פורום סקי - סנובורד

סקי למתחילים

מתכננת חופשת סקי לבעל ולחבר בינואר, יש לי ניסיון בהרכבת חופשות אבל בורה לגמרי בנושא סקי. וכאן אני זקוקה לעזרתכם. 

אז אני מבינה שמלבד טיסות, רכב ולינה הם צריכים סקי פס, ציוד סקי והדרכה. (עוד משהו?)

נוחתים במילאנו. ראיתי שהומלץ על העיירה צ'רביניה שמתאימה למתחילים, יש למישהו המלצה למקום לינה ספציפי? (אבל שיהיה עם מטבחון)

או לאתר אחר?

ציוד סקי - שוכרים באתרי סקי? חנויות ספורט מקומיות?

מאיפה אני מזמינה הדרכה?

סקי פס- ראיתי שאפשר להזמין באתרי האינטרנט או במקום.

כל עזרה תתקבל בברכה

תודה!

2.תגובה ל: סקי למתחילים תגובה ל - 1

ברוכה הבאה לפורום.

מיקום אפילו יותר מוצלח למתחילים הינו וולטורננש valtournenche - שייך לאותו אזור גלישה כמו צרביניה. יתרונות שלו - סקי פס מיוחד למתחילים זול (אזור 15 יורו ליום), פחות נסיעה, לינה יותר זולה, מרחב גלישה מצוין למתחילים ויותר שקט מבחינת כמות האנשים על ההר.

דירות עם מטבחון קיימות בבוקינג, Airbnb ובאתר מקומיי של cervinia.it. 

סקי פס ניתן לרכוש ליד המעלית עליה להר. בוולטורננש יש חניה מאוד נוחה ליד רכבל העולה לאזור הגלישה של מתחילים. שם רוכשים סקי פס לא לשכוח לציין שנדרש סקיפס למתחילים.

מבחינת הדרכה יש מספר בתי ספר לסקי בצרביניה ובית ספר אחד בוולטורננש. כעיקרון ניתן לגשת לשם בבוקר של השיעור ופשוט להזמין מדריך אחד לשיעור פרטי לשניהם. הדרכה באיטליה זולה יחסית למערב אירופה (סדר גודל 45 יורו לשעה). משרדים של בית ספר של וולטורננש נמצאים בתחנה העליונה של הרכבל. חוץ מזה יש כאן בפורום המלצה חמה על מדריך בשם לורנצו שעובד באזור צרביניה.

פרטיו: gianlo.ski@hotmail.it, טלפון 393471414414+. גיאן לורנצו. זמין בווטסאפ.

ציוד סקי (מגלשיים, נעליים, קסדה) שוכרים במקום יש אין ספור חנויות השכרה. ניתן להזמין באינטרנט עם הנחות מסוימות באתרים כמו alpinresorts.co.uk או skiset.co.uk או כבר במקום ואפילו ליד רכבל עליה להר, דבר המאפשר לא להסחב עם הציוד אלא להשאירו ליד הרכבל.

דבר נוסף שתצטרכו זה ביגוד סקי. להשאיל מחברים או לקנות בדקטלון בארץ או בדרך לאתר (יש כמה בדרך לצרביניה).

ביגוד: כפפות, משקפת סקי, מכנסי סקי, מעיל סקי.

בהצלחה. 

4.תגובה ל: סקי למתחילים תגובה ל - 3

תודה לך על התרומה. 

מקווה שיעזור לאנשים אחרים כי נראה שפותחת השירשור לא ממש חזרה לבקר בו מאז.