פורום סקי - סנובורד

ביטוח אתגרי

ממליץ מאוד לבדוק לפני כל טיול שכזה במיוחד להרפתקנים שבינינו על ביטוח אתגרי. מאוד מאוד חשוב אם לא הכי חשוב. יכול להציל חיים וכמובן כמובן תהנו.

נכתב ב-31/10/2018 19:34 [עודכן ב-01/11/2018 16:41 על ידי מנהל]
2.תגובה ל: ביטוח אתגרי תגובה ל - 1

כשמסתובבים על ההר הכי חשוב זה מודעות לסכנות שטמונות בסביבה זו במיוחד כשמתרחקים מהמסלולים המוגדרים….זה יכול להציל חיים ולא ביטוח אחרי התאונה.  נכון ביטוח גם חשוב.  בלי ביטוח זה יכאב עוד יותר.

3.תגובה ל: ביטוח אתגרי תגובה ל - 2

אני עושה ביטוח דרך פספורט קארד.הם אמנם יקרים אבל ממה שהבנתי שאני לא מוציאה אגורה מהכיס אם אני נפצעת.

4.תגובה ל: ביטוח אתגרי תגובה ל - 3

פספורט קארד אכן נותנים כרטיס אשראי שמאפשר לא להוציא “כסף מהכיס”, אבל הם יקרים. אני ממליץ על ביטוח נסיעות של AIG, משלמים בזמן ולא מתקטננים. אגב, יש להם ביטוח ביטול השתתפות עצמית לרכב שכור בחצי המחיר מהמתחרה הכי זול.

5.סתם הערה תגובה ל - 1

אל תשכחו כשעושים ביטוח אתגרי לעשות אותו על ימי הגלישה בפועל.  למעשה אנחנו יוצאים בד”כ לשמונה ימים אבל מתוכם רק שישה הם ימי גלישה. שניים הם ימי נסיעה ל… ומ….   .

על היומיים האלו אין צורך לשלם את האקסטרה של האתגרי.  אלו אמנם לא סכומים בשמיים אבל עדיין…..

6.תגובה ל: ביטוח אתגרי תגובה ל - 4

כן, פספורט קארד העלו מאווווד את המחירים בשנה שעברה.  השנה אני מתכוון לעשות שופינג ולהשוות בינם ל AIG. גם אם באמת כרטיס האשראי של פספורט קארד זה הדבר הכי נוח בעולם.

נכתב ב-07/11/2018 08:37 [עודכן ב-07/11/2018 12:34 על ידי מנהל]
7.תגובה ל: ביטוח אתגרי תגובה ל - 6

אני פעם בשנה נוסעת לחו”ל ואך ורק לחופשת סקי.(כל השאר פשוט לא מעניין אותי)

אני משלמת די הרבה להנות וללמוד מהנסיעה הזו אז עוד כמה מאות שקלים כדי להיות בראש שקט לא יעצור אותי

נכתב ב-07/11/2018 18:43 [עודכן ב-09/11/2018 15:42 על ידי מנהל]