פורום טיולי משפחות

הזמנת מקומות ישיבה בUP

ביולי אנחנו טסים עם המשפחה המורחבת לפראג עם אפ (12 איש כולל ילדים) – אני מתלבטת האם להזמין מקומות ישיבה מראש… אני מניחה שלא יושיבו ילדים לבד (הנחה נכונה?) – אין לנו צורך לשבת כל 12 האנשים יחד, אבל חשוב לנו שלא ישבו ילדים לבד (מדובר בשישה מבוגרים ושישה ילדים) – האם שווה לנו להזמין מקומות- בהנחה שמקום ישיבה עולה 12 דולר לאדם- או לסמוך על כך שלא יושיבו ילדים לבד…?

הודעה סגורה תודה 0 שלח
2.תגובה ל: הזמנת מקומות ישיבה בUP תגובה ל - 1

אותנו פיצלו, ולידי ישב אבא כשהבן שלו שורה לפניו וגם שתי כיסאות הצידה.

לדעתי הם עושים ככה בכוונה כדי שאנשים ישלמו על המושבים.

הודעה סגורה תודה 0
3.תגובה ל: הזמנת מקומות ישיבה בUP תגובה ל - 2

תודה...זה ממש מעצבן...כי זה גם יותר יקר מהחברות לואו קוסט האחרות שאני מכירה…

זה יצא 24 דולר לאדם שלמשפחה עם ארבעה ילדים זה יוצא כבר 500 שקל…

אבל מדובר בילדים צעירים...אז כנראה שלא תהיה ברירה.

תודה!

הודעה סגורה תודה 0
4.תגובה ל: הזמנת מקומות ישיבה בUP תגובה ל - 3

אנחנו טסנו עם אפ וכשעשינו צק אין מהבית האתר הציע מקום והציע להוסיף תשלום למקום אחר. הזמנו רק לי ולקטן ביחד ובסוף זה היה מיותר כי גם בעלי ואחד הבנים ישבו ביחד מבלי להזמין מקומות.

אולי תוודאי איתם שיש אפשרות לעשות את זה בזמן הצק אין אם לא מרוצים. 

הודעה סגורה תודה 0
5.תגובה ל: הזמנת מקומות ישיבה בUP תגובה ל - 3

אז למה לא פשוט לבחור בחברה אחרת?

הודעה סגורה תודה 0
6.תגובה ל: הזמנת מקומות ישיבה בUP תגובה ל - 4

יכול להיות שזה תלוי בגיל הילדים. אצלנו ואצל אבא-בן שפיצלו הילדים היו מעל 10.

הודעה סגורה תודה 0
7.תגובה ל: הזמנת מקומות ישיבה בUP תגובה ל - 5

הסיבה שבחרנו בUP היא שרצינו טיסה ישירה לפראג...והאפשרויות לא היו רבות- והמחיר של UP ניצח. עדיין עם תשלום על הכסאות המחיר מנצח…

אבל מעצבן שמפרידים ילדים מההורים שלהם בטיסות...

הודעה סגורה תודה 0
8.תגובה ל: הזמנת מקומות ישיבה בUP תגובה ל - 7

אנחנו הימרנו וחשבנו שעם ילד בן 10 נקבל מושב ביחד. לפחות למבוגר אחד.

קבלנו מושבים בטור אחד אחרי השני. לגדולים זה לא הפריע אבל בן ה 10 לא אהב את זה והוא גם בדכ ישן רוב הטיסה ונרדם על מישהו זר שישב לידו (שקיבל זאת בהבנה גדולה).

בחזור כבר לא לקחתי סיכון והזמנתי מקום ביחד.

עולה עוד קצת אבל כולם רגועים.

הודעה סגורה תודה 0
9.תגובה ל: הזמנת מקומות ישיבה בUP תגובה ל - 7

כן, אבל זהו בדיוק המודל העסקי של חברת לואו קוסט: הן מבטיחות רק את השירות הכי בסיסי שיש, וכל דבר שאת רוצה מעבר צריך לשלם עבורו כדי להבטיח שתקבלי אותו. 

הודעה סגורה תודה 0
10.תגובה ל: הזמנת מקומות ישיבה בUP תגובה ל - 9

לא הבנתי ככ מה שכתבת  .... מצד אחד כתבת שהם יותר יקרים מכל חברות הלוטו קוסט שאת מכירה ומצד שני כתבת שהמחיר שלהם ניצח וגם אחרי הוספת המושבים זה עדיין כך.

בכל מקרה, לעניין המושבים, כבר יצא לי לראות  שמפרידים משפחות  - בדרכ ישתדלו לא לעשות את זה ( לפחות ממה שאני מכירה באל על ואפ , אין מדיניות להפריד בכוונה כדי שתרכשי מושבים , אלא דווקא משתדלים להושיב יחד ) 

אבל בטיסות של הקיץ במיוחד, כשיש הרבה משפחות - כנראה שזה בלתי נמנע לפעמים ואי אפשר שכולם ייצאו מרוצים, כך שאם את.רוצה בטחונות - שרייני מראש.

עצתי לך במידה ואת רוצה לחסוך את ההוצאה היא לא להזמין לכל ה 12 שטסים  אלא להזמין את המקומות רק למי שחשוב לך שכן יישבו יחד  ולא יפוצלו.

אני עושה את זה ושומרת רק לילדים למשל .

עוד לציין שבדרכ מבוגר אחר ישמח להחליף איתך ולא לשבת ליד ילדים שלא שלו.. אז תמיד אפשר לבקש ולקוות להתחשבות והחלפת מקום. 

כמובן שאין בטחונות אבל לנו זה עבד עד היום , וגם אם פוצלנו , הצלחנו להחליף במטוס .

נכתב ב-16/03/2018 11:01[עודכן ב-:16/03/2018 11:05]
הודעה סגורה תודה 0
11.תגובה ל: הזמנת מקומות ישיבה בUP תגובה ל - 2

. לדברי הנציג עימו שוחחתי רוב האנשים לא מזמינים מראש מושב והפואנטה היא להגיע כמה שיותר מוקדם לטיסה כדי לקבל מושבים בהרכב טוב יותר. הוא אמר לי שמשתדלים לא להפריד  בין ילדים למבוגרים. אנחנו שריינו את השורות האחרונות ביחד ( שם לא צריך תשלום) ומתכננים להגיע מוקדם כדי לנסות לשפר עמדות....

הודעה סגורה תודה 0
12.תגובה ל: הזמנת מקומות ישיבה בUP תגובה ל - 4

אני חושבת שהבעיה היא שרוב האנשים כן מזמינים מקום מראש באפ.

ואם תסתכלי על מערך המושבים במטוס  תוכלי לראות כמה מושבים כבר הוזמנו בטיסה שלכם.

זה לא תמיד משאיר אפשרות למי שמגיע לטיסה בלי מושב לשבת ליד מי שהוא רוצה.

בטיסה האחרונה שלי באפ לדעתי רוב המושבים הוזמנו מראש.

אני הזמנתי שני מקומות בשלישיה ודיילת הקרקע היתה נחמדה ובלי שביקשתי אמרה שהטיסה לא מלאה אז תשתדל לא להושיב לידנו אדם נוסף.

הודעה סגורה תודה 0