בחזרה לפורוםלתצוגה מדורגת

פורום טיולי משפחות

רכב סטיישן מומלץ לחמישה נפשות

רכבים סטיישן מסוג
Audi a4 estate
Peugeot 308 estate
Volvo v60 estate
מה מומלץ בבקשה למשפחה בת 5  נפשות (ילדים קטנים)
4 מזוודות 

הודעה סגורה תודה 0 שלח
2.תגובה ל: רכב סטיישן מומלץ לחמישה נפשות תגובה ל - 1

שימי לב---

כשאת מזמינה רכב, את מזמינה קבוצת רכב “כדוגמת...”

את חייבת לבדוק את כל הרכבים המופיעים בקבוצה זו

ולראות אם הרכב ה”מחורבן” ביותר (קטן ביותר במקרה שלכם) עונה על הצרכים שלכם כמשפחה.

הודעה סגורה תודה 0
3.תגובה ל: רכב סטיישן מומלץ לחמישה נפשות תגובה ל - 1

אם יש 4 מזוודות גדולות – אז רכב סטיישן בגדלים שציינת לא יספיק. בטח אם מלבד המזוודות יש גם טרולי \ תיקים \ עגלה (ציינת ילדים קטנים). מניסיון שלי רכבי סטיישן כאלה מספיקים ל3 מזוודות גדולות + כמה תיקים קטנים. בנוסף אם 3 ילדים קטנים צריכים כיסאות בטיחות אז הרכב עלול להיות צר מידיי לכל הכיסאות.

המלצה שלי – לנסות להזמין דירות עם מכונת כביסה ולצמצם את כמות המזוודות.

הודעה סגורה תודה 0
4.תגובה ל: רכב סטיישן מומלץ לחמישה נפשות תגובה ל - 3

מסכים מאד עם עמיחי

לא יודע אם לילד הקטן אתם לוקחים בוסטר או כסא בטיחות.

שימו לב שבאיטליה חובת בוסטר עד גובה 150 ס”מ. אני לא בטוח שהגדול שלכם עומד בדרישות.

אם יש לכם 3 בוסטרים, ועוד יותר אם יש לכם 2 בוסטרים וכסא – לא כל אוטו יכול לאכול אותם. תלוי בדיוק באוטו, בבוסטר, בצורה שבה בנויה הידית של הדלת, ובצורה שבה בגלגל נבלע פנימה לתוך המושב האחורי.

אז מהבחינה הזו אם אתם לא רוצים להסתבך – אני מציע מיניואן 5+2 (או רכב דומה מבחינת הרוחב) ולא סטיישן.

לגבי מטען

שימו לב לכמות הציוד הכוללת. מזוודות גדולות, מזוודות קטנות, תיקי גב, עגלה וכו’. אם הטיול כולל נסיעות עם המזוודות תוך כדי הטיול ולא רק אל/מ שדה התעופה – קחו בחשבון גם ציוד נוסף – שקיות עם אוכל, בגדי ים/מגבות, כביסה, אולי ציידנית, חבילת הסוטויטשירטים, בגדי החלפה, או כל דבר אחר. תזכרו שבמעבר מלון (בייחוד אם מתכננים לטייל תוך כדי) לא אורזים כלכך טוב כמו בטיסה. גם כי אין זמן/כח לארוז ולפרוק, וגם כי יש דברים שרוצים שיהיו נגישים.

כל הדברים האלה לוקחים מקום והרבה.

אם יש לכם מעט דברים כאלה – מיניואן 5+2 (עם מושבים אחוריים מקופלים) אמור להיות מספיק. אבל אם יש לכם המום ציוד – אולי צריך מיניואן גדול יותר (או לקחת פחות ציוד).

הודעה סגורה תודה 0
5.תגובה ל: רכב סטיישן מומלץ לחמישה נפשות תגובה ל - 4

תודה רבה !

אכן אבחן את כל הנושאים שהעלית…

מיניוואן 2+5 לא מוצאת.

מכיר אולי אתר ספציפי שיש שם? 

ומה העלות הממוצעת לרכב כזה ? 

הודעה סגורה תודה 0
6.תגובה ל: רכב סטיישן מומלץ לחמישה נפשות תגובה ל - 5

באיזה אתרים חיפשת? אחד האתרים הפופולראיים פה בפורום הוא rentalcars.com. אם כי אני מודה שבסופו של יום אני תמיד כמעט תמיד מזמין אצל סוכן ישראלי (לא תמיד)

השאלה הראשונה שחשוב לשאול – אוטומטי או שאפשר גיר רגיל – משפיע מאד מאד הן על המבחר והן על המחיר

מחיר של מיניואן במערב אירופה ינוע בטווח של 50-100 אירו (תלוי במדינה והאם אוטומטי)

באיטליה מיניואנים כאלה לא כלכך נפוצים ותצטרכו להתאמץ ולחפש או ללכת על רכב גדול יותר

הודעה סגורה תודה 1
7.תגובה ל: רכב סטיישן מומלץ לחמישה נפשות תגובה ל - 6

אז ככה: 

לעניין הבוסטרים: ילדים בגילאי 3.5-7-9 

צריך למדוד גובה ?? smiley

לעניין המזוודות כנראה שתהיינה שתיים גדולות ושלוש טרוליות (קטנות של ילדים)

אני ממש מתקשה בחיפוש של רכב מתאים לפי כל הנתונים שרשמתם לי, אוטומט 2+5 

הגיוני שזה עולה לי 6500 שח בערך ל 9  ימים ?? 

מה דעתכם על ג'יפ renault kadjar אוטומט 1500

וגם על אופל זאפירה?

תודה 

הודעה סגורה תודה 0
8.תגובה ל: רכב סטיישן מומלץ לחמישה נפשות תגובה ל - 7

לגבי בוסטר לגדול

כל ההמלצות של מומחי הבטיחות (גם בארץ) מתייחסות לגובה של 150 ס”מ בקירוב כרמה שמתחתיה צריך בוסטר. חגורות הבטיחות מתאימות לגובה של אדם מבוגר. לכן השיקול של גיל הילד לא ממש רלוונטי.

רוב מדינות העולם (ואולי כולן) פטרו אנשים מגיל מסויים מחובת בוסטר, אחרת היינו רואים גם אנשים מבוגרים אבל נמוכים יושבים עם בוסטרים. אני לא יודע מה הסיבה, אבל אני מניח שזה לא משיקולי בטיחות אלא כי זו “גזירה שהציבור אינו יכול לעמוד בה”.

ברוב מדינות אירופה נהוג הכלל של 150 ס”מ או גיל 12, המוקדם מבין השניים. ישראל מוזרה בכך שקבעה גיל 8 ללא שיקול גובה. איטליה קבעה 150 ס”מ וגם 36 קילו (המאוחר מבינהם)

האם שוטר יעצור אתכם ויבדוק את גובה הילד? אני בספק. כמו שלא ניתקלתי בשוטר בארץ שביקש הוכחה שהילד שיושב ללא בוסטר הוא מעל גיל 8.

הודעה סגורה תודה 0
9.אני לא בעד רכב 5+2 תגובה ל - 7

רכב 5+2 הוא בד”כ רכב סטיישן שהוסיפו בו 2 כסאות מתקפלים על חשבון תא המטען.

זאת אומרת שאפילו אם הכסאות מקופלים הפסדתם מקום למטען.

אם תפתחו את הכסאות המקום למטען יהיה אפסי.

נכון שתאורטית 7 מקומות מרווח יותר לישיבה מאשר 5 אבל עם כסאות אחוריים פתוחים איפה תשימו את המזוודות?

אז אם לא פותחים את הכסאות הם סתם תופסים מקום אכסון יקר לעומת אותו רכב בדיוק בלי הכסאות, לא חבל? ועוד לשלם יותר?

לנסיעה נוחה אני ממליץ על רכב סטיישן full size t, משהו בדרג של פולקסוואגן פאסאט. המכונית רחבה מאוד כך שלא יהיה צפוף בספסל האחורי ויש המון מקום בתא המטען.

קוד קבוצה FWAR, אם אתם רוצים אוטומטי עם מזגן.

כמובן שאפשר גם רכב סטנדרט  – אבל יהיה נוח פחות.

נכתב ב-15/01/2018 14:16[עודכן ב-:15/01/2018 14:19]
הודעה סגורה תודה 0
';