פורום סקי - סנובורד

PLEASE חוות דעת: למי יש נסיון עם חברת פינגווין ?

שוקל להזמין אצלם חבילת סקי ל ואל טורנס.

אודה על תגובות מכל אלו אשר השתמשו בשרותי חברת פינגווין PINGWIN בשנים אחרונות

2.תגובה ל: PLEASE חוות דעת: למי יש נסיון עם חברת פינגווין ? תגובה ל - 1

נסעתי איתם לפני שנתיים, היה בסדר גמור

הכל היה מסודר וקיימו כל מה שהבטיחו

3.תגובה ל: PLEASE חוות דעת: למי יש נסיון עם חברת פינגווין ? תגובה ל - 1

נסעתי איתם בעבר והיה מצוין. מסודרים, נחמדים, הגונים.

אני נוסע איתם שוב במרץ 2019.

4.תגובה ל: PLEASE חוות דעת: למי יש נסיון עם חברת פינגווין ? תגובה ל - 1

אני השנה אסע איתם לצרפת שנה שלישית ברצף הם מעולים!

1)הם ממתינים בשדות התעופה במדינות שאנשים בחרו לגלוש בהם.אני יודעת על:צרפת בולגריה,אוסטריה ועוד עם שלטים פינגוין ומובילים אותך ישר לאוטובוס.

1. הם מלווים אותך לאורך כל הדרך אם זה בערב לקחת את הציוד לסקי אם זה בבוקר על ההר עצמו הם נמצאים שם לעזור בכל דבר שצריך.
  1. הם מארגנים לישראלים פעילויות בערבים כמו: גלישה לילית במזחלות מסיבת ריקודים לישראלים באחד מהמועדונים בעיר.
  2. הם מגיעים במהלך השבוע למלונות לראות שהכל בסדר וכולם מרוצים ואם לא אז הם מטפלים במה שצריך לטפל.ממליצה בחום לסגור חופשת סקי איתם.
5.תגובה ל: PLEASE חוות דעת: למי יש נסיון עם חברת פינגווין ? תגובה ל - 1

לא נסעתי איתם אבל “חוות דעת” מורכבת מכמה דברים  או משתנים-

1] איך ארגנו לך את הכל והאם לא היה פער בין מה שהבטיחו וקיימו [והמחיר כמובן  ]

2] זה הכי חשוב- איך היה הנציג במקום ופה חוות דעת היא בעייתית כי החבר’ה האלו מתחלפים לפעמים. 

אם תרצה 2ב] אם חס חס חס וחלילה קרה משהו – איך הייתה איכות והעזרה והטיפול שקיבלת.

תהנה

6.תגובה ל: PLEASE חוות דעת: למי יש נסיון עם חברת פינגווין ? תגובה ל - 5

לא כל כך הבנתי אם ההודעה היתה מיועדת אלי או אל הבחור ששאל אם כדאי לנסוע איתם.

אני רוצה לשתף בחופשות סקי שנסעתי עם חברת פינגוין.

פעם ראשונה שנסעתי לחופשה היא בינואר 2017 נסעתי עם בעלי.לא רק שלא התאכזבתי אפילו הופתעתי לטובה בדברים שלא ידעתי קודם.

לדוגמא: הם דאגו להשכיר לנו לוקר למעלה דבר שלא הייתי יודעת עליו ואני מניחה שהייתי צריכה להיסחב עם כל הציוד עלי מה שאני שונאת לעשות!

ושוב נסעתי איתם בינואר האחרון הפעם עם ביתי הבכורה.שניסיתי לקחת את ציוד הסקי הסקיפס לא עבד! מיד יצאתי ראיתי בחורה שלובשת מעיל עם הכיתוב פינגוין וקראתי לה לעזרה.תוך שתי שניות היא טיפלה לי בבעיה לקחתי את הציוד ויצאתי לדרך.

גם אם הם מתחלפים הם תמיד לובשים מעיל עם הכיתוב פינגוין.

בהסעה הם נותנים את מס הנייד שלהם שתוכל לפנות בכל דבר. זו החוויה שלי מהם רק לטובה.

7.תגובה ל: PLEASE חוות דעת: למי יש נסיון עם חברת פינגווין ? תגובה ל - 6

אגב נסעתי למאיירופן

8.ענבל- זאת היית תגובה כללית ולא אישית תגובה ל - 6
9.תגובה ל: PLEASE חוות דעת: למי יש נסיון עם חברת פינגווין ? תגובה ל - 1

הם בהחלט אחת החברות הרציניות בתחום,בגדול יקיימו את מה שיבטיחו אבל לגבי המלווים דעתי שונה. זה מאד תלוי מי המלווה . במקרה שלי במאירהופן ראיתי אותם פעמיים פעם בנסיעה משדה התעופה ופעם אחת בארוחת ערב במלון( שלא היה הפנסיון שבו ישנתי) כאשר ניסו למכור לי גלישה במזחלות . אפילו ההודעה על האיסוף לשדה התעופה הייתה כמעט סודית ובהחלט לא הראתה אחריות מצידם. וכל זאת במקרה הספציפי שלי בשנה מסויימת באתר מסויים. בגדול אני לא מציע לאף אחד לבנות יותר מדי על עזרה במקרה של בעייה רפואית או מעבר לבעייה עם המלון או השכרת הציוד. ושוב מנסיון עם מספר חברות במספר אתרים .לסיכום אין שום בעייה לקחת עסקה דרכם אבל לא לצפות יותר מדי ולשאול את כל השאלות בזמן ההזמנה

10.תגובה ל: PLEASE חוות דעת: למי יש נסיון עם חברת פינגווין ? תגובה ל - 1

לנו היתה חוויה טובה בחופשה ראשונה עם הילדים בבנסקו. כולל טיפול מיידי בבעיה שהיתה לנו עם ציוד…