פורום דרום אמריקה

טיסות פנימיות בצ'ילה - כמה להזמין מראש?

הי, אני ובן זוגי מתכננים טיול של שלושה שבועות לצ’ילה באוקטובר (מרכז + דרום). הטיול יכלול לפחות טיסה פנימית אחת, ככל הנראה מפונטה ארנס לסנטיאגו, אך עדיין לא בטוח.
מישהו יודע מניסיונו מתי מומלץ להזמין טיסות פנימיות בעונה הזו? האם כדאי להזמין מישראל או שאפשר מספר ימים לפני הטיסה כשכבר נהיה בצ’ילה?

תודה רבה לכל מי שיעזור.

 

 

הודעה סגורה תודה 0 שלח
2.תגובה ל: טיסות פנימיות בצ'ילה - כמה להזמין מראש? תגובה ל - 1

אם אתם יודעים את התאריכים אז בכל מקרה עדיף להזמין. אם אתם רוצים לשמור על גמישות אז אוקטובר הוא חודש טוב לכך – זה עדיין לא בדיוק בעונה ולכן אמורים להיות כרטיסים פנויים גם כמה ימים לפני הטיסה. עם זאת, יש כאן סיכוי שהמחיר יהיה מאוד גבוה

הודעה סגורה תודה 0
3.תגובה ל: טיסות פנימיות בצ'ילה - כמה להזמין מראש? תגובה ל - 2

תודה. 

העניין הוא שבהרבה מקומות באינטרנט כתוב שדווקא יותר זול להזמין כרטיסי טיסה מתוך צ’ילה, מאשר כשאתה נמצא במדינה אחרת. זה לא נכון?

הודעה סגורה תודה 0
4.תגובה ל: טיסות פנימיות בצ'ילה - כמה להזמין מראש? תגובה ל - 3

אם זה קיים, אז זה לפי זיהוי האתר את המיקום שלך ולרוב אפשר לשנות את הלשונית למיקום אחר, ואז לפעמים זה אומר שהמחיר הוא מחיר מיוחד לתושבים מקומיים. או פשוט זה עניין של שערי מטבע שונים

הודעה סגורה תודה 0
5.תגובה ל: טיסות פנימיות בצ'ילה - כמה להזמין מראש? תגובה ל - 1

תלוי באיזה חברה את מזמינה.  המחירים של skyline הם low cost לכן הם יכולים לרוב רק לעלות.  ואם מצאת טיסה ב 45 דולר ( שזה רוב המחירים שם ) תזמיני. 

 

אני למשל הזמנתי גם לאוקטובר כמה טיסות פנים עם skyline,  את הכרטיס המשודרג עם מזוודה ואפשרות שינוי ללא עלות. בכ 70-80 דולר לכרטיס. 

 

רצוי להזמין ישירות מהאתר שלהם. זה הכי זול. 

 

 

בחברת Latam , המצב שונה. המחיר יכול לעלות ולרדת כמו בחברה סדירה.  אתן לך דוגמה עקבתי אחרי טיסה שרציתי ב 2 בלילה מסאנדיאגו לפונה ארנס לפני כחודשיים והיא הייתה מאוד יקרה מעל 300 דולר.  החודש שהסתכלתי שוב זה ירד ל 50 דולר. 

 

להזמנה החברה הזאת יש משמעות למיקום שלך ב skyscanner - אבל לא מכיר שיש להם מחיר למקומיים. 

 

 

 

הודעה סגורה תודה 0
×
';