פורום סקי - סנובורד

האתר סוצי המדובר שסקידיל מפרסם

מה יש לכם להגיד עליו מכל הבחינות.

קירבת המלונות לגונדולה

מסלולים למתחילים/בינוניים

הדרכה

חיי לילה

תודה

2.תגובה ל: האתר סוצי המדובר שסקידיל מפרסם תגובה ל - 1

מצב השלג לא מעניין אותך?  רק שתדעי יש שם אקלים סאב טרופי כלומר חם ולח וזה לא טוב לשלג.  היה להם די קשה עם האולימפידה לפני כמה שנים.  אני מניח שאם את נוסעת בשבוע שפוטין גם יהיה שם אז הסיכויים לשלג סביר יהיו הרבה יותר טובים כי הם יביאו בשבילו.

3.תגובה ל: האתר סוצי המדובר שסקידיל מפרסם תגובה ל - 2

אני הולך על זה 

חקרתי את הנושא כמיטב יכולתי 

מצב השלג בסוצ׳י הוא טוב מאוד במהלך החורף – לפי נתונים, בלוגרים (הרוב באנגלית וגם בעברית) 

העיר הכביכול ״סאב-טרופית״ (מה זה בכלל אומר ? זנזיבר למשל טרופית, זה אני יודע) נמוכה באלף מטר מתחילת האתר והאקלים בה לא רלוונטי. 

בעיית השלג באולימפיאדה לא מצאתי לה אזכורים לא בכתבות ולא בנתונים. 

אישית לא הייתי נוסע לשבוע שלם כי לזה אני צריך את ה200 קילומטר מסלולים שלי, אבל ל4 ימים המתוכננים זה נראה לי פצצה, במיוחד כשכל הפרמטרים הלוגיסטיים (זמן טיסה, נסיעה מהשדה, איכות המלון, תמורה למחיר וכו) עולים בהרבה על אלו באלפים. 

בנוסף, אני מת להיות ברוסיה! אף פעם לא הייתי וזה בטוח חוויה, ויש קזינו רציני ביותר ! בהחלט סוגר את בילוי הערב למי שרוצה קצת יותר ממסעדה אבל פחות ממסיבה. קראתי שיש גם הרבה חיי לילה מעבר לכך למעוניינים. 

4.תגובה ל: האתר סוצי המדובר שסקידיל מפרסם תגובה ל - 3

סע ותהנה.

נשמח לשמוע סיפורים לאחר שובך.

5.סקיפי? שובו של הקאמבק? תגובה ל - 1
הודעה ללא תוכן
6.תגובה ל: האתר סוצי המדובר שסקידיל מפרסם תגובה ל - 2

אקלים סובטרופי הוא אקלים מאד נרחב וממש לא מחייב חורף חם. 

האקלים הסובטרופי בישראל לדוגמא לא מזכיר את זה שבסוצ'י או את זה שבמילנו (שלא הייתי מזלזל באתרי הסקי שבסביבתה).

7.תגובה ל: האתר סוצי המדובר שסקידיל מפרסם תגובה ל - 6

יש לי על האתר כתבה, הייתי שם לפני 3 שנים לעשרה ימים, וזה לא מספיק. יש שם ארבעה אתרים אחד ליד השני

https://www.skipass.co.il/%D7%A1%D7%A0%D 7%95%D7%91-%D7%91%D7%A8%D7%95%D7%A1%D7%99%D7%94-%D7%9B%D7%91 %D7%A8-%D7%92%D7%9C%D7%A9%D7%AA/