חיפוש בפורומים

מ- עד-

נמצאו 39 תוצאות

ירח דבש - ארה"ב

שלום לכולם,

אני ואישתי לעתיד התחלנו לתכנן את ירח הדבש שלנו בארה"ב.

בגדול המסלול הוא - ניו יורק - מפלי הניאגרה וטורונטו - וגאס - אורלנדו - מיאמי - קרוז בקאריביים.

השאלה הגדולה שלנו היא כיצד לשלב את וגאס בטיול אם בכלל.

האם שווה לנחות מת"א בלוס אנגלס ובעזרת קונקשן להתחיל את הטיול בוגאס או לחילופין לסיים את הטיול שם. הזמן שאותו נגדיש לוגאס הוא 3 ימים והשאלה האם שווה לטוס במצטבר יום שלם (לוגאס ומוגאס כולל קונקשנים למיניהם) ולבזבז כסף על טיסות תמורת 3 ימים בוגאס או להימנע מוגאס ולהוסיף בחוף המזרחי למשל את וושינגטון, בוסטון, אטלנטיק סיטי???

תודה רבה לכל העוזרים!! ושיהיה לנו המשך שבוע טוב Smile

עדן,

פורום: צפון אמריקה פורסם ב: 06 יולי 2014 08:36 מאת: edenpogiro

ויזה לארה"ב מוגבלת לכניסה אחת

היי,

אז גם אני נמצאת בארהב עם ויזה לכניסה אחת (j1) .

ושנה שעברה מישהי עם ויזה כזו שיתפה בקבוצה בפייסבוק שהיא גם הזמינה קרוז לקאריביים ובכלל לא נתנו לה לעלות על האונייה!! 

היא לא ידעה על זה שזה יהיה ככה, והיא נורא התבאסה ולא קיבלה את הכסף חזרה כמובן.....

אז מומלץ לא לנסות בכלל לצאת מגבולות ארהב.

פורום: צפון אמריקה פורסם ב: 02 יולי 2014 07:17 מאת: גילינאי

גם עם אישור מהשגרירות, לא חושבת שהייתי לוקחת את הסיכון. למרות שלא ברור לי מה יעשו שם במקרה כזה? ישלחו אותכם על האונייה לקאריביים?

פורום: צפון אמריקה פורסם ב: 26 יוני 2014 17:23 מאת: israelimom

אנחנו מתכננים טיול לארה"ב, אבל ילדי קיבלו ויזה עם כניסה אחת לארה"ב, האם נוכל לצאת לקרוז לקאריביים?

תודה

פורום: צפון אמריקה פורסם ב: 26 יוני 2014 09:39 מאת: idibar

לאן לנסוע אחרי קרוז לקאריביים?

אם ככה זה קל יותר.

ניו אורלינס היא העיר האהובה עלי ולכן היא תהיה ההמלצה הראשונה שלי. זה גם מסתדר מבחינת הזמן: 

יומיים נסיעה ברכב 

3 ימים בניו אורלינס.

בניו אורלינס לא צריך אוטו. 

טיסה חזרה מניו אורלינס, עדיף בערב, כדי שאפשר יהיה לנצל גם את היום השלישי לטיול.

אפשר גם לנסוע לכיוון דרום קרוליינה. בדרך- עצירה בסנט אוגוסטין, סוואנה וצרלסטון.

טיסה חזרה מדרום קרוליינה.

כאן תצטרכו רכב לכל הימים.

אושרה

פורום: צפון אמריקה פורסם ב: 23 יוני 2014 19:27 מאת: אושרה ק.

עדיין לא סגרנו טיסות לכן אנחנו פתוחים לחזור מכל מקום...

פורום: צפון אמריקה פורסם ב: 23 יוני 2014 17:08 מאת: alon92

מאיפה אתם חוזרים לארץ?

זה ישפיע על כיוון הטיול

אושרה

פורום: צפון אמריקה פורסם ב: 23 יוני 2014 10:42 מאת: אושרה ק.

שלום לכולם,

ההורים יוצאים לקרוז בקאריביים המזרחיים בנובמבר. 

יש להם 4 ימים מלאים לפני הקרוז ועוד כ5 ימים אחריו.

את הימים הראשונים הם יעבירו במיאמי והאיזור, והשאלה שלי היא לאן להמשיך לאחר הקרוז.

את ניו יורק הורדנו מהפרק ממספר סיבות, ועכשיו חשוב לי לשמוע מכם לאן כדאי להם לנסוע בתקופה הזו:

* להמשיך לטייל בפלורידה?

* לנסוע לניו אורלינס (מומלץ עם רכב?)

* לנסוע לדרום קרוליינה?

* מקום אחר?

אשמח לשמוע מכולכם המלצות.

תודה רבה!

פורום: צפון אמריקה פורסם ב: 22 יוני 2014 23:55 מאת: alon92

ארה"ב - מזרח, מנסה לבנות מסלול טבע

שלום לכולם!

אז לפני כמעט שנתיים היה לנו טיול נפלא במערב ארה"ב (התחיל בסיאטל, הר ריינר, סנט הלנס, ילוסטון, סולט לייק סיטי, פארק זאיון, ברייס, וגאס ובסוף לוס אנג'לס).

היה ממש טיול מדהים, שנמשך כחודש וישנו רוב הזמן בפארקים עצמם בקאמפינג ומדי פעם מוטלים בדרכים Smile בסוף התפנקנו בוניישן בוגאס והיינו אצל חברים בלוס אנג'לס.

הפעם אנחנו רוצים לחגוג את הירח דבש שלנו בארה"ב גם, אבל אולי יותר במזרח - מרכז, כמובן באיזורים שטרם היינו.  מה שמאד אהבנו בטיול הקודם זה היה הטבע השופע והמגוון שראינו וחווינו ולכן היינו רוצים לחוות טיול נוסף בסגנון הזה ומכיוון שמדובר בירח דבש כן היינו רוצים קצת להתפנק אז כנראה נעשה בסוף הטיול קרוז לקאריביים עם רויאל קאריביאן.  כל הטיול יהיה 4-5 שבועות כנראה באמצע ספטמבר - אמצע אוקטובר.

כאן אני צריכה את העזרה שלכם! בבניית מסלול, כי ממש אין לי מושג איך לעשות את זה.  כל מה שאני מכירה במזרח ארה"ב הוא "טיולים עירוניים" -  ניו יורק, דיסי, פילדלפיה, ג'רזי וכו'.. זה ממש לא הטיול שאנחנו מחפשים (: וגם לא פלורידה..

אז נשמח לטיפים לבניית מסלול!

תודה רבה!!!!

פורום: צפון אמריקה פורסם ב: 13 יוני 2014 13:27 מאת: גברת_מטיילת
12
2 עמודים

אתרי למטייל: טיולי - טיולים בישראל | משפחות - טיול עם ילדים | שלג - סקי וסנובורד | עפתי - אתר למטייל לתרמילאים | ציוד טיולים (הקטלוג הוירטואלי) | ביטוח נסיעות לחו"ל
מידע מיוחד למטיילים: טיולי 50 פלוס | נסיעת עסקים | מזג אוויר למטיילים

About Lametayel ; דרושים ללמטייל ; עידכוני RSS ; מפת אתר ; תקנון האתר ; צור קשר

Copyright © 1999 - 2015. Created by Lametayel.co.il * למטייל ברשת 1999 - 2015 © כל הזכויות שמורות.

פרסמו אצלנו

קאריביים