פורום טיולי משפחות

מז'נבה ליורודיסני דרך בורגונדי

בוקר טוב לכולם,

אנחנו טסים באמצע מאי לז’נבה, זוג עם שתי ילדות (3.5, 6.5) ורוצים לנסוע מז’נבה ליורודיסני. מאחר והדרך ארוכה (5 שעות) נעצור בדרך ללינת לילה באזור בורגונדי.

אשמח לשמוע המלצות על כפרים מעניינים ויפים באזור בהם אפשר למצוא מקום לינה, או ערים נחמדות (הבנתי שבון עיר יפה), נשמח לקצת טבע Smile

תודה רבה

ענבל

הודעה סגורה תודה 0 שלח
2.תגובה ל: מז'נבה ליורודיסני דרך בורגונדי תגובה ל - 1

לא מומחה לאיזור

אבל נראה לי שבמקרה שלכם יהיה יותר פשוט וגם יותר זול פשוט לטוס מז’נבה לפריז. יש הרבה טיסות יומיות, זמן הטיסה הוא שעה נטו, והמחיר ממש לא יקר

איזיג’ט טסים לפריז (אורלי, לא שארל דה גול!), ובמאי אני רואה טיסות החל מ-40 דולר לאדם, ועוד 30 דולר למזוודה.

אירפראנס טסים לשארל דה גול במחיר מעט יותר יקר (60 דולר, אבל רק 20 דולר למזוודה).

לשתי החברות יש כמה וכמה טיסות יומיות.

לא בדקתי, אבל אני מניח שיש חברות נוספות.

אפשר בנחת לקחת טיסה אחר הצהריים (סביבות 4-5) שמאפשרלת לנו להספיק לנחות, לשכור רכב או לקחת רכבת, ולהתמקם במלון באיזור דיסני ב-8 בערב, אחרי שבבוקר עוד הספקנו לטייל באיזור ז’נבה.

נסיעה בפועל תהרוג לכם יום שלם. נניח שתצאו בז’נבה אחר הצהריים כדי שתוכלו לטייל בבוקר (כמו באפשרות הטיסה). תלכו לישון איפשהו בדרך, ולמחרת תשלימות את הנסיעה. אין טעם להגיע לדיסני בצהריים כי לא תכנסו לפארק באמצע היום. אז תוכלו לטייל בדרך, אבל אני מניח שתעצרו באטרקציות “ליגה ג” רק כדי שלא תרגישו יום מיותר.

והעלות? רכב שכור ליום הנוסף, מלון ליום הנוסף, דלק, כבישי אגרה וכו’ – יעלה לכם כמו כלום 200-300 דולר – כלומר דומה למחיר הטיסה המשפחתית (לא נריב על הגרושים)

אגב, יש גם אפשרות לרכבת, אבל היא לא מהותית יותר זולה או מהירה מטיסה.

הודעה סגורה תודה 0
3.תגובה ל: מז'נבה ליורודיסני דרך בורגונדי תגובה ל - 2

לדעתי רכבת בהחלט עדיפה. לא יודעת מה המחירים – צריך להשוות, אבל מבחינת נוחות – הרכבת מגיעה מג’נבה לתחנת גאר דו ליון בשעתיים. אפשר להתייצב בתחנת הרכבת גם רבע שעה לפני הרכבת.

מהתחנה אפשר להמשיך ברכבת לדיסנילנד.

האם הטיסה חזרה גם מג’נבה?

הודעה סגורה תודה 0
4.בדיסני אתם צריכים רכב? תגובה ל - 1
הודעה ללא תוכן
הודעה סגורה תודה 0
5.תגובה ל: מז'נבה ליורודיסני דרך בורגונדי תגובה ל - 1

לא ברור לי החיבור בין היעדים. ז’נבה נמצאת באלפים ופריז נמצאת בצפון צרפת. למה בחרתם דווקא לטוס לז’נבה? או למה לחבר דווקא את דיסני?

בון נמצאת בכלל על הריין ובכלל לא בדרך שלכם.

הודעה סגורה תודה 0
6.תגובה ל: מז'נבה ליורודיסני דרך בורגונדי תגובה ל - 5

בהנחה שפשוט עושים טיול לאיזור ג’נבה ופשוט גם מאד רוצים את דיסני

אני רוצה להזכיר שבהחלט אפשר לטוס במיוחד לדיסני.

טיסה לסוף שבוע לא בשיא העונה לפריז, מהשדה לוקחים הסעה ישירות למלון ליד דיסני ל 2-3 לילות. מבלים יום או יומיים בדיסני וחוזרים

אם תוכלו לטוס בחמישי ולחזור בשבת/ראשון אז גם תהיו בדיסני ביום שישי שזה לא סוך שבוע

בגלל שלא מדובר על שיא העונה אפשר לתפוס טיסות בכלל לא יקרות. בשביל טיול של יומיים לא צריך מזוודות. המלון באיזור דיסני עשוי להיות זול יחסית

בקיצור – הכדאיות של סופש מישראל לא בעונה לא שונה דרמטית מהכדאיות של נסיעה מז’נבה בעונה

הודעה סגורה תודה 0
7.תגובה ל: מז'נבה ליורודיסני דרך בורגונדי תגובה ל - 5

יש עיר בשם בון (נכתב Beaune) בצרפת, בבורגון, שנמצאת בדרך. לא מדובר בבון שהיתה בירת מע’ גרמניה.

הודעה סגורה תודה 0
8.תגובה ל: מז'נבה ליורודיסני דרך בורגונדי תגובה ל - 7

תודה למדתי. קשה להבדיל בין בון לבון.

הודעה סגורה תודה 1
';