נא להמתין...

אין יותר קלאסית מאירופה: הרומנטיקה של איטליה , האוכל של צרפת , האיים של יוון , הירוק של סלובניה - והכל כל כך קרוב... אירופה כולה - ממזרח ועד מערב נפרשת לפניכם בפורום הזה. מנהלת: יונית
חיפוש בפורומים

מ- עד-

נמצאו 137 תוצאות

יעד לסילבסטר מדריד או אמסטרדם

מדהים אני בדיוק בודקת על מדריד

אולי אפילו הקדים את הטיסה לשם בחגים Smile
יש לכן אולי עוד מידע או חוויות משם שאסור לפספס?

פורום: אירופה פורסם ב: 30 יולי 2014 20:56 מאת: yam0258

שני היעדים מוצלחים

במדריד הייתי לקראת הכריסמס

היו כמה דוכני שווקים ברחבי העיר, העיר היתה מאוד מקושטת והיה אפשר להתרשם מכל הרחובות המרכזיים המוארים בסיבוב באוטובוס לילי מיוחד הפעיל רק לכבוד החג.

לשים לב לסיים את החופשה עד ה24.12 אח"כ מתחיל החג שנחגג במסגרת משפחתית, התחבורה הציבורית מוגבלת בחג.. והחנויות והשווקים סגורים.

יתרון במדריד - מזג אויר נעים יחסית, לעומת יעדים אחרים באירופה..
מתאימה לחופשה קצרצרה, אפשר לשלב עם כדורגל אם מעניין 
והמון אפשרויות שופינג.

בילוי נעים!

עוד הצעות לחופשות כריסמס

פורום: אירופה פורסם ב: 27 יולי 2014 20:34 מאת: לִי

באמסטרדם הייתי פעמיים בתקופת טרום כריסטמס ולמרות שמדריד היא היא חביבתי, אני ממליץ על אמסטרדם שלובשת צבע והיא ממש מקסימה בתקופה הזו.

פורום: אירופה פורסם ב: 27 יולי 2014 20:17 מאת: R e e F

באילו משני הערים יש יותר תחושת חג

כגון קישוטים ואורות

פליז עזרה

פורום: אירופה פורסם ב: 27 יולי 2014 18:57 מאת: yam0258

שנה אזרחית חדשה (סילבסטר) בפראג או ברלין?

תודה ויטלי Smile

אולי עוד מישהו יכול לחלוק התרשמויות?

פורום: אירופה פורסם ב: 17 יולי 2014 22:01 מאת: ל ליסה

הייתי שנה שעברה בברלין והיה מדהים !

לא יודע להגיד לה מה יותר שווה כי לא הייתי בפראג בסלבסטר, אבל פראג עיר מדהימה, הייתי בה אולי 5 פעמים ואחזור אליה שוב! (כרטיסים בוויז לפראג זולים ממש)

פורום: אירופה פורסם ב: 16 יולי 2014 16:44 מאת: _Vitaly_

שלום לכם,

איפה לדעתכם החגיגות של שנה אזרחית חדשה (סילבסטר) יותר מענייניות?

ברלין או פראג?

אין לי ספק שהערים האלה שונות, ובטח החגיגיות לא אותו הדבר, אבל אשמח לשמוע ממישהו שהיה שם בזמן הזה.

תודה מראש.

פורום: אירופה פורסם ב: 16 יולי 2014 00:36 מאת: ל ליסה

רומניה או פולין בסילבסטר?

אמה, המון תודה על העזרה ועל ההמלצות של המסעדות.

אנחנו עדיין בשלב של התלבטות ובירורים. מקווה שהכל יסתדר ויצא לפועל .

תודה REEF no מקווה שזה לא המבצע האחרון שלהם Smile

פורום: אירופה פורסם ב: 14 יולי 2014 18:14 מאת: _Vitaly_

איפה ללון בלונדון

אנחנו  טסים השנה ללונדון בתקופה הזאת ומתוך ניסיון של שנים שאנחנו טסים ללונדון בתקופה הנ"ל אני הייתי ממליץ לקחת חבילה שכעת יש זמן של חצי שנה מראש וזה יוזיל לך משמעותית את הסיפור של להוסיף טיסה..

יתרה מכך התאריכים שברחת הם בסדר אך הייתי מקדים אותם מעט כי תפספסו הרבה דברים יפים שמתרחשים ימים לפני הסילבסטר ..

אנחנו אישית סגרנו טיסה של אל על עם ימים מלאים ומלון במרכז העיר (אזור ראסל סקוור) ב 3700 שקל לאדם ל 7 ימים..לפי חישוב שלי רק המלון לזוג עולה לך סביב 4000 אלף שקל לזוג ותבדוק שוב כי תצטרך להוסיף טיסה וזה לא יוצא משתלם..

בהצלחה !

פורום: אירופה פורסם ב: 14 יולי 2014 15:03 מאת: surens

ויטלי,

אם לא הוזמן עדיין....

החברה שלי ירדה מלינה בקולמר ועדיין החדר פנוי. צריכה לאשר שלא מזמינים היום.

הבית "שלי" אצל מירים..

החדר פשוט,המיקום נהדר. הבית נהדר,היקב טוב ויין מעולה.. וקולמר-חלום.

יש גם טיסות לתאריכים שלה 8-14.12

לא סוף שנהfrown , עם פסטיבל ימי ביניים בריבווילה.

ולפולין לורשה,המסעדה בה ישבו ואכלו   (החברים) ב31.12 ומאוד נהנו מאוירה ואוכל..(לא זולה ביחס לפולין ואחרות..)

אמה

פורום: אירופה פורסם ב: 14 יולי 2014 08:26 מאת: אמה

ויטלי,שלג קל היה לנו באלזס.פתיתים רכים גדולים.ממש שבוע לפני היה שלג ממשי יותר..אין מה לעשות עם רוצים לתפוס אותו על בטוח,צריך להזמין ממש קרוב לתחזית מזג האויר מרגע לרגע...

לפני שנה חברה שלי בכתב לי  שבועיים..."אין שלג ,לא יהיה לי,למה הזמנתי לינואר,לא שלג לא אורות...למה לא דצמבר??"

בסוף היה לה מהכול,שלג מקסים,רורות וזיקוקים כי חגגו יום איחוד רומניה,כל הקישוטים נשארו בקיצור חלום ב40 יורו,הודות לדויד וריף.בקלוג'

שאלתי כבר את החברה לגבי מסעדה ל31.12,אחזור עם תשובה.זוכרת רק שלא זולה אבל לפי דרישה של רוסיה בעברה...blush

בינתיים מעתיקה לך לכאן את המסעדה שחברה אחרת מאוד אהבה,ממש לפני שבועיים בעיר,אוכל פולני טוב,יש כמה סניפים בעיר

מיקי,עכשיו מספרים לי??? כולם ישנים...מה להחליט לבד??

הולכת לבדוק...

פורום: אירופה פורסם ב: 13 יולי 2014 22:33 מאת: אמה

יש לך היום 20% הנחה בוויזאייר.

פורום: אירופה פורסם ב: 13 יולי 2014 22:01 מאת: R e e F

אמה תודה רבה על העזרה laugh  no

אני אשמח להמלצה למסעדה.

לגבי השלג, שלג ? אנחנו מנסים לתפוס אותו בששלוש שנים האחרונות אם זה בסילבסטר בלונדון לפני שלוש שנים (שבוע אחרי שחזרתי לארץ היו סופות כבדות של שלג) וגם לפני שנתיים בבודפשט ובוינה ואם זה בברלין ובאמסטרדם שנה שעברה גם כן בסלבסטר והכל ללא הצלחה sad אני כבר לא מתכנן לראות אותו גם השנה באחד היעדם שנבחר.

פורום: אירופה פורסם ב: 13 יולי 2014 18:48 מאת: _Vitaly_

טיסה למוסקבה עוד אפשר להשיג במחירים שפיים ב205 $,לינה זה כבר סיפור אחר.

לפי דברי חברתי ענת,מתוך השתיים,בוקרשט /ורשה, ורשה לוקחת בגדול.

היא מוכנה להמליץ על מסעדה מיוחדת שבילו בה ב31.12

נשאר לה חלום לא מומש,כרכרות סוסים(לא פעלו בימים הנ"ל) ושלג,שלא היה...

פורום: אירופה פורסם ב: 13 יולי 2014 17:15 מאת: אמה

רוב הסיכויים אני אבחר או בורשה שיש לה שוק חג מולד שפתוח עד ה 2 לינואר או בבוקרשט שיש לה שוק שפתוח עד ה5 לינואר.

בשני היעדים ניתן למצוא דירה בציון 8 עד 9+ במחיר של עד 2000 שקל במחרחק של 0.5 ק"מ מהמרכז.

רק אם מישהוא יכול להגיד לי שיש חגיגות של הסילבסטר באחד הערים האלה ואיפה יותר מרשים.

הייתי גם במחשבות על מוסקבה, אבל נראה שהמחיה וכרטיסי טיסה לא כל כך זולים לשם Sad

פורום: אירופה פורסם ב: 13 יולי 2014 16:19 מאת: _Vitaly_

זהו,אני גם על הזול..

ולא כול כך יוצא בינתיים. לא כול התאריכים מתאימים לי,ולא רק בגלל המחיר.

אלזס, מבחינת המחיר וניידות סבירה מאוד 8-14.12 יוצר 268.2 יורו לזוג כולל מזוודה אחת(אפשר טרול לכול אחד..)לינה בקולמר נוחה מאוד,סופר טוב במרכז.. האוכל סביר,לא כמו פולין אך סביר.נסיעות לא יקרות,תחבורה נוחה,חלום ואגדה.איפה הבעיה?? לינה... לחפש פנסיון מרכזי כדי להגיע בשאטלים/אוטובוסים/רכבת לכל מקום...מלונות יקרים.או ללון בפרייבורג...חפש את אשכול של אלונה מדצמבר שעבר.

פראג,בודפשט,ורשה,קרקוב או כל עיר קל יותר בזכות שפע אפשרויות לינה ,לינות רבות ומגוונות יותר.

מלון בבודה,ממש קרוב למטרו(היינו בו באביב לפני כמה שנים) לדצמבר יוצא מאוד זול באקספדיה. מאחרויו היה סופר גדול,יש מיניבר בחדר. נכון לא מרכז המקושט...

מרקיור בודה

גם לפראג היו דילים של 2700 לזוג ל4-5 לילות.

פורום: אירופה פורסם ב: 13 יולי 2014 15:27 מאת: אמה

אמה תודה רבה על השיתוף Smile

אחד הפרמטרים החשובים בשבילינו השנה זה שיהיה יעד זול .

פשוט רוצים לחסוך כמה שאפשר לקראת טיול גדול בקיץ.

אז השנה רוצים משהו ממש זול וצנוע רק כדי לראות את החגיגה בחו"ל.

אלזס ממש קוסם לי אבל בטח זה יצא יקר מיעד במזרח אירופה. Sad

lbd תודה, אכן צריך לעשות בדיקה לגבי השווקים בכל יעד ויעד.

פורום: אירופה פורסם ב: 13 יולי 2014 14:33 מאת: _Vitaly_

בקשר לשווקים תבדקו עד איזה תאריך הם פתוחים.

יש שווקים שרק עד 24, באחרים עד ה31, ויש כאלה שעד 6 בינואר.

פורום: אירופה פורסם ב: 13 יולי 2014 14:09 מאת: lbd

בודקת גם...

חבל שלא רכשתי לקרקוב לפני חודשיים היה ב19.9 והעיר מקסימה...כרכרות סוסים בקרקוב יפים יותר מורשה!

אני מתוך נסיון של חברה,חולת תקופהblush

ורשה-היה נהדר.

בוקרשט-נחמד

וינה-קר יותר יקר,מקסים.

לדעתי,לחפש בגוגל על שווקים כריסטמס של אותו היעד,לראות סרטונים,לבדוק מחירים..

לזכור שבין 23-26.12 לא כל כך פתוח...הכול.

לבדוק גם באקספדיה,לזכור להוסיף עלות של כבודה בטיסות UP..

וויז אייר כבר לא במחירים הזולים כל כך לדצמברfrown

לאחר שהתרגלנו ל19.9,24.9, נהייה יקר לא??

אם תמצא לינה מתאימה-לך על אלזס!

פורום: אירופה פורסם ב: 13 יולי 2014 13:33 מאת: אמה

שלום לכולם,

אני וחברה שלי מעוניינים גם השנה לטוס לחו"ל בסילבסטר לראות אווירה וחגיגות של השנה החדשה.

אנחנו שוקלים לטוס ליעד זול עם כרטיסים זולים שזה אחת מהערים ש WIZZAIR מציעה,

מה אתם מציעים ואם בכלל יש טעם לטוס לאחד הערים בפולין(קטוביץ, ורשה) ברומניה(בוקרשט, קלוז'-נאפוקה) או אולי ליטא(וילנה)?

אני מבין שמחירים בשלושת המדינות של השכרת דירה אוכל ואטרקציות די זול.

מעוניינים בעיר עם החגיגות הכי יפות ומרשימות ׁׁ(עד כמה שאפשר wink), אם יהיו שווקים יפים, עיר עם אטרקציות רגועות ופשוט שיהיה יפה להסתובב.

התאריכים של הטיסה הם בערך 28.12 עד 5.1.

תודה רבה לעוזרים Smile

פורום: אירופה פורסם ב: 13 יולי 2014 12:24 מאת: _Vitaly_

איפה ללון בלונדון

המיקום של המלון מצויין אבל תחפש עוד מלונות במחירים מעט זולים יותר. קח בחשבון שבתקופת הסילבסטר המחירים בלונדון יקרים מבדרך כלל. ככלל כל המלונות באיזור 1 של הטיוב הם במיקום טוב וניתן גם ללון באיזור 2 של הטיוב, מאיזור 3 ואילך הנסיעה למרכז העיר היא כחצי שעה.

אם אתם מוכנים להתפשר ניתן למצוא מלונות בסביבות ה70-80 פאונד ללילה ברמה יותר נמוכה, באיזורים 1 או 2 של הטיוב וזה צריך להספיק כי בכל מקרה לא נמצאים במלון יותר מידי זמן.

מניסיון, אני ממליץ לא לחפש בבוקינג לבדו אלה באתרי חיפוש כמו למטייל, טריפאדוויזור, והוטל קומביין. מכיוון שיש הרבה זמן עד הנסיעה שלך תזמין רק מלונות שלא גובים דמי ביטול עד שתהיה נעול על המלון המתאים עבורך.

פורום: אירופה פורסם ב: 06 יולי 2014 21:08 מאת: 8avi8

איפה ללון בלונדון

תבדוק גם את המלון Travelodge London Covent Garden Hotel. המיקום שלו מאד מרכזי, חדר לזוג בתקופת הסילבסטר יעלה בערך 3700 ש"ח לשבוע

פורום: אירופה פורסם ב: 06 יולי 2014 20:14 מאת: ina71

איפה ללון בלונדון

היי חברים, אני מחפש מלון בלונדון לתקופת הסילבסטר שיהיה מרכזי וזול כמה שאפשר.

מצאתי את המלון הזה:

http://www.booking.com/hotel/gb/lunasimone.he.html

Luna And Simone Hotel

הדירוג שלו באתרים השונים טוב, אבל אני ממש לא מבין בלונדון.

• איך המיקום שלו?
  • מה בכלל המיקום הטוב ביותר לקחת בו מלון בלונדון?
  • ואם יש לכם מלונות נוספים טובים להמליץ לי עליהם אני אשמח! כי גם המלון הזה, לא הכי זול(יוצא לי ל-6 לילות כמעט 5,000 ש"ח).

פורום: אירופה פורסם ב: 06 יולי 2014 15:21 מאת: Oran147

כרטיסים זולים לאירופה בכריסמס

היי חברים,

שנה שעברה לקראת סוף ספטמבר קניתי כרטיסים לפריז בתקופת הסילבסטר במחיר מצחיק של 200 דולר לבן אדם(הלוך חזור) בטיסה מאוד נוחה של טורקיש אירליינס.

השנה אני לא מוצא את זה לאף יעד ובשום חברה, אפילו לא לפריז. המחירים כפולים.

האם מישהו יודע אם באיזה שהוא שלב יש כרטיסים במחירים טובים יותר בדרך כלל? שווה לחכות?

פורום: אירופה פורסם ב: 03 יולי 2014 00:57 מאת: Oran147

תכנון טיול באירופה עם בת זוג

שלום, אני חייל בן 23 שמתכנן טיול של שלושה שבועות עם בת זוגתי בתקופת החגים של בין ראש השנה לסוכות (27.9 עד 18.10). 

את הטיול אנחנו נתחיל ביוון בהפלגה של שבוע בהאיים הסרוניים (חופשה משפחתית).

שאלתנו היא כיצד להמשיך את השבועיים הבאים באירופה. חשבנו על טיסה מיוון לצפון איטליה, שם נשכיר רכב ונטייל בנופים והערים בצפון איטליה במשך שבוע.

לאחר מכן טיסה לברלין שם נחווה יותר אווירה עירונית, צעירה, תוססת במשך שבוע.

בכך יש שילוב של בטן גב (יוון), נופים וטבע (צפון איטליה) ועיר צעירה ותוססת (ברלין).

חשוב לציין שאנחנו מחכים זמן רב לטיול מסוג זה ולא יהיה לנו הזדמנויות נוספות לטיול ארוך מסוג זה בעקבות אילוצי העבודה של שנינו. כמו כן, "טיול אחרי צבא" של שנינו נדחה לזמן לא ידוע ולכן אנחנו רוצים להפיק את המירב מהטיול הנ"ל.

חשוב לנו שהטיול יהיה צעיר וישלב בין סוגי טיול שונים כך שחס וחלילה לא יווצר מצב שנמאס לנו ממקום מסוים או מלראות נופים או מלהסתובב ברחובות הערים באירופה.

ראיתי  שטיסות בתוך אירופה מאוד זולות אם מזמינים מראש.

כדאי לציין גם שהיינו יחד בברצלונה שבוע בסילבסטר השנה ומאוד נהנינו, אך אנו כמובן רוצים לגוון, לחוות משהו שונה.

האם המסלול שהצעתי כדאי? האם הזמן שניתן לכל מקום מספיק שאו שאולי אפילו אפשר להכניס יעד נוסף באמצע? ישנם הצעות אחרות למסלול טוב יותר? טיפים אחרים?

תודה רבה!

פורום: אירופה פורסם ב: 27 יוני 2014 14:41 מאת: Amit_3364877

מלונות בפריז - עזרה

היי פרנסין, אין לי תשובה בנוגע לאיזור הלטיני. הייתי בפריז פעם אחת לפני חצי שנה בתקופת הסילבסטר. קיבלנו המלצה מחבר משפחה על מלון:

montparnasse daguerre

שנמצא באיזור מונפרנס.

אנחנו מאוד נהננו מהמלון ומאוד אהבנו את האיזור. את כמובן יכולה לקרוא התרשמויות נוספות באתר Booking(שם גם אני רשמתי את חוות הדעת שלי) או בשאר האתרים.

מדובר על מלון קטן ונחמד ברמת 3 כוכבים. המלון נמצא באיזור בטוח ונעים, יש שם סופרים גדולים, מאפיות, מסעדות, בתי קפה, תחנת מטרו קרובה שמגיעה מהר מאוד למקומות החשובים. מעבר לכך, השירות במלון טוב מאוד.

אני בטוח שתוכלי תמיד למצוא מלונות טובים יותר ואולי גם איזורים טובים יותר.. כל אחד ומה שמתאים לו אחרי הכל.. אבל זאת בהחלט ההמלצה שלי Smile

תהנו!!!! 

פורום: אירופה פורסם ב: 11 מאי 2014 13:26 מאת: Oran147

וינה

אני מצרף קישור לתיאור של ביקור קצר שערכנו בוינה (אמנם בסילבסטר, שאינו מועד "סטנדרטי"), אולי תמצא בו כמה תשובות ורעיונות:

קישור

אם יש לך שאלות ספציפיות נוספות, אתה מוזמן.

פורום: אירופה פורסם ב: 29 מרץ 2014 10:32 מאת: Tulip123

סילבסטר 2013/2014 בוינה

תודה על ההסבר,

אמה

פורום: אירופה פורסם ב: 05 ינואר 2014 21:36 מאת: אמה

סילבסטר 2013/2014 בוינה

גם וינה הייתה עמוסה לקראת הסילבסטר, אבל אני לא יודע איך זה ביחס לתקופות אחרות בשנה. אני מניח עם זאת שבתחילת דצמבר או בינואר העומס יורד משמעותית. בכל מקרה פרט למקום אחד (ארמון שונבורן) לא הייתה לנו בעיה מיוחדת, אבל צריך לקחת בחשבון שבחלק מהמקומות שבהם ביקרנו הזמנו כרטיסים מראש. המסעדות היו אכן יותר עמוסות, בעיקר בלב העיר, אבל אם מתרחקים קצת מהמרכז הלחץ יורד. מצד שני דווקא בתקופת החגים חלק מהקסם והאווירה המיוחדת נובע מההמונים שמסתובבים ברחובות, הקישוטים, הדוכנים, וכדו'.

בקשר לבתי הקפה, יש כמה מפורסמים כגון קפה זאכר, קפה סנטרל, קפה מוצרט וכדו'. עם זאת יש עוד המון בתי קפה אחרים פחות מוכרים שמפוזרים בכל רחבי העיר, ישבנו ב- 3 כאלה ולא התאכזבנו באף אחד מהם.

פורום: אירופה פורסם ב: 05 ינואר 2014 17:02 מאת: Tulip123

סילבסטר 2013/2014 בוינה

מעניין מאוד ויפה מאוד.

תודה על השיתוף.אם אפשר שאלה...

שבנו מלונדון סוף דצמבר,שהיתה מאוד מאוד עמוסה.בכל אטרקציה היו תורים ענקיים,במסעדות,בתי קפה היה כמעט בלתי אפשרי,בכל אופן לא נעים לשבת.

איך היתה וינה מבחינה זאת?חוץ מהארמון שעליו מגיעים רבים.

איך מצאת את בתי הקפה של וינה,הרי אי אפשר לבקר בעיר מבלי לשבת בבתי קפה שלה...(וינה במיוחד)האם ניתן לעשות בה חופשה רגוע בדצמבר?

אמה

*אגב, פעם לפני שנים היה נהוג מאוד ברוסיה נשף סוף שנה.הוא לא היה יוקרתי כזה.

הנשף תמיד היה בהיכל גדול ומקושט,עם עץ גבוהה מקושט מאוד.פעם היה נהוג גם להתלבש בתלבושות כמו הפורים שלנו,סוג של קרנבל.היה נהוג בבתי ספר,במקומות עבודה,אוניברסיטאות... גם היום

בכתה 6 הייתי מלכת הלילה,שנה לפני צועניה,.בגנים הנשף היה מוקדם יותר,בצהרי היום וגם כמה ימים לפני...שם כמעט תמיד הייתי פתיתי שלג-תלבושת קלה להכנהlaugh

פורום: אירופה פורסם ב: 05 ינואר 2014 14:19 מאת: אמה
12345
5 עמודים

אתרי למטייל: טיולי - טיולים בישראל | משפחות - טיול עם ילדים | שלג - סקי וסנובורד | עפתי - אתר למטייל לתרמילאים | ציוד טיולים (הקטלוג הוירטואלי) | ביטוח נסיעות לחו"ל
מידע מיוחד למטיילים: טיולי 50 פלוס | נסיעת עסקים | ויזה ושגרירויות | מזג אוויר למטיילים

About Lametayel ; דרושים ללמטייל ; עידכוני RSS ; מפת אתר ; תקנון האתר ; דיוור אלקטרוני ; צור קשר

Copyright © 1999 - 2014. Created by Lametayel.co.il * למטייל ברשת 1999 - 2014 © כל הזכויות שמורות.

פרסמו אצלנו

סילבסטר