פורום סקי - סנובורד

סיכום של החופשה האחרונה שלנו

מי שמתעניין בחופשה עם הילדים ו/או באזור gastein מוזמן לקרוא את הבלוג שלי

2.emoji-E00E.pngתגובה ל: סיכום של החופשה האחרונה שלנו תגובה ל - 1

אחלה סקירה!

את הגורו שלי לעינייני סקי עם ילדים wink

מתלבט מה להזמין לשנה הבאה לצוציקים.

3.תגובה ל: סיכום של החופשה האחרונה שלנו תגובה ל - 2

שנה הבאה חנוכה יוצא מוקדם ופורים מאוחר, מה שמחייב לדעתי אתרים גבוהים.

לצערי לא מצאנו קבוצה בעברית שהתאימה לנו לפורים ולכן אנחנו חוזרים לקלאב מד. בפורים יש לקלאב מד 3 מועדונים עם “הדרכה בעברית” (כאמור זה לא באמת הדרכה בעברית, אבל עדיף על כלום). בחרנו את הזול מביניהם שהוא סר שבליה. היינו בקלאב הזה לפני 16 שנה, כשהגדולה היתה בת שנה וחצי ושנה הבאה אנחנו מקווים שהיא תקבל רגילה ותוכל להצטרף wink 

חוץ מהגדולה יהיו בן 15 שזה יהיה השבוע הרביעי שלו בסנובורד ובת 10.5 שבוע רביעי בסקי

4.תגובה ל: סיכום של החופשה האחרונה שלנו תגובה ל - 3

חנוכה בעייתי השנה כאמור.

פורים: כנראה שארד מזה, הקטן בוכה לי שכבר שנתיים לא התחפש בבית ספר ובמושב, מה גם שזה כולו יום – יומיים חופש שמרויחים.

אני מחפש פתרון עם הדרכה בעברית שלא בחגים – מאוד בעייתי כי החברות לא מוציאות, ואם כבר כן, כמו סקידיל כנראה עם מעט מאוד ילדים, וזה מתכון לקבוצות לא הומוגניות והרבה פחות כיף לילדים.

5.תגובה ל: סיכום של החופשה האחרונה שלנו תגובה ל - 4

הילדים שלי כבר שנים לא מתחפשים...

לקלאב מד יש אפשרות גם באמצע/סוף ינואר שבהתחלה שקלתי, אבל לא הסתדר לנו. 

פורים זה 3 ימי בית חופשה ויש עוד את היום שחוגגים בו בבי”ס = סה”כ 4 ימים. לילדים ביסודי זה באמת שטויות להפסיד בי”ס, אבל בתיכון זה כבר פחות מתאים (תלוי כמובן בילד).

6.ארנון, זו האפשרות שלי. תגובה ל - 4

קניתי טיסה לי ולשניים הגדולים לונציה לסוף ינואר באיזיג'ט. עכשיו אני מחפש דירה בדולומיטים.

עבור עידו (14), זו הפעם החמישית ועבור דניאל (10) זו הפעם השניה. עדיין חסר סיגנון אבל מסוגל להתמודד כמעט עם כל מסלול.

את החופשה הקרובה נקדיש לשיפור הסגנון וגם נגלוש יחד בכיף.

7.תגובה ל: ארנון, זו האפשרות שלי. תגובה ל - 6

נשמע כיף יוחנן!

אצלי הגלישה המשותפת לא עובדת טוב לצערי. בעצם, אם להיות כנה לגמרי, אולי אני לא באמת מצטערת – מאוד נוח לי הסידור הזה שכל ילד נמצא עם קבוצה של בני גילו (פחות או יותר) ולי ולבעלי יש חופשה זוגית… 

את החופשה המשפחתית שלנו אנחנו עושים בקיץ.