פורום קרוזים ושייט

עזרה|פעם ראשונה בקרוז בחברת Norwegian

היי,בספטמבר הקרוב אצא לקרוז של שבוע ממיאמי רציתי לשאול מספר שאלות מאנשים שהיו בקרוז עם החברה הזאת מכיוון שזאת פעם ראשונה שלי:

1)יש אפשרות לעלות לקרוז עם אוכל(שימורים,מנות חמות,חטיפים) ושתייה קלה בתוך המזוודה כמובן?

2)יש אפשרות לעלות לקרוז עם אלכוהול בתוך המזוודה?הם בודקים את המזוודות?

3)הטיפ האוטומטי שהם גובים הוא בגדר חובה?או שיש אפשרות לבטל אותו ולתת טיפ כראות עיניי?

4)אנחנו זוג כאשר אני בן 21 ובת זוגתי בת 19 יש איזה שהן מגבלות שאנחנו אמורים לדעת?

5)חובה להפקיד אשראי פיקדון בתחילת הקרוז או שאפשר להשתמש במזומן?

תודה רבה וערב טוב

2.תגובה ל: עזרה|פעם ראשונה בקרוז בחברת Norwegian תגובה ל - 1

לא שטתי עם נורויגיאן אז אענה באופן כללי- 

1. לא נראה לי שיש בעיה להעלות אוכל יבש וסגור לאוניה אבל האם יש צורך? האוניה משופעת באוכל מכל סוג ומין שזמין כמעט 24 שעות.
  2. 2 לדעתי אין אפשרות להעלות אלכוהול.
  3. 3 הטיפ הוא חלק מהתשלום עבור השייט בנוסף מקובל להוסיף טיפ ביום האחרון לחדרנים ולמלצרים אבל זה לשיקולכם.
  4. 4 בגיל של החברה שלך יכולה להיות בעיה עם שתיית אלכוהול כי האוניה היא בבעלות אמריקאית.
  5. 5 באוניה לא משתמשים בכסף בכלל. כל החיובים נעשים על הכרטיס המגנטי שתקבלו עם העליה לאוניה ומשמש גם כמפתח לחדר. יום לפני העגינה הסופית אתם צריכים לשלם עם כל האקסטרות.
3.תגובה ל: עזרה|פעם ראשונה בקרוז בחברת Norwegian תגובה ל - 2

מישהו שיכול לתת לי מידע לגבי הנושא של העלאת אוכל לקרוז?

4.תגובה ל: עזרה|פעם ראשונה בקרוז בחברת Norwegian תגובה ל - 3

מדובר בחברה אמריקאית עם נהלים די ברורים

הפחד מהרעלה או וירוס במהלך השייט מחייב את חברות השייט לנהלים די נוקשים

הכל עניין של מינון

אם תגיעו עם מזוודה שלמה של ציוד אוכל, סביר להניח שתיקראו לתת הסבר.

לעיתים הם מקבלים את ההסברים, אך לרוב החוקים של משרד הבריאות די נוקשים והמזוודה נשמרת לכם עד לסיום השייט.

לגבי אלכוהול רב הסיכויים שלא תורשו להכניס לשייט

5.תגובה ל: עזרה|פעם ראשונה בקרוז בחברת Norwegian תגובה ל - 4

לא מזוודה שלמה ...מדבר על קופסאות שימורים קצת חטיפים. אתה אומר שבמקרה הגרוע לוקחים לנו מזוודה לשמירת חפצים עד סוף הקרוז?זה כולל גם אם נביא אלכוהול בתוך המזוודה?יש תשלום נוסף על כך שהמזוודה תשמר?

6.תגובה ל: עזרה|פעם ראשונה בקרוז בחברת Norwegian תגובה ל - 5

אני עוד לא נתקלתי בדרישה לתשלום על ציוד שלא מורשה להיכנס לאנייה.

אם אתה מוכן לאפשרות שיש מצב שהמזוודה או הציוד “הקולינרי” לא יורשה להיכנס – אז אתה לחלוטין בצד הבטוח.

לגבי בירות – לדעתי חבל על הניסיון 99.9 שלא תורשה להעלות אותם. 

תהנו!