פורום סקי - סנובורד

איך אפשר לבדוק איזה כבישים פתוחים בחורף?

מתכנן לנסוע מ טורינו באיטליה ל le corbier, 

איך אדע מה פתוח בחורף?

תודה.

2.הכל פתוח תגובה ל - 1

חוץ ממה שיהיה סגור.

כלומר

בדרך המסויימת הזו אין מעברים שסגורים בחורף. מטורינו עד ההר יש אוטוסטרדה שתהיה פתוחה למעט איזה אסון.

הדרך למעלה, לאתר, תהיה מפולסת ופתוחה אלא אם ירד שלג כבד ממש בזמן הגעתך או שעות ספורות קודם לכן.

3.תגובה ל: הכל פתוח תגובה ל - 2

לכיוון ואל דיזר אי אפשר ליסוע משם בחורף… (לכיוון צפון מזרח לאחר היציאה ממנהרת פרחוס)

אבל זה לא כיוון הנסיעה של השואל...

נכתב ב-08/10/2018 12:22[עודכן ב-:08/10/2018 12:23]
4.תגובה ל: איך אפשר לבדוק איזה כבישים פתוחים בחורף? תגובה ל - 1

עוד לא יצא לי להתקל או לשמוע על כביש שנסגר… אולי בת דודה שלי פעם אחת בול תורנס.  באוטוסטרדות אין בעיה והכבישים הרגילים מפונים כל הזמן. אולי אולי אולי יכולה להיווצר בעיה אם יש סופת שלג בדיוק כשאתה מגיע. אם זה לא יוצא בלילה לא הייתי דואג, ביום תמיד יהיה מי שיעבוד ויעבור על הכביש

5.לא מדויק תגובה ל - 4

כלומר, אני לא חולק עליך שלא שמעת על כביש כזה, אבל מכאן לא נובע שאין…

למשל

(וזה “למשל” חשוב, כי מי שלא יודע עלול לתכנן חציה מעמק אאוסטה לאיזור ה-Tarentaise, מה שנראה כמו דרך מושלמת ליהנות משני מרחבי סקי נהדרים. קרה ללא מעט תיירים ומן הסתם ימשיך לקרות).

6.תגובה ל: לא מדויק תגובה ל - 5

צודק- אבל התכוונתי להגיד שזה די נדיר ולא מצב מצוי כל כך. האתרים שומרים על כבישים פנויים כי אחרת מי יבוא וילך? אני כבר נוסע כ 10-12 שנה לסקי. אף פעם לא נתקלתי בכביש סגור. גם לא בכפרים קטנים ולא בסופות שלג. רק פעם אחת אבל זה היה בטעות כי נסענו למקום שידוע שבחורף הוא סגור [מעבר הרים].