פורום קרוזים ושייט

סימפוני אוף דה סיז

שלום לכם, האם מישהו היה על סיפונה כאורח? אנחנו אמורים להפליג איתה בספטמבר הקרוב והייתי שמחה לשמוע חוות דעת, המלצות וטיפים אם יש.

תודה מראש

לימור

2.תגובה ל: סימפוני אוף דה סיז תגובה ל - 1

לא הפלגתי ספציפית בסימפוני אבל הפלגתי בשתי אוניות אחרות של רויאל קאריביאן . שאלי שאלות ספציפיות ואשמח לענות לך.

3.תגובה ל: סימפוני אוף דה סיז תגובה ל - 2

תודה לך, אך רציתי לדעת ספציפית טיפים מיוחדים על הסימפוני שכן היא חדשה ואין עליה יותר מידי ברשת.

4.תגובה ל: סימפוני אוף דה סיז תגובה ל - 1

גם אני לא הייתי עליה עדין באופן אישי, אבל שוחחתים עם כמה וכמה אנשים שחזרו ממנה, רובם ככולם חזרו על כך שלא הספיקו אפילו לנצל מחצית מהדברים באנייה. 

זה משפט שאני מכיר מהשנים האחרונות מכל האניות החדשות ומה שאני תמיד ממליץ למי שאני מדבר איתו:

א. תצטיידו תמיד בעיתון היומי ובייחוד לחלק עם שעות ומקומות הפעילות. אנשי האנייה בעצמם שגרים על האנייה ונמצאים עליה חודשים מרבים להסתובב איתם ככה שזה לגיטמי שאורחים לשבוע בוודאי יוכלו להצטייד בה.

ב. עברו על מפת האנייה מראש. סמנו ולימדו היכן נמצא כל דבר וסמנו לעצמכם מראש מהם המקומות אליהם תרצו להגיע.

ג. קחי בחשבון שלא תספיקו לראות הכול ואל תתאכזבו מכך היות ותמיד ניתן לחזור ולשוב לאניה (בדיוק כמו מלון שחוזרים אליו שוב)

ד. במידה ותרצי אשמח לשלוח לך בפרטי דף מידע על האנייה בעברית שייתכן ויעזור לך להתכונן.

תהני!

5.תגובה ל: סימפוני אוף דה סיז תגובה ל - 4

שלום לך, המון תודה וסליחה על הדיליי בתשובה wink  אשמח מאוד לקבל את דף המידע על האוניה למייל שלי: limor2406@gmail.com

תודה רבה

6.תגובה ל: סימפוני אוף דה סיז תגובה ל - 5

בוקר טוב

לאן הקרוז?

7.תגובה ל: סימפוני אוף דה סיז תגובה ל - 6
';