פורום דרום אמריקה

פרו ואיי הגלאפגוס

היי לכולם

אני רוצה לעשות טיול של חודש לפרו ואיי הגלאפגוס.

רציתי לדעת קודם כל האם זה מספיק חודש ?

ודבר שני מה בערך העלויות שצריכות להיות לטיול כזה במידה ואני רוצה לישון במקום טוב (לא אכסניה ולא מלון חמישה כוכבים - אבל משהו באמצע בנוני ונקי) ?

עוד דבר שרציתי לשאול זה מה התאריכים שהכי כדאי לטוס לאיי הגלאפגוס בשביל לראות כמה שיותר חיות ?

מראש תודה רבה על כל העזרה

סיון Smile

2.תגובה ל: פרו ואיי הגלאפגוס תגובה ל - 1

היי, 

איי הגלאפגוס שייכים לאקוואדור.

טיסה מפרו לאיים תהיה מאוד יקרה, עם קונקשיין בקיטו או בגואיאקיל שבאקוואדור.

גואיאקיל נמצאת יחסית קרוב לגבול עם פרו ככה שניתן לעבור בסוף פרו לאקוואדור ולקחת טיסה לאיים משם. חזור תוכלי לטוס לקיטו ומשם לטוס חזרה הבייתה.

לגבי עונה לטייל באיי הגלאפגוס תכנסי לקישור

אני הייתי באיים באמצע - סוף יולי ובאיזור וזמן הזה יש הרבה ימים שלא רואים את השמש מרוב עננים.

היה חם, לח, גשם דק מעצבן כזה. בקיצור מושלם.

כדי לראות מלא חיות חשוב גם לבחור מסלול שייט שיכלול מספיק מקומות. תוכלי גם לקחת צלילות שלא במסגרת שייט ואז לראות עוד יותר חיות.

8 ימים של שייט בהחלט מספיקים לראות הרבה.

חודש זה גבולי אבל כל אחד והקצב טיול שלו.

פרו היא ענקית, בקוסקו למשל אפשר להיות בה ובסביבתה מעל לשבועיים מבלי לשים לב. השאלה מה מעניין אותך. גונגלים? טרקים? תרבות? טיפוס הרים? 

3.תגובה ל: פרו ואיי הגלאפגוס תגובה ל - 2

בעיקרון אני רוצה לטוב לגאלפגוס ורציתי להוסיף לי עוד מדינה בדרך שייצא לי חודש אז חיפשתי משהו קרוב יחסית, יש לך המלצה למדינה אחרת? שיותר קל ממנה להגיע לגאלפגוס ועדיין יש בה מה לראות במשך שלושה שבועות. אני יותר מחפשת קצת נופש וגם לראות מקומות הסטוריים מיוחדים פחות טראקים.

4.תגובה ל: פרו ואיי הגלאפגוס תגובה ל - 3

אקוואדור יכולה להיות המדינה הזאת, לי אישית לא יצא לראות דברים היסטוריים כמו בפרו אבל אפשר בהחלט לטייל בה שלושה שבועות בלי בעיה.

אני הייתי בה חודש וקצת.