פורום אירופה

ליון בדצמבר, הגעה משדה התעופה בלילה

שלום, טסים עוד שבוע לליון ונוחתים ב 23:15, קראתי שיש רכבת rhonexpress שמגיעה עד תחנת הרכבת המרכזית, משם נצטרך לקחת טראם למלון, אבל לפי מה שהבנתי הטראם פעיל רק עד 12 בלילה, האם בטוח לחפש שם מונית בשעות כאלו או דרך אחרת מומלצת להגעה למלון?

בנוסף, אם יש המלצה ליום טיול מחוץ לעיר  בדצמבר הקר (חוץ מאנסי שקצת רחוקה ).

תודה, ערן

2.תגובה ל: ליון בדצמבר, הגעה משדה התעופה בלילה תגובה ל - 1

מונית.

לא חושבת שיש לכם תחבורה צבורית בשעה זו

כמה ימים עומדים לרשותכם?

עם/בלי רכב?

3.תגובה ל: ליון בדצמבר, הגעה משדה התעופה בלילה תגובה ל - 2

תודה, ניקח מונית, יש חברה מומלצת, מחיר?

יש לנו 3 ימים מלאים בליון ללא רכב, יש המלצה אולי לטיול מחוץ לעיר- כפר מעניין /טירה ?

תודה

4.תגובה ל: ליון בדצמבר, הגעה משדה התעופה בלילה תגובה ל - 1

אני לקחתי לינה במלון שני כוכבים קרוב מאוד לטרמינל (יש שאטל), יש מלון 3 כוכבים במרחק הליכה – כמובן שיקר יותר.

בבוקר לקחתי את השאטל של המלון חזרה לטרמינל ומשם אפשר עם הטראם.

היתרון הוא במחיר, חוסכים מחיר מונית ורוב הסיכויים שהמלון בשדה זול משמעותית מהמלון בעיר.

היתרון במלון בעיר הוא כמובן לקום בבוקר ישר בעיר בלי להתעסק עם מנהלות.

לדעתי לא כדאי לחפש מונית בשדה, עדיף להזמין הסעה (מונית אובר או מאורגנת) מראש

5.תגובה ל: ליון בדצמבר, הגעה משדה התעופה בלילה תגובה ל - 4

ערן, אנחנו מגיעים בחודש מרץ לליון. אשמח שתכתוב עם שובך תובנות והמלצות מהביקור. האם כבר הזמנתם מלון? אני הזמנתי (עם אפשרות לביטול) ואשמח לשמוע מה אתם בחרתם. אנחנו מגיעים ל 4 ימים נטו. 

6.תגובה ל: ליון בדצמבר, הגעה משדה התעופה בלילה תגובה ל - 4

נוסעים עם תינוקת, אז מעדיף מקום לינה אחד, נראה לך בטוח להזמין אובר ב 23:30 בלילה? לאיזו הסעה התכוונת מכירה משהו כזה?

יניר, אעדכן כשנחזור על דברים מענינים.

7.תגובה ל: ליון בדצמבר, הגעה משדה התעופה בלילה תגובה ל - 3

היות ואתם בחורף ---לא הכול רלוונטי

אם מעניין אתכם תבדקו סיור יינות

קורס בישול (בערך 90€ לאדם ויום שלם) לא עשיתי בסופו של דבר, אבל שמעתי המלצות טובות

אולי לחפש סיור מודרך למסלול הקירות המצוירים באזה יוני (אפשר גם עצמאי וגם ללא מכונית, אבל לא פשוט למצוא את הבתים זה לא כמו במרכז העיר העתיקה).

אני מניחה שתגיעו אחרי 9.12 ? ואז תפספסו את חג האורות של ליון, אבל אולי יהיו עדיין מבנים מוארים שנשארו גם “אחרי החגיגה”.

8.תגובה ל: ליון בדצמבר, הגעה משדה התעופה בלילה תגובה ל - 7

מלון מרשת ibis נמצא בקרבה לשדי תעופה ויש לו הסעות משדי תעופה ולשדי תעופה.תחנה ממש מול יציאה מטרמינל.

9.תגובה ל: ליון בדצמבר, הגעה משדה התעופה בלילה תגובה ל - 6

מצטער, גדול עלי להמליץ בענייני בטיחות.

בגדול אם זה היה בשבילי אם הייתי חושש מנניח חטיפה או שוד לא נראה לי שיש הבדל בין יום ללילה.

10.תגובה ל: ליון בדצמבר, הגעה משדה התעופה בלילה תגובה ל - 9

בקשר להסעה, חפש בבלוגים תחת השם ליון. יש פרטים של נהג בשם דניאל. אנסה להעתיק לכאן את הפרטים.