פורום מרכז אמריקה

קוסטה ריקה - השכרת רכב וניהיגה עצמית או להעזר בנהג

שלום לכולם,

אנחנו משפחה 3 ילדים גדולים. מתכננים שלושה שבועות בקוסטה ריקה בחגים. מתלבטים האם לקחת נהג עם רכב או לשכור ולנהוג בעצמנו.

אשמח לשמוע דעות לכאן ולכאן.

2.תגובה ל: קוסטה ריקה - השכרת רכב וניהיגה עצמית או להעזר בנהג תגובה ל - 1

השכרת רכב ע"י תיירים בקוסטה ריקה היא מאוד נפוצה. כדאי מאוד להשתדל לא לנהוג בחשיכה, כי לא אחת אין שוליים וכל מיני מגרעות בדרכים. רצוי 4x4, במיוחד אם מתכננים להגיע גם למונטה ורדה ובאזורים פחות תיירותיים.

אני באופן אישי גם עם הילדים התנהלתי בתחבורה ציבורית.. אבל זה אנחנו...

3.תגובה ל: קוסטה ריקה - השכרת רכב וניהיגה עצמית או להעזר בנהג תגובה ל - 1

היי ,

ניתן להתנייד עם רכב שכור בקוסטה ריקה.

הכבישים יותר צרים ממה שאנחנו מכירים בארץ והשוליים לפעמים גבוהים .

צריך לנסוע בזהירות ולתכנן מרחק יותר קצר ממה שמספיקים בארץ.

רצוי לנהוג באור יום.

4.תגובה ל: קוסטה ריקה - השכרת רכב וניהיגה עצמית או להעזר בנהג תגובה ל - 1

נהגעם רכב, שהוא גם על תקן מדריך, מומלץ לקחת כאשר מגיעים לתקופה קצרה,חברים שלנו שהיו רק 8 ימים, בחרו באופציה זו, אבל הימים שלהם היו די אינטנסיביים. 

ל-3 שבועות עדיף לשכור רכב.

דרך אגב, גיבשת כבר מסלול? אני חושב ש-3 שבועות הם קצת יותר מידיי לקוסטה ריקה.

5.תגובה ל: קוסטה ריקה - השכרת רכב וניהיגה עצמית או להעזר בנהג תגובה ל - 4

לא כ"כ מסכים עם האמירה שאין מה לעשות בה 3 שבועות... אני בנסיעה לקוסטה ריקה הייתי שם 3 שבועות ולא ראיתי הכל, בנסיעות נוספות הוספתי וגיליתי מקומות חדשים. מי שרוצה רק היי לייטס מרכזיים יכול לעשות זאת בפחות מ-3 שבועות. במיוחד אם אין שילוב של הרבה הליכה רגלית או עצירה יותר ארוכה בחוף כלשהוא.  אבל יש מטיילים עם סגנונות שונים ובהחלט אפשר למצוא בה מה לעשות גם 3 שבועות. 

6.תגובה ל: קוסטה ריקה - השכרת רכב וניהיגה עצמית או להעזר בנהג תגובה ל - 1

אנחנו (משפחה עם 2 מתבגרות) שכרנו רכב ונהגנו עצמאית. מצרפת את סיפור הטיול שלנו ב-4 חלקים, מקווה שיהיה לעזר ואשמח לענות על שאלות. 

http://zeppeltour.blogspot.com/search/label/%D7%A7%D7%95%D7% A1%D7%98%D7%94%20%D7%A8%D7%99%D7%A7%D7%94