פורום דרום אמריקה

יציאה לאמזונס בפרו - דרך איפה?

אהלן, אנחנו נוסעים שני חברים לפרו לחודש וחצי.

כמובן רוצים גם להיות באמזונס. העניין הוא שיש את האפשרות של יציאה מאיקיטוס ויש את האפשרות של פוארטו מלדונדו.

אנחנו מחפשים חוויה, לודג' באמזונס עם מדריך. אישית אני מחפש כמה שיותר לפגוש בעלי חיים וקרוב, אם יש מקלט כדי להפגש מקרוב זה גם מבורך. דרך איפה כדאי לצאת, אם לפוארטו מלדונדו אז מאיפה הכי כדאי להגיע (על איקיטוס יחסית בררתי), המלצות על מדריכים ולודג'ים? אנחנו שני חבר'ה בני 26, לא מפונקים, גם שומרים שבת וכשרות אז זה גם ככה בניהול עצמאי מהצד הזה.

אשמח להצעות. הרבה תודה

2.תגובה ל: יציאה לאמזונס בפרו - דרך איפה? תגובה ל - 1

לפני שנה בדיוק, כשהייתי בשלב תכנון הטיול שלנו ערכתי תחקיר גדול בנושא

ואף סיכמתי את כל החקר בקריאה דומה לשלך, תוכל לקרוא זאת כאן

היום אחרי שחזרתי, וגם עשינו את הפטאנל בברזיל, אני יודעת שמה עושה את ההבדל זה דווקא הלודג’

אם אתם לא מפונקים אז זה כנראה לא משנה. אני קצת יותר מבוגרת אז אני חושבת שללודג’ עצמו חשיבות מכרעת

למרות שמאד נהנתי בטמבופטה, והלודג’ היה מאד בסיסי

3.תגובה ל: יציאה לאמזונס בפרו - דרך איפה? תגובה ל - 2

תודה רבה.

פחות הבנתי אם הסיבה שיצאתם דרך פוארטו מלדונדו היא טכנית או כי יש שם משהו יוצא דופן מאיקיטוס?

4.תגובה ל: יציאה לאמזונס בפרו - דרך איפה? תגובה ל - 3

לא רציתי להיות 9 ימים, זה היה נראה לי יותר מידי, וזו הסיבה שלא עשיתי את מאנו

פורטו מלדונדו היה יותר הגיוני מבחינת תכנון הטיול, יציאה וחזרה מקוסקו

נכתב ב-12/06/2018 21:53[עודכן ב-:12/06/2018 22:24]
5.תגובה ל: יציאה לאמזונס בפרו - דרך איפה? תגובה ל - 4

אנחנו טיילנו  במאנו היות שמאנו הינו המקום האמיתי היחידי שבו אפשר לראות את  הטבע  האמזוני  ישנם מספר מועט של חברות שמורשות להיכנס לתוך האמזונס   אנחנו טיילנו 8 ימים אם חברת וילקה אקספדישן  שנמצאת בקוסקו  התנאים לא קלים  אך  זה מתגמד כנגד החוויות הנפלאות שעברנו

6.תגובה ל: יציאה לאמזונס בפרו - דרך איפה? תגובה ל - 5

אז זהו שמכיוון שאנחנו שומרים שבת השמורה במאנו מגבילה אותנו מהבחינה הזו. הבנתי גם שאין מה לחפש שם במסלול של 4 או 5 ימים וצריך להכנס עמוק אל תוך הג'ונגל ולכן עדיף במובן מסוים ללכת לאיקיטוס כי השיא יותר קרוב שם.

השאלה אם יש טעם בכל זאת לנסות ולנסוע למאנו גם אם אי אפשר לעשות את המסלול המלא?

7.תגובה ל: יציאה לאמזונס בפרו - דרך איפה? תגובה ל - 6

אין טעם לטייל במאנו 4 או 5 ימים היות שלוקח כשלושה ימים הנסיעות מקוסקו הלוך חזור . צריכים בין שבוע ל8 ימים כולל הנסיעות אני  לא שומר שבת אבל אני לא רואה בעיה לטייל בסוף השבוע .הטיול מתבצע בשייט למעבה הגונגל ובטיולים רגליים   בהקשר לאיקיטוס אין מה להשוות לטיול במאנו היות  ושמורת מאנו הינה אחת המקומות  האחרונים שבני האדם לא פלשו אליהם לכן מגוון החיות הינו מדהים לעומת מקומות בהם יש תשתיות כגון חשמל ואור אנו טיילים ותיקים  וכאמור למרות   התנאים  הלא קלים הטיול למאנו היה איחודי ומדהים ומי שאוהב טבע אסור לו לפספס את החוויה

';