פורום טיולי משפחות

טיול משפחתי בסוכות

שלום לכולם,

ההרכב- זוג + ילדה בת 3+ תינוקת בת 4.5 חודשים

מחפשים לאן לנסוע בסוכות:)

לפי מחירי הטיסות נראה שנטוס לרומא לשבוע ונעשה טיול כוכב שם באיזור.

אשמח לקבל המלצות למסלולים שיתאימו להרכב?

או יעדים אחרים שעולים לכם בראש? הטיסות למינכן ובאזל יקרות הרבה יותר אז היער השחור/אוסטריה לא רלוונטי הפעם.

תודה!

הודעה סגורה תודה 0 שלח
2.תגובה ל: טיול משפחתי בסוכות תגובה ל - 1

יש כיום הרבה יעדים של טיסות זולות, אבל אני משערת שבסוכות הן יקרות. לדעתי אם מצאתם מחיר סביר לרומא תלכו על זה ותקנו לפני שגם שם המחיר יקפוץ. יש כמה אזורים במרחק סביר מרומא שאפשר לטייל בהם, ובאיטליה יפה בכל מקום. 

אני מכינה טיול לעצמי לסוף אוקטובר – תחילת נובמבר באומבריה, מצפון לרומא. אמנם זה אחריכם אבל היות שהתבשלתי קצת אני חושבת שתוכלו גם אתם לבלות שם בנעימים. יש בתי חווה נחמדים שבהם יהיה מהנה לבן ה-3 לשחק וגם לחוות את חיי המקום. העיירות המומלצות לביקור הן אמנם בראשי גבעות ונראה לי שיש בהן סמטאות תלולות ואולי גם מדרגות, מה שמקשה על טיול עם עגלה. אבל תיצרו לכם את המינון המתאים לכם.

כמה דוגמאות לאתרים שאולי יתאימו לכם:

פארק בעלי חיים בטבע ליד פרוג'יה

אגם טרסימנו + שייט לאיים

מפלי מרמור

מצרפת לך אתר שיש בו גם וילות ודירות להשכרה וגם על דברים שאפשר לעשות באומבריה

וילה באומבריה

עוד אתר של אחת הווילות שמספק הרבה מידע על דברים שאפשר לעשות באומבריה בדגש על ילדים ומשפחות. אולי גם הווילה שלהם תמצא חן בעינכם?

וילה באומבריה

ועוד רעיונות לפעילויות באומבריה עם ילדים

הודעה סגורה תודה 0
3.תגובה ל: טיול משפחתי בסוכות תגובה ל - 2

שלום זיוה,

סליחה שאני מתפרצת לפוסט לא שלי אך גם אני מחפשת יעד נחמד לטיול משפחתי באוקטובר עם בנות 13 ו-10 שמזג האוויר בו לא יהיה קר מדי. מאחר וכתבת שאת מתכננת נסיעה בסוף אוקטובר אשמח לשמוע על האיזור – האם מזג האוויר יהיה סביר? הטיסות הם לרומא?

הודעה סגורה תודה 0
4.תגובה ל: טיול משפחתי בסוכות תגובה ל - 3

הפוסט הזה גם לא שלי Smile

אני טסה לרומא.

ובקשר למזג האוויר – הבנתי שיש סיכון להרבה ימי גשם באופן יחסי לעונות אחרות. מקווה ומתפללת שלא, ואם כן אז איאלץ להתכנס יותר לרחובות הערים והעיירות ולהשתמש במטרייה.

הקור הוא עניין אישי אבל לדעתי לא אמור להיות קור קיצוני. אני אחת שסובלת מקור ולא יוצאת לטיולי חורף ובכל זאת הייתי לפני שנתיים ברומא בסוף דצמבר והיה סביר, ובנובמבר האחרון הייתי ביפן. ככל שהחודש התקדם התחיל להיות יותר ויותר קר אבל נוכחתי שכשמאוד רוצים לראות מקומות יפים אז באורח פלא מסתדרים עם הקור. אם לא מדובר בילדים קטנטנים – אני לא חושבת שצריכה להיות בעיה.

נכתב ב-10/08/2018 18:34[עודכן ב-:10/08/2018 18:35]
הודעה סגורה תודה 0
5.תגובה ל: טיול משפחתי בסוכות תגובה ל - 4

תודה על המענה המהיר…

אני מקווה ש7-8 לילות יספיקו לאיזור הזה...

הודעה סגורה תודה 0
6.תגובה ל: טיול משפחתי בסוכות תגובה ל - 5

נזכרתי שהייתי בטוסקנה לפני כמה שנים באמצע אוקטובר והיה מזג אוויר מושלם. ירד יום אחד גשם (מתוך שמונה ימי טיול). באותו יום בילינו בסיינה. הגשם נפסק לקראת אחר הצהרים. זה עניין של מזל. עלול להיות גשום יותר אבל אין תקופה בשנה שאין בה סיכוני מזג אוויר, גם לא אצלנו בארץ.

השואלת אמנם לא חזרה אבל מצאתי קישור שממש עושה חשק להישאר בקרבת רומא (נניח בסביבות טיבולי או בחוף הים) ולעשות טיול כוכב סביב רומא. אולי אעשה את זה פעם.  http://blog.businesstripfriend.com/article/13-must-see-place s-in-lazio-italy

נכתב ב-11/08/2018 09:21[עודכן ב-:11/08/2018 09:22]
הודעה סגורה תודה 0
7.תגובה ל: טיול משפחתי בסוכות תגובה ל - 6

עכשיו עשית לי עוד יותר חשק… מתחילה לבדוק מחירי טיסות לרומא...Smile

הודעה סגורה תודה 0
8.תגובה ל: טיול משפחתי בסוכות תגובה ל - 7

היינו ברומא שבוע עם הילדים, באפריל (פסח), שדי מקביל במזג אוויר לסוכות.

הנה הסיכום, אולי תמצאי בו עניין.

הודעה סגורה תודה 0