בחזרה לפורוםלתצוגה מדורגת

פורום טיולי משפחות

מלון בנמל התעופה במינכן למשפחה

שלום,

אנחנו 5 נפשות, נוחתים בקיץ שבת בערב במינכן ונוסעים יום למחרת לאוסטריה משם.

מחפשים מלון ללילה אבל ראיתי שהמלונות נותנות לכמות כזו של נפשות 2 חדרים, האם מישהו מכיר את מלון הולידי אין בשדה תעופה והאם הם נותנים דלת מקשרת?

כמו כן האם חניה עולה כסף שם? מתלבט אם לשכור רכב בנחיתה (תשע בערב) או לקחת אותו על הבוקר למחרת.

תודה

נכתב ב-13/01/2018 13:54[עודכן ב-:13/01/2018 13:55]
הודעה סגורה תודה 0 שלח
2.תגובה ל: מלון בנמל התעופה במינכן למשפחה תגובה ל - 1

לגבי המלון אתה צריך לשלוח מייל ולשאול, ואם יש אז גם לרשום את זה בהזמנה ולהתקשר או לשלוח מייל ולוודא שזוכרים ממש לפני שמגיעים. אם אחד מהחמישה הוא תינוק שיכול לישון בעריסה אז אפשר למצוא בתי מלון שיסכימו לחדר לחמישה, כלומר לארבעה עם תינוק. 

 

לגבי הרכב – שיקול שלכם. ביום הנחיתה עייפים (אפילו אם הטיסה יוצאת בשעות נוחות) ורוצים להגיע למלון ואנחנו חיכינו למעלה משעה וחצי בתור כי היו רק שני נציגים וחלק ממי שהיה בתור לפנינו לא הגיע עם וואצ’ר משולם ואז זה לוקח יותר זמן כי עושים את כל תהליך ההשכרה כולל ביטוח וכו’ (ניצלנו את ההמתנה לקניות בסופר שבשעה התעופה). אם ההשכרה למחרת בבוקר זה אומר להגיע למלון עם המזוודות בשאטל/מונית  והנהג/ים צריכים להגיע למחרת בבוקר לשדה התעופה, אולי יהיה תור, ואז לקחת את הרכב ומשם למלון מה שעשוי לקחת זמן “טיול” לעומת זמן שגם ככה לא יהיה מנוצל ביום ההגעה. 

בד”כ חניה בבתי מלון בשדה התעופה לא עולה כסף. גם מבחינת ימי השכרה זה בד”כ אותו הדבר בין לקחת בלילה ובין לקחת בבוקר (כי בטח לא תחזיר את הרכב בבוקר מוקדם). ככה שמהבחינה הזאת אין הרבה הבדל. 

הודעה סגורה תודה 1
3.תגובה ל: מלון בנמל התעופה במינכן למשפחה תגובה ל - 2

 

אנחנו היינו במלון הולידי אין בשדה תעופה. אבל היינו ארבעה בחדר אחד לארבעה. כך שלא יודעת להגיד לגבי חמישה ודלת מקשרת. יכולה רק להגיד שמאד ממליצה. בהחלט שירת את המטרה. 

 

הודעה סגורה תודה 1
4.תגובה ל: מלון בנמל התעופה במינכן למשפחה תגובה ל - 1

אם אתם נוחתים ב9 לא בטוח שתספיקו להגיע לסניפי השכרת הרכב בזמן לפני שהם נסגרים. 

אנחנו באחד הטיולים שכרנו את הרכב למחרת בבקר. זה היה נוח לא להתעסק עם רכב שכור אחרי טיסה. 

יש בתי מלון ליד שדה התעופה מינכן שהחניה שלהם עולה כסף. את התשובות המדויקות תקבלו מהמלון.

הודעה סגורה תודה 1
5.תגובה ל: מלון בנמל התעופה במינכן למשפחה תגובה ל - 1

בהולידיי אין שליד שדה התעופה במינכן החניה עולה 10 יורו.

אנחנו לאחר נחיתה בתשע בערב לקחנו את השאטל של המלון (5 יורו למבוגר, ילדים בחינם – משלמים במלון, ניתן לחייב את החדר) ולמחרת נסעתי לשדה התעופה להביא את הרכב (שוב 5 יורו). 

בהגעה מהשדה לטובת “העמסת” שאר המשפחה אין צורך לשלם שכן אתה לא  נכנס לחניה המסודרת אלא עומד עם הרכב ליד הכניסה, רק שים לב שבדיוק מסיבה זו אתה לא ממש יכול לחנות שם ולקחת את הזמן, אלא באמת רק לטובת פריקה\טעינה.

אם אתה בוחר באופציה זו מומלץ כבר בהגעה למלון לשריין מקום לשעה שאתה רוצה לקחת את השאטל למחרת – הם לא גדולים ומתמלאים מהר.

בסיום הטיול הגענו עם הרכב בערב למלון והשתמשנו בשירות החניה בתשלום (אתה משלם ומקבל קוד למחסום).

למחרת החזרנו את הרכב בשדה לפני טיסת בוקר.

נכתב ב-14/01/2018 09:04[עודכן ב-:14/01/2018 09:08]
הודעה סגורה תודה 1
6.תגובה ל: מלון בנמל התעופה במינכן למשפחה תגובה ל - 5

דלפקי השכרת הרכב בשדה במינכן פתוחים עד 11,כך שאין בעיה להגיע אם נוחתים ב9. 

 

לגבי הולידייאין אקספרס בשדה"ת מינכן, לנו היתה שם חוויה רעה. זה ללא ספק המלון עם המזרנים הכי  לא נוחים שאי פעם התאכסנו בו. לא ישנו כל הלילה, וכנ"ל הילדים שקיבלו ספה נפתחת מזעזעת. 

השנה ניקח את נובוטל... 

הודעה סגורה תודה 0
7.תגובה ל: מלון בנמל התעופה במינכן למשפחה תגובה ל - 6

אנחנו זוג+5. כמוכם נחתנו במינכן ולמחרת בבוקר יצאנו לאוסטריה. 

טסנו בטיסת אחר צהריים של אלעל ושכרנו את הרכב עם הנחיתה. 

בלילה הראשון ישנו בהולידיי אין. התחלקנו בחדרים ל 4 ו 3 . למרות בקשות מוקדמות לחדרים צמודים, זה לא קרה (קומות שונות) וגם החדרים לא היו ממש מוכנים למרות השעה המאוחרת. החדרים לטעמי היו צפופים אבל מדובר על כמה שעות שינה אז הסתדרנו. ארוחת הבוקר במלון הייתה טובה. 

בלילה האחרון לפני הטיסה ישנו ב AZIMUT Hotel Erding הזמנתי בבוקינג. 

חדרים מרווחים, לא צמודים אבל באותו מסדרון, ללא ארוחת בוקר כי הטיסה הייתה מוקדמת, מרחק נסיעה קצר מהשדה, תחנת דלק לפני השדה. סמוך למלון, מרחק הליכה, סופר של EDEKA ומרכז חנויות קטן. לשעת צרה, מקדונלדס במרחק נסיעה קצר. סמוך לחדרי השינה עוברת רכבת עירונית שקטה יחסית. 

הודעה סגורה תודה 1
8.תגובה ל: מלון בנמל התעופה במינכן למשפחה תגובה ל - 7

אנחנו ישנו במלון נובוטל בלילה האחרון לפני טיסת הבוקר חזרה ארצה בתום טיול באוסטריה. גם אנחנו משפחה של 5, ישנו בשני חדרים צמודים זה לזה אך בלי דלת מקשרת.

 

בשביל לילה אחד לא היתה בזה שום בעיה או אי-נוחות (ואפילו הפכנו את זה לסוג של “קטע” – חדר בנות לי ולבכורה, וחדר בנים לאיש ולתאומים, שכמובן הריצו דחקות על זה שיוכלו לפזר גרביים מלוכלכות בחדר באוות נפשם ולהזמין פיצה ובירה לערב של גברים).

 

המלון מצויין ונותן תמורה מעולה לכסף. יש בצמוד לו חניון (בתשלום, לא זול אפילו, אבל בשיקלול מחיר המלון עדיין יצא לנו משתלם בהשוואה לאלטרנטיבות), ובמרחק 2 דקות נסיעה תחנת דלק (שלא שוחטת ולכן מצויינת לתדלוק שלפני החזרת הרכב – לכם לא רלוונטי) ובצמוד אליה מסעדה/חנות נוחות עם פיצה מעולה ממש ועוד מיני מזון מהיר שיכולים לשמש כארוחת ערב ספונטנית מאוחרת בעת הצורך.

הודעה סגורה תודה 1
9.תגובה ל: מלון בנמל התעופה במינכן למשפחה תגובה ל - 8

היי . אנחנו 5 . לנו במלון מרקיור ליד ארדינג . 10 ד’ נסיעה מהשדה . לקחנו חדר משפחה ובקשנו ללא עלות נוספת מיטה נוספת . חדר מרווח ומלון חמוד מאוד . יש שפע של חנויות ומסעדות בקרבתו . וגם את פארק המים השווה בארדינג . תהנו

 

הודעה סגורה תודה 0
×
';