פורום סקי - סנובורד

מי מכיר zell an see ו kaprun שני אתרים סמוכים

שלום אנו משפחה נוסעים לחופשה קצרה באוסטריה, המלון מצוי בדיוק בן שני האתרים:

מבוגרים גולשים סקי היטב.

נערים סנואובורד ניסיון לא רב.

האם יש למשהו ניסיון עם האתרים? מה עדיף? היכן להזמין ציוד? האם זה אותו סקי פס?

אשמח לכל אינפומציה

תודה

2.תגובה ל: מי מכיר zell an see ו kaprun שני אתרים סמוכים תגובה ל - 1

היי 

אני הייתי שם לפני שנתיים 

האתרים עצמם לא גדולים ואני חושב שהם גם לא מחוברים ביניהם כלומר צריך סקי באס או רכב. אמנם למיטב זכרוני הסקיפס הוא על שניהם. ליד במרחק לא גדול של נסיעה יש קרחון גבוה שאפשר לגלוש עליו [קיצנהורן למיטב זכרוני]

האתר עצמו לא גדול במיוחד יש שני אפשרויות לעלות לאתר 1 דרך צל אם זה 

2 דרך עיירה אחרת [לא זוכר איך קוראים לה ] בכל אופן בסוף היום כל האנשים מתרכזים שם כך שנהיה חבילות יחסית גדולות של שלג ,די קשות למתחילים 

[אני הייתי עם מתחילים והם בסוף הורידו את המגלשיים והלכו ברגל ].

העיירה עצמה מאד יפה ועם הרבה פעילויות .

3.תגובה ל: מי מכיר zell an see ו kaprun שני אתרים סמוכים תגובה ל - 1

היי 

שני האתרים לא גדולים ,וכפי שכתבו לך לא מחוברים, חייבים רכב או תחבורה. קפרון זה שני מסלולים בקושי ,בזאל אם סיי יש כמה מסלולים מאוד יפים , גם הגלישה לכיוון האגם מוסיפה. מאת אופציות למתחילים. יום אחד לכל אחד מספיק . באותו סקי פראס נכלל הקרחון , זאלבאך, קיצבואל. אם אתם עם רכב תעשו סיבוב בכל הרתרים.  הקרחון מאוד מאוד כיפי , הרבה אוף פיסט, ומסלולים לכל הרמות ונוף אחד היפים. אם יש לכם אפשרות אז סעו לזאלבאך ותעבירו יומיים שם , אחד האתרים האהובים אליי. גדול, בחלק ה צפוני מסלולים מאתגרים ,בחלק הדרומי קלים יותר. וקיצבואל, לגלוש בשרייף, זה חובה לכל גולש. 

4.תגובה ל: מי מכיר zell an see ו kaprun שני אתרים סמוכים תגובה ל - 3

אהבתי! 

“...לגלוש בשרייף, זה חובה לכל גולש...”

broken heartbroken heartbroken heartdevil

5.תגובה ל: מי מכיר zell an see ו kaprun שני אתרים סמוכים תגובה ל - 4

שני האתרים לא מחוברים כלל, Kaprun מאוד גבוהה מתאים לסוף עונה, עם סנוו-פארק נחמד, ואזור מסודר לאופ-פיסט. זאל-אם-סי זה אתר שאני מכיר פחות, הוא נמוך יותר ולכן לסוף עונה פחות מתאים, יש מתחת לאתר עיירה עם אגם יפה בהחלט שווה ביקור בלי קשר לסקי.

6.תגובה ל: מי מכיר zell an see ו kaprun שני אתרים סמוכים תגובה ל - 5

הייתי השנה בצל אם זה ולפני 12 שנים בכל שלושת האתרים.

כמה אי דיוקים בתגובות הקודמות: 

הסקיפס תופס לשלושת האתרים – צל אם זה, קפרון וקיצשטיינהורן (הקרחון). כדי לגלוש בזאלבאך או קיצבוהל צריך סופר סקי פס, שזה יקר ובמילא לא ישים עם גולשים מתחילים.
שלושת האתרים אינם מחוברים, אבל הסקיבס בחינם, ואפשר להתנייד גם ברכב, יש חניה! (לא זוכרת אם חינם)

לצל אם זה הכי נוח לעלות מ”ארייט”, שזה בקצה העיירה ויש חניה, אבל אם נוסעים באוטובוס, אפשר גם לעלות ב”סיטי אקספרס”, שזה ממש במרכז העיר, והתחנה האחרונה של האוטובוס. 

קצת על האתרים:

קפרון – אתר באמת קטן, אבל כייפי ומלא אווירה, בקתות, אוכל, שתיה כמו באתר אוסטרי טיפוסי. מתאים מאווווד למתחילים וגם לגלישה משפחתית בכיף למתקדמים. 

קיצשטיינהורן – יותר גדול ויותר אופציות למתקדמים, שלג בטוח גם בשולי העונה.

צל אם זה – מרחב הגלישה הגדול מבין השלושה, אני אישית פחות אהבתי אותו, יש בו הרבה גולשים ברמת מתחילים, אין בו אווירה כמו שאני אוהבת, אבל יש מגוון גדול יותר של מסלולים. וכמובן נוף מהמםםםםם!

ציוד אפשר לשכור באינטרספורט, נמצא בגונדולה של “ארייט”, או בקפרון.

';