פורום אוסטרליה ניו-זילנד

ניו זילנד -זוג ושתי בנות תכנון עלויות

אז זהו, יש כרטיסים ואת דצמ-ינו הקרובים עושים בניו-זילנד.

קצת קשה לי למצוא חומר אבל יש לי שאלה נדושה(סליחה...)

כמה עולה לטייל בניו זילנד עם קראוון?

השכרת קראוון ליום?

מחייה יומית?

אטרקציות?

לינה בקמפינגים?

וכל דבר אחר שיעזור Smile

תבוא עליכם הברכה Smile

תודה

גיא

נ.ב.

אשמח להפניות לכל מידע שימושי לקראת הטיול Smile

2.תגובה ל: ניו זילנד -זוג ושתי בנות תכנון עלויות תגובה ל - 1

שלום גיא וברוכים הבאים לפורום.

לגבי הקראוון – מציע להסתכל על השרשור הבא (שמאוד סמוך להודעה שלך). הגולשים גם מציינים שם חברת קראוונים מסויימת. אתה יכול להגיב להודעה עם שאלה ספציפית שלך ולקבל בתקווה מענה מפורט.

לגבי מידע, אני מצרף קישורים למידע של משפחות שטיילו בניו-זילנד. מציע להתחיל לאסוף מידע משם, לגבש מסלול ואז לחזור עם שאלות ספציפיות יותר.

בלוג 1

קישור 2

תעשו חיים!

3.תגובה ל: ניו זילנד -זוג ושתי בנות תכנון עלויות תגובה ל - 2

רק הערה לגבי הקישורים בהודעה הקודמת: אחד מלפני עשור והשני מלפני 7-8 שנים. חשוב לזכור שהעלויות אחרות כיום (יקרות יותר, כמובן), וגם ההתנהלות השתנתה בגלל העומס – ניו זילנד הרבה יותר מתוירת כיום ועמוסה בכמויות אדירות של מטיילים, וזה משפיע על הפרקטיקה של הטיול בימינו (הזמנות מראש לטרקים, לחלק מהאטרקציות וכו’, ולפעמים הרבה זמן מראש, תלוי בעונה ובמה מזמינים). 

4.תגובה ל: ניו זילנד -זוג ושתי בנות תכנון עלויות תגובה ל - 3

הי גיא

לגבי עלויות של קרואן,זה מאוד תלוי איזה סוג קרואן,איזה ביטוח אתה עושה,איזה ציוד אתה צורך וכו…

בחישוב גס גס-לנו עלה 300 דולר ניו זילנדי ללילה בקרואן כולל כל הביטוחים של הקרואן

ראיתי ששלחת לי הודעה בפרטי,עניתי לך.

5.תגובה ל: ניו זילנד -זוג ושתי בנות תכנון עלויות תגובה ל - 3

הערה מצויינת.

הכוונה הייתה לתת כיוון מבחינת מסלול ולקרוא על חוויות מטיול משפחתי שכנראה דומה למה שהגולש מתכנן ולכן הוכנסה גם כתבה ישנה.

לגבי העלויות, ברגע שיודעים את המסלול ומה מחליטים לעשות אז כיום כבר אין סיבה לתת "הערכת" מחיר בפורום כי המחירים של הכל נמצאים באינטרנט ואפשר לדעת בדיוק.