פורום סקי - סנובורד

שימוש בשעון דופק בסקי

היי- השנה אני יוצא לראשונה לסקי עם שעון דופק. למי שעשה זאת כבר, אני קצת חושש מזה שהבטרייה “תאזל” [בגלל  ה -GPS] האם הפעלתם את השעון כל הזמן , או שהעברתם אותו למצב PAUSE בזמן העלייה ברכבלים והפעלתם אותו רק בגלישה.   מה שחשוב לי זה סטטיסטיקה יומית אז לא נראה לי שהאופציה של לכבות ולהדליק את האפליקציה בכל פעם שאני מתחיל מסלול טובה.

יש לי אמביט 2 אם זה משנה אגב.

2.לא צריכה להיות לך כל בעיה תגובה ל - 1

לפני שנה גלשתי עם אותו דגם Suunto Ambit2 הסוללה החזיקה לאורך כל יום הגלישה ללא כל בעיה (אם אתה חושש תכנס להגדרות של ה- GPS ותבחר “רגישות” בינונית).

נ.ב. תחסוך את מדידת הדופק  וצריכת הקלוריות– התוצאות מבאסות ומחייבות הפחתה בכמות הבירה blush)

3.תגובה ל: לא צריכה להיות לך כל בעיה תגובה ל - 2

אני מביא בחשבון איזו עליה של קילו….  מצד שני.  מעשית אני אוכל פעמיים. טוחן בבוקר.  בצהרים בירה  [ קטנה, עם קצת פיצוחים]  אחה”צ חטיף אנרגיה או שניים ובערב שוב טוחן. בגדול עם הקלוריות שאני מוציא על הגלישה זה די מתאזן

4.הבאת בחשבון את כמויות האוכל (בופה) בקלאב? תגובה ל - 3
הודעה ללא תוכן
5.תגובה ל: הבאת בחשבון את כמויות האוכל (בופה) בקלאב? תגובה ל - 4

נו מה חבר’ה,  החלטתם לחרב לי את החופשה???? 

6.emoji-E105.pngמילא האוכל בקלאב, תנסה לאכול אצל אדוארדו ונראה אותך... תגובה ל - 5

מד הדופק ייאלץ להשאר בארץ.smiley

7.האוכל אצל אדוארדו פיצוץ!. תגובה ל - 6

אבל למחרת עד שלא שורף 3500 קלוריות הוא לא חוזר לחדר  .חחחחחחdevil

8.בזבוז של 3500 קלוריות זה מעולה. הבעיה שהאוכל זה 7000 קלוריות תגובה ל - 7
הודעה ללא תוכן
9.תגובה ל: לא צריכה להיות לך כל בעיה תגובה ל - 3

אני גולש עם Garmin 735 , משתמש בממשק של האופניים. השעון מחזיק יומיים גלישה ללא  recharging עם GPS פעיל כל היום. פאוזה רק כאשר יושב באיזה מקום, ברכבלים  לא עוצר אותו. בערב מסנכרן עם  Strava ומשם Relive.

';