חיפוש בפורומים

מ- עד-

נמצאו 48 תוצאות

עזרה בבניית מסלול

ערב טוב. אני מתכננת בסוף יולי, טיול עם בן זוגי ל- 10 ימים בצפון מזרח ארה"ב. האתרים שהייתי רוצה לכלול בטיול הם ניו- יורק, פנסלבניה  , וושינגטון. בעבר כבר ביקרתי באזור איתקה, אגמי האצבעות ומפלי הניאגרה, כך שהפעם הם לא במסלול. לאחר עשרת הימים יש לי טיסה לפלורידה , קרוז בקאריביים ומשם חזרה לישראל.

אני מבקשת את עזרתכם בחלוקת הימים ובהצעות לעצירות באזורים אלה.

תודה

פורום: צפון אמריקה פורסם ב: 02 דצמבר 2014 20:57 מאת: danan1

טיול לניו יורק אורלנדו

שלום לכולם, אנחנו משפחה עם 2 ילדים בני 7 ו11 מתכננים טיול לארצות הברית בפסח 2015. נוחתים באורלנדו ב24.3 ועוזבים מניו יורק 11.4. אנחנו בטוחים שאנו רוצים להיות באורלנדו 6 ימים ו5 ימים בניו יורק. ההתלבטות היא בנוגע לשאר הזמן כאשר האופציות הן קרוז לקאריביים או נסיעה מניו יורק לאזור המפלים או נסיעה מניו יורק לוושינגטון עם תחנות בדרך. נשמח לקבל עצות ורעיונות בנוגע לשאר התקופה.

תודה רבה!

פורום: צפון אמריקה פורסם ב: 01 נובמבר 2014 23:19 מאת: אלה 100

בנוגע לקרוז

והאם למישהו יש המלצות לגבי עדיפות לקאריביים המערביים על המזרחיים או להיפך?

פורום: צפון אמריקה פורסם ב: 25 אוקטובר 2014 21:15 מאת: haim122

בנוגע לקרוז

היי גם אנחנו מחפשים קרוז לארבעה.

מבדיקות ראשוניות שעשינו באתרים השונים מצאנו שיש הבדל של כ אלף דולר פחות

בין האלור לאואזיס(האלור זול יותר). בהבדל של יום אחד ביציאה ומסלולים שונים האואזיס לקאריביים המערביים והאלור למזרחיים.

למישהו יש תובנה לגבי הפער במחיר למרות שהן אמורות להיות ספינות תואמות?

תודה מראש 

פורום: צפון אמריקה פורסם ב: 25 אוקטובר 2014 21:10 מאת: haim122

טיול משפחתי בקיץ הבא כולל שייט לקאריביים

דרך אתרים של החברות אפשר לעשות השוואות של הספינות השונות.

אם יש לכם תאריכים מתוכננים אפשר לראות איזה קרוזים קצרים יוצאים במועדים האלו ואז להשוות את הספינות.

מצרף קישור לאתר של קרינבל המפרט את כל הספינות שלהם

קישור

פורום: צפון אמריקה פורסם ב: 10 אוקטובר 2014 12:27 מאת: דור.ד

תודה על העצה. נראה לי שבאמת ננסה לסיים עם הקרוז.

לגבי הקרוז עצמו אני לא יודעת איזה אוניות מוקצות ל3 ימים..לפי בדיקה של קרניבל ורואייל קריביאן הם משתמשים באוניות שמדורגות 3.5 כוכבים או 4 כוכבים. משהו מכיר את האוניות בדרוג הזה?

תודה מראש,

ורד

פורום: צפון אמריקה פורסם ב: 10 אוקטובר 2014 11:51 מאת: hilith10

לעניין סדר המקומות והטיסות אני הייתי מתחיל מאורלנדו  - ממשיך לקרוז  - ואז לניו יורק.

מצרף קישור לגבי קרוז שאנחנו עשינו - אמנם לשבעה ימים אך יכול לעזור.

אנחנו שילבנו בזמנו רק את אורלנדו וקרוז

קישור

פורום: צפון אמריקה פורסם ב: 10 אוקטובר 2014 11:45 מאת: דור.ד

אתייחס לשאלה השניה

לדעתי כדאי לאחר ניו יורק להמשיך עם אורלנדו לשכור רכב ולסיים עם השיט וביום שחוזרים מהשיט לתכנן את הטיסה חזרה.

מכיוון שאם יהיה עיכוב בטיסה מניו יורק לאורלנדו/מיאמי אז יתכן שתפספסו את העלייה לקרוז.

פורום: צפון אמריקה פורסם ב: 10 אוקטובר 2014 11:40 מאת: דור.ד

שלום,

אנחנו זוג+סבתא+3 ילדים (14,10,6) המעוניינים לעשות טיול למזרח ארהב באוגוסט הבא. חשבנו לטוס לניו יורק ומשם לאחר 5 ימים לטוס לפלורידה ושם לשלב בין שייט לקאריביים וכמובן הפארקים באורלנדו.

יש לי 2 שאלות:

1. הבעיה שאנחנו מוגבלים בזמן (כל הטיול עד 17 ימים) לכן לא נספיק יותר משייט של 3 לילות. האם משהו ניסה את השייט לבהמאס של קרניבל או רואייל קריביאן ל-3 לילות. האם האוניות עדיין מפוארות כמו הקרוזים הארוכים יותר?

2. איך מסתדרים מבחינת הרכב השכור בפלורידה? כלומר אם רוצים שהשייט יהיה מייד לאחר הנחיתה בדה התעופה באורלנדו או מיאמי האם יש הסעה מסודרת לשייט?

תודה מראש,

ורד

פורום: צפון אמריקה פורסם ב: 10 אוקטובר 2014 11:22 מאת: hilith10

יום טיול במיאמי

היי,

אנחנו נוסעים בעוד שבוע לירח דבש בארה"ב שיכלול בסופו קרוז של שבוע בקאריביים.

אנחנו מגיעים למיאמי ללילה אחד ולמחרת יוצאים לקרוז. אחריו יהיו לנו כמה שעות עד הטיסה שיוצאת בשש בערב.

אשמח לעצות בנושאים הבאים:

1. מלון במחיר סביר (150$?) באזור מיאמי ביץ'.

2. אחרי שנרד מהקרוז יהיה לנו חצי יום לשרוף. מישהו יודע מה אפשר לעשות עם התיקים שלנו בזמן הזה כדי שלא נצטרך להיסחב איתם? 

3. הצעות לטיול של חצי יום במיאמי. אולי עדיף לקחת טיול לאברגליידס?

המון תודה,

עינב

פורום: צפון אמריקה פורסם ב: 01 אוקטובר 2014 10:44 מאת: einav grossman

התייעצות לקראת הזמנת טיסות לקיץ הבא

סליחה על החוצפה אבל למה לך ניאגרה?

כן - יפה, מרשים וכו'. אבל ככה גם הפארקים של אורלדנו, הקרוז בקריביים, וניו יורק.

לטעמי האישי וותר על הניאגרה. אם רוצים - שלב טיול רכוב כזה או אחר בפלורידה, או לחילופין שלב את וושינגטון וטיול רכוב באיזור של יומיים.

חשוב לזכור גם שבהרכב שלכם לינה לא כזו טריוויאלית. אני מניח שחייבים חדרים מקושרים או סוויטות. זה לא בהכרח זמין בכל מקום. בערים אין בעיה, אבל בדרך זה ידרוש מכם מאמת למצוא מקומות מתאימים (ברבים מהמוטלים למשל אין חדרים מקושרים). בלינה ארוכה יותר יותר קל להתמקם. אז סיבוב של 3 לילות - 2 בוושינגטון ואחד בדרך יכול ללכת, אבל 4-5 לילות כל אחד במקום אחר נראה לי יותר מורכב.

ביחס לאורלנדו והקאריביים כל האטרקציות האחרות יחווירו. הרשי זה נחמד, אבל להבנתי הפארק מיותר אם תהיו באורלנדו, והסיור נחמד וימלא שעתיים, אבל רחוק מלהיות חובה. מישהו סיפר פה היום על פארק רחוב סומסום. אבל שוב אני מניח שדיסני הרבה יותר טוב.

אז לדעתי האישית (וכמובן לא חייבים להסכים איתה) סיבוב כזה בניאגרה יהיה סתם קשה, עם 'תועלת שולית' נמוכה יחסית.

פורום: צפון אמריקה פורסם ב: 28 ספטמבר 2014 08:00 מאת: אנשיםטובים

התייעצות לקראת הזמנת טיסות לקיץ הבא

התייעצות לקראת הזמנת טיסות לקיץ הבא, אמנם רחוק אבל מזמינים טיסות לספטמבר הבא.

ארצות הברית עם ארבעה ילדים- תינוק, 12,8,4

הרעיון-

שילוב של אורלנדו שבוע, קרוז קאריביים שבוע ושבוע ניו יורק עם או בלי טיול באיזור.

האם נראה הגיוני למחות בטורונטו להגיע ממנה לבאפלו לשכור רכב ולחזור איתו לניו יורק? מה יעניין ילדים בדרך? 4-5 ימים?

אולי לטוס לניו יורק וטיסת המשך לבאפלו?

מבאפלו לטוס לפלורידה לקרוז ולקנח באורלנדו.

מאורלנדו הביתה או לפצל את ניו יורק לקינוח בעיר עצמה 3-5 ימים ואת הטיול קודם או לאחד בין השנים?

מה דעתכם?

פורום: צפון אמריקה פורסם ב: 27 ספטמבר 2014 23:02 מאת: tommym

השכרת רכב באורלנדו

שלום,

הטיול שלנו יתחיל באורלנדו (6 ימים) ויומיים לאחר מכן הפלגה 4 ימים לקאריביים כשההפלגה ממיאמי.

מכיוון שהחזרה לנמל ב 8:00 בבוקר,חשבנו להשאר עוד לילה במיאמי ולמחרת לטוס לניו יורק.

השאלה שלי מה אני עושה עם הרכב השכור,האם להחזיר אותו במיאמי לפני ההפלגה?

ובמידה וכן איך נסתדר לאחר מכן ללא רכב?

תודה מראש,

פורום: צפון אמריקה פורסם ב: 27 ספטמבר 2014 17:17 מאת: yarino

ירח דבש - קצת סדר :-)

שלום לכולם!

עוד שבועיים טסים לירח דבש של 40 ימים ואני צריכה קצת עזרה פה.  התכנון הוא 11 ימים לשני הדברים הבאים: ניו יורק העיר (פעם ראשונה של בעלי) ואפסטייט ניו יורק, לראות נופים וטבע.  החלוקה שחשבתי עליה היא 7 ימים ניו יורק  ו-4 ימים לטייל, האם זה הגיוני?  איך הייתם מנצלים את הימי טיול הכי טוב?

לאחר מכן אנחנו נהיה במקסיקו לכשבועיים וחצי, ומשם קרוז מפלורידה בקאריביים..

תודה לכל העוזרים!!!!

פורום: צפון אמריקה פורסם ב: 26 ספטמבר 2014 00:47 מאת: גברת_מטיילת

מה דעתכם על קרוז טרנס אטלנטי של דיסני?

המחיר הוא יחסית אטרקטיבי כי בקרוזים לקאריביים דיסני הם אולי היקרים ביותר

לגבי פעילויות ילדים - הילדים שלנו נהנו מאד באואזיס, עלה בערך אותו מחיר כמו שלכם אבל לשבעה לילות... 

השאלה היא מזג אוויר באטלנטי באוקטובר... והשנייה שאין עצירות בדרך שהן סוג של הפוגה (כי חלק מהפעילויות בספינה הן באנגלית שלקטנים הייתה בעייה אבל לנו היו בפועל רק שלושה ימים מלאים בספינה אז ממש לא היתה בעייה למלא אותם) - ואגב לא עשינו שום אטרקציה מטעם הספינה, פשוט בכל תחנה לקחנו נהג ורכב שעשו לנו סיור קצר באי ולחוף שמראש סימנו כחוף הים המומלץ למשפחות

ושאלה נוספת - אם לוקחים קרוז ארוך מאירופה אולי עדיף כזה שמגיע לפיורדים לנורבגיה...

פורום: צפון אמריקה פורסם ב: 09 ספטמבר 2014 10:56 מאת: segev17

אטרקציות בקרוז לקארביים המזרחיים

שלום!

יוצאים לקרוז של שבוע עם NCL לקאריביים המזרחיים (סן מרטן, סן תומס ונסאו) ואני מתקשה להבין מה המחיר הסביר לשלם עבור שחייה עם דולפינים באחת מנקודות העצירה.

אשמח למידע אם למישהו יש נסיון חיובי או שלילי Smile

פורום: צפון אמריקה פורסם ב: 30 אוגוסט 2014 09:59 מאת: excite

פורט לאודרדייל - איך מעבירים את הזמן

אנחנו מסיימים שייט לקאריביים בפורט לאודרדייל בבוקר, והטיסה ממיאמי לארץ יוצאת בערב. מה אפשר לעשות בזמן הזה כשהמזוודות איתנו ובלי רכב ?

פורום: צפון אמריקה פורסם ב: 09 אוגוסט 2014 16:25 מאת: yosir62

תכנון טיול ראשון לארה"ב

אם הפוקוס שלכם הוא הקאריביים, ניו יורק וערים, אז לדעתי אין טעם לנסוע למערב. אם מערב, אז הקדישו לו לפחות שבועיים וחצי שלושה.

טיפים לתכנון טיול ראשון בארה"ב

פורום: צפון אמריקה פורסם ב: 02 אוגוסט 2014 21:20 מאת: israelimom
12
2 עמודים

אתרי למטייל: טיולי - טיולים בישראל | משפחות - טיול עם ילדים | שלג - סקי וסנובורד | עפתי - אתר למטייל לתרמילאים | ציוד טיולים (הקטלוג הוירטואלי) | ביטוח נסיעות לחו"ל
מידע מיוחד למטיילים: טיולי 50 פלוס | נסיעת עסקים | מזג אוויר למטיילים

About Lametayel ; דרושים ללמטייל ; עידכוני RSS ; מפת אתר ; תקנון האתר ; צור קשר

Copyright © 1999 - 2015. Created by Lametayel.co.il * למטייל ברשת 1999 - 2015 © כל הזכויות שמורות.

פרסמו אצלנו

קאריביים