חיפוש בפורומים

מ- עד-

נמצאו 41 תוצאות

קרוז לקאריביים

כדאי להכנס לאתרים של חברות השיט כמו קרניבל ורויאל קאריביין ולבדוק מסלולי שיט שמתאימים לתאריכים שלכם. אפשר למצוא שיט שכל יום יורדים באי ואפשר גם עם יום מנוחה באמצע. אנחנו היינו בשיט של קרניבל לקריביים המערביים של שבוע והיו 2 ימי ים ו- 3 איים.

פורום: צפון אמריקה פורסם ב: 03 מרץ 2016 19:48 מאת: סימה

קרוז לקאריביים

שלום,

אנו בני זוג בני מעל 50 שמתכננים קרוז בקיץ הקרוב של 4-5 ימים ממיאמי אך עם כמה שפחות לילות בים וכמה שיותר ביקורים באיים.

נשמח לקבל המלצות.

מיכה

פורום: צפון אמריקה פורסם ב: 03 מרץ 2016 17:59 מאת: weissm

טיול בקליפורניה

היי!

תודה רבה על התגובה המהירה Smile

התכנית היא כזו: עד ה- 8/10 כפי שפירטתי, שבהחלט ייתכן ונוריד יום בלוס אנגלס ונוסיף לכביש 1. ב- 9/10 עד ה- 13/10 לאס וגאס, משם נטוס למיאמי ליומיים וב- 15/10 נצא לקרוז לקאריביים למשך שבוע. ב- 22/10 נחזור מהקרוז ונטוס לניו יורק לחמישה ימים אחרונים של הטיול.

עבורי זו פעם שלישית בארה"ב, עד כה הייתי בניו יורק ובפלורידה. לבעלי זו פעם ראשונה

הטיפ שלך על לוס אנג'לס מאוד חשוב, כי אנחנו פחות אנשי פארק שעשועים ואולי נשקול להוריד שם יום ולהגיע רק להוליווד שזה החלום של בעלי

ומכל מה שקראתי בפורום, אולי באמת כדאי להוסיף גם את יוסימטי על חשבון דברים אחרים..

תודה רבה!!!

פורום: צפון אמריקה פורסם ב: 18 פברואר 2016 14:12 מאת: MGS

טיול בנובמבר

ואתה מסכים שנובמבר הוא תאריך טוב לשייט בקאריביים?

יוצא מניו יורק ומסיים במיאמי?

פורום: צפון אמריקה פורסם ב: 05 פברואר 2016 13:53 מאת: שאול המתמיד

טיול בנובמבר

באיזה ערים המזג אוויר טוב יותר?

אם ההפלגה שלי באיזור הקאריביים אז זה לא ממש משנה, נכון?

לפי מה ששמעתי, באיזור אוגוסט-ספטמבר יכולים להיות הוריקנים בתקופה הזו.

פורום: צפון אמריקה פורסם ב: 04 פברואר 2016 20:01 מאת: שאול המתמיד

40 יום למזרח ארצות הברית - זקוקים להשלמה של 7 ימים

היי

עורכים טיול דומה רק בחודשי הקייץ

שלושה שבועות מעגלי מבוסטון-קנדה-מפלי ניאגרה-בוסטון.. טיסה למיאמי.. הפלגה..ולבסוף ניו יורק)

אנחנו בחרנו בקרוז.ממיאמי . יש אוניות שהילדים משלמים רק מיסים..)MSC

וסיורי החוף יכולים להיות זולים משמעותית אם תזמינו בנפרד ולא באמצעות האונייה..

לפני ארבע שנים הפלגנו עם רויאל קריאבייאן למערב הקאריביים- הפלגה מעולה נהנו מאוד. וב2016 הזמנו למזרח הקאריביים ובהמאס.

פורום: צפון אמריקה פורסם ב: 18 ינואר 2016 09:45 מאת: Restart 

40 יום למזרח ארצות הברית - זקוקים להשלמה של 7 ימים

שלום,

זוג + 4 קטנים (12-2) נוסעים למזרח ארצות הברית בסוף ספטמבר.

נוחתים בטורונטו וחוזרים מניו יורק.

התחלת הטיול מטורונטו עד לניו יורק, ממשיכים לדרום לשבועיים ומסיימים שוב בעלייה לניו יורק בשילוב מס' ימים בוושינגטון.

כרגע כמעט הכל סגור אצלנו מבחינת תכנון הימים והזמנת לינות, למעט תקופה של כ 7-8 ימים בין הירידה מהצפון ועד להגעה ללינה באורלנדו.

חשבנו על כמה אפשריות:

1. לשכור רכב מניו יורק עד לאזור מיאמי:

בסופו של דבר ירדנו מזה, לאור זמן הנסיעה בשילוב סבלנות מוגבלת של ארבע קטנטנים ובעיתיות בעניין השכרת הרכב והחזרתו במקומות שונים.

2. קרוז באיים הקריביים:

לקחת טיסות הלוך חזור מניו יורק -מיאמי. לקחת קרוז לקאריביים ובסיומו להמשיך לשבעה ימים לאורלנדו ובחזרה בטיסה לניו יורק.

בהתחלה התלהבנו מנושא הקרוז, אבל אז הבנו, כי הנושא גם מאד יקר ולא בטוח שזה אכן מתאים לגילאים כה צעירים.

3. זו האפשרות שכרגע אנחנו מחפשים תשובות ...

טיסה הלוך ושוב ניו יורק - מיאמי, ומציאת מסלול מעניין באזור. אני מזכיר כי נהיה בהמשך שבוע ימים באורלנדו, לכן אנחנו מחפשים הצעה למסלול מעניין ל 7 ימים לאחר הנחיתה במיאמי.

תודה מראש ...

פורום: צפון אמריקה פורסם ב: 16 ינואר 2016 23:06 מאת: ohaber

הזמנת שיט בקאריביים (קרניבל) עצמאית לא דרך סוכן

אני הזמנתי דרך האתר. ההזמנה היתה בסדר אבל לא  קיבל את כרטיס האשראי ולכן סיימתי את ההזמנה באמצעות הטלפון. לא היה שום קושי להשיג אותם. 

פורום: צפון אמריקה פורסם ב: 02 ינואר 2016 12:48 מאת: סימה

אין שום בעיה להזמין ישירות -  אתר שלהם נוח וידידותי -  בכל שאלה אפשר לפנות לשרות לקוחות שלהם (באנגלית כמובן).

מצרף קישור לבלוג שהעליתי בעניין

קישור

פורום: צפון אמריקה פורסם ב: 27 דצמבר 2015 18:11 מאת: דור.ד

לקרוז בקיץ האחרון הזמנו לקרניבל דרך סוכן כי זאת היתה פעם ראשונה וחפשתי חדרים עם דלת מקשרת מה שלא הצלחתי להזמין באתר שלהם. בבירור לקיץ הבא גם לא הצלחתי למצוא חדרים מקושרים באתר ודברתי עם נציגת מכירות שלהם טלפונית שהציעה לעשות את ההזמנה דרכה. דרך אגב אם אני זוכר נכון הפער בין הסוכן לאתר היה אפילו פחות מ 250$ והיה שווה לי את הבטחון בשביל פעם ראשונה. עופר

פורום: צפון אמריקה פורסם ב: 27 דצמבר 2015 10:44 מאת: roshaked

שלום

האם ניתן להזמין ישירות באתר החברה שיט בקאריביים? מישהו התנסה?

האם יש עדיפות להזמנה אצל סוכן?? יש פערי מחיר של 250$ בין הצעת הסוכן לאתר.

תודה למשיבים.

פורום: צפון אמריקה פורסם ב: 27 דצמבר 2015 10:04 מאת: yaelfh
 «  הקודם  12
2 עמודים
קאריביים