פורום נופש ביוון, קפריסין ובולגריה‎

מסלול טיול ביוון וחוות דעת על אליטליה

אהלן חברים, 

אנחנו משפחה של 4 זוג+ (16,12) מתכננים טיול של 11 יום ביוון מנסים להנות כמה שיותר בכמה שפחות זמן חשבנו אולי לנחות באתונה ולהשכיר רכב ולנסוע לצפון ולטייל שם ואז לטוס או לקחת מעבורת למיקונוס וזקינטוס. האם יש ממליצים על מקומות שכדי לפספס? טיפים? מקומות שווים? מתכננים את הנסיעה לחודש יולי. בנוסף מצאנו דיל עם חברת אליטליה (מי שמעוניים אשלח את לו/ה את הפרטים בפרטי) עם חברת אליטליה והיה לנו ניסיון גרוע איתם ליפני מספר שנים. האם הם השתנו? יש המלצות? 

תודה רבה לכולם:)

2.תגובה ל: מסלול טיול ביוון וחוות דעת על אליטליה תגובה ל - 1

לפני שאתם רוכשים כרטיסי טיסה בחברת אליטליה כדאי לקרוא בעיתונות הכלכלית על המצב של החברה (אמ;לק: מצבם הכלכלי רעוע).

3.תגובה ל: מסלול טיול ביוון וחוות דעת על אליטליה תגובה ל - 1

טסנו עם אליטליה לאתונה בתחילת דצמבר 2017. לא נתקלנו בשום בעיה. גם השרות היה בסדר גמור. במידה ואתם מזמינים טיסה לטווח הרחוק, כדאי שתעקבו אחרי הפרסומים בקשר ליציבות הפיננסית של החברה.

אנחנו שכרנו רכב עם הנחיצה בשדה והצפנו עד לאיונינה דרך תעלת קורינתוס ועם עצירה שם. המשכנו למצובו , מטאורה והמנזרים התלויים, חצי האי פליון על שני צדדיו וחזרה הביתה מאתונה. חצי יום באתונה לקינוח הספיק לנו. הטיול שלנו היה 6 ימים. יש במרכז יוון ובצפונה אתרים יפהפיים. מאד מומלץ! ב 11 יום לדעתי כדאי להספיק יותר ממה שאנחנו הספקנו ביוון עצמה (מרכז וצפון) ואין צורך להתפזר לאיים.

4.תגובה ל: מסלול טיול ביוון וחוות דעת על אליטליה תגובה ל - 1

הי, אנחנו גם נוסעים ליוון ביולי. עם בת 15 ובן 12. 

אחי מתחתן בארטיסי וכבר ראיתי מלא דברים לעשות בסביבה (עוד לא סידרתי, סתם חיפוש זריז). יש שם רפטינג ופארק לאומי עם טבע וכאלה. אוכל לצרף כשאתחיל לתכנן. 

אנחנו נוחתים באתונה.

הילדים שלנו מאוד מעורים במיתולוגיות למיניהן (זה המקום להודות לריק ריידן על פרסי ג’קסון וחבריו).

רק נקודות שסימנתי על המפה לבקשת הילדים. עדיין בכלל לא ראיתי מה ומי אבל אפשר להתחיל מכאן.

מקדש פוסידון שנמצא דרומית לאתונה (כ60 ק”מ), הוא חובה לחלוטין מבחינתם. 

אתונה

דלפי

קרפניסי

מטאורה

מטסובו

אינונה (העיר שמתחת לארטיסי)

ארטיסי (חתונה אבל כנראה מקום מהמהם לא הייתי מוותרת)

הר אולימפוס שחשבתי לוותר עליו והמחאות שקיבלנו הבהירו לי שכנראה אם אני רוצה שיתוף פעולה, כדאי לי להתאמץ. 

אשמח לחלוק כאן כל מה שאמצא. אשמח אם תשתפו גם.

';