נא להמתין...

צפון אמריקה הגדולה, עם הערים האדירות של ארה"ב והנופים הנפלאים של קנדה - אין טיול יותר מספק מזה. כל מה שאתם צריכים על טיול ביעד נמצא ממש כאן בפנים. מנהל: מוני
חיפוש בפורומים

מ- עד-

נמצאו 41 תוצאות

ארה"ב - מזרח, מנסה לבנות מסלול טבע

שלום לכולם!

אז לפני כמעט שנתיים היה לנו טיול נפלא במערב ארה"ב (התחיל בסיאטל, הר ריינר, סנט הלנס, ילוסטון, סולט לייק סיטי, פארק זאיון, ברייס, וגאס ובסוף לוס אנג'לס).

היה ממש טיול מדהים, שנמשך כחודש וישנו רוב הזמן בפארקים עצמם בקאמפינג ומדי פעם מוטלים בדרכים Smile בסוף התפנקנו בוניישן בוגאס והיינו אצל חברים בלוס אנג'לס.

הפעם אנחנו רוצים לחגוג את הירח דבש שלנו בארה"ב גם, אבל אולי יותר במזרח - מרכז, כמובן באיזורים שטרם היינו.  מה שמאד אהבנו בטיול הקודם זה היה הטבע השופע והמגוון שראינו וחווינו ולכן היינו רוצים לחוות טיול נוסף בסגנון הזה ומכיוון שמדובר בירח דבש כן היינו רוצים קצת להתפנק אז כנראה נעשה בסוף הטיול קרוז לקאריביים עם רויאל קאריביאן.  כל הטיול יהיה 4-5 שבועות כנראה באמצע ספטמבר - אמצע אוקטובר.

כאן אני צריכה את העזרה שלכם! בבניית מסלול, כי ממש אין לי מושג איך לעשות את זה.  כל מה שאני מכירה במזרח ארה"ב הוא "טיולים עירוניים" -  ניו יורק, דיסי, פילדלפיה, ג'רזי וכו'.. זה ממש לא הטיול שאנחנו מחפשים (: וגם לא פלורידה..

אז נשמח לטיפים לבניית מסלול!

תודה רבה!!!!

פורום: צפון אמריקה פורסם ב: 13 יוני 2014 13:27 מאת: leffe

שאלות קראוון - מחירים וחיבורים

אנשיםטובים, שאלות מעולות. קודם כל, אנחנו עדיין בתהליכי בחינה ועדיין לא התקבלה החלטה, אבל אנסה להסביר את הכיוון. יש לי שתי סיבות למה קראוון. הראשונה, ברמת ההתנסות האישית לקראת פנטסית הפנסיה. אין לי מושג אם תתגשם אי פעם (למי יש?), אבל הפנטסיה/תכנית שלנו היא בעוד כ-15 שנה, כשנצא אינשאללה לפנסיה, לקנות קראוון בארה"ב ולטייל שנתיים-שלוש ברצף בארה"ב וקנדה, אולי אפילו לרדת לדרום-אמריקה. מתישהו צריך להתנסות בחווית הקראוון, קמפים, חיבורים ושלל ירקות, כדי לראות אם זה מתאים לנו או לא.

קונקרטית ומעשית יותר, מאד בא לנו אלאסקה. מונטנה וויומינג הן המקומות שהכי נהננו בהם. אנחנו רוצים מערב, קצת פרוע, קצת ריק, הרבה הרים. ברוקיז של ארה"ב כבר היינו יותר מחודשיים במצטבר (מכובד, אני חושבת). מכירים כבר כל גייזר בילוסטון, כל ביזון בוויומינג וכל דב במונטנה. רוצים משהו חדש, אבל באותו כיוון. לא פלורידה, לא קאריביים, לא קרוז. ביקרנו כבר ב-43 מדינות מתוך ה-Lower 48. ברור שיש עוד המון מה לראות בלואר 48 שלא ראינו, אין בכלל ספק. התכנית האלטרנטיבית היא לעשות חודשיים שיחולקו כך: חודש השלמות קליפורניה וצפון חוף מערבי + חודש פלורידה והקרוליינות. זה יהיה טיול מאד נחמד, אין ספק, אבל לא בדיוק הרפתקה מבחינתנו. ריגוש גדול זה כנראה לא יהיה. הרפתקה תהיה כנראה באלאסקה, ולא פחות, ואולי יותר ביוקון וברוד טריפ חוצה קנדה לכיוון אלאסקה וחזרה. על פניו, נראה לי כמו המערב שאנחנו אוהבים, על סטרואידים.

מאז שחזרנו מהטיול הארוך הראשון ב-2011, מדגדג לנו הטיול הזה. הטיול הגדול של 2013 למי שזוכר, כמעט היה קוסט טו קוסט, ניו יורק לאנקורג'. כבר תכננתי מסלול והזמנתי את ספרי הקופונים של אלסקה. באפריל, התחלתי להזמין מקומות לינה על בסיס הקופונים. גיליתי שאלסקה היא לא כמו המדינות האחרות. היא לא רק יקרה בהרבה, אלא שבהזמנת לינות, אפריל זה כבר מאוחר מדי להזמנת הלינות המוזלות. כלומר, כדי להגיע למחירים סבירים (לא זולים, סבירים, מתחת ל-$150 ללילה), צריך לתכנן המון זמן מראש, להזמין ואז לדבוק בתכנית יום יום. ברוד טריפ ארוך, ההצמדות לתכנית כל כך "סגורה" לא מתאימה לנו. כך ויתרנו על אלסקה בטיול של 2013, ועשינו טיול ניו-יורק-מונטנה וחזרה. 

חידק הצפון לא עזב אותי וממשיכה לנסות למצוא פתרונות. נכון שקראוון לא זול ביחס ללינה רגילה בארה"ב, אבל ביחס למחירי אלסקה, אם לוקחים את הקראוון בלואר 48, אני חושבת שיש פה הוזלה משמעותית במחיר. מחיר לינה באלסקה (ובדרך) הוא בסביבות $150 למשפחה במקרה הטוב. מחיר קראוון בסיאטל, מהסוג שניקח, כ-$90 ליום (אני עוד בשאיפה להנחות להשכרה לטווח ארוך ולא בשיא העונה, והבנתי שיש כאלו). נניח $90 ליום. לינה + מיני ואן ($45 ליום), יצא לנו קרוב ל-$200 ליום. קראוון + קמפ במחיר ממוצע של $20 ללילה (אני ממצעת עם אירוחים וקמפים בלי חיבורים), יצא לנו קרוב יותר ל-$110.

נשאר ההפרש בדלק, ואשמח לסיוע בחישוב (הכישורים המתימטיים שלי סבירים, אבל הפרעת הקשב מפריעה לפעמים...). ממה שאני קוראת, קראוון 22 פיט לוקח 10 מייל לגאלון. מיניואן כמו שהיה לנו זה 20 מייל לגלון. יש לנו בטיול סד"ג של 6000 מייל (מעגלת מאד כלפי מעלה). אם אני לא טועה, במיני-ואן, זה אומר 300 גאלון ובקראוון 600. נניח מחיר של 5 דולר לגאלון (אני מניחה שמחירי הדלק גבוהים באיזורי הספר של קנדה - באלסקה הם דווקא לא גבוהים). במיני ואן נצא עם $1500 דולר ובקראוון $3000 דולר. נחלק את העלות ב-90 ימי טיול מתוכננים. מדובר בהבדל של עלות דלק של כ-$20 דולר ליום למיני ואן בממוצע, לעומת כ-$40 ליום בקראוון. יצא בסדר, או שיצאתי חומוס?

כי לפי זה, עלות של טיול מיני-ואן ליום: $150+$45+$20=$215 ואילו בקראוון: $20+$90+$40=$150

בהשוואה לטיול רגיל שלנו בלואר 48 (בהנחה שגומאים מרחקים דומים לצורך העניין), מיניואן יעלה $70+$45+$20=$135 ולפיכך זול יותר מיום ממוצע בקראוון. בטיול רגיל, קראוון לא מוזיל עלויות אם כך. בטיול לאלסקה, דווקא כן ואף מקרב אותנו למחירי טיול רגיל בלואר 48 עם מיני-ואן. אינשאללה, אצליח להוריד את מחיר השכירות של הקראוון בעוד עשרה דולר ליום (לפי ההנחות שמפורטות באתר שלהם לשכירות טווח ארוך) ואז ממש מדובר כמעט באותו מחיר כמו טיול רגיל שלנו.

יש מצב שהגענו לאלסקה במחיר קרוב למחיר יומי של טיול של לינה+מיניואן בלואר 48. 

הילדים מתלהבים מעניין הקראוון. נראה לי ששוב, יהיה פה חידוש מסוים מבחינתנו שגם יוסיף לעניין ההרפתקה.

פורום: צפון אמריקה פורסם ב: 19 מאי 2014 14:16 מאת: israelimom

יצאתי מארצות הברית שאלה לגבי החזרה

אהלן, שהיתי בארצות הברית חודשיים , בכמה מקומות שונים וטסתי לאי קיימן בקאריביים לשבועיים ואני מתכנן לחזור ללוס אנגלס לחודש. אין לי שום כוונה לעבוד אני ממשיך בביקור חברים... האשרה שקיבלתי הדרכון היא לחצי שנה עד יוני, יכול להיות שלא יאפשרו לי להיכנס ? מה המדיניות? מה הצעדים הטובים ביותר שאני יכול לנקוט בכדי שלא יקשו עלי בכניסה חזרה? אני בן 22, תודה רבה.

פורום: צפון אמריקה פורסם ב: 25 פברואר 2014 20:03 מאת: Stav_3364738

כמה שאלות לגבי טיול משפחתי

שלום,

אנחנו משפחה - 3 ילדים בגילאי 12.5,9.

נוסעים לטיול בר מצווה בספטמבר-אוקטובר.

20.9- טסים למיאמי ולמחרת יוצאים לקרוז של 6 לילות בקאריביים.

27.9 - בירידה מהקרוז לוקחים רכב שכור ונוסעים ל - 9 לילות לאורלנדו.

7.10 - טסים לניו יורק.

15.10 - ממריאים בחזרה מניו לת"א.

שאלותיי הן :

1. אורלנדו - האם כדאי לשכור וילה לכל התקופה או לחלק את הלינה ל- 2 מוקדים: שכירת וילה באזור הפארקים שאינם דיסני, ומלון בפארקים של דיסני ?

האם יש ערך מוסף למלון בפארקים של דיסני?

האם מדובר בחוויה שונה או שחסר משמעות?

2. ניו-יורק - 8 ימים בניו יורק נראה לנו יותר מדי, ולכן חשבנו לשכור רכב בשדה התעופה (אנחנו נוחתים בסביבות 14:00) ולנסוע ליומיים-שלושה למפלי הניאגרה(לצד הקנדי כמובן). האם סביר ? איזה המלצות יש לגבי נסיעה ברכב מניו-יורק למפלי הניאגרה? (דרך איפה כדאי לנסוע? ואיפה מומלץ לעשות עצירות מעניינות בדרך?).

3. ניו-יורק - צריכים המלצות לגבי מקומות לינה .... איזה סוג של מקום לינה מומלץ (במחירים סבירים כמובן) - טיפים בנושא יתקבלו בברכה.

תודה,

אורית.

פורום: צפון אמריקה פורסם ב: 20 פברואר 2014 08:03 מאת: זונטגים

msg_iconקרוז מארה״ב

היי

אנחנו הפלגנו מטמפה - למערב הקאריביים ב16 ספטמבר 2012

למשך שבוע.

ההפלגה הייתה מדהימה- לא היו בעיות או קשיים כלשהם.

אם תחליטו שאתם מזמינים כדאי לכם לקרוא ולהתכונן לטיולים בעגינות

החוויות מטיולים אלו היו יוצאי דופן.

ממליצה בחום

בהצלחה

אירית

פורום: צפון אמריקה פורסם ב: 09 פברואר 2014 12:12 מאת: Restart 

קרוז מארה״ב

שלום אני ובת זוגתי רוצים לצאת לשייט בחודש ספטמבר רציתי לדעת האם זה כדאי מבחינת מזג האויר? קראתי שזה עונה ההוריקנים אז רציתי לשמוע מניסיונכם האישי , בעיקרון הכוון הוא לקאריביים אבל אם יש מקומות אחרים שיותר ״בטוחים מבחינת העונה ״ אשמח לשמוע . תודה 

פורום: צפון אמריקה פורסם ב: 07 פברואר 2014 14:03 מאת: אלעד911

מבקש עזרה למערב ארה"ב + ניו יורק

שלום לכולם,

אז ככה, אני וזוגתי בשיטוט אחר יעד לירח דבש.

הזמן: ספטמבר, כ3 שבועות, תקציב של 30-40 א' ש"ח לכל הטיול.

התכנון שלי הוא כזה:

כמה ימים ראשונים של בטן גב, אחכ טיסה ללוס אנג'לס, ליום אחד,  אחכ יומיים בסן דייגו, משם לווגאס ל3 לילות, יום אחד בגרנד קניון, יום אחד ברייס/ ציון, משם נסיעה לסן פרנסיסקו , שהיה יום אחד, משם יומיים נסיעה עד ללוס אנג'לס, משם טיסה לניו יורק, יום אחד מפלי הניאגרה, יום אחד ניו ג'רזי, 3 ימים בניו יורק וחזרה לארץ.

ברשותכם מס' שאלות:

1. האם זה לא דחוס מדי ?

2. האם התקציב אמור להספיק ?(זוג ממוצע)

3. מחפש יעד לבטןן גב ל3-4 ימים ראשונים, חשבנו על קוסטה ריקה/ מקסיקו, יש משהו אחר באיזור ארה"ב שאינו יקר ?(לא קאריביים וכו)

4. האם המסלול נכון? (בחרתי לרדת מסן פרנסיסקו גרומה בגלל תוואי הכביש, ניו יורק לסוף בגלל קניות וכו)

חיפשתי מישע בפורום אבל האמת שקצת הלכתי לאיבוד מרוב מידע ):

תודה לעוזרים!

פורום: צפון אמריקה פורסם ב: 02 פברואר 2014 17:01 מאת: idoanavi

ירח דבש

אפשר לצאת לקרוז בקאריביים גם מניו יורק, לא חייבים להגיע לפלורידה.

פורום: צפון אמריקה פורסם ב: 20 ינואר 2014 21:09 מאת: נעמי10

ירח דבש

קודם כל נתחיל - ויזה יש לכם?  לא יודע בני כמה אתם? אבל לפני שתתכננו ושלא תתאכזבו קודם כל תוציאו ויזה וכמה שיותר מהר.

בשביל להמליץ לכם צריך לדעת מה העדפות שלכם? האם נופים וטבע? ערים? קניות? טיולים רגלים?

אפשרות אחת שיכולה להתאים לירח דבש:

5-7 ימים ניו יורק

7ימים קרוז לקאריביים (מפלורידה)

14 ימים אזור חוף מערבי (כולל לאס ואגס)

המלצה שלא קשורה ישירות למקומות: אל תתכננו את הטיול לפי בני המשפחה בלבד. שהייה אצל בני משפחה אמנם יכולה להוזיל אך יכולה גם להכביד - ובכל זאת זה ירח דבש - אני מניח שגם חלק מהשיקול הוא כלכלי

פורום: צפון אמריקה פורסם ב: 20 ינואר 2014 19:00 מאת: דור.ד

שאלות לגבי טיול משפחתי לארה"ב

אנו משפחה בת 5 נפשות , מתכננים לנסוע בחגי תשרי לתקופה של כחודש לארה"ב לטיול בר-מצווה משפחתי. ילדינו בני 12.5 ו- 8.5.

בגדול התכנון הוא שייט לקאריביים - אורלנדו - ניו-יורק .

כפי הנראה טסים למיאמי וחוזרים מניו-יורק

1. חשבנו על שייט לקאריביים - מתלבטים אם ל-4 לילות או 6 לילות  - מתלבטים האם 4 ימים לא קצר מדי והאם 6 ימים זה לא יותר מדי עם הילדים ....

2. אורלנדו - מתלבטים בין 10 ימים לשבועיים.

3. ניו יורק - בסביבות שבוע, ולכן מוכנים לשמוע על המלצות לטיולים חד/דו יומיים בקרבת מקום (מפלי הניאגרה?).

נשמח לשמוע המלצות, טיפים, שיפורים, רעיונות .....

פורום: צפון אמריקה פורסם ב: 13 ינואר 2014 17:04 מאת: oritst

קרוז לקריביים

לפני כשנתיים היינו בקרוז לקאריביים (מקסיקו וג'מייקה) באזור סוף ספטמבר- תחילת אוקטובר. המזג אוויר היה קצת הפכפך וויתרנו על תחנת עגינה אחת בגלל מזג האוויר, האונייה קצת התנועעה .. אבל לא איזה משהו מסוכן. עדיין היו ימי שמש שאיפשרו להשתזף וכד'... מדגישה שאף שהפכפך לא קר..

פורום: צפון אמריקה פורסם ב: 03 ינואר 2014 09:44 מאת: chenag
12
2 עמודים

אתרי למטייל: טיולי - טיולים בישראל | משפחות - טיול עם ילדים | שלג - סקי וסנובורד | עפתי - אתר למטייל לתרמילאים | ציוד טיולים (הקטלוג הוירטואלי) | ביטוח נסיעות לחו"ל
מידע מיוחד למטיילים: טיולי 50 פלוס | נסיעת עסקים | מזג אוויר למטיילים

About Lametayel ; דרושים ללמטייל ; עידכוני RSS ; מפת אתר ; תקנון האתר ; דיוור אלקטרוני ; צור קשר

Copyright © 1999 - 2014. Created by Lametayel.co.il * למטייל ברשת 1999 - 2014 © כל הזכויות שמורות.

פרסמו אצלנו

קאריביים