בחזרה לפורוםלתצוגה מדורגת

פורום טיולי משפחות

המלצה על מלון דירות Apartamentos Blume Cruz במדריד

לפני כמה חודשים שלחתי למערכת האתר טיפ על מקום לינה במדריד, אבל אף שקיבלתי אישור שליחה הטיפ לעולם לא התפרסם.

בזמנו ייחסתי את זה לעוד אחת מתקלות האתר ועזבתי את הנושא, אבל בעקבות השרשור הנפלא של איריס ומאחר ומדריד על הכוונת של לא מעט חברים כאן, החלטתי להעלות את הדברים שוב כאן. 

אז קיבלו המלצה חמה על מלון דירות  Apartamentos Blume Cruz הממקום ב Calle de Cruz בלב ליבה של מדריד: שלוש דקות הליכה לכיכר סול אבל ברחוב צדדי ושקט יותר (יחסית למדריד), מוקף עשרת רבות של מסעדות וברים ,רבע שעה הליכה לאזור מוזיאונים מצד אחד ולארמון מצד שני, חמש דקות מהגראן ויה.

מדובר בבניין ישן ששופץ והוסב למלון ובתוכו 16 חדרים בגדלים שונים הנפרסים על פני ארבע קומות. החדר הסטנדרטי מכיל מיטה זוגית, עוד ספה נפתחת ומטבחון המצויד במקרר קטן, כיריים, מדיח, כלי אוכל ובישול המאפשרים הכנת ארוחת קלות ושולחן אוכל. אף שהחדר מוגדר כחדר לשלוש, בהרכב הזה הוא יהיה לדעתי טיפה צפוף, אך לזוג הוא היה מצויין. בבניין יש גם חדרי משפחה.

החדר מעוצב בסגנון מודרני ונקי, מבהיק מנקיון (יש שירותי חדרים כל יום), יש מיזוג, המיטה נוחה מאוד והמקלחת מצויינת. חסר קצת מקום אכסון לבגדים. סט כפול של חלונות חוסם את רוב רובו של רעש הרחוב, אם כי צעקות רמות במיוחד של בלייני הלילה כן יכולים לחדור מדי פעם. אנחנו בכל מקרה ישנו מצויין..

הקבלה במלון מאויש מ 9.30 בבוקר ועד 18.00 והצוות אדיב ושירותי ונכון לעזור בכל שאלה. מחוץ לשעות האלה הציק-אין מתבצע באמצעות מכונה אוטומטי, בה מקלדים פרטים וקוד שמקבלים עם ביצוע ההזמנה - קצת מעצבן אבל צלחנו את התהליך.

יש מעלית בבניין וחדר כביסה בתשלום (לא ניסינו), אבל אין כל אזור ציבורי.

לא ניסינו את  ארוחת הבוקר המוצעת בתשלום נוסף והמוגשת בבית קפה סמוך. בסביבת המלון ישנם כמה וכמה מכולות וסופרים קטנים הפתוחים עד שעות מאוחרות, כך שאין בעיה להצטייד ולהכין עצמאית.  

אנחנו מאוד נהינו מן העובדה שיכולנו להגיע לכל מקום ברגל מן המלון. היה מאוד נעים לחזור לחדר המזמין לאחר שוטטות ברחובות מדריד.

את ההזמנה ביצענו ישירות באתר של המלון, כיוון שהמחיר היה נמוך מזה של אתר אתר בוקינג, שבו המלון גם מופיע וזוכה לציון גבוה. ביקשנו וקיבלנו חדר בקומה 3 כדי להיות גבוהים מעל הרחוב (הקומה הרביעית והאחרונה מתחת לגג עם תקרה משופעת ולכן פחות רצויה בעיני).

לסיכום: מלון מוצלח במיקום מנצח  הנותן תמורה טובה למחיר.

החדר שלנו (מתוך אתר המלון)
החדר שלנו (מתוך אתר המלון)
מבט אל הרחוב מן החדר
מבט אל הרחוב מן החדר
הודעה סגורה תודה 3 שלח
2.תגובה ל: המלצה על מלון דירות Apartamentos Blume Cruz במדריד תגובה ל - 1

תודה ג’ני על ההמלצה והטיפ  .  נראה יופי !!!

חבל שהמידע הזה יאבד בין דפי הפורום .  שתנסי שוב לשלוח כטיפ ? 

בפעמים האחרונות שניסיתי טיפים אושרו והתפרסמו אוטומטית ( או שאולי גם זה היה באג ? devil )

אני העדפתי הפעם מלון,  כי בנסיעה לבד עם ילדים,  בתור מבוגר אחראי יחידי העדפתי קבלה מאוישת 24/7 ופינוק של ארוחת בוקר. הם סיפקו לבת בכל בוקר לחמניה כפרית גדולה נטולת גלוטן שהיתה מצוינת, מסוג שאיני מכירה בארץ . 

בהזמנה מוקדמת מאד גם המחיר לשני חדרים היה מעולה . רק מעט יותר ממחיר רגיל של חדר אחד . כן היתה חסרה לי מעט נוחות המטבח . 

בכל אופן מלון הדירות שלנתם בו נראה שווה וממוקם טוב

תודה. 

הודעה סגורה תודה 0
3.תגובה ל: המלצה על מלון דירות Apartamentos Blume Cruz במדריד תגובה ל - 2

תודה איריס. אולי באצת אנסה לשלוח שוב כטיפ.

חייכתי לעצמי- בהזדהות- כשקראתי את ההגדרה "מבוגר אחראי יחידי". אני מתארת לעצמי שאם הייתי נוסעת לבד עם מי מן הבנים הבוגרים (כביכול) שלי הייתי מרגישה ומתנהגת בדיוק כמוך.blush

גם המלון שלך Liabeny נראה טוב מאוד ודומני שגם בדקתי אותו טרם הנסיעה כאופציה, אבל המחיר כבר היה גבוה למדי. כנראה שבאמת כדאי להזמין אותו הרבה זמן מראש.

הודעה סגורה תודה 0
4.תגובה ל: המלצה על מלון דירות Apartamentos Blume Cruz במדריד תגובה ל - 3

נראה אחלה מלון דירות למשפחה

תודה רבה

הודעה סגורה תודה 0
5.תגובה ל: המלצה על מלון דירות Apartamentos Blume Cruz במדריד תגובה ל - 4

אכן אני חושבת שמודבר בפתרון טוב למשפחה - רק ששוה לבדוק ישירות מול המלון עד כמה חדרי השינה בדירות הגדולות (אותן כמובן לא ראינו) באמת מופרדים, אם זה חשוב לכם.

בתמונה הזו מהאתר של המלון לפחות נראה שמדובר בהפרדה חלקית בלבד.

הודעה סגורה תודה 0
';