פורום אוסטרליה ניו-זילנד

הוצאת ויזה לאוסטרליה - 2018

שלום,

האם אפשר להוציא ויזה לאוסטרליה באופן עצמאי? באתר השגרירות רשום שניתן להוציא ויזה דרך ספקי שירות בלבד או סוכני נסיעות (והם לוקחים עמלה בגובה מחיר הויזה עצמה!!!). כמו כן, אנו נתקלים במידע סותר לגבי המסמכים שצריך לצרף. ( כן לצרף תעודות שחרור מצה״ל או לא? כן לצרף אישור על חיסון פוליו? זה לא רשום באתר השגרירות….). 

נשמח לקבל מידע עדכני למאי 2018 

תודה רבה

2.תגובה ל: הוצאת ויזה לאוסטרליה - 2018 תגובה ל - 1

הוצא EVISA לאוסטרליה דרך האנטרנט.

כשתתחיל למלא את הטפסים (יש למלא 18 עמודים) תהייה לך הודעה מדוייקת אילו מסמכים לצרף.

3.תגובה ל: הוצאת ויזה לאוסטרליה - 2018 תגובה ל - 1

אפשר להוציא ויזה באופן עצמאי דרך האינטרנט.

זה הליך פשוט מאוד. ממליץ להסתכל בהודעה שבראש הפורום לגבי איך לעשות את זה. כתבתי מדריך שמסביר צעד אחר צעד את כל ההליך.

המידע על המסמכים שצריך לצרף אינו סותר. מבקשים מסמכים שונים בהתאם למידע שאתה כותב.

הגשתי ויזה בשנה שעברה וויזה נוספת לפני כחודש (לאחר שהראשונה פגה) והמסמכים שנתבקשתי לצרף לא היו זהים בשתי הבקשות.

בהצלחה!

4.תגובה ל: הוצאת ויזה לאוסטרליה - 2018 תגובה ל - 3
5.תגובה ל: הוצאת ויזה לאוסטרליה - 2018 תגובה ל - 3

תודה תום, הבלוג מאוד עוזר.

אנחנו צריכים להגיש בקשות לכל בני המשפחה ובמסמכים רשום שיש להגיש את כל הבקשות באותו הזמן. האם יש דרך לציין כשמגישים דרך האתר שאנחנו מגישים בו זמנית בקשות לכל בני המשפחה?

6.תגובה ל: הוצאת ויזה לאוסטרליה - 2018 תגובה ל - 5

ראשית, את כל הבקשות אפשר להגיש דרך אותו יוזר.

אחרי זה, במהלך מילוי הפרטים יש אפשרות לסמן שאתם רוצים שהבקשה תטופל יחד עם בקשות נוספות (של שאר בני המשפחה) ואז בטח תצטרכו להכניס פרטים נוספים.

7.תגובה ל: הוצאת ויזה לאוסטרליה - 2018 תגובה ל - 6

ניסיתי להגיש בקשה דרך האינטרנט.

אני צריכה לצרף תעודת זהות וטופס שיחרור, השאלה האם אני צריכה לתרגם אותם?

דרך הסוכנות הם מבקשים רק דרכון ויתרות מהבנק, דרך האתר יש יותר טפסים, ואם צריך לתרגם אותם אולי כבר כדי לשלם כפול לסוכנות?

8.תגובה ל: הוצאת ויזה לאוסטרליה - 2018 תגובה ל - 7

יש להגיש רק מה שמופיע באתר בצבע אדום 

זה שהסוכנות עדיין לא בקשה ממכם מסמך מסויים, זה לא אומר שלא יבקשו בעתיד ויהיה עכוב בקבלת הויזה.

פעם ראשונה שאני שומע על בקשת תעודת זהות ישראלית. וודאי זאת שוב כי יש להם צילום דרכון (והוא ישראלי אני מקווה)

מדוע תעודת שחרור? האם את בת 19?

נוטריון ציבורי יחתום על כל מסמך מתורגם. 

9.תגובה ל: הוצאת ויזה לאוסטרליה - 2018 תגובה ל - 8

גם ממני ביקשו את המסמכים הנ”ל בפעמיים האחרונות שהוצאתי את הויזה.

לא תירגמתי אף אחד מהם אלא פשוט העליתי סריקה שלהם.

אם הכוונה ל- National Identity Document (other than passport) אז יש מצב שגם רשיון נהיגה תופס ואולי לא חייבים תעודת זהות (אני העליתי תעודת זהות).

למעשה – חוץ מתדפיס חשבון הבנק והאישור על ניהול החשבון שביקשתי מהבנק באנגלית, לא תירגמתי אף מסמך אחר (ובטח שלא בעזרת נוטריון).

אני לא זוכר שמה שחובה להעלות מסומן באדום אבל יכול להיות שכן. בצילום מסך שיש לי אני רואה שיש מסמכים שכתוב מעליהם Required ואחרים שכתוב Recommended.

אם עוד לא עשית את זה אז אני מאוד ממליץ לקרוא את המדריך להוצאת ויזה לאוסטרליה דרך האינטרנט שכתבתי ונמצא באחת מההודעות הראשונות כאן בפורום. יש שם פירוט והדרכה על כל התהליך כולל צילומי מסך. חבל לבזבז את הכסף על סוכנות שתמלא עבורך את הטפסים. שמרי את הכסף לטיול Smile

בהצלחה!

נכתב ב-11/08/2018 22:54[עודכן ב-:11/08/2018 22:57]
10.תגובה ל: הוצאת ויזה לאוסטרליה - 2018 תגובה ל - 9

אודה אן תוכל לצרף קישור ישיר למדריך שכתבת ואליו אתה מפנה בראש הפורום. פשוט לא מצאתי אותו. 

כמו כן, עדיים לא הצלחתי להבין היכן משלמים בעבור הזמנה דרך האינטרנט, ואיך מעלים לסריקה. האתר של השגרירות הוא לא ברור ומפנה במכוון לספקי שירות שצריך להזמים דרכם.

11.תגובה ל: הוצאת ויזה לאוסטרליה - 2018 תגובה ל - 10

אל תעלה על אתר השגרירות בארץ

עלה על האתר הזה:

Evisitor Online Application - the Department of Home Affairs

https://www.homeaffairs.gov.au/trav/visi/visi/visitor-visas/ evisitor-online-application

התקדם בו צעד צעד ונכון

תגיע למטרה בלי בעיות

12.תגובה ל: הוצאת ויזה לאוסטרליה - 2018 תגובה ל - 10

שלום.

מצורף קישור למדריך.

בהצלחה!

13.תגובה ל: הוצאת ויזה לאוסטרליה - 2018 תגובה ל - 11

הלינקים שנתת פה מפנים לדף של eVisitor subclass 651 וישראל לא מופיעה ברשימת המדינות הזכאיות.

ישראלים לא מוצאים subclass 600?

14.תגובה ל: הוצאת ויזה לאוסטרליה - 2018 תגובה ל - 13

במדריך שכתבתי יש קישור בדיוק למקום בו מתחילים את הבקשה.

15.תגובה ל: הוצאת ויזה לאוסטרליה - 2018 תגובה ל - 12

תודה רבה לך על הקישור. אם יהיו לי שאלות אשראל בהמשך. רוב תודות

16.תגובה ל: הוצאת ויזה לאוסטרליה - 2018 תגובה ל - 15

המון תודה על הקישור.

לפני חודש הגשתי בקשה לויזת תייר לי ולשני ילדיי בני שבע עשרה וחצי.

פעלתי לפי הקישור שלך וזה עזר לי מאוד

לפני שבוע אני קיבלתי את הויזה, אך ילדיי עדיין לא

עלי לציין שהביקור באוסטרליה הוא לצורך חתונה של בני החורג שהוא אזרח אוסטרלי

יש למי לפנות לצורך בירור הבקשה לטיסה של ילדיי?

17.תגובה ל: הוצאת ויזה לאוסטרליה - 2018 תגובה ל - 16

בעקרון אין למי לפנות. הדרך היחידה היא למנות ‘נציג’ (הבן החורג למשל) והוא יכול לפנות בשמכם לשלטונות ע”מ לברר מה קורה עם הויזות.

מנסיון, בכל הפעמים הגשנו (אשתי ואני) את הבקשה יחד. לפעמים היא קבלה את הויזה אפילו באותו היום ואילו אני קבלתי אותה רק אחרי שבועיים או הפוך. 

אם טרם עברו 30 יום ממועד הגשת הבקשה, המתיני בסבלנות!