פורום סקי - סנובורד

corvara תכנון עצמי

היי לכולם Smile

מתחילים לתכנן ורוצים מאד להגיע לאזור הסלה רונדה בחופשת הסקי הבאה. רוב הדיבור פה בפורום ממה שמצאתי הוא על סלבה, אורטיזי, קמפיטלו.

בחיפושיי והתלבטותיי נתקלתי בcorvara. מושך כמובן שזה על הסלה רונדה ואפשר אפילו למצוא סקי אין סקי אאוט, אבל הייתי שמחה לעוד מידע על העיירה.

מישהו אולי היה ויש לו מה לספר? למשל המלצות על מלון, האם העיירה נחמדה? מסעדות/ברים/אפרה סקי בקטנה? דווקא מחפשים מקום שקט אבל כן היינו רוצים שיהיה קצת מה לעשות לפחות בערב.

 

תודה! ושיעבור הקיץ מהר…

 

אביטל

2.תגובה ל: corvara תכנון עצמי תגובה ל - 1

קורברה עיירה קטנה, דומה עד זהה לשכנות שלה ב-alta badia – ערימה קטנה של בתי עץ ומלונות. אינני יודע מה כוונתך ב”משהו לעשות בערב” – יש שם כמה מסעדות וכמה פאבים וכאשר הכבישים לא חסומים אפשר לנסוע לאחת העיירות הסמוכות, שם תמצאי עוד כמה מסעדות וכמה פאבים…

 

יתרונות:

איזור הסקי של קורברה מאד נחמד למתחילים, רשת של מסלולים כחולים פרושים על גבעות יפות עם שיפועים מתונים.

בשיא העונה הכל צפוף שם, אבל מחוץ לשיא, איזור alta badia יותר רגוע מאשר העמקים האחרים.

חסרונות:

קורברה נמוכה, סביב 1500 מטר (מהזכרון) ובדולומיטים קו השלג גבוה יותר בחלקים רבים של העונה. המשמעות היא שאתם עלולים להגיע לעיירה חומה ולא לבנה ולסיים את יום הגלישה במעלית או אוטובוס בחזרה לעיירה. אם כבר נוסעים לעמק הזה, עדיף לדעתי לגור בקולפוסקו.

קורברה רחוקה יותר מהאוטוסטרדה מאשר עיירות כמו סלבה או אפילו קנציי.

 

בשורה התחתונה, זה יעד סקי לגיטימי באיזור סקי מעולה, אבל לא הייתי מתאמץ להגיע אליו (אלא אם יש דיל מיוחד או איזה קבר צדיקים סודי להשתטח עליו).

×