חיפוש בפורומים

מ- עד-

נמצאו 97 תוצאות

לונדון (אירלנד, סקוטלנד?)

אהלן חברים,

אחותי וחבר שלה טסים ללונדון ויהיו שם בזמן הקריסמס והסילבסטר 24.12-1.1  .

-הייתי רוצה לדעת מה מיוחד ושווה לעשות/ללכת/לטייל בתקופה הזו בלונדון בשונה משאר הזמן?

-מעבר לכך מכיוון שהם יהיו שם 9 ימים מלאים, הייתי שמח לדעת האם כדאי להם לשלב ולטוס לסקוטלנד או לאירלנד למשל כדי לגוון את הטיול מעט? (הצעות למקומות אחרים יתקבלו בברכה).

תודה מראש.

פורום: אירופה פורסם ב: 17 אוגוסט 2016 17:47 מאת: chenngr

טיול זוגי בכריסמס 2016!

מרשה לעצמי להידחף לשרשור באותו נושא. מישהו היה במדריד בין כריסמס לסילבסטר? האם השווקים עדיין פועלים? האם העיר מקושטת וחגיגית כמו ברלין, בודפשט וכיו"ב?

פורום: אירופה פורסם ב: 10 אוגוסט 2016 17:33 מאת: אפרת_3395869

סילבסטר באירופה. עזרה.

קודם כל ראה תשובת קודמי.

מבין המקומות שציינת ברלין הכי מדהימה.

ממליצה גם על וינה כאופציה.

רבקה

פורום: אירופה פורסם ב: 08 אוגוסט 2016 18:37 מאת: רבקה.ק.

סילבסטר באירופה. עזרה.

כדאי להבדיל בין השניים: ערב ה-New years (אף אחד לא קורא לזה "סילבסטר" באירופה) וחג המולד.

בשביל שווקי חג המולד צריך לנסוע לפני חג המולד, כלומר בתחילת-אמצע דצמבר, עד החג עצמו (שבו הכל סגור, זה חג שחוגגים בבית כמו ליל הסדר).

ערב השנה החדשה הוא כמובן ב-31 בדצמבר.

מן הסתם לונדון הכי יקרה מהאפשרויות.

פורום: אירופה פורסם ב: 08 אוגוסט 2016 15:48 מאת: keves160

msg_iconסילבסטר באירופה. עזרה.

היי אני  וחברות מתלבטות האם לטוס לסילבסטר בברלין\לונדון\ברצלונה.

איפה שווקי הכריסמס הכי טובים וגדולים?

איפה הקניות ומחירי הקניות יותר טובים?

כמובן שגם התחבורה הציבורית ומחירי הוצאה יומית לאוכל וכו' חשוב מאוד.

אשמח שתעזרו תודה ושבוע טוב!

פורום: אירופה פורסם ב: 08 אוגוסט 2016 15:35 מאת: omer penso

כריסמס בברצלונה

כפי שעניתי בשאלה קודמת-השווקים נסגרים .

אבל העיר נשארת מקושטת.

לגבי הסילבסטר-הערב בדרך כלל מתחיל בארוחות משפחתיות ואחר כך יוצאים לרחובות ולמועדונים. עד כמה שאני יודעת (לא הייתי בעיר בתאריך זה) הזיקוקים והחגיגות פחות מרשימות מבמקומות אחרים באירופה.

החגיגה הגדולה והרשמית היא במזרקות הקסם- מול המנוטג'ואיק ושם יש גם מוזיקה, הופעות וזיקוקים.

פורום: אירופה פורסם ב: 07 אוגוסט 2016 18:24 מאת: נירית

כריסמס בברצלונה

שוקלים להגיע לברצלונה יום לאחר הכריסמס, האם השווקים עוד יהיו פתוחים והעיר תישאר מקושטת?

איך הסילבסטר בברצלונה?

פורום: אירופה פורסם ב: 07 אוגוסט 2016 16:51 מאת: th

סילבסטר בורשה

שלום ,

השנה יוצא הסילבסטר במוצ״ש 31/12/2016,

האם מישהו יודע מתי העיר חוזרת לפעילות מלאה בתאריך 02/01 או 03/01 ?

תודה

פורום: אירופה פורסם ב: 30 יולי 2016 17:45 מאת: Rm99

חופשה בדצמבר

היי לכולם! Smile אני ובן הזוג שלי רוצים לטוס לסופ"ש ארוך באירופה בדצמבר, אולי אפילו בזמן הכריסמס- סילבסטר (אם כבר אפשר להנות מהחגיגות אז למה לא). אבל לא כל כך יודעים לאיזה יעד בדיוק לכוון שיתאים לרצונות שלנו. אנחנו מחפשים מקום שבו יהיה גם שופינג בשפע, וגם שלא ייסגרו החנויות והמסעדות לזמן ארוך מדי (הבנתי שבכריסמס בחלק מהזמן הכל סגור) מבחינת יעדים אנחנו די גמישים. אשמח לתשובות, תודה Smile

פורום: אירופה פורסם ב: 15 יולי 2016 20:38 מאת: Shiraz3300279

טיול לקרואטיה וסלובניה בסוף דצמבר

נראה לי לאחר התלבטויות נלך בכל זאת על סלובניה/קרואטיה. אנחנו לא עושים סקי וזה לא מעניין אותנו, כמו שאמרתי אנחנו יותר אוהבים לנסוע בין עיירות כפריות ציוריטת, סיבוב בעיירה, אם אפשר לטעום טעמים מקומיים וממשיכים. 

נראה לי נעשה 2 לילות בלובליאנה כדי להנות מהסילבסטר ונמשיך 5 ימים בטיול. אנחנו שוכרים לרוב גיפ איכותי כדי לנסוע בביטחה. שנה שעברה למרות שהחורף היה משוגע באירופה, היינו בסוף נובמבר באוסטריה, היה מעולה.האם אוכל לקבל שמות של מקומות, עיירות ציוריות שחובה לבקר בקרואטיה וסלובניה?כך שאוכל לתכנן מסלול

פורום: אירופה פורסם ב: 25 יוני 2016 11:35 מאת: avivasaf

נתחיל עם המוקש הראשוני

30.12 בעיר גדולה שיש בה אירוע ראש השנה האזרחית.

ת'אמת?

לא יודעת איפה יש כאלו ולא הייתם עדיין wink

אם אין לך בעיה לטייל בחורף---אז כל טיול שהוא עיירות וכפרים יכול להיות רלוונטי, אבל נורמנדי אני פחות מתלהבת בתקופה זו כי היא לחופי האוקיינוס ואלו עלולים להיות סוערים למדי. גם רטוב וגם רוח די חזקה- לא בטוחה שזה כיף גדול (ואני גם מטיילת חורף ,אבל נמנעת מחופי האוקינוס).

אתה שוקל

"למעשה חשבתי על סקוטלנד, אירלנד, סלובניה, קרואטיה אולי גיאורגיה, עדיפות אחרונה דרום איטליה בשילוב סילבסטר ברומא"

מכולם---דווקא העדיפות ה"אחרונה" נראית לי יותר מתאימה laugh

אבל אני לא מדברת מתוך היכרות עם העיר בתקופה זו.

פורום: אירופה פורסם ב: 24 יוני 2016 18:23 מאת: יונית - הנהלת הפורום

מטרת הטיול-מתחילים ב 30.12, 2 לילות בעיר גדולה כדי לחוות את הסילבסטר, לאחר מכן 5 ימים נוספים בחבל ארץ המשלב נופים עם עיירות/כפרים קטנים וציוריים. היינו בברצלונה, וינה, זלצבורג, לונדון, פריז(אפשרי אולי לשלב כדי להגיע לנורמנדי), שטרסבורג, ברלין, מינכן, מדריד, שוויץ, טירול, יער השחור, בודפשט, פראג, רומניה,אמסטרדם, ברוג, מוסקבה, סנט פטרסבורג, ניס, מונקו, כל איטליה מספר פעמים למעט הדרום. למעשה חשבתי על סקוטלנד, אירלנד, סלובניה, קרואטיה אולי גיאורגיה, עדיפות אחרונה דרום איטליה בשילוב סילבסטר ברומא. אלה היעדים שעדיין לא הייתי בהם ומאוד רוצה להיות בהם, גם סקנדינביה אבל אני מניח שזו באמת לא תקופה לאיזור. הטיולים שלנו תמיד בחורף, לא אוהבים את החום ועומס התיירים, היינו בגרמניה, אוסטריה, שוויץ בחורף ונהנו מאוד. למעשה בכל הטיולי חורף זכינו למזג אוויר קר אבל לא גשום ואם כבר משקעים אז שלג שלא מציק, אנא עזרתך!!!

פורום: אירופה פורסם ב: 24 יוני 2016 14:00 מאת: avivasaf

יש לך רעיונות? לא הבירות הגדולות של אירופה כי ברובם הייתי, חבל או מדינה באירופה בשילוב עיר גדולה לחגיגות הסילבסטר

פורום: אירופה פורסם ב: 23 יוני 2016 18:31 מאת: avivasaf

לחוות סילבסטר בלובליאנה או זאגרב, אני שואל מבחינת הנוף של האיזור האם זו תקופה סבירה לטייל שם...

פורום: אירופה פורסם ב: 23 יוני 2016 15:53 מאת: avivasaf

הכי פשוט להיכנס לאתרים שלהם-ולראות את מועדי הפתיחה המדויקים.

מה הכוונה לחוות סילבסטר שם? איפה? במערות? בשמורת פליביטצה? בהר ווגל?

לא לגמרי הבנתי.

פורום: אירופה פורסם ב: 23 יוני 2016 14:29 מאת: יונית - הנהלת הפורום

msg_iconטיול לקרואטיה וסלובניה בסוף דצמבר

רק מי שמבין, האם מומלץ?! רוצים לחוות סילבסטר שם, אם לנו בעיה עם קור, האם הפארקים/מערת הנטיפים פתוחים בחודש זה?

פורום: אירופה פורסם ב: 23 יוני 2016 13:48 מאת: avivasaf

צפון רומניה בדצמב- לא סקי

שלום לכולם

הינו לפני שנה ברומניה ואנו רוצים לחזור בדצמבר(חנוכה וסילבסטר).

רוצה לנחות ביאשץ לא רוצים סקט אלא לטייל (על אף הקור העז).

מה אתם מציעים? נשכור רכב כמובן

בפעם הקודמת נחתנו בבוקרסט והגענו עד בראשוב ,פוינה, סיביו

הפעם יותר בא לנו צפון המדינה ..אולי לעבור את הגבול קצת?

יש לנו סופש ארוך ללא ילדים....

דעתכם?

פורום: אירופה פורסם ב: 22 מאי 2016 16:03 מאת: drabiner

יומיים מלאים בונציה - יותר מידי?

בגדול, בכל עיר יש מה לעשות יומיים שלושה. זה גם תלוי אם זה יום "רגיל" ללא חג או מאורע כלשהו , או אם אתם צלמים מקצועיים אז זה לוקח זמן. 

אנחנו היינו ב-30-31 בדצמבר, לא כל כך הרגשנו אווירה או תכונה מיוחדת ביום יומיים שלפני חגיגות ה"סילבסטר" - new year's eve.

אז אם יש מגבלת זמן ואתם לא עומדים לבקר במוזיאונים וגלריות, אולי עדיף לקצר את השהות.

תהנו.

פורום: אירופה פורסם ב: 03 אפריל 2016 08:03 מאת: גילי ט

כריסמס בברלין

אווירת חג המולד מורגשת מאוד בברלין. ישנם המון שווקי חג המולד חלקם גדולים .לקראת מועד החג מתפרסמים רשימת השווקים. מיקומם ומועד סגירה. כל הפרטים ניתן להשיג באתר העיר ברלין. אנחנו שהינו 13 יום בברלין. מיומיים לפני הכריסמיס עד ל 5 בינואר. בסילבסטר ישנו כל שנה מסיבת רחוב ענקית ליד שער ברנדנבורג. אנחנו לנו במלון ibis wsst. הצמוד לתחנת מטרו. לדעתי עדיף לקחת מלון במערב העיר שכן המחיר הרבה יותר זול .התחבורה מעולה בברלין נסיעה של כמה תחנות מביאה אותך למרכז במהירות. לגבי הקור, לא כל הימים היו קפואים. פקד את המדינה גל קור בזמן שהותינו. מומלץ מאוד לשלב ביקור בפוטסדם.יש המון מה לראות בברלין. עוד דבר שכדאי לדעת. העיר הומה בפליטים..הנאה מהעיר מובטחת

פורום: אירופה פורסם ב: 16 פברואר 2016 23:03 מאת: ליאל_אורי

כריסמס בברלין

היינו בכריסמיס האחרון בברלין. ישנם שווקים שפתוחים עד לסילבסטר. באתר העיר ישנם רשימת שווקים מיקומם ותאריך סגירה. עדיין תוכל להיות בכמה שווקים עיקריים בתאריך שהינך נוקב. לגבי מזג האויר קר מאוד.בתקופת שהותינו היה מינוס 8 מעלות. מרבית המדינות קפואות בתאריך זה. ניתן לטייל ולהנות למרות הקור. עם לבוש מתאים נראה לי שתסתדר.שהקור לא יהווה מיכשול. תהנה. לא כדאי להחמיץ

פורום: אירופה פורסם ב: 15 פברואר 2016 22:27 מאת: ליאל_אורי

הפליטים בברלין כמטרד מסוכן

אני חושבת ,לי, שערב סילבסטר היה בעייתי ביעדים רבים בגרמניה, עם תופעות דומות שצוינו בכל התקשורת של אלימות מהגרים, שתיה, הצקה והטרדות מיניות.כ500 תלונות על הטרדה ותקיפה מינית הוגשו (וכמה לא הוגשו...) בקלן, המבורג .....

התחושה שלי (ורק תחושה אישית) שהשילוב של חגיגות השנה החדשה עם המהגרים היה לרועץ.

פורום: אירופה פורסם ב: 13 ינואר 2016 17:40 מאת: יונית - הנהלת הפורום

מוסיפה שבהתרשמות שלנו מלפני 3 שבועות, לא הרגשנו ככה..

היתה תחושת ביטחון בכל האזורים שטיילנו, ולא ראינו נוכחות משטרתית.

מניחה שבסילבסטר ההמולה גדולה ומשתכרים.. 

יונית, גם נזכרתי במקרי ההטרדות המיניות ההמוניות בערים בגרמניה, בחג - מדאיג!

ליאל אורי - מה שם המלון שלכם ובאיזה איזור?

פורום: אירופה פורסם ב: 13 ינואר 2016 17:35 מאת: לִי

ישבנו ברכבת התחתית למחרת פרסום הקלטת של דעא”ש שקראה לפגוע בישראלים. שתי קבוצות של ערבים ישבו בסמוך אלינו ופטפטו בניהם על כך שבני פלשתין הם בני עמם. הם צפו שוב ושוב במסר של דעא”ש. די חששנו וירדנו בתחנה הקרובה במטרה לעבור לרכבת הבאה… ממול המלון שלנו קבוצה של ערבים ירתה זיקוקין לעבר מכוניות חולפות...בליל הסילבסטר, בחגיגה הגדולה, קבוצה גדולה של ערבים, חלקם פליטים מסוריה, דחפה את כל האנשים במטרה להיות בקו התצפית הראשון… הערבית הופכת ל× �יות השפה השנייה ברחובות ברלין… בכניסה לחגיגות הסילבסטר, המאבטח שבדק אותנו היה פלשתינאי. את דוברי הערבית הוא העביר ללא בדיקה. לשאלתו מהיכן אנחנו? הודענו לו שאנו מפולין. רק חסר שנגיד לו שאנו ישראלים… הצעירים הערבים מתגודדים בקבוצות בלילות ועושים הרבה מהומות. ליד מלוננו הזמינו השכנים משטרה על מנת לסלק קבוצה שכזאת...ראינו במו עינינו קבוצה של ערבים מתנפלים על זוג גרמני..לכן, הזהרו. אל תבליטו את ישראליותכם לידם.

פורום: אירופה פורסם ב: 13 ינואר 2016 17:27 מאת: ליאל_אורי

msg_iconספונטנית לסופש בבוקרשט 😊

הזמנתי למחר טיסה לבוקרשט ומלאת שאלות וזמן קצר... 1. מאוד חוששת מהטיסה מעובדה, ריינאייר, חניה, נסיעה, הגבלת גודל המזוודה בריינאייר... אם למישהו יש חוויה מרגיעה אשמח לשיתוף 😊 2. מזג אויר - ממה שראיתי קררררר מינוס 1-2 מעלות ביום.. אין לי טרמיים... 3. סופש סילבסטר!! מה מומלץ? לאן?? מה עושים עם הקור הזה?? 4. הגעה מהשדה למרכז. מלון ברחוב הראשי ואצי אוצה איך מומלץ להגיע? במחיר זול... 5. אחרי הזמנת המלון כי הרוב מלא או יקר נראה לי די ישן ומיושן... האם מישהו מכיר?? מרקיור בודפשט סיטי סנטר 6. שופינג... חשבתי שנוכל לברוח למקומות סגורים כשקר אך זה יוצא חג הסילבסטר שלהם... האם יהיו מרכזים וקניונים עם חנויות פתוחות??? יום חמישי ויום שישי...

נוסעת עם אימי שאינה מטיבת לכת.. וצריכה לתכנן את הזמן בשפע של מנוחה והתרעננות

ממש אשמח להמלצותיכם תודה 🌹🌹🌹🌹🌹

פורום: אירופה פורסם ב: 30 דצמבר 2015 02:09 מאת: לילי_3491314

סילבסטר בבודפשט-מישהו היה?

אשמח לשמוע אם מישהו היה בסילבסטר בבודפשט,מה ואיפה מומלץ וכל העצות והתובנותlaugh.

תודה

סיגל

פורום: אירופה פורסם ב: 29 דצמבר 2015 18:07 מאת: sigalza

פריז בסילבסטר

אנחנו היינו לפני 3 שנים והיה מאכזב. לא היו זיקוקים ולא שום דבר דומה. שאנז אליזה הומה וצפוף, ברחנו משם תוך זמן קצר.

פורום: אירופה פורסם ב: 29 דצמבר 2015 13:46 מאת: שקד

פריז בסילבסטר

הי, יש זיקוקים או אין זיקוקים בסילבסטר בפריז..? כל אתר אומר משהו אחר..מישהו היה בשנים האחרונות? 

שנית, איפה הכי כדאי לחגוג שם? עם כל האנשים בשאנז אליזה? עם כל האנשים בטרוקדרו? 

אשמח לתשובות..תודה רבה.

פורום: אירופה פורסם ב: 29 דצמבר 2015 08:30 מאת: Sarit3228249

סילבסטר ברומא

האמת רומא מדהימה,

נראה לי כמו מקום מדהים לבלות בו את הסילבסטר

פורום: אירופה פורסם ב: 27 דצמבר 2015 22:18 מאת: orit06

סילבסטר ברומא

אנחנו כמה חברים חושבים לעשות את הסילבסטר ברומא או בברלין, מה דעתכם?
התייעצנו עם רומא בסט והבנו שברומא יש המון מרכזי בילויים וגם לא יקרים כל כך

פורום: אירופה פורסם ב: 27 דצמבר 2015 16:32 מאת: talgad100

טיסת UP מבודפסט- איפה כדאי להצטייד באוכל ושתיה

העיר מדהימה בתקופה הזאת ואין לי ספק שתהנו. ביום חמישי תקדימו \תשלימו

את קניותיכם מוקדם ,היות  וזה ערב חג של השנה החדשה-סילבסטר.

נסיעה טובה !

פורום: אירופה פורסם ב: 27 דצמבר 2015 11:08 מאת: המטייל המתמיד
1234
4 עמודים
סילבסטר