פורום סקי - סנובורד

סיכום חופשה בלז זארק

2.תגובה ל: סיכום חופשה בלז זארק תגובה ל - 1

איזה באסה.  ממש עצוב לשמוע , במיוחד לאור העובדה שעכשיו המצב שם מטורף...תבדוק בפייסבוק קבוצה בשם Les Arcs Winter הם פרסמו תמונות מאתמול…

מה שקרה לך קרה לי לפני שנתיים בלה טוויל.  יומיים גשם (כולל ברד!) ויומיים אתר סגור.  I feel your pain, brother

3.תגובה ל: סיכום חופשה בלז זארק תגובה ל - 2

במתחם פרדיסקי הייתי 4 פעמים. כולם בקלאב מד. 

רוב הזמן גלשתי בלה פלאן עם יום יומיים של גיחות ללא ארק. מדובר במתחם גלישה מהמשובחים שיש ותמיד כיף אדיר לחזור מה שיקרה שוב. 

מסקנתי מהסיכום הנ״ל בפרט ונסיוני מהשנים האחרונות בכלל כי לא מומלץ עד עדי אסור בתכלית להזמין חופשה מראש לדצמבר תחילת ינואר. תאריכים אלו מועדים לפורענות הן מבחינת מחסור בשלג והן מבחינת הקלעות לסופה. בשנים האחרונות אני מעיז להזמין מראש רק לסוף ינואר עד סוף מרץ. כל מה שלפני או אחרי יוזמן זמן קצר מאוד לפני של מספר ימים. כל דבר אחר הינו הימור שיכול להצליח ואפשר לתפוס שבוע מושלם או ליפול על שבוע שכזה וזה ממש ממש מבאס. 

בסנט מוריץ הבנויה לה יחדיו עוד שבועיים ננחם...

4.תגובה ל: סיכום חופשה בלז זארק תגובה ל - 3

אני די מסכים איתך
אבל ניסיון העבר שלי מראה שרק פעם אחת נוספעת נפלתי על מזג האוויר בעייתי וכול שאר השנים היה בסדר גמור
לצערי אין לי את הכסף בשביל לנסוע לקלב מד ומחיר החבילה הזו הסתכם בפחות מ 6000 שח לזוג לשבוע באתר כזה מטורף
ככה שמפכינתי זה יותר ממציאה!

5.emoji-E105.pngתתנחם - תמיד יכול להיות גרוע יותר תגובה ל - 1

למשל, לקרוע את הרצועות בברך ביום השני בטין במזג אויר מושלם.

ואז לשכב יומיים בחדר לבד ועוד כשאתה לא יודע אם תוכל בכלל לחזור לגלוש אי פעם. ואז יומיים אחרונים לגלוש אבל בקושי.

אבל אין ספק –  מבאס.

';