פורום סקי - סנובורד

קניית ציוד סקי באינטרנט ( מגלשיים , נעליים וכו)

שלום,

אני גולש כבר כמה שנים ומתכנן להפוך את זה לתחביב חזק ,

החלטתי על קניית ציוד ולא התרשמתי מהציוד שמציעים פה בארץ החברות .

יש לי דרך להשיג הנחה גדולה יחסית על מוצרים באמריקה , השאלה שלי היא השילוח והמכס ..

מישהו פעם התנסה ?

תודה רבה

2.תגובה ל: קניית ציוד סקי באינטרנט ( מגלשיים , נעליים וכו) תגובה ל - 1

קניתי מגלשיים ב- 2006, שני זוגות, בנפרד.  הבחור רשם 250 דולר במקום 500.  מאד השתלם.

3.תגובה ל: קניית ציוד סקי באינטרנט ( מגלשיים , נעליים וכו) תגובה ל - 1

כן שלחתי באמצעות ushops, מחיר סביר, מגיע תוך שבוע בערך עם שליח דואר ישראל עד הבית, השתמשתי בשירות שלהם עשרות פעמים ומרוצה, משלמים רק מע”מ אם אתה מצהיר ערך מעל 75 דולר… יש לך מחשבון שילוח תקבל הצעת מחיר בהתאם לגודל ומשקל החבילה.

4.תגובה ל: קניית ציוד סקי באינטרנט ( מגלשיים , נעליים וכו) תגובה ל - 3

מה המחיר שילוח שיצא לך דרך USHOPS?

זו בדיוק כוונתי לשילוח..

5.תגובה ל: קניית ציוד סקי באינטרנט ( מגלשיים , נעליים וכו) תגובה ל - 4

120 דולר כאשר חצי היה מיסים אבל היום אני חושב יש להם מודל תמחור שונה זה היה לפני 2 שנים, תחשב במחשבון שלהם לקבלת הערכה ותחפש קופונים.

6.תגובה ל: קניית ציוד סקי באינטרנט ( מגלשיים , נעליים וכו) תגובה ל - 5

מילא סקי, אבל נעליים? בלי למדוד וקודם להתהלך בהם חצי שעה-שעה??

7.תגובה ל: קניית ציוד סקי באינטרנט ( מגלשיים , נעליים וכו) תגובה ל - 6

מדדתי כמובן הכל

השאלה אם ההשקעה שווה את זה?

באזור 4 אלף לציוד מאוד מתקדם והכי חדיש של ATOMIC

8.למה שילוח? תגובה ל - 1

יש לך תירוץ טוב לגלוש באמריקה….שישלחו לך למלון.  מניסיון אישי זה עובד.  נעליים לא קונים ברשת אלא אם כן מדדת אותם בהשכרה ויש לך את הפרטים המדוייקים של הדגם הספציפי.

9.חוץ מציוד הקפי (כפפות,גרביים) לא הייתי קונה דבר תגובה ל - 8

דרך האינטרנט, אלא אם ניסיתי אותו קודם. עשיתי בוט פיטינג בוייל, וחזרתי אליו 3 פעמים לתיקונים, וגם עכשיו הייתי צריכה תיקונים בויסלר כי השוק שלי נטתה יותר מדיי קדימה במגף וזה שיגע אותי. את המגלשיים בדקתי המון זמן באינטרנט ובסוף ניסיתי אותם ואז קניתי אותם באוסטריה ב 2013 (אכן, הגיע הזמן להחליף, אבל עוד לא), וקסדה- יש כ”כ הרבה דברים שלא יכולים להתאים בקסדה. איך אפשר לקנות ציוד רציני ויקר בלי למדוד אותו קודם? זה חסכון שיכול לעלות ביוקר. מנסיוני, דברים שעלו לי ביוקר אבל השתמשתי בהם הרבה עלו לי בסופו של דבר ולאורך זמן בזול. כמו שאמרו לפניי, אני לא עשירה עד כדי כך שאקנה בזול. הייתי שוקלת שוב.

נכתב ב-05/01/2018 14:28[עודכן ב-:05/01/2018 14:31]
10.מסכים עם כל מילה של רוזמר. תגובה ל - 9

באינטרנט תקנה רק ביגוד וכפפות, וגם אז מציע לדעת בדיוק מה מחפשים. 

כל השאר חשוב לבדוק שימוש פיסית, לראות שמתאים ולבצע התאמות, אם צריך. 

ד. 

11.תגובה ל: קניית ציוד סקי באינטרנט ( מגלשיים , נעליים וכו) תגובה ל - 7

בשלב זה ההשקעה הכי טובה תהיה בשיעורים נוספים.  

המשפט “ציוד מאוד מתקדם והכי חדיש של A” קצת בעייתי….נראה לי שנסחפת לכיוון לא טוב.  אתה צריך ציוד שמתאים לרמה ולנתונים הפיסיים שלך….כדאי להתייעץ עם איש מקצוע (מדריך) שרואה אותך גולש על ההר.  ד”א כתבתי פוסט די מפורט בעונה האחרונה על נעלי סקי ובוטפיטרס.

12.תגובה ל: קניית ציוד סקי באינטרנט ( מגלשיים , נעליים וכו) תגובה ל - 11

גם אני לא יודע מה זה ציוד “מתקדם וחדיש”, אבל 1000 יורו זה סביר עבור נעליים + מגלשיים A בחנות בגרמניה/אוסטריה אחרי הורדת TAX . גם לא מסובך למצוא בפחות. למשל דגמי שנה שעברה או סוף העונה. ולמדוד ולנסות. 

13.emoji-E105.pngלא תמיד אבל הפעם צודקת ב 100% תגובה ל - 9
הודעה ללא תוכן
14.תגובה ל: לא תמיד אבל הפעם צודקת ב 100% תגובה ל - 13

מבחינת ההתאמה שוב בדקתי הכל 

הדאגה שלי שהציוד בעוד כמה שנים לא יהיה שווה כלום ואני עושה טעות עם הקנייה

מה לגבי התקדמות הטכנולוגיה ?

האחזקה כל פעם אחרי חופשה?

15.אם בדקת בלייב עם הציוד, ואתה יודע בוודאות שזה זה, ניחא. תגובה ל - 14

לגבי הציוד, אני גולשת כבר 12 שנה (הזמן עובר מהר כשנהנים), מעילים- החלפתי לפחות 4. בגדים- כנ”ל. מגלשיים קניתי לראשונה לפני 5 שנים ויש מצב לקנות שוב די בקרוב. קסדה אני מחליפה כל שנתיים בערך (אלא אם ארע אינסידנט שאז יש להחליף את הקסדה מיד), נעליים- נעלתי את שלי 11 שנה עד שהחלפתי במרץ האחרון. הדבר שהחזיר את ערכו הכי הרבה עד כה היו הנעליים (המקוריות) והמגלשיים. גלשתי בהן ימים רבים

16.נעליים חובה לקנות, אבל לאחר שמדדת... תגובה ל - 14

ורצוי גם אחרי שניסית על השלג.

לגבי מגלשיים, לדעתי לא כדאי לקנות.

היום, כשחברות הלואקוסט גובות כסף על הטסת מגלשיים בעלות קרובה לשכירת מגלשיים באתר, זה ממש לא משתלם. תוסיף על זה את מחיר האחזקה (וואקס סכינים מילוי חריצים) 20-30 אירו וגם ההתעסקות בזה, סחיבה, ייבוש בסוף השבוע, התיישנות הדגם…

למשל, השנה אני טס עם ריאנאייר ונאלץ להשאיר את המגלשיים בבית, מכיוון שעלות ההטסה בשני הכיוונים עולה 80 אירו. ממש באותו המחיר אני שוכר מגלשיים באתר.

נכתב ב-07/01/2018 11:02[עודכן ב-:07/01/2018 11:06]
17.וואהו, כמה כבר ניכתב על זה , אבל תמיד זה מעניין - זו דעתי תגובה ל - 16

נעליים – לקנות . הסיבה – התאמה לרגל ונוחות. גם שיקול כלכלי מסוים.

עלות נעל טובה סבירה 400 יורו. אפשר גם יותר כמובן. אפשר פחות. 

עלות ההשכרה כ 40-50 יורו לשבוע. אם אתה עושה שבועיים בשנה, אז במובן מסוים הכסף חוזר אליך תוך כמה שנים

מגלשיים – לא לקנות. הסיבה – עלות גבוהה מאד עם הביינדינגס, התייישנות ,תחזוקה, התעסקות וסחיבה. עלות בהטסה.מתאים לאירופאים ששמים על הגג בסוף השבוע ומגיעים לאתר. לא לנו. 

זו דעתי.

אין מכס על ציוד ספורט. רק מע”מ. 

מנסיון תקנה באתרים אירופים, תבקש שישלחו לך למלון \ פנסיון בו את עתיד להתארח. תחסוך את ה 17% . לא מעט. 

זה מה שאני עשיתי. הגיע בדיוק מה שהוזמן. ובזמן. 

תתאם קודם עם בעלי המקום. שלא יהיו הפתעות. זמן השילוח בתוך המשולש של גרמניה אוסטריה , שוויץ – עד 3 ימים וזה במקום. בד,כ ללא עלות משלוח. 

נעליים יש כמובן לבדוק התאמה !! חובה. רגל צרה , רחבה וכד’ 

לצערי אני חייב להמליץ לא לקנות בארץ – ממש כלום. לא כדאי.

כל חנות פשוטה בג’נבה , ציריך או בסן אנטון תציע לכם יותר מגוון ,יותר מותאם לכם ומחיר יותר טוב. זה המצב. סורי

18.תגובה ל: לקנות או לא לקנות? מגלשיים :) תגובה ל - 17

כמה תמיד צריך להתאים את הקניה לצרכים אישיים. אם צריכים מגלשיים ברמת אקספרט, אם נוסעים לא לשבוע בשנה אך לשבועיים ויותר, אם משתמשים בחברות שמטיסות ציוד חינם, אם שוכרים רכב בחו”ל - כן קניית המגלשיים כלכלית ועדיפה על שכירות. תוך 3-4 שנים מחזירים את מחיר של הציוד.  הציוד עדיין ממש רחוק מלהיות מיושן – גם שינוי בטכנולוגיה של מגלשיים פרמיום לא קורה כל כך מהר. ביקר זה מרקטינג.

עוד הסיבה לקניה דומה לסיבה של רכישת נעליים - להרגיש נוח עם המגלשיים. ללמוד מה סקי מסוגלות לעשות, ללמוד לשלוט בהן ולהרגיש בטחון וכייף בזמן גלישה מהירה ובתנאים שונים –  גם למקצוענים זה לוקח הרבה זמן.

IMHO 

19.תגובה ל: קניית ציוד סקי באינטרנט ( מגלשיים , נעליים וכו) תגובה ל - 1

לא יודע אם רלוונטי, אבל אם בכוונתך לקנות גם קסדה, הייתי חושב פעמיים לפני.

לא מזמן הזמנתי קסדת אופניים ב-750 ש”ח אחרי מיסים ומשלוח, כביכול “כולל הכל”. ההפתעה – מכון התקנים חיכה בידיים פתוחות ודרש להשתמש בשירותי מעין מכס. כמובן שכל זה לא בחינם, כאשר מעין מכס לוקח באזור 300 ש”ח, מכון התקנים באזור 70 ש”ח, וחתימת עורך דין שלזה עוד לא יודע להגיד כמה.

מיותר לציין שכל זה נועד נטו לחתימה עלובה ממכון התקנים, כשבפועל אף אחד לא באמת טורח לבדוק דבר (מזכיר שהקסדה נמכרת בארץ ממותג מאוד מוכר).

רק בגלל הכאב רעש מכל הביוקרטיה הזאת, היתיי מוותר.

20.תגובה ל: קניית ציוד סקי באינטרנט ( מגלשיים , נעליים וכו) תגובה ל - 1

אהלן,

בגדול אני נוקט בגישה הזאת (שלא צריך לקנות כלום בארץ) ב99% מהמקרים.

אבל דווקא את הציוד סקי קניתי במחירים מגוחכים בארץ בלמטייל וסקי פס שהיו נמוכים / שווים למחירים בחול.

שווה לבדוק את החיסולים שלהם.

כמה דוגמאות: נעלי סנובורד של Rossignol ב300 ש”ח, בורד + ביינדים של Rossignol ב600 ש”ח, מזוודת סנובורד של בורטון ב300 ש”ח ועוד…

21.תגובה ל: קניית ציוד סקי באינטרנט ( מגלשיים , נעליים וכו) תגובה ל - 20

אולי נעלי סנואובורד ההתאמה קצת פחות קריטית, אבל נעלי סקי ממש לא מומלץ לקנות בארץ! לצערי מדברת מנסיון.

22.תגובה ל: קניית ציוד סקי באינטרנט ( מגלשיים , נעליים וכו) תגובה ל - 21

שלום לכולם, 

שאלה לגבי אלו שהזמינו פה מגלשי סקי מחו”ל – האם באמת יש רק מע”מ על הקנייה?

אני שואל מכיוון שאני לפני רכישה של מגלשים, לאחר כמה שנים של השכרה. בא לי שיהיו לי ולאשתי מגלשים טובים משלנו – בעיקר מהסיבות הבאות:​​​​​​

1. ציוד ההשכרה באתרים לא תמיד תואם את מה שאתה צריך – ולמגלשים טובים משלמים כל פעם הרבה כסף. (ובזבוז הזמן על החלפה של מגלשים כל פעם)

2. המחירים באירופה עכשיו עבור ציוד 2018 ברצפה. מגלשי ROSSIGNOL מעולים בפחות מ 300 יורו (כולל בינדינגז מורכבים ומותאמים לפי הנתונים שלך, DIN, וכו’) וכולל משלוח לארץ. מחזיר את ההשקעה תוך שנתיים.

3. חוץ ממגלשים יש לנו את כל שאר הציוד ומאוד נהנים ממנו. אין כמו ציוד שלך שיושב עליך כמו כפפה. (נעליים, קסדה, חליפה, גוגלס)

4. בשנים האחרונות בכל הטיסות שטסנו הציוד נשלח חינם, כך שאין עלות נוספת.

5. טכנולוגית – אלא אם אתה גולש RACE תחרותי, השוני משנה לשנה הוא בעיקר בצבעים ועיצוב. המגלשים ב 3 השנים האחרונות כבר די התייצבו מבחינת פיצ’רים ורמה. 

בעיקר מה שאני רוצה לבדוק זה שהמכס/דואר לא יתקעו לי את המגלשים אצלם וידרשו כופר גבוה עבורם..

איל

23.תגובה ל: קניית ציוד סקי באינטרנט ( מגלשיים , נעליים וכו) תגובה ל - 22

האמת לא מבין מה יכולה להיות בעיה עם הדואר – נו תשלם מס במקרה הגרוע – אבל כותב בעקבות : 

“...אלא אם אתה גולש RACE תחרותי, השוני משנה לשנה הוא בעיקר בצבעים ועיצוב...”  לא בדיוק, צריך לשים לב על הרדיוס פניה , רוחב וגמישות של המגלשיים – הכל פונקציה של סטייל גלישה שלך וכמובן גובה ומשקל. במחיר של 300 יורו על דגמים לפני 2018 אפשר לדבר בד”כ על מגלשיי סללום + קרווינג למסלולים מוכנים ברמה של מתקדמים. אם הולכים על משהו יותר – סללום גיגנט לאקספרט, ולפעמים אופ פיסט, המחיר יקפוץ. אני בדדעה שצריך לקנות אבל תשים לב מה אתה צריך לקנות! בהצלחה!

24.תגובה ל: קניית ציוד סקי באינטרנט ( מגלשיים , נעליים וכו) תגובה ל - 23

לא נראה מציאה גדולה המחיר של 1000 יורו. בטח לא חוסך דבר מאשר קנייה באוסטריה. 

את הנעליים שלי atomic hawk 2 בדרגת חוזק 120 קניתי ב350 יורו באישגיל בשיא עונה. 

את מגלשי הרוקר פרירייד שלי rossigniol soul7 עם ביינדיגס חזקים ביותר קניתי ב550 יורו באותה נסיעה. 

1000 יורו זה פול פרייס. 

עדיף להגיע לאוסטריה ולקנות שם. 

25.תגובה ל: קניית ציוד סקי באינטרנט ( מגלשיים , נעליים וכו) תגובה ל - 24

550 + 350 = 900 שזה די קרוב ל- 1000, או שלא? Smile אבל קנית מגלשיים טובות לפי סטייל גלישה שלך: מגלשיים שמוגדרות למסלולים מוכנים, מצויינות לפאודר ושלג טרי. זה המחיר שלהן. מי שצריך אוף פיסט ושלג אייסי יצטרך להשקיע יותר אחרת ירגיש את ההבדל על השלג וזה חבל. לכיוון 1200 אני חושב. יש פה בעיה :  קיים מגוון מאוד גדול של דגמים לכל מקרה של שלג וגלישה. גם מגוון מחירים כמובן מאוד גדול. בד”כ אין אפשרות להחזיק כמה זוגות של מגלשיים מסוגים שונים שונים וצריכים לקנות משהו אוניברסלי אולי טיפה יותר יקרות ממותאמות למקרה ספציפי. 

המלצה תמידית – לקנות באוסטריה בסוף העונה. כבר מבצעים מאוד טובים ובד”כ נותנים לגלוש עם הציוד ולהתאים אם צריך.

26.תגובה ל: קניית ציוד סקי באינטרנט ( מגלשיים , נעליים וכו) תגובה ל - 25

1000 יורו זה די והותר לכל סט של נעליים ומגלשיים של מיטב החברות בין אם זה מגלשיים מסלול, אולמאונטיין או פרירייד. 

תדרך אגב, מגלשי הsoul7 שלי אמנם נפלאים על השלג הרך והעמוק אל מתפקדים מצויין גל על המסלול או באופפיסט. קרא בקורות עליהם או סרטונים. 

תוכל לראות סרטון שלי מסנט מוריץ על מסלול מהודק וארוך שבו אני טס כל הדרך בקלילות. 

בכל מקרה לדעתי, הזמנת ציוד באינטרנט כדאית רק אם החסכון הוא משמעותי ביותר וזה לא המקרה להתרשמותי. 

27.תגובה ל: קניית ציוד סקי באינטרנט ( מגלשיים , נעליים וכו) תגובה ל - 26

חס וחלילה! Smile זאת לא המתרה היחת לדון ביתרנות רוסיניול - אין ספק שמגלשיים מצויינות. המתרה היתה להדגיש שלפני שרצים אחרי מחיר יותר חשוב לבחור את המגלשיין שענות לצרכים שלך וזה ממש לא פשות עם המבחר דגמים ויצרנים של היום. נו וגם לדעתי המגלשיים אדיף לקנות בחו"ל ולנסות לגלוש אולי לפני קניה. 
נ.ב נזכרתי בעוד סיבה טכנית לעליית מחיר המגלש - משקל של הגולש . טיטניאום עולה יקר Smile)))

28.תגובה ל: קניית ציוד סקי באינטרנט ( מגלשיים , נעליים וכו) תגובה ל - 27

יש יתרון עצום בקנייה בחו״ל במיוחד שניתן לנסות את המגלשיים בדכ. 

מספר פעמים בעבר בדקתי מגלשיים רחבים מאוד פרירייד ותמיד התאכזבתי מהכבדות והסרבול שלהם על המסלול כי מה לעשות לא תמיד יש תנאים לפאודר ואופפיסט. 

זו הסיבה שתמיד גלשתי על על מגלשיים אולמאונטן. 

בעקבות המלצה שקיבלתי ובקורות נלהבות שקראתי על הsoul7 לקחתי אותם מחנות השכרה על ההר באישגיל שגם אפשרה לנסות אותם לחצי שעה ללא עלות. 

החיבור היה מדהים ומיידי. בשלג העמוק כמובן שמגלש ברוחב 108 בצוואר צף מעולה אך הופתעתי לחלוטין מהתפקוד המצויין שלהם על המסלולים גם. תיכף ומייד קניתי אותם, משהו שלא הייתי עושה ללא נסיעת מבחן. 

אגב,השנה לקחתי לבדיקה את הsoul7 החדשים, שלי מ2015, והתאכזבתי מאוד האמת. הדגם החדש נעדר את הגמישות והרכות היחסית של הדגם שלי ומצאתי עצמי נאבק בו ומשקיע המון מאמץ. 

בכל מקרה לנושא המרכזי כאן. הזמנה באינטרנט כדאית אך ורק אם החסכון הוא גדול מאוד. 1000 יורו זה די והותר לקניית נעליים ומגלשיים ברמה הכי גבוהה ומכל סוג. 

29.תגובה ל: קניית ציוד סקי באינטרנט ( מגלשיים , נעליים וכו) תגובה ל - 28

הסכמנו שיש יתרונות בקניה בחו”ל ולא באינטרנת! כל שאר הסיפורים על רוסיניול – אני מיחס לקיץ חם ומרחק לינואר devil יש גם להן יתרונות יש גם חסרנות ולא הצלחת לשכנע לקנות אותן blush . בקיצור אוף טופיק מובהק בבחינתי  

30.תגובה ל: קניית ציוד סקי באינטרנט ( מגלשיים , נעליים וכו) תגובה ל - 29

אולי באמת בגלל קייץ חם לפתוח נושא של ציוד והמלצות של חברי הפורום?

31.תגובה ל: קניית ציוד סקי באינטרנט ( מגלשיים , נעליים וכו) תגובה ל - 29

אם אתה סבור שאני סוכן של רוסיניול אז טעות בידך..

בכל הפירוט שנתתי רק הדגמתי שבדיקה הלכה למעשה יכולה לשנות את דעתך המוקדמת על מוצר מקצה לקצה. 

כאשר לקחתי את הsoul7 ב2015 לנסיעת מבחן הייתי בטוח עפ צורת המגלשיים ורוחבם שיקשה עלי מאוד על המסלול אל נתבדתי. היו מצויינות גם על המסלול ולכן קניתי. משהו שלא היה קורה בהזמנת אינטרנט שאם הייתי מבצע מן הסתם הייתי הולך על המוכר והידוע איזה מגלש אולמאונטיין/מסלול כרגיל. 

מן הצד השני שלקחתי לנסיעת מבחן את soul7 2018 

שהייתי בטוח שיהיו מצויינים כמו שלי רק קצת יותר טובים התאכזבתי קשות לגלות מגלש שונה לחלוטין באופיו שאילת לעבוד הרבה יותר קשה מהדגם הישן יותר שלי. 

לסיכום: אין תחליף לבדיקת הציוד באופן מעשי על מנת לקבל החלטה נכונה. פעמים רבות רושם חיובי או שלילי על מוצר מסויים יכול להתהפך בבדיקה מעשית שלו.