חיפוש בפורומים

מ- עד-

נמצאו 45 תוצאות

המלצות לקרוז ממיאמי לקאריביים

אשמח להמלצות לגבי מספר ימים מומלץ,אתרים שעדיף להזמין מהם, איזה חופים מומלצים שיהיו כלולים בקרוז.

תודה!

פורום: צפון אמריקה פורסם ב: 26 יולי 2015 17:21 מאת: kach

המלצה לקרוז ממיאמי לקאריביים או לבהמס

שלום, אנחנו משפחה שני ילדים 14  ו- 17.

מחפשים המלצה לקרוז ממיאמי לקאריביים או לבהמס כ- 4-5 לילות.

מעוניין בהמלצה לחברה, אוניה, מסלול בהמאס או קאריביים המזרחיים או המערביים או הדרומיים.

אודה לעזרתכם

קובי

פורום: צפון אמריקה פורסם ב: 26 יולי 2015 10:10 מאת: koby_ba

מחפש הצעה למסלול ממפלי הניאגרה לניו יורק

שלום

אנחנו מתכננים טיול במהלך ספטמבר אוקטובר (כ- 21-24 ימים) למזרח ארה"ב.

כנראה המתווה של הטיול הינו:

- מתחילים באורלנדו כ- 6 ימים.

- קרוז ממיאמי לקאריביים או לבהמס - כ- 5 ימים.

- משם טיסה למפלי הניאגרה וברכב עד לניו יורק כ- 4-6 ימים.

- ואז לסגור את הטיול בניו יורק - כ- 5 ימים

אבקש את עזרתכם והמלצתכם בבניית מסלול ממפלי הניאגרה לניו יורק.

אם יש למישהו עוד רעיונות נשמח, אנחנו בשלב גיבוש השלד.

המון תודה

קובי

פורום: צפון אמריקה פורסם ב: 26 יולי 2015 09:45 מאת: koby_ba

Independence of the Seas- מישהו היה ויכול להמליץ??

לא הצלחתי לערוך את הקודמת. אנחנו מאוד מתלבטים בקשר לאוניה הזו. יש הפלגה של אואזיס שיוצאת באותו יום למזרח הקאריביים והפער בין המחירים הוא 1500  ש"ח. מאד חשוב לנו שהאוניה תהיה ואוו גם אם זה להוסיף השאלה אם יש פערים גדולים.

פורום: צפון אמריקה פורסם ב: 20 יולי 2015 22:27 מאת: hensh9

Independence of the Seas- מישהו היה ויכול להמליץ??

שלום לכולם אנחנו ממש לפני סגירה של קרוז בתחילת נובמבר, בהתחלה חשבנו על האלור של רויאל או על האואזיס אבל מבחינת התקציב ראינו שזה יותר מדי. ההפרש יכול להגיע ל1500 שקל. רציתי לדעת איך הספינה באופן כללי אם זה גם ואו ושווה את הכסף. מדובר על מערב הקאריביים 6 לילות. 

ובכלל ממי שהיה בספינה הזאת ספציפית אשמח לקבל טיפים מבחינת חדרים ומיקום. אחרי הכל מדובר עדיין ברויאל קאריבייאן ומאמין שיש פה תמורה למחיר.

תודה רבה!

פורום: צפון אמריקה פורסם ב: 20 יולי 2015 21:14 מאת: hensh9

אורלנדו בספטמבר

הי,

אם הולכים ל דיסקברי קוב, אז ללכת ליוניברסל/אי ההרפתקאות לא נראה לי הגיוני בגלל העלויות הכבדות.

אנחנו היינו לפני שנתיים בדיסקוברי.

המחיר אכן כלל כניסה לשבועיים לסי וורלד ולאקווטיקה.

לדיסקוברי צריך להזמין מוקדם, אחרת המחיר עולה ועולה.

לספטמבר אולי לא ככ , כי זה לא העונה הבוערת.

אנחנו לקחנו את המסלול עם השחיה עם הדולפינים.

המחיר כולל גם ארוחת בוקר וצהריים וסנקס לכל אורך היום.

גם מקבלים ציוד שחיה, קרם הגנה וכו

יש שם גם אזור גדול של תוכים. מאוד יפה.

חשוב לפה על הבוקר שהפארק נפתח. ככה: 1. נרשמים לשעה נוחה לשייט עם הדולפינים, 2. אפשר לאכול ארוחת בוקר שקטה לפני שכולם מגיעים, 3. לתפוס מקום ישיבה נוח

אנחנו מאוד נהנינו. זה יום מאוד רגוע, ומיוחד (במיוחד הדולפינים).

אנחנו היינו עם תינוקת קטנה, אז אני נשארתי איתה בחוץ בקטע של הדולפינים.

ניצלתי את העובדה שיש לי מצלמה DSLR עם עדשת זום גדולה ופלאש מעולה, אז הצלחתי לצלם מהגדה את כל המשפוחה ולחסוך מאות דולרים בתמונות ווידאו של המקום.

בקיצור הייתי ממליץ.

אגב , בטיולים בקאריביים יש גם איים שעושים שחיה עם דולפינים... במחיר אולי יותר זול קצת.

אבל אם רציתם סי וורלד ואקווטיקה , אז קיבלתם עסקת חבילה במחיר טוב.

פורום: צפון אמריקה פורסם ב: 18 יולי 2015 20:01 מאת: may east

ירח דבש בארה"ב והקריביים

שלום לכולם Smile

רציתי להתייעץ איתכם לגבי מסלול לירח דבש באוקטובר: 4 לילות בניו יורק 4 לילות בוגאס שכירת רכב ונסיעה ללוס אנג'לס, סן דייגו והסביבה טיסה לפורט לודרדייל + לילה אחד שם הפלגה של 7 לילות לקאריביים עם רויאל קריביאן 4 לילות במיאמי חזרה לארץ

אשמח לשמוע את דעתכם, עצות וטיפים לטיול שלנו Smile

פורום: צפון אמריקה פורסם ב: 18 יולי 2015 10:05 מאת: Shani_3442295

טיול לארה''ב מחוף לחוף באמצע ספטמבר- עזרה עם בניית

אז בשעה טובה אתמול אני והחברה הוצאנו ויזה לארה"ב set1_14.gif
אנחנו מתכננים לעשות טיול של חודש וחצי ארה"ב מחוף לחוף, נחיתה בניו יורק כנראה ב 20 בספטמבר, רוצים לגבש מסלול כללי כדי לסגור כרטיס טיסה (הלוך חזור הרבה יותר זול מאשר כיוון אחד)
התקציב 25-27 אלף לאדם מתכננים להיות בהופעות/משחק כדורסל פארקים באורלנדו וכ'ו, להנות כמה שאפשר ולהיות בכל המקומות מלבד וושינגטון נכון לעכשיו. נשלב טיסות פנים ואם צריך רכב אז גם רכב בחלק מהאיזורים. אנחנו מתכננים לשלב במסלול גם קרוז לקאריביים ולסן מרטין (של רויאל קאריבייאן) שיוצא מפלורידה. בנוסף מתכננים גם לשלב מיאמי ופלורידה, ובהתאם לתקציב גם פנמה וקנדה. אני צריך עזרה מבחינת התמונה הכללית, כמה ימים להיות בכל מקום ומקום כדי באמת להספיק את רוב האטרקציות.
אני אתחיל לקרוא באתר על כל איזור ואיזור אבל בינתיים אם יש כאן אנשים שהיו שם ויוכלו לעזור לי עם המסלול הכללי ותשובות לכמה שאלות:
1. מה שמשחק תפקיד זה מזג האוויר. מבחינת החורף המליצו לי לעשות את מיאמי ופלורידה כמה שיותר בסוף הטיול כולל הקרוז כדי לספוג מזג אוויר נעים בשאר האיזורים וכדי לא להיות בלחץ של זמן.
מבחינת המסלול עצמו- לפי איזה סדר מקומות הייתם עושים אותו ? מבחינת קירבה/טיסות ממקום למקום. ההתחלה מניו יורק
2.הבנתי שטיסות פנים מלונות והכל כדאי לסגור כבר מהארץ. הייתם סוגרים דרך בוקינג ואתרים באינטרנט או שהייתם נעזרים בסוכן? חבר שלי לדוגמא סגר את כל הטיסות פנים דרך מישהי באיסתא והוא אומר שהיה לו הרבה יותר נוח ככה ויותר מסודר. כנ"ל לגבי הקרוז/הופעות/משחקי כדורסל וכ'ו. ובכלל איפה הייתם סוגרים את כל הנושא של הכרטיסים לאירועים האלה ?
3.מבחינת טיסת חזרה לארץ - לפי כל הטיולים המאורגנים אני רואה שהם נוחתים בניו יורק או בלוס אנגלס וחוזרים ממקום אחר.
לפי הבדיקה שעשיתי (טיסה ישירה בלבד) אם אני מחפש נחיתה מניו יורק והמראה מניו יורק חזרה לארץ הטיסה הרבה יותר זולה מאשר נחיתה בניו יורק והמראה מלוס אנג'לס למשל- אבל לחילופין הטיסת פנים מקזזת את הסכום. איך אתם ממליצים לעשות את זה? בהתאם לעונה/למסלול עצמו
4.מבחינת רכב והתניידות- אנחנו לא בלחץ להשכיר ככה שאם לא צריך- עדיף שלא. באיזה מקומות אפשר להתנייד בצורה טובה בלי להשכיר רכב ? אני יודע שבניו יורק, ובאיזה עוד מקומות? המלונות שניקח יהיו במרכזי הערים
5.מבחינת קנדה- איפה הייתם מכניסים את זה בטיול ? בסוף? כמובן גם מבחינת מזג האוויר
6. מישהו רכש פעם או שמע על "המטייל" טיולים מקומיים בארה"ב? הם מציעים טיולים בין יום אחד לכמה ימים בארה"ב מאורגנים.

תודה רבה לכם icon_yes.gif

פורום: צפון אמריקה פורסם ב: 15 יולי 2015 19:38 מאת: hensh9

קרוז לקאריביים

לי היה ניסיון חיובי עם onetravel.com.

פורום: צפון אמריקה פורסם ב: 12 יולי 2015 07:18 מאת: אורן

קרוז לקאריביים

היי,

תודה על תגובתך

לצערי אל הגיעה

אשמח אם תשלח שוב

תודה

מאיה Smile

פורום: צפון אמריקה פורסם ב: 11 יולי 2015 22:29 מאת: pashke

קרוז לקאריביים

תודה על ההמלצה.

הם עדיין יקרים יותר בכמעט 1000 דולר לעומת השניים שכתבתי...

אני מדברת על שני חדרים עם מרפסת

אני אמשיך לבדוק

תודה

פורום: צפון אמריקה פורסם ב: 11 יולי 2015 22:29 מאת: pashke

קרוז לקאריביים

תנסי את cruisedirect.com, נסענו באמצעותם פעמיים, פעם לקריביים ופעם לאלסקה, והיו בסדר גמור.

פורום: צפון אמריקה פורסם ב: 09 יולי 2015 07:34 מאת: fayermen

קרוז לקאריביים

שלום,

אנו מתכננים במסגרת טיול לארהב בספטמבר קרוז של שבוע לקאריביים (2_3 ילדים)

בבדיקת מחירים ראיתי שיש פערים גדולים בין אתרים שונים ובין סוכנים (גם מהארץ וגם מחול)

האם מישהוא מכיר את האתרים הבאים:

www.cruises.com

www.cruisesonly.com

המחירים שם ממש טובים ועם שניהם ניהלתי שיחות טלפוניות שעל פניו נראו לי מקצועיות אבל המחירים.... too good to be true///

אשמח לקבל כל התייחסות , לרבות המלצה לאתר/ספק אמין עם מחירים טובים

תודה

מאיה

פורום: צפון אמריקה פורסם ב: 08 יולי 2015 23:20 מאת: pashke

ירח דבש בבהאמס

בדקנו לא מזמן אופציה של island hopping בקאריביים ולצערי זה ירד מהפרק כי מעבר ממקום למקום באופן עצמאי עלה ממש הרבה כסף. המעבורות היו ממש מוגבלות וזמן השיט הוא ארוך ואילו טיסות ממקום למקום ממש מייקרות את הסיפור.

שימי לב גם שנובמבר זה עדיין עונת ההוריקנים במרכז אמריקה וגם בקריביים. זו גם העונה הגשומה באזור הזה, אז בכלל הייתי שוקלת מחדש את היעד הכללי בתקופה הזאת או לחלופין משנה את הזמן לכיוון סוף נובמבר תחילת דצמבר.

חודש שלם ממש לא הייתי עושה בבהאמס, זה לא נראה לי מספיק מגוון.

פורום: צפון אמריקה פורסם ב: 08 יוני 2015 17:00 מאת: jannag

דיסני וורלד + שייט לקארביים- ספטמבר 2015

שלום חברים ,

אנחנו זוג עם שתי ילדים בני 4 ו 5 מתכננים את הטיול

לצפון אמריקה כשהאטרקציה המרכזית הינה כמובן דיסני וורלד

באורלנדו ולאחר מכן קרוז של 4 עד 5 לילות לקאריביים.

יש המון מידע בפורום ואנו  שמחים על כך , במיוחד התאור המפורט

של חברה בשם יולי שעשתה קרוז עם המשפחה , תודה יולי!

http://forum.lametayel.co.il/forum_msg/goto-2770619/srch-#ms g_2770619

אשמח לקבל טיפים עדכניים לגבי השייט עם ילדים בגיל הנ"ל

ואיזו חברה עדיפה לגילאים שלהם, כמו כן לאיזה צד עדיף לקחת את

השייט מערבי מזרחי דרומי ? 

שאלה נוספת , יש סיכוי שתצטרף אלינו בת משפחה (שנמצאת בארה"ב)

האם יש אפשרות לקחת חדר ל 5 נפשות (3 בוגרים + 2 ילדים) או שפתחתי

פה תיבת פנדורה Smile

תודה מראש על הפורום הנפלא

אריק

פורום: צפון אמריקה פורסם ב: 01 יוני 2015 15:19 מאת: aricks
12
2 עמודים
קאריביים