בחזרה לפורוםלתצוגה מדורגת

פורום אירופה

כרתים

טסנו לכרתים ב-21.08.09 לחמישה ימים. לנו במלון רינלה ביץ בקוקיני האני - מלון הכל כלול כולל שתיה חריפה ברמה של 5 כוכבים - מומלץ!
לא בגלל האוכל יותר בגלל המלון.
במלון יש מגלשות מים, חוף פרטי עם ספורט ימי (אופנוע ים, בננה ואבובים-בתשלום).
קוקיני האני נמצאת ביו הירקליון (10 דקות נסיעה) ללימנה חורסינוס (כ-10 דקות נסיעה )
למעוניינים ברכב שכור תזמינו רק בכרתים ודרך המלון - המחיר זול...
אין בעיה גם לרכב גדול של 7 אנשים.
כטיול ראשון בכרתים בילינו ביום הראשון באי המצורעים - עלינו לשיט דרך העיירה פלקה שנמצאת סמוך לכפר אלונדה. הנוף מהמם. עברנו דרך איוס ניקולאוס ומשם המשכנו בנסיעה לעמק לסיטי - שם נכנסנו למערת הנטיפים. (מומלצת למיטיבי לכת בלבד).
ביום השני בילינו בפארק המים וולטר סיטי - פארק מים גדול.
ביום השלישי נסענו לעיירה חאניה - עיר נמל עם טברנות על המזח סמטאות וחנויות מזכרות - שווה להגיע לשם. בדרך חזרה עצרנו באגם קורנס - שייט בסירות פדלים ושחייה באגם - מים צלולים...
יומיים נוספים הקדשנו למלון בטן גב, ספורט ימי ומנוחה.
בערבים בילינו בלימנה חורסינוס - מקום לצעירים - בתי קפה, ומועדונים שפתוחים כל הלילה.
ערב נוסף בילינן באיוס ניקולאס -בתי קפה וטברנות מסביב לנמל - מקום רגוע לאוהבים.
ערב נוסף בלינו בטברנה שנמצאת בכפר הורסינוס - אחד משלושה כפרים שנמצאים בסמיכות זה לזה מעל לימנה חורסינוס - טברנה מומלצת מבחינת אוכל מקומי -מאיריצי.
הודעה סגורה תודה 0 שלח
2.כרתים תגובה ל - 1
לשמלה אדומה-

הכפר פלאקה הוא כפר קטן ולא עיירה.

אין חוף פרטי בכרתים, החוק הוא שהחופים שייכים לכלל הציבור. כמובן שמלון הנמצא על החוף יתן שירותים רק לאורחיו או גם לאחרים בתשלום מיוחד הכל לפי נוהליו.

לגבי רכב אין בעיה לכל גודל של רכב, והזול ביותר זה להזמין דרך סוכן מקומי ומראש. לא כתבת כמה שילמתם, אבל לרוב ה-"דסק" במלון יותר יקר מסוכנויות.

ואני תמיד שמח לראות אנשים נחמדים שנהנים בכרתים.
הודעה סגורה תודה 0
3.כרתים תגובה ל - 2
מחיר רכב שכור ל-7 אנשים, ל-5 ימים, מסוג פיאט דובלו, הוא כ-300 יורו. גם דרך המלון יש נציג שיושב בתוך בית המלון וגם דרך חברת זוקרס טורס שהזמנו עוד בארץ לפני שיצאנו לכרתים כי פחדנו שלא נשיג רכב גדול. וזה לא נכון כי בכל מקום, עיירה או כפר יש מלא מלא סוכנויות להשכרת רכב, טרקטרונים ואופנועים.
הודעה סגורה תודה 0
×
';