נא להמתין...

צפון אמריקה הגדולה, עם הערים האדירות של ארה"ב והנופים הנפלאים של קנדה - אין טיול יותר מספק מזה. כל מה שאתם צריכים על טיול ביעד נמצא ממש כאן בפנים. מנהל: מוני
חיפוש בפורומים

מ- עד-

נמצאו 42 תוצאות

כמה שאלות לגבי טיול משפחתי

שלום,

אנחנו משפחה - 3 ילדים בגילאי 12.5,9.

נוסעים לטיול בר מצווה בספטמבר-אוקטובר.

20.9- טסים למיאמי ולמחרת יוצאים לקרוז של 6 לילות בקאריביים.

27.9 - בירידה מהקרוז לוקחים רכב שכור ונוסעים ל - 9 לילות לאורלנדו.

7.10 - טסים לניו יורק.

15.10 - ממריאים בחזרה מניו לת"א.

שאלותיי הן :

1. אורלנדו - האם כדאי לשכור וילה לכל התקופה או לחלק את הלינה ל- 2 מוקדים: שכירת וילה באזור הפארקים שאינם דיסני, ומלון בפארקים של דיסני ?

האם יש ערך מוסף למלון בפארקים של דיסני?

האם מדובר בחוויה שונה או שחסר משמעות?

2. ניו-יורק - 8 ימים בניו יורק נראה לנו יותר מדי, ולכן חשבנו לשכור רכב בשדה התעופה (אנחנו נוחתים בסביבות 14:00) ולנסוע ליומיים-שלושה למפלי הניאגרה(לצד הקנדי כמובן). האם סביר ? איזה המלצות יש לגבי נסיעה ברכב מניו-יורק למפלי הניאגרה? (דרך איפה כדאי לנסוע? ואיפה מומלץ לעשות עצירות מעניינות בדרך?).

3. ניו-יורק - צריכים המלצות לגבי מקומות לינה .... איזה סוג של מקום לינה מומלץ (במחירים סבירים כמובן) - טיפים בנושא יתקבלו בברכה.

תודה,

אורית.

פורום: צפון אמריקה פורסם ב: 20 פברואר 2014 08:03 מאת: זונטגים

msg_iconקרוז מארה״ב

היי

אנחנו הפלגנו מטמפה - למערב הקאריביים ב16 ספטמבר 2012

למשך שבוע.

ההפלגה הייתה מדהימה- לא היו בעיות או קשיים כלשהם.

אם תחליטו שאתם מזמינים כדאי לכם לקרוא ולהתכונן לטיולים בעגינות

החוויות מטיולים אלו היו יוצאי דופן.

ממליצה בחום

בהצלחה

אירית

פורום: צפון אמריקה פורסם ב: 09 פברואר 2014 12:12 מאת: Restart 

קרוז מארה״ב

שלום אני ובת זוגתי רוצים לצאת לשייט בחודש ספטמבר רציתי לדעת האם זה כדאי מבחינת מזג האויר? קראתי שזה עונה ההוריקנים אז רציתי לשמוע מניסיונכם האישי , בעיקרון הכוון הוא לקאריביים אבל אם יש מקומות אחרים שיותר ״בטוחים מבחינת העונה ״ אשמח לשמוע . תודה 

פורום: צפון אמריקה פורסם ב: 07 פברואר 2014 14:03 מאת: אלעד911

מבקש עזרה למערב ארה"ב + ניו יורק

שלום לכולם,

אז ככה, אני וזוגתי בשיטוט אחר יעד לירח דבש.

הזמן: ספטמבר, כ3 שבועות, תקציב של 30-40 א' ש"ח לכל הטיול.

התכנון שלי הוא כזה:

כמה ימים ראשונים של בטן גב, אחכ טיסה ללוס אנג'לס, ליום אחד,  אחכ יומיים בסן דייגו, משם לווגאס ל3 לילות, יום אחד בגרנד קניון, יום אחד ברייס/ ציון, משם נסיעה לסן פרנסיסקו , שהיה יום אחד, משם יומיים נסיעה עד ללוס אנג'לס, משם טיסה לניו יורק, יום אחד מפלי הניאגרה, יום אחד ניו ג'רזי, 3 ימים בניו יורק וחזרה לארץ.

ברשותכם מס' שאלות:

1. האם זה לא דחוס מדי ?

2. האם התקציב אמור להספיק ?(זוג ממוצע)

3. מחפש יעד לבטןן גב ל3-4 ימים ראשונים, חשבנו על קוסטה ריקה/ מקסיקו, יש משהו אחר באיזור ארה"ב שאינו יקר ?(לא קאריביים וכו)

4. האם המסלול נכון? (בחרתי לרדת מסן פרנסיסקו גרומה בגלל תוואי הכביש, ניו יורק לסוף בגלל קניות וכו)

חיפשתי מישע בפורום אבל האמת שקצת הלכתי לאיבוד מרוב מידע ):

תודה לעוזרים!

פורום: צפון אמריקה פורסם ב: 02 פברואר 2014 17:01 מאת: idoanavi

ירח דבש

אפשר לצאת לקרוז בקאריביים גם מניו יורק, לא חייבים להגיע לפלורידה.

פורום: צפון אמריקה פורסם ב: 20 ינואר 2014 21:09 מאת: נעמי10

ירח דבש

קודם כל נתחיל - ויזה יש לכם?  לא יודע בני כמה אתם? אבל לפני שתתכננו ושלא תתאכזבו קודם כל תוציאו ויזה וכמה שיותר מהר.

בשביל להמליץ לכם צריך לדעת מה העדפות שלכם? האם נופים וטבע? ערים? קניות? טיולים רגלים?

אפשרות אחת שיכולה להתאים לירח דבש:

5-7 ימים ניו יורק

7ימים קרוז לקאריביים (מפלורידה)

14 ימים אזור חוף מערבי (כולל לאס ואגס)

המלצה שלא קשורה ישירות למקומות: אל תתכננו את הטיול לפי בני המשפחה בלבד. שהייה אצל בני משפחה אמנם יכולה להוזיל אך יכולה גם להכביד - ובכל זאת זה ירח דבש - אני מניח שגם חלק מהשיקול הוא כלכלי

פורום: צפון אמריקה פורסם ב: 20 ינואר 2014 19:00 מאת: דור.ד

שאלות לגבי טיול משפחתי לארה"ב

אנו משפחה בת 5 נפשות , מתכננים לנסוע בחגי תשרי לתקופה של כחודש לארה"ב לטיול בר-מצווה משפחתי. ילדינו בני 12.5 ו- 8.5.

בגדול התכנון הוא שייט לקאריביים - אורלנדו - ניו-יורק .

כפי הנראה טסים למיאמי וחוזרים מניו-יורק

1. חשבנו על שייט לקאריביים - מתלבטים אם ל-4 לילות או 6 לילות  - מתלבטים האם 4 ימים לא קצר מדי והאם 6 ימים זה לא יותר מדי עם הילדים ....

2. אורלנדו - מתלבטים בין 10 ימים לשבועיים.

3. ניו יורק - בסביבות שבוע, ולכן מוכנים לשמוע על המלצות לטיולים חד/דו יומיים בקרבת מקום (מפלי הניאגרה?).

נשמח לשמוע המלצות, טיפים, שיפורים, רעיונות .....

פורום: צפון אמריקה פורסם ב: 13 ינואר 2014 17:04 מאת: oritst

קרוז לקריביים

לפני כשנתיים היינו בקרוז לקאריביים (מקסיקו וג'מייקה) באזור סוף ספטמבר- תחילת אוקטובר. המזג אוויר היה קצת הפכפך וויתרנו על תחנת עגינה אחת בגלל מזג האוויר, האונייה קצת התנועעה .. אבל לא איזה משהו מסוכן. עדיין היו ימי שמש שאיפשרו להשתזף וכד'... מדגישה שאף שהפכפך לא קר..

פורום: צפון אמריקה פורסם ב: 03 ינואר 2014 09:44 מאת: chenag

מעבר הגירה בהגעה + השתתפות במונית לברוקלין

אני מגיע לניו יורק בשבוע הבא,

אני די חושש ממשטרת הגבולות שתחזיר אותי בחזרה, למרות שאני לא מתכוון לעבוד ומתכוון לטייל אצל חברים בערך לשלושה חודשים כשאני מתכוון לצאת באמצע לקאריביים ולחזור.

יכולים להמליץ מה לעשות מנסיונכם? סיפורים ששמעתם וכו?

אם הם מגיעים למצב של חטטנות בפייסבוק/וואטסאפ/אימייל, אז כן יש לי שיחה עם חבר ששקלתי לעבוד, אבל ירדתי מזה, השאלה אם מגיעים איתם לרמה הזו.

במידה והכל ילך כשורה - אם מישהו נוחת בJFK ב-18, אני אשמח לחלוק איתו מונית לברוקלין.

פורום: צפון אמריקה פורסם ב: 12 דצמבר 2013 01:27 מאת: Stav_3364738

אמור לטוס בשבוע הבא לארצות הברית - מעורער, עצה דחו

היי,

אני בן 22 בדרך לטיול של אחרי צבא,

הייתי בתגלית ויש לי חברים בארצות הברית והמסלול שאני מתכנן (החל משבוע מעכשיו)

הוא ניו-יורק-בולטימור-צפון פלורידה-מיאמי-אי בקאריביים-לוס אנגלס/וגאס/מקסיקו(שלושת אלה בתקווה).

אני לא בקיא יותר מדי במזג אוויר בכל ארצות הברית, אני יודע שבניו יורק אף מושלג בתקופה זו, ובפלורידה בקאריביים ובלוס אנגלס מאמין שיהיה יותר סביר, למרות שאולי תוכלו לתקן אותי - מה המזג אוויר באיזורים אלו באיזור דצמבר-פברואר?

אני נורא מתלבט האם להזמין את הטיסה כפי ששריינתי, ב-18 לחודש, או האם לדחות את הטיול.

מצד אחד, אני חושב שתהיה חוויה להיות בארצות הברית בחגיגות השנה חדשה וגם לטעום קצת מהחורף של ניו-יורק, מצד שני, אני לא טיפוס של טיולים,

בתכלס, אני הולך להתארח אצל חברים, ויותר בעניין של לצאת לבלות(פאבים,מועדונים),ים וחופים, וקניות פה ושם, ככה שיש מצב שבמזג אוויר חורפי, האיכות והרמה של כל אלו יורדים(בתכלס אני לא יודע, אבל סביר להניח, כמו בארץ).

חשבתי ממש עכשיו ברגע האחרון לטוס בפברואר לפלורידה,להמשיך לקארייבים, מרץ במקסיקו(חופשת אביב בארה"ב תקופה חזקה), ולעלות ללוס אנגלס ולסיים בניו יורק באיזור אפריל, שכבר לא חורפי(מסלול קצת הפוך)

רציתי לשמוע את דעתכם בקשר להתלבטויות שלי, תכלס, די בדחיפות Smile

פורום: צפון אמריקה פורסם ב: 11 דצמבר 2013 01:59 מאת: Stav_3364738

טיול בארצות הברית

תודה לכולם על תגובות,

אשתי היא מורה כך שיולי ואוגוסט זה החודשים היחידים שאנחנו יכולים לעשות טיול ארוך.

האמת שמתוך מה שקראתי בפורום גם אני מתרשם שטיול בפלורידה ושייט לקאריביים ביולי זה לא רעיון הכי מוצלח. אבל אשתי, שטיול הזה הוא לכבוד יום הולדת ה 50 שלה, בשלב זה לא מוכנה לוותר על שייט לקאריביים.

במידה ונחליט לוותר על פלורידה ושייט לקאריביים האם בשבוע שיתפנה כדאי להרחיב את הטיול בניו אינגלנד או לעשות שבוע במקום אחר בחוף המזרחי(מפלי ניאגרה וניו-יורק כבר היינו)? אשמח לקבל המלצות.

פורום: צפון אמריקה פורסם ב: 04 דצמבר 2013 22:09 מאת: alexmuz

טיול בארצות הברית

שלום,

אנחנו זוג בני 50 רוצים בחודש יולי לעשות טיול בארצות הברית. זהו טיולינו השני בארה"ב. לפני כעשור עשינו טיול שכלל ניו יורק, מפלי ניאגרה וטיול מקיף בחוף המערבי .

לאחר קריאת המלצות בפורום למטייל החלטנו לעשות טיול של יומיים שלושה בבוסטון ולאחר מכן כ8 ימים בניו אינגלנד(יציאה וחזרה מבוסטון) ומשם טיסה לפלורידה וטיול של 3 ימים באיזור מיאמי ולקנוח בשייט של 5 ימים לקאריביים. 

בפורום מצאתי המלצות לגבי מסלולים בניו אינגלנד אבל רובן מתייחסות לתקופת שלכת באוקטובר. האם גם בחודש יולי הטיול לניו אינגלנד הוא יפה?

התכנון הוא בשלבים הראשונים כך שאשמח לקבל המלצות לגבי המסלול אפילו המלצות מרחיקות לכת.

פורום: צפון אמריקה פורסם ב: 03 דצמבר 2013 21:04 מאת: alexmuz
12
2 עמודים

אתרי למטייל: טיולי - טיולים בישראל | משפחות - טיול עם ילדים | שלג - סקי וסנובורד | עפתי - אתר למטייל לתרמילאים | ציוד טיולים (הקטלוג הוירטואלי) | ביטוח נסיעות לחו"ל
מידע מיוחד למטיילים: טיולי 50 פלוס | נסיעת עסקים | מזג אוויר למטיילים

About Lametayel ; דרושים ללמטייל ; עידכוני RSS ; מפת אתר ; תקנון האתר ; דיוור אלקטרוני ; צור קשר

Copyright © 1999 - 2014. Created by Lametayel.co.il * למטייל ברשת 1999 - 2014 © כל הזכויות שמורות.

פרסמו אצלנו

קאריביים