פורום צפון אמריקה

קליפורניה וניו יורק - חוו"ד על מסלול

היי חברים יקרים,

משפחה + 3 ילדים גדולים. טיסות הוזמנו מאמצע ספטמבר 2018.לאחר לבטים, החלטנו על המסלול הבא ואשמח מאד להארות/הערות, האם המסלול ריאלי ולא לחוץ מדי (לא שואפים להספיק כמה שיותר ומודעים למסגרת הזמן המוגבלת):

1 - טיסה ישירה לסן פרנסיסקו ומשם טיסת פנים ללאס ווגאס.  לינה וגאס
2 - לאס וגאס.

3 -נסיעה למזרח יוסמיטי. לינה - ממות לייקס
4 - נסיעה לכביש מעבר טיוגה, טיול ביוסמיטי.  לינה מצאתי בינתיים ב Rush Creek Lodge in Groveland. ביוסמיטי אין מקום! האם המיקום של המלון טוב ולא רחוק מדי מהכניסה לשמורה?
5 - יום ביוסמיטי . לינה כנ"ל.
6 -  דרום יוסמיטי ונסיעה לסן פרנסיסקו.  לינה סן פרנסיסקו - מתקשה למצוא מקום לינה לכולנו במחיר סביר. בינתיים שיריינתי את Residence Inn San Francisco Airport/San Mateo - מאחר ונהיה עם רכב, האם יהיה לנו נוח ללון שם ולנסוע במהלך היום לס"פ?
7 ס"פ , לינה כנ"ל
8 ס"פ, לינה כנ"ל
9 - בוקר בסן פרנסיסקו או נסיעה למונטרי . לינה מונטריי
10 - טיול במונטריי ובצפון כביש 1, לינה מונטריי או שלהמשיך דרומה?
11 - כביש 1 לינה מורו ביי או קמבריה
12 - טיול בדרום כביש 1 ונסיעה ללוס אנגלס, לינה הוליווד - מקום לינה במיקום מומלץ למשפחה?
13 יוניברסל, וטיסה בלילה לניו יורק 
14-17  ניו יורק

מתקשה למצוא מקומות לינה לכולנו בסוויטה או בחדר וכל עניין הלינה יוצא הרבה יותר משחשבנו, כמעט בכל מקום לאורך המסלול.
האם יש טעם ללון 2 לילות במונטריי או שלהמשיך הלאה, ואם כן האם להוסיף לילה בלוס אנג'לס?
תודה 

2.תגובה ל: קליפורניה וניו יורק - חוו"ד על מסלול תגובה ל - 1

הי,

נראה לי ממש חבל לטוס לסן פרנסיסקו טיסה ארוכה ואז לטוס לווגאס מיד רק ליום אחד.

היות והטיסות הוזמנו אולי אפשר לארגן את הטיול אחרת

סן פרנסיסקו

מונטריי

יוסמיטי

ממות’ לייק לינה לילה

לאס וגאס

לוס אנג’לס

טיסה לניו יורק

או במקרה שלכם אולי לוותר על ווגאס

ואז

סן פרנסיסקו

יוסמיטי

אפשר אולי גם את פארק סקויה 

מונטרי

לילה במורו ביי

לוס אנג’לס

לינה בסן פרנסיסקו ממליצה לבדוק את המלונות האלה:

Colombus motor inn

Coventry motor inn

Buena vista motor inn

יש להם חדרי משפחה, סוויטות או שאפשר להוסיף מיטה מתקפלת

והחניה חינם

בלוס אנג’לס כדאי לבדוק את Orchid suites – יש שם חדרי משפחה

3.תגובה ל: קליפורניה וניו יורק - חוו"ד על מסלול תגובה ל - 1

אז כמה נקודות שעלו לי:

אתם מפספסים את השמורות ש’ליד’ לאס וגאס (ברייס, ציון וכו’) – האם ביקרתם בהן בטיול קודם?

מה השיקול לביקור ביוניברסל? אוהבים פארקי שעשועים? אם כן האם אוהבים אווירה או רכבות הרים? מבחינת רכבות הרים (ואני מאמינה, עלות) עדיף להכניס את Magic Mountain שנמצא מצפון מזרח לאיזור לוס אנג’לס ויש בו רכבות הרים נהדרות. (יכול להשתלב לפני הכניסה להוליווד)

לגבי לינה למשפחה באיזור הוליווד – אני ממליצה מאוד על http://orchidsuites.com/ : יש אפשרות חניה נוחה (בתוספת תשלום לא גדולה), חדרים וסוויטות שנוחות למשפחות וכולללות מטבחון, נמצא ‘מאחורי’ שדרת הכוכבים במיקום מאוד מרכזי אך שקט, ארוחת בוקר מאוד חמודון וצוות מסביר פנים.

טיסת לילה בין לוס אנג’לס לניו-יורק היא לא פתרון מיטבי: מדובר בטיסה של כ-5 שעות כלומר אין הרבה שעות שינה (גם למי שנרדם בקלות בטיסות); אתם מגיעים בבוקר לניו-יורק ויכולים להיתקע בפקקים של הכניסה לעיר (כתלות ביום בשבוע ובשעת הנחיתה); החדר במלון עוד לא מוכן ולמעשה אתם צריכים להגיע למלון רק כדי להפקיד מזוודות ואז להסתובב (מאוד) עייפים בניו-יורק עצמה במשך כמה שעות טובות.

ראיתי שלפני חודש דיברתם על טיסות מוזמנות לחוף המזרחי (ניו-יורק) ועכשיו מדובר על הצד השני של המדינה (והיבשת Wink)האם גם הטיסות שהוזמנו לטיול זה ניתנות לשינוי?

אביה

4.תגובה ל: קליפורניה וניו יורק - חוו"ד על מסלול תגובה ל - 3

תודה רבה על ההתייחסות.

שינינו את הטיסות ולכן לא נוכל לשנות שוב.

ננסה למצות את המיטב.

הילדים רצו לבקר בלאס וגאס אבל לנו נראה ששני לילות זה די והותר.

לגבי הברייס והציון ושאר הפרקים באיזור אנחנו ההורים היינו מזמן, ובמשחה היינו חוזרים שוב עם הילדים אך אין לנו הרבה זמן.

לגבי היוניברסל, לא סגורים בכלל שכן אנחנו לא מחובבי האקסטרים ופרקי שעשועים.

רעיון אחר ?

הלינות בניו יורק למשפחה עם מתבגרים (וגם בלי...) מאד יקרות, כך שהטיסת לילה הומלצה לנו כדרך לחסוך לילה. נפקיד את המזוודות במלון ואני מאמינה שניו יורק תגרום לכולם להתעורר. אשמח להמלצה למלון למשפחה בניו יורק.

אבדוק את המלון בלוס אנג’לס ובסן פרנסיסקו.

5.תגובה ל: קליפורניה וניו יורק - חוו"ד על מסלול תגובה ל - 4

מצטרף להערות של פוריה. טוב ששיניתם קצת את המסלול.

אני הייתי מוסיף יומיים בסן דייגו,אם יש אפשרות.

לגבי מלונות:

ממליץ בניו יורק, מנהטן ליד טיימס סקוואר,את “קנדלווד סוטס” מקבוצת הולידיי אין. מלון דירות.נסו להזמין ישירות במלון ולהרשם כחבר קבוצת הולידיי אין ,לאחר בדיקת מחיר בבוקינג .כנראה יצא יותר זול וגם ניתן לבקש כניסה מוקדמת ויציאה מאוחרת ללא תשלום כחברי מועדון.

בלוס אנג’לס,אולי בסט ווסטרן סנטה מוניקה.נסו להשמין באתר בסט ווסטרן ולהרשם כחבר.

6.תגובה ל: קליפורניה וניו יורק - חוו"ד על מסלול תגובה ל - 1

אני חושבת שלטוס לווגאס מסאן פרנסיסקו בשביל יום אחד ואז להתחיל בנהיגה של 6 שעות בחזרה צפונה זה קצת לא הגיוני. 

ווגאס ראויה ליותר מיום אחד ואתם לא לוקחים בחשבון ג׳טלג ותשישות אחרי טיסה מאד מאד ארוכה. 

אם כבר טסים לסאן פרנסיסקו, הייתי מתחילה מסאן פרנסיסקו ואז יוסמיטי – מונטריי – כביש 1 – לוס אנגלס – לאס ווגאס. וטיסה מווגאס לניו יורק.

זה יותר הגיוני גאוגרפית וטיולית. 

נכתב ב-13/03/2018 17:29[עודכן ב-:13/03/2018 17:31]
7.תגובה ל: קליפורניה וניו יורק - חוו"ד על מסלול תגובה ל - 6

מסכימה איתך לגמרי, אבל מאחר ושינינו יעד וטיסות, זה היה אילוץ של חברת התעופה.

8.תגובה ל: קליפורניה וניו יורק - חוו"ד על מסלול תגובה ל - 7

אז לפחות תוסיפו עוד יום בווגאס. יום אחד זה ממש מעט! למי שלא היה זה נראה כאילו המלונות נמצאים אחד ליד השני ברחוב אחד, אבל המרחקים בניהם עצומים. מספיקים הרבה פחות ממה שאפשר לנחש מראש. אנחנו חוזרים שוב ושוב לווגאס ותמיד נהנים, וזה יתן לכם עוד קצת זמן התאוששות והתאפסות. אולי על חשבון לילה שני במונטריי. 

9.תגובה ל: קליפורניה וניו יורק - חוו"ד על מסלול תגובה ל - 8

רעיון מצויין.

תודה

10.תגובה ל: קליפורניה וניו יורק - חוו"ד על מסלול תגובה ל - 9

היי,

כדי לרווח את הטיול ולא לקפוץ ממקום, האם לדעתכם אפשר לוותר על לוס אנג’לס שגם כך ייעדנו לה רק כיומיים?

בכל מקרה נצטרך להגיע ללוס אנג’לס לטיסת פנים שהוזמנה לניו יורק.

11.תגובה ל: קליפורניה וניו יורק - חוו"ד על מסלול תגובה ל - 10

לוותר על יוניברסל בשביל עוד יום בטבע? 

המשפחה שלי היתה הורגת אותי ;) 

';