בחזרה לפורוםלתצוגה מדורגת

פורום אסיה-המזרח הרחוק

בשורה:Cebu-Pacific פותחת קו פיליפינ'-ויאטנם מ-70$

בשורה: חב' ה-low-cost הפיליפינית Cebu-Pacific פותחת החל מה-11 לאפריל קו מהפיליפינים לויאטנם (והפוך) במחירים של החל מ-70$, כולל מסים, לכל כיוון.

מעתה מטיילים רבים שעושים למשל את המסלול תאילנד-קמבודיה-ויאטנם יוכלו להוסיף גם את הפיליפינים במחיר זול (דולר כיום 3.5 ש"ח) - שהוא בערך חצי ממה שהחברה הזו נוהגת לגבות על קו בנגקוק-מנילה. גם זול בהרבה וגם ישפר את גיוון מסלולי הטיול.

עד לפני 15 שנה הפיליפינים היתה יעד תיירות פופולרי מאד במזרח, במיוחד בקרב ישראלים
עם השנים הלך מעמדה ונשחק לטובת תאילנד, הן בשל בעיות פנימיות והטלת הגבלות משביתות-שמחה על חיי הלילה בפיליפינים, ומנגד בשל פיתוחה (בפרט התיירותי) המואץ של תאילנד שקיבע אותה תודעתית כמקום יותר נוח
בשנים האחרונות המצב מתהפך:
לתאילנד השבעה מתיירים עלה השתן לראש ומוטלות עוד ועוד הגבלות מעיקות הן על חיי הלילה (עוצר ב-1:00, איסור אלכוהול ולאחרונה אף איסור עישון במקומות ציבוריים שנאכף ועוד) והן בכלל על מדיניות הוויזות הקשוחה עם תקופות-הצינון הידועות לשמצה, היטלים שהפכו דרקוניים על הארכת ויזה (1900 באט במקום 500) וקנס על שהיית-יתר שלפני שנתיים הוכפל פי שניים וחצי ליום(!) וכיוב'. המטבע המקומי שרק הולך ומתחזק - יחד עם התייקרות המחירים גם במונחים מקומיים - הגבילו עוד יותר את האפשרות ליהנות ממה שנשאר (ולא נהרס תחת דחפורי אנשי הממון) ובמיוחד למטיילים צעירים מוגבלי תקציב
(וחובה להזכיר גם את המצוד המתגבר נגד משתמשי-סמים, שכיום הוא חלק ממדיניות ממשלתית סדורה)

לעומת זאת בפיליפינים כמעט ואין מהצרות האלה: מדיניות ויזות נוחה ובלתי מוגבלת (כמו בתאילנד של פעם), ארץ יפהפיה וזרועת איים שחלקים רבים ממנה עוד לא נהרסו מתיירות ועיניים גדולות, תושבים אדיבים שמקטן ועד גדול דוברים אנגלית מצוינת, ומעל הכל מחירים זולים (1$=41 פזו) עם מגוון אפשרויות שלכל רמת טיול יתנו תמורה מצוינת לכסף. ההגבלות שהוטלו אז, בעיקר כמלחמה בתעשיית המין ותופעות שליליות נלוות, די התרופפו מאז שכן המסר הרצוי חלחל והובהר והפיליפינים כבר שנים רחוקים מלעמוד בראש יעדי תיירות ההוללות והמין העולמיים (האבסורד הוא שבזמנו תיירי ההוללות החליפו פעמים רבות את הפיליפינים ב....תאילנד)

אכן בשנים האחרונות זרם גובר של תיירים מהעולם ומישראל נוסע לפיליפינים. חב' Cebu-Pacific הייתה הראשונה שהשכילה לפתוח בזמנו את קו ה-low cost בנגקוק פיליפינים, ומטיילים רבים נהנים להשתמש בקו בנוח ובזול
עכשיו הוסיפו גם קו מויאטנם-למנילה, והאטרקטיביות כאן נובעת מהעובדה שהמחיר הזה של 70$ הוא כאמור חצי בערך ממה שהחברה הזו נוהגת לגבות על קו בנגקוק-מנילה (שהוא למעשה ההצעה הזולה ביותר כיום מתאילנד לפיליפינים), ומה-11 באפריל ניתן יהיה למעשה להמשיך לשם ישר מויאטנם, כשהפיליפינים משתלבת ברצף הטיול באופן טבעי, נוח וזול - ומבלי להטריח ולשנות נתיבים!
זה האימייל שקיבלתי מהחברה בתחילת השנה (אימייל שנחת אז בטעות ב-junk mail):

------------------------------------------------------------ --
Fly to Vietnam for only 499 pesos!

Visit the cities of Hanoi and Ho Chi Minh for as low as 499 pesos!

Fly to two of the most fascinating cities of Vietnam as Cebu Pacific begins direct flights to Hanoi on April 10, 2008. Visit Ho Chi Minh, the largest city in Vietnam starting April 11, 2008.

Experience Vietnam's captivating natural beauty, delightful cuisine, picturesque beaches, and marvel at its richness in culture and heritage for only P499.

This seat sale offer is from January 18 to 24, 2008 and valid for travel from April 10 to June 30, 2008 only!

The one-way fare is non-refundable and is exclusive of surcharges and government tax.

Hurry, book now at http://www.cebupacificair.com!
------------------------------------------------------------ --

(ההצעה ההיא של 499 פזו לפני מס היתה כמובן תקפה לינואר - כיום המחיר לפני מס הוא 1000 בערך פזו - מה שמייקר את הטיסות ב-11$ בלבד, למחיר כולל של החל מ-70$)

http://www.cebupacificair.com


הודעה סגורה תודה 0 שלח
×
';