היי, הגעת לארכיון פורום למטייל. ניתן לצפות בפוסטים אך לא ניתן להגיב.
יש לך שאלה? אנחנו מחכים לךבפורומים החדשים!

פורום תאילנד

*********הודעה חשובה לכל הגולשים בפורום***********

בפגישה שהתקיימה בין חברי הפורום הוותיקים וההנהלה , הוחלט לעגן "אמנה" שבה יובהרו כללי התנהגות נדרשים בפורום .
אני מפרסם את האמנה לקריאה ולעיון כלל הגולשים בפורום , האמנה תפורסם כהודעה עליונה למשך חודש ולאחר מכן תועבר לקוביות בצד שמאל
, מקווה שלא נצטרך להפעיל אותה על אף אחד מהגולשים בפורום שלנו .


אמנת כללי התנהגות בפורום:
מערכת הפורומים של "למטייל ברשת" הינה מקום מפגש לגולשים, ומטרתה להוות נקודת מפגש להחלפת דעות, לפרסום שאלות, מתן תשובות ורעיונות במגוון כולל של נושאים אנו מבקשים מהגולשים לשמור על עקרונות הבסיס המופיעים בתקנון האתר (עליו יש לחתום לפני פרסום כל הודעה בפורום) וליידע כי הפורומים נתונים לפיקוח מצד הנהלת הפורומים ובידיה הזכות לנהוג ע"פ שיקול דעתה המקצועי למחוק, לשנות, לעדכן ולבטל הודעות אשר אינם עומדים במסגרת התקנון. מטרת הנהלת הפורומים אינה לצנזר או למנוע חופש ביטוי מגולשים אלא לשמור על תרבות שיחה הוגנת העומדת בתנאי התקנון.
צירפנו כמה כללים לכתיבה בפורום, במטרה לאפשר התנהלות תקינה ולהבטיח גלישה מהנה ומועילה לכלל הגולשים:
•נא המנעו משימוש בשפה פוגעת או בטון מתלהם – תכנים הפוגעים ברגשות הציבור/פרט או המהווים הוצאת לשון הרע, או המהווים הפרה כלשהי של החוק, או המעודדים ביצוע עבירה או עוולה, תכנים פוגעניים, בעלי אופי מיני בוטה, גזעניים או הפוגעים בפרטיות
•נא המנעו מלהקניט או להשמיץ האחד את השני
•נא המנעו משימוש בשפה שיש בה משום הבעת זלזול או עלבון כלפי גולש אחר
•מטרת הפורום היא לשמש זירה לשאלות ותשובות ולכן יש להמנע, מהפיכת הפורום לצ'ט – זירה שעיקרה שיחות חולין, שאינן קשורות לנושא הפורום ולמרבית הגולשים אין בהן עניין. הדבר נכון גם לגבי הודעות בעלות אופי "בלוגי", בהן גולש מפרסם מידע העוסק בחייו הפרטיים, מנהגיו ותכניותיו.
•במתן מענה לשאלות אנא הקפידו לענות לגופו של עניין ולא לגופו של אדם.

גולש אשר יפרסם תכנים העוברים על את אחד הסעיפים שהוזכרו, יקבל התרעה מהנהלת הפורום, והמשך כתיבתו בו תותנה בהתחייבות לאמנה זו. עבירה נוספת על חוקי האמנה דינה הרחקה מהפורום. הנהלת הפורום שומרת לעצמה לשנות את תכני האמנה, להוסיף או להחסיר תנאים. כל האמור לעיל נכתב בנוסף לכללי התקנון, שמחייבים כל גולש. בכל מקרה הדורש טיפול ניתן לפנות אל מנהל הפורום בעזרת כפתור "דיווח ההודעה למנהל".

זכרו, הפורום הזה הוא של כולנו, בואו נפעל ביחד כדי לשמור עליו נעים, מזמין ופורה 
גלישה נעימה!


האמנה גובשה ע"י מנהלי הפורום וגולשיו בפגישה
שהיתה בתאריך 29.9.2009 .

נכתב ב-11/10/2009 07:17 [עודכן ב-18/01/2011 09:10 על ידי מנהל]
הודעה סגורה תודה 0 שלח
×