פורום דרום אמריקה

טיולים מחוץ לריו דה ז'נרו

האם יש המלצות לטיולים ונופש לכמה ימים מחוץ לריו דה זנרו?

2.תגובה ל: טיולים מחוץ לריו דה ז'נרו תגובה ל - 1

אליה גרנדה מקסים, חופשה חלומית

3.כמה ימים זה הרבה זמן תגובה ל - 1

והטיסות בברזיל זולות ויעילות. אז בגדול אפשר כל יעד אפשרי, תלוי בזמן שעומד לרשותכם ובמה שמעניין אתכם.

כמו שרינת [?] הציעה, איליה גראנדה הוא אי יפהפה שאפשר בכיף להעביר בו כמה ימים נינוחים. גם העיירה פראטי מומלצת מאוד. אם אתם מחפשים אתרים היסטוריים וטבע יפה אפשר לנסוע לאורו פרטו במדינת מינאס ז’ראייס ולמכרות שבסביבה. אם בילוי עירוני אז סאו פאולו. אם יש לכם יותר מיומיים אז כדאי לשקול לטוס לסלבדור או למפלי איגוואסו.

4.תגובה ל: כמה ימים זה הרבה זמן תגובה ל - 3

רוית לא רינת…..

בהתחלה גם אני כתבתי על פארטי וכל החופים סביבה, אבל הוא ביקש קרוב לריו, וחשבתי שחופים יפים הם חופים יפים!

ומיותר לרחיק סתם אם אליה גרנדה יחסית קרוב ומציע גם חופים עם גלים (חוף לופז מנדס) שנורקלינג, שייט לאורך חופים מקסימים, וגם במרחק הליכה חוף נעים לרחצה.

מסעדות ברמות שונות וטווח מחירים רחב

בקיצור כל מה שחופשה טובה צריכה להציע

נכתב ב-08/11/2018 19:35[עודכן ב-:08/11/2018 19:38]
5.תגובה ל: כמה ימים זה הרבה זמן תגובה ל - 3

יפה חתול שהזכרת את אורו פרטו

יש לנו זכרונות נהדרים (ועתיקים) משם….…

העיר המקסימה עם החלונות הייחודיים שלה, הגשם הכי מטורף שחווינו בימי חיינו העליות והשיפועים המטורפים של הרחובות (ושוקי הרגליים המפותחים של המקומיים) והשלווה המטורפת שנחתה עלינו ברגע שירדנו מאוטובוס הלילה מריו היפה והמטורפת שבה היינו אז חודש בחשש מתמיד משוד או גניבה. 

גם פארצ׳י מדהימה ויש לה חוף ים וסביבה חופים מרהיבים וקווי דימיון אבל היא לא אורו פרטו. 

היינו גם בפארק איטאיצ׳י והיה נחמד אבל לא ברמה של פארצ׳י וגם הוא לא על החוף

בדרך לפארצ׳י
בדרך לפארצ׳י
פאראצ׳י
פאראצ׳י
אטאיצ׳י במלון
אטאיצ׳י במלון
פארצ׳י
פארצ׳י
Ouro Preto
Ouro Preto
נכתב ב-09/11/2018 19:59[עודכן ב-:09/11/2018 20:10]
6.כן, גם אצלי כבר עבר הרבה זמן תגובה ל - 5

כמעט תריסר שנים, אם אני זוכר נכון.

אבל לפני ארבע שנים הייתי בבלו הוריזונטה, שהיא גם עיר נהדרת וכיפית במינאס ז’ראייס, גם אם גדולה ומודרנית.