פורום צפון אמריקה

בלוג סיכום טיול: דרום דקוטה והסביבה

מוזמנים לקרוא את הסיפור המלא, עם קישורים ומידע. 

http://zeppeltour.blogspot.com/2018/07/4.html

יום 0: טיסה לדנוור, השכרת רכב, לינה ליד השדה

יום 1: נסיעה ארוכה מדנוור להוט ספרינגס, בדרך: Scotts Bluff (וויומינג), Carhenge (נברסקה), The Mammoth Site (היל סיטי, דרום דקוטה) - לינה הוט ספרינגס

יום 2: פארק Custer, דרך נופיתNeedles Highway, ארוחת צהרים בהיל סיטי, מאונט ראשמור, מגלשה אלפינית ב-Keystone, חדר בריחה ברפיד סיטי, ארוחת ערב ברפיד סיטי - לינה רפיד סיטי

יום 3: מוזיאון הביזון Tatanka, מוזיאון 76 ב-Deadwood, ארוחת צהרים בסלון 10 בדדווד, מגדל השטן, רודיאו ב-Belle Fourche - לינה רפיד סיטי

יום 4 (הרביעי ביולי - יום העצמאות האמריקאי): פארק לאומי Badlands, ארוחת צהרים ומצעד יום העצמאות ב-Interior, בית קטן בערבה, ארוחת ערב בסגנון בוקרים והופעה מוסיקלית בFort Hays, זיקוקי דינור בפארק ממוריאל ברפיד סיטי - לינה רפיד סיטי

יום 5: נסיעה ארוכה חזרה לדנוור. בדרך: גן חיות וספארי Bear Country, מונומנט Crazy Horse, סיור במערה Jewel Cave, מחנה צבאי מתקופת המערב הפרוע Fort Laramie - לינה בולדר, קולורדו. 

יום 6: ביקור בשתי אוניברסיטאות (Colorado University Boulder, University of Denver) וטיסת ערב הביתה.

(ושוב תודה לדורבנים על ההשראה)

2.תגובה ל: בלוג סיכום טיול: דרום דקוטה והסביבה תגובה ל - 1

בהחלט מעורר חשק!

אפשר לקבל פרטים על מקומות הלינה ברפיד סיטי ובבולדר?

3.תגובה ל: בלוג סיכום טיול: דרום דקוטה והסביבה תגובה ל - 2

שירלי עשתה עבודה מאוד יסודית. אם תקליקי במפה שהיא בנתה (יש קישור למפת הטיול בתחילת הסיפור בבלוג שלה), ניתן לבחור כל מסעדה, מלון, אטרקציה ולראות פרטים מלאים.

שירלי, כל הכבוד!

4.תגובה ל: בלוג סיכום טיול: דרום דקוטה והסביבה תגובה ל - 2

אוי, אני בשוק מעצמי ששכחתי לכתוב ביקורות על המלונות ! 

אוסיף כשיהיו לי כמה דקות פנויות. 

בבולדר – המלצה חמה ממש על בסט ווסטרן פלוס. מלון מקסים, חדר נעים, ארוחת בוקר מעולה. שילמנו לחדר עם שתי מיטות קווין כולל חניה, וויפיי, ארוחת בוקר – 210$ ללילה (כולל מיסים, מחיר ללא אפשרות ביטול)

https://www.bestwestern.com/en_US/book/hotel-rooms.06103.htm l?iata=00171880&ssob=BLBWI0004G&cid=BLBWI0004G:googl e:gmb:06103

ברפיד סיטי – דייז אין – ככה ככה – יתרונות: סוויטה עם שני חדרי שינה, סלון ומטבחון במחיר מעולה. בדרך כלל אנחנו (4 אנשים) חולקים חדר אחד עם שתי מיטות קווין, ופה היינו 3 לילות רצופים וזה נתן לנו קצת מרווח נשימה. עוד יתרון – קרוב מאד לאוטוסטרדה I90 ואיפשר יציאה מהירה לטיולים. חסרונות: מלון ישן יחסית, ארוחת בוקר מהגרועות שנתקלתי בהן. עבורנו היתרונות עלו על החסרונות, כי הגענו לשם בעיקר כדי לישון בלילה, ואנחנו לא אנשים של ארוחת בוקר רצינית בכל מקרה, אבל זה לא מלון מאד מפנק או אטרקטיבי. 

שילמנו לסוויטה עם שני חדרי שינה, סלון ומטבחון כולל חניה, וייפיי וארוחת בוקר – 190$ ללילה (כולל מיסים, עם אפשרות ביטול)

https://www.wyndhamhotels.com/days-inn/rapid-city-south-dako ta/days-inn-lacross-rapid-city/overview

5.איזה יופי תגובה ל - 1

יופי של בלוג ותמונות. והרבה רעיונות לטיולים עתידיים [בעתיד הרחוק רחוק, אני מניח].

את עדיין בקליפורניה? הייתי בטוח שכבר חזרתם למולדת...

6.תגובה ל: איזה יופי תגובה ל - 5

עדיין בקליפורניה Smile

';