שבוע שני עם ילדים

שלום לכולם

אשמח להמלצות מחברי הפורום על אתר מתאים לחופשת סנואובורד למשפחות. אנחנו 3 משפחות 

הרב גולשים סנואובורד הצעיר ביותר בן 10

בשנה שעברה היינו ב קלאב מד בצרפת הפעם מנסים לצמצם עלויות ולנסות חוויה קצת אחרת.  נשמח להמלצה על אתר מתאים וגם האם כדאי בהרכבה עצמית או מול אחת החברות.

תודה: -) 

2.תגובה ל: המלצות לאתר מתאים לסנואובורד שבוע שני עם ילדים תגובה ל - 1

קלאב מד אכן לצערי הפכו בשנים האחרונות ליקרים להחריד ולמרות החוויה המצויינת שם כבר לא שווה. 

שבוע שני אתם עדיין צריכים הדרכה. הדרכה באוסטריה שולה משמעותית מצרפת. הייתי ממליץ על איזור הזילרטל/מאיירהופן. מתאים ובמחירים נגישים בהחלט. 

3.תגובה ל: המלצות לאתר מתאים לסנואובורד שבוע שני עם ילדים תגובה ל - 2

תודה רבה. 

האם יש שם גם סקי ישר מהמלון? ואם יש המלצה על מקום לינה שמתאים למשפחות אני ממש אשמח לשמוע.  

תודה

4.תגובה ל: המלצות לאתר מתאים לסנואובורד שבוע שני עם ילדים תגובה ל - 3

אין לי אתר ספציפי להמליץ אבל אני כן יכול להמליץ על אירבנב שיש דברים ממש זולים כשמדובר במשפחה כלומר כמה אנשים בדירה. 

אז הייתי מתחיל מסקירה של אתרים באיטליה אוסטריה וצרפת לראות איפה יש שפע של דירות נחמדות על המסלולים. 

אחרי שנסגרתם על זה אז אם אתם רוצים לצמצם עלויות חפשו טיסות איזי ג’ט לז’נבה או מילאנו או ריינאר לממינגן בגרמניה שיש במחירים ממש מגוחכים. 

אם אתם סוגרים על ז’נבה יש הרבה חברות זולות של תחבורה מצוינת כמו alpybus לאתרים השונים, ממילאנו וממינגן אפשר לקחת רכב. 

נראה לי שזהו.

מה זאת אתר מתאים למשפחות ? יש אתרים שיש בהם רוב של מסלולים אדומים אבל חוץ מזה רוב האתרים מתאימים לכולם לא ? 

אולי תסתכלו על שאמוני – יש שם עיירה יפה מאוד עם הרבה חנויות, שוקו חם והמבורגרים אם לזה הכוונה 

סקי ישר מהמלון זה בדרך כלל או עיירות סקי צרפתיות (חפשו אבוריאז). היה לי גם בצ’רביניה דירה שגולשים ממש עד פתח החדר

5.תגובה ל: המלצות לאתר מתאים לסנואובורד שבוע שני עם ילדים תגובה ל - 4

תודה רבה.  זה עזר מאוד!  אחרי יום של חיפושים מצאתי מלון שנראה בדיוק מה שאנחנו צריכים באבוריאז'. יש לו מחיר סביר ב 16-23.3

יש לכם מושג אם זה סביר מבחינת שלג באבוריאז'? 

וכל הצעה על דרך למצוא טיסה זולה תתקבל בברכה בינתיים טיסות לז'נבה לא נראות זולות בכלל בתאריכים האלו. 

מיליון תודה: -) 

6.תגובה ל: המלצות לאתר מתאים לסנואובורד שבוע שני עם ילדים תגובה ל - 5

אבוריאז בתאריכים הללו יהיה מצויין מבחינת שלג. הייתי גם בתחילת אפריל והיה בסדר. אתר מעולה עם שפע בלתי נגמר של מסלולים לכל הרמות. 

7.תגובה ל: המלצות לאתר מתאים לסנואובורד שבוע שני עם ילדים תגובה ל - 5

אני עובד בד”כ הפוך…… מחפש טיסה זולה לתאריך שאני צריך וברגע שיש מתחיל לחפש אתרים מתאימים לתנאים ולתקציב שלי שנמצאים במרחק סביר משדה”ת.

מה זה תנאים? גודל אתר. כמות המסלולים לרמה שלי, מחירי מלונות, מסעדות, סקי אין אאוט, בילויים, כיסוי תותחים, וכו’ וכ’ו.   מה שחשוב לך.

8.תגובה ל: המלצות לאתר מתאים לסנואובורד שבוע שני עם ילדים תגובה ל - 1

אני יכול להמליץ על FLAINE אתר סקי ייעודי מודרני לא הכי יפה אבל מצויין למשפחות וממש קרוב לג’נבה.  זה אתר של דירות.  

9.לא הכי יפה? נראה כמו עיירת מחקר סובייטית .. תגובה ל - 8
הודעה ללא תוכן
10.תגובה ל: לא הכי יפה? נראה כמו עיירת מחקר סובייטית .. תגובה ל - 9

ובאר-שבע, גם שם יש "מחקר" (וכל עיירות הפיתוח).

האדריכל, הוא דווקא הונגרי, מרסל ברוייר (באוהאוס).

11.תגובה ל: לא הכי יפה? נראה כמו עיירת מחקר סובייטית .. תגובה ל - 10

נשמע מבטיח.... 

נראה שאני באמת אשנה גישה כי כרגע כל מה שאני מוצאת מאוד יקר.  

שאלה אחת נוספת,  מה דעתכם על שפינדלרוב בצ'כיה?  אמור להיות יותר קרוב לתקציב שלנו.  האם מתאים לסנואובורד שבוע שני? 

תודה 

12.תגובה ל: לא הכי יפה? נראה כמו עיירת מחקר סובייטית .. תגובה ל - 11

תבדקי את מבצעי הסקי של ארקיע. מוצאים ל5 ימים בבולגריה בנסקו או פמפורובו. 4 ימי גלישה מלאים. 

טיסות העברות מלון 5 כוכבים חצי פנסיון סקיפס והדרכה מלאה בכ550-600 יורו לאדם. ממש שווה. 

לפני שנתיים יצאתי עם הילדים דרכם לפמפורובו לחופשה שנייה שלהם והיה אחלה לגמרי. 

13.תגובה ל: לא הכי יפה? נראה כמו עיירת מחקר סובייטית .. תגובה ל - 12

וכולל גם ציוד סקי או סנובורד. 

14.תגובה ל: המלצות לאתר מתאים לסנואובורד שבוע שני עם ילדים תגובה ל - 1

באיזה חודש תירצו לצאת? בנסקו אתר מצוין למתחילים רק אל תיסעו ינואר ופברואר

האתר מפוצץ זה יוצא בחופש של הנוצרים כריסמס סילבסטר.התורים למעליות לא נגמרים! אולי כדאי להמתין למרץ או לסוף מרץ.חבל שתתאכזבו בגלל התורים הגדולים.

15.תגובה ל: המלצות לאתר מתאים לסנואובורד שבוע שני עם ילדים תגובה ל - 8

הי

אני אשמח לקבל עוד פרטים על  FLAINE

האם סביר מבחינת שלג בסוף מרץ והאם יש לך המלצה על מקום לינה והאם יש לך מושג איך הכי טוב להגיע לשם. 

מצאתי דיל מעולה למלון הזה:  https://www.tripadvisor.co.il/Hotel_Review-g616132-d1177110- Reviews-or5-Pierre_Vacances_Premium_Residence_Les_Terrasses_ d_Eos-Flaine_Grand_Massif_Haute_.html

אשמח לדעת מה דעתך מבחינת מיקום שלו בתוך האזור

תודה Smile

16.תגובה ל: המלצות לאתר מתאים לסנואובורד שבוע שני עם ילדים תגובה ל - 15

קצת קשה לי לעזור לך בדרך הזו.אני את כל חופשות הסקי שלי מזמינה כחבילה שלמה מהארץ.אני מבינה שאת רוצה לעשות את זה בהרכבה עצמית.

חבילה לבנסקו היא כל כך זולה.בערך ב 600/700 יורו (בבקשה לא לתפוס אותי במילה) הכוללת:טיסות,העברות,סקי פס,ציוד והדרכה.וכמובן חצי פנסיון במלונות.

ושוב לא ממליצה לנסוע בינואר פברואר.

17.תגובה ל: המלצות לאתר מתאים לסנואובורד שבוע שני עם ילדים תגובה ל - 15

הייתי שם ב-2004 והתאכסנתי אצל חבר ולכן אני לא מעודכן.  היה שרות הסעה מסודר  משדה התעופה פעם/פעמיים ביום והזמנתי מקום. אתר נחמד ולא יקר למשפחות.    

18.ואם כבר ירדתם לאתרים כמו בנסקו ושפינדל, אציע את האתר APRICA... תגובה ל - 3

באיטליה בו הייתי בשנה שעברה. אתר לא גדול לא עמוס כמו בנסקו וזול.

לנתי במלון דירות עם חדר משחקים (פינגפונג והוקי דיסקיות).

הדיווח מ-APRICA.

אפשרות נוספת באיזור, פאסו טונאלה, שאליו יש דילים מהארץ.