פורום סקי - סנובורד

פסים עונתיים לחרמון

אהלן, 

אחרי 9 שנים שבהם לא נמכרו עונתיים בחרמון, ולאחר פגישה עם המנכל החדש, יהיו עונתיים השנה. המחיר הינו 1500 שח עד סוף אוקטובר, והחל מנובמבר 2500 שח. 

בנוסף, החרמון עובד על בניית פארק השנה שיהיה באזור הטי-ברים של שיאון. 

הרשמה לפס העונתי הינה דרכי, כאשר החרמון ייצור קשר עם כל הנרשמים לטובת תשלום. 

ב15 שנים האחרונות העונה הכי קצרה היתה של 14 ימים והארוכה של קצת מעל שלושה חודשים. רוב העונות היו באזור החודש וחצי. 

אני מצרף קצת תמונות מהשנים האחרונות שם, בשביל שתיזכרו כמה כיף... 

2.תגובה ל: פסים עונתיים לחרמון תגובה ל - 1

פסים עונתיים בחרמון, זה לא החריצים העמוקים בבסיס המגלש שנוצרים בגלישה על הסלעים שמבצבצים מתחת לשלג בחרמון?

3.תגובה ל: פסים עונתיים לחרמון תגובה ל - 2

אני אוהב כאלה שמזלזלים בחרמון, בתכלס הם חוסכים תורים... 

אבנים במסלולים יש בכל אתר שגולשים בו, והאמת הם עשו עבודה לא רעה בשנים האחרונות בלהעיף את הסלעים מהמסלולים. 

החרמון (האוףפיסטים שלו ליתר דיוק) זה אחד מהאתרים היותר טכניים שיש. תתפלא איזה ראנים מצויינים יש שם. 

בכל מקרה, זאת הזדמנות לפס עונתי במחיר של טיסה לזנווה

4.תגובה ל: פסים עונתיים לחרמון תגובה ל - 3

גם אם לא אזלזל בחרמון,ואני בהחלט מזלזל. 

מה יש לעשות שם יותר מיום יומיים מקסימום שלושה ימים בעונה. מעבר לכך שיעמום מחץ. 

בעונה ממוצעת יש לא יותר מ7-12 ימי שלישה עם תנאים ראויים ככה שבכל מקרה אין מה לשפוך כסף על ״עונתיים״...

5.תגובה ל: פסים עונתיים לחרמון תגובה ל - 4

אתה קובע על 7-12 ימי גלישה על בסיס מה בדיוק?

ב15 שנה האחרונות העונה הכי קצרה בחרמון היתה של 14 יום והארוכה מעל 3 חודשים. הממוצע הוא באזור החודש וחצי, אולי קצת יותר. 

בחרמון יש אוף פיסטים מעולים, וכשאתה לומד אותו כמו שצריך (ולא מיום יומיים בעונה) אתה מגלה שהאתר הזה הוא פארק טבעי.

הגודל של האתר לא מפריע למי שאוהב לגלוש, להיפך. אני אחרי 15 עונות רצופות שם, של הרבה יותר מיום יומיים בשנה, ואני עדיין מגלה  מקומות חדשים בהר. 

אבל היי, אם אתה מעדיף לא לגלוש רק מתוך זלזול שאין לו ממש בסיס (רק כי הוא ישראלי ומעפאן כביכול), אז זה מראה משהו על אהבת הגלישה שלך. 

צירפתי עוד סט תמונות מהחרמון מהשנים האחרונות, כדי שתוכל להמשיך להאמין שאין בחרמון מה לעשות

6.תגובה ל: פסים עונתיים לחרמון תגובה ל - 5

7-12 ימי גלישה ראויים וזה בנדיבות רבה!

וכאשר יש כבר תנאים טובים האתר מפוצץ ללא כל הגבלה באלפי חסרי מושג המהווים מכשולים על המסלול. 

תמונות יפות כאלו אפשר להשיג גם בירושלים המושלגת עם צלם טוב. 

אתר שלא מתפתח לשום מקום כבר עשרות שנים. 

מי אתה שתזלזל באהבת הגלישה שלי?? חוצפן! 

זה שאנשים כאן לא קונים את הסחורה הפגומה שלך לא הופך אותם ללא מבינים,אלא ההיפך הגמור. 

7.תגובה ל: פסים עונתיים לחרמון תגובה ל - 1

שלום,

מה הכוונה ב: “הרשמה לפס העונתי הינה דרכי “ ?

האם אתה נציג של החרמון ? האם זה פרסום מסחרי ?

8.תגובה ל: פסים עונתיים לחרמון תגובה ל - 6

אני לא עובד חרמון, פשוט מישהו שנמאס לו שאין עונתיים שם. 

לידיעתך,בשש שבע שנים אחרונות לא היו תורים בכלל ברכבלי הגולשים, גם לא בשישבת. התורים והפקקים זה רק המבקרים, שמגיעים החל מאזור 9 10 בבוקר. 

החסרי מושג כבר לא נוסעים לחרמון, הם במזרח אירופה

9.תגובה ל: פסים עונתיים לחרמון תגובה ל - 7

לא. 

מנכל החרמון לאחר פגישה שלי איתו כשביקשנו את העונתיים ביקש ממני לרכז את הרשימה ולהעביר להם במסודר. אני לא מרוויח מזה כלום ולמעשה משלם כמו כולם. זה והרגשת סיפוק שהזזתי שם משהו... 

10.תגובה ל: פסים עונתיים לחרמון תגובה ל - 6

ובכן, אני מזלזל בכל מי שטוען שהחרמון חרא ורק אירופה טוב. זאת גישה מתנשאת שלרוב מראה על אהבת הפוזה של הגלישה ופחות על אהבת הגלישה עצמה. הרי מי שאוהב לגלוש לא יסרב לעלות לשלג רק כי יש שם גולשים מתחילים. 

ושוב, עונתי במחיר של כרטיס טיסה לזנווה זה אחלה בחלה, ממליץ לכל מי שאוהב לגלוש לקחת אחד, זה משתלם. 

נ.ב

על השלג בירושלים אי אפשר להשיג תמונות כאלו עקב זה שהוא יורד במעלה אחת.והוא די דביק ובלתי ניתן לגלישה. 

11.בביקור האחרון שלי כגולש בחרמון ב-97, הבנתי את משמעות רכבל שיאון.. תגובה ל - 10

שיא כל הזמנים! 45 דקות המתנה לרכבל. יאוש טוטאלי! ולאחר פעמיים המתנה בת 30 דקות לרכבל המרכזי (אמצע שבוע), נשבעתי שלשם לא אגיע יותר למטרת סקי.

מעבר לפעמים אחרות שאיכות השלג היתה מתחת לכל ביקורת ופעם שחזרתי על עקבי כשגיליתי שגשם ירד מוקדם בבוקר ואין תנאי גלישה.

די! נכויתי מספיק בחרמון. אין שום הצדקה לקום ב-5 בבוקר, לסוע שלוש שעות לאתר שבו זמן ההמתנה בתורים גדול בכמה מונים על זמן "הגלישה" על משטחי קרח/עיסת שלג נוזלית, בין המוני קמיקזות. וגם כשהשלג היה סביר לאחר הסופה, לא מפעילים חלק מהמעליות.

די. לי זה הספיק. לחרמון מאז נסעתי עם הילדים שישתעשעו בשלג.

12.בביקור האחרון שלי כגולש בחרמון ב-97, הבנתי את משמעות רכבל שיאון.. תגובה ל - 11

תשמע, אין תורים בחרמון כבר חמש שש שנים לפחות. אבל הי, זכותך. 

97? 20 שנה עברו מאז

13.תגובה ל: פסים עונתיים לחרמון תגובה ל - 10

אתה נמצא בפורום בדיוק יום ורבע וכבר מרשה לעצמך לחלק ציונים לכאלו שהחלו לגלוש עוד לפני שנולדת וחברים כאן כבר שנים ארוכות?!?!?!?

נראה לי קצת חוצפה ! מי מינה אותך לועידת ביקורת של אהבת הגלישה כאן??

מניעיך המסחריים שקופים לחלוטין. לא תמצא כאן קונים. 

נכתב ב-13/10/2018 19:11 [עודכן ב-13/10/2018 19:26 על ידי מנהל]
14.תגובה ל: פסים עונתיים לחרמון תגובה ל - 13

ערב טוב,

אני קורא לסדר את הנוגעים בדבר !

אני מבקש להפסיק את כדור השלג הלא נעים הזה….

15.תגובה ל: פסים עונתיים לחרמון תגובה ל - 13

ובכן, אני כתבתי בפורום הזה בעבר, לפני כ10 שנים בערך, והפסקתי. גולש 35 שנה, תודה לך. 

והאינטרס היחיד שלי פה זה שיהיו כמה שיותר גולשים עונתיים בחרמון מהסיבה הפשוטה שזה יגרום לפיתוח האתר יותר. 

אני לא מקבל כסף מהחרמון, אני לא מרוויח מהפסים, אני רק מנסה לעשות שינוי בקונספציות של אנשים לגבי האתר הזה,ולגבי זה שרק בחול אפשר לגלוש כמו שצריך. 

נכתב ב-13/10/2018 20:47 [עודכן ב-13/10/2018 20:52 על ידי מנהל]
16.emoji-E012.pngKM - זה הזמן לנעול את הדיון. תגובה ל - 14
הודעה ללא תוכן
17.זה הזמן לנעול את הדיון. תגובה ל - 16

ערב טוב,

אכן כן.

רמי העלה את נושא החרמון, והסקי פס העונתי.

כעת הבחירה שלכם/ן.

ננעל

נכתב ב-13/10/2018 23:06[עודכן ב-:13/10/2018 23:08]