פורום סקי - סנובורד

חופשת סקי סופש 4 ימי גלישה זולה

אני מחפש רעיונות לאתרים לחופשת 3-4וחצי ימי גלישה רמת הגולשים היא עושים את כל הכחולים ואדומים קלים (מבוגרים וילדים)

הכוונה לטוס אם איזיג’ט למילאנו  

להגיע לעיירה עם שאטלים מהשדה תעופה (אם רכב יצא יותר זול משמעותית הוא יתקבל )

הדרישות:

1.שיהיה אפשר להסתדר בעיירה ברגל (ללכת למעליות / מסלולים / חנויות )

2.באופן עקרוני לא דרוש אתר מיוחד מאוד רק שיהיו בו הרבה אדומים לא קשים וכחולים 

3.חשוב שהעיירה תיהיה זולה בגלל שתקציב החופשה מוגבל 

עדיפויות

עדיפות גדולה לאתר אחד ולא הרבה קטנים 

אם יש אפשרות לבריכה מחוממת במלון או ליד זה מעולה 

המלצות לאתרים , עיירות , מלונות וסתם טיפים יתקבלו בברכה 

2.תגובה ל: חופשת סקי סופש 4 ימי גלישה זולה תגובה ל - 1

קודם כל, בהרכב של יותר משני אנשים, עדיף לשכור רכב. גם מאפשר להסתדר עם שעות הטיסה וגם להגיע לכל יעד ומקום לינה בקלות.

ועכשיו לשאלתך, אם אתם מתכוונים לסוע מאמצע ינואר עד תחילת מרץ, ואתר בן 50 ק”מ מסלולי גלישה מתאים לכם, קרא את זה: חופשה זולה בAPRICA

3.תגובה ל: חופשת סקי סופש 4 ימי גלישה זולה תגובה ל - 2

האתר מאד מעניין ראיתי בתי מלון שנראים טוב בזול והמסלולים הם בידיוק בצבעים שאני צריך !

איך תחזוקת המעליות והאתר ?

איך העיירה מבחינת אוכל? 

יש אפרה סקי אחה’’צ?

הטיסות של ריינאר נראות לא רע וזולות איפה ישנתם את החצי לילה האחרון? 

וראיתי שהמלון שלך גם היה קרוב לליפט MAGNOLTA מה הייתם עושים כל בוקר ? (בהנחה שאיזור המתחילים בצד השני של העיירה )

נכתב ב-30/04/2018 17:49[עודכן ב-:30/04/2018 17:51]
4.תגובה ל: חופשת סקי סופש 4 ימי גלישה זולה תגובה ל - 3

כל המעליות עבדו במשך השבוע ללא כל תקלה. הייתי בסוף ינואר וכמעט לא היו תורים. המסלולים מיושרים לפני כל תחילת יום. לצידי כל המסלולים העיקריים, פזורים תותחי שלג למקרה הצורך.

בוקר וערב אכלנו בדירה וצהריים במסעדות על ההר, כך שאני לא יכול להעריך את המסעדות בעיירה.

מכיוון שהייתי עם בני בן התשע, לא התעניינתי באפרסקי.

בלילה האחרון לא ממש ישנתי. פשוט עזבנו באחת לפנות בוקר. היתה משפחת ישראלים שפגשתי, ששכרה חדר בקרבת שדהת, ללילה האחרון.

המרחקים בין תחנות הרכבל אינם גדולים במיוחד. ביום הראשון השארנו את הציוד בחנות ההשכרה ממש מול איזור המתחילים, כ-10 דקות הליכה מבית המלון. בעיקרון אם אין לכם קושי בגלישה על מדרונות אדומים קלים, ניתן לעלות בכל תחנת הרכבל ולהגיע בגלישה לכל איזור באתר. מכיוון שהיה לנו רכב, העדפנו בהמשך השבוע להחנות ליד רכבל ברדלו.