בחזרה לפורוםלתצוגה מדורגת

פורום אירופה

באיזה אזור בפריז כדאי ללון?

שלום לחברי הפורום.

אנחנו מתכוננים לנסוע לפאריס לשבועיים וקיבלנו הצעה ללינה בעיר. אשמח לשמוע חוות דעתכם על המיקום, והאם הוא נוח למשפחה שמגיעה לפאריס בפעם הראשונה ורוצה לראות את המקומות המרכזיים:
הדירה נמצאת ברובע ה13, ליד
Place dItalie
אני מצרפת תמונה מגוגל של המיקום.

ובכלל, באיזה אזור של פאריס נמצאות האטרקציות המרכזיות? באיזה אזור הייתם ממליצים להתרכז למשפחה שמבקרת בפעם הראשונה (הילדים שלנו גדולים, בני 13 ו-18).

תודה!
הודעה סגורה תודה 0 שלח
2.ועוד שאלה, אם כבר אז כבר תגובה ל - 1
כאשר אנו מחפשים מקום ללון בפאריז, מהם הרובעים המועדפים (או אפילו סבירים) ללינה? מבחינת המיקום, כמובן.

שוב תודה.
הודעה סגורה תודה 0
3.ועוד שאלה, אם כבר אז כבר:Re תגובה ל - 2
פריס גדולה מאד וכתיירים במילא תצטרכו להשתמש הרבה במטרו המצוין, כך שמבחינה זו לדעתי בעצם לא כל כך משנה איפה אתם גרים.
מבחינת הרובעים עצמם חשוב מה אתם מעדיפים מבחינת איזור הלינה - מגיעים למלון רק בלילה כדי לשים את הראש ואז מעבר לנושא של איזור בטוח לא אכפת לכם, איזור מגורים בו תוכלו להרגיש קצת יותר כמו מקומיים (כמו שהוצע לכם), איזור הומה שבו ניתן לצאת ולהסתובב בלילה (על חשבון שקט במלון לפעמים...) וכדומה.
הודעה סגורה תודה 0
4.היי ותודה תגובה ל - 3
לנו חשוב קודם כל המיקום. אנחנו רוצים להיות קרובים למקומות המעניינים, והשכונה בה אנחנו גרים חשובה לנו הרבה פחות... על אילו רובעים היית ממליץ במקרה זה?
הודעה סגורה תודה 0
5.היי ותודה:Re תגובה ל - 4
תוכלו לחפש באיזור האופרה מבחינת קרבה יחסית לאתרים ואזורי קניות, ואם אתם רוצים איזורים מעניינים יותר ופעילים כדאי לבדוק את איזור ה-Marais (ליד האופרה החדשה) או הגדה השמאלית בחלק שקרוב לנהר (בולוואר סאן מישל וסביבתו).
בכל מקרה, כפי שציינתי בכל מקום שבו תשהו יהיה צורך לקחת מטרו כדי לבקר באתרים יותר רחוקים. עם זאת, מאחר שכל פריס יפה יהיה שווה בכל זאת ללכת לפעמים מרחקים גדולים לכיוון אחד וליהנות מהדרך.
הודעה סגורה תודה 0
6.תודה! תגובה ל - 5
הודעה ללא תוכן
הודעה סגורה תודה 0
7.באיזה אזור בפריז כדאי ללון?:Re תגובה ל - 1
אזור האופרה הומה ביום ומעט ריק בלילה. הייתי ממליץ על הגדה השמאלית (מונפרנס, סן ג`רמן, רח` סן מישל), שהם אזורים תוססים ומלאי חיים.
הודעה סגורה תודה 0
8.באיזה אזור בפריז כדאי ללון?:Re תגובה ל - 1
לדעתי אין כמו הרובע הלטיני. זהו אזור תוסס מאוד גם ביום וגם בלילה ובמלון כשהכל סגור אפילו לא שומעים את הרעש. יש תחנות מטרו ואין בעיה להגיע ממקום למקום. רק לידיעה מחירי בתי המלון ברובע הלטיני יקרים יותר מאזורים אחרים קחו בחשבון. תהנו.
הודעה סגורה תודה 0
×
';