נא להמתין...

אין יותר קלאסית מאירופה: הרומנטיקה של איטליה , האוכל של צרפת , האיים של יוון , הירוק של סלובניה - והכל כל כך קרוב... אירופה כולה - ממזרח ועד מערב נפרשת לפניכם בפורום הזה. מנהלת: יונית
חיפוש בפורומים
הצג אפשרויות מתקדמות
חפש בגוגל

נמצאו 62 תוצאות

וינה

אני מצרף קישור לתיאור של ביקור קצר שערכנו בוינה (אמנם בסילבסטר, שאינו מועד "סטנדרטי"), אולי תמצא בו כמה תשובות ורעיונות:

קישור

אם יש לך שאלות ספציפיות נוספות, אתה מוזמן.

פורום: אירופה פורסם ב: 29 מרץ 2014 10:32 מאת: Tulip123

סילבסטר 2013/2014 בוינה

תודה על ההסבר,

אמה

פורום: אירופה פורסם ב: 05 ינואר 2014 21:36 מאת: אמה

סילבסטר 2013/2014 בוינה

גם וינה הייתה עמוסה לקראת הסילבסטר, אבל אני לא יודע איך זה ביחס לתקופות אחרות בשנה. אני מניח עם זאת שבתחילת דצמבר או בינואר העומס יורד משמעותית. בכל מקרה פרט למקום אחד (ארמון שונבורן) לא הייתה לנו בעיה מיוחדת, אבל צריך לקחת בחשבון שבחלק מהמקומות שבהם ביקרנו הזמנו כרטיסים מראש. המסעדות היו אכן יותר עמוסות, בעיקר בלב העיר, אבל אם מתרחקים קצת מהמרכז הלחץ יורד. מצד שני דווקא בתקופת החגים חלק מהקסם והאווירה המיוחדת נובע מההמונים שמסתובבים ברחובות, הקישוטים, הדוכנים, וכדו'.

בקשר לבתי הקפה, יש כמה מפורסמים כגון קפה זאכר, קפה סנטרל, קפה מוצרט וכדו'. עם זאת יש עוד המון בתי קפה אחרים פחות מוכרים שמפוזרים בכל רחבי העיר, ישבנו ב- 3 כאלה ולא התאכזבנו באף אחד מהם.

פורום: אירופה פורסם ב: 05 ינואר 2014 17:02 מאת: Tulip123

סילבסטר 2013/2014 בוינה

מעניין מאוד ויפה מאוד.

תודה על השיתוף.אם אפשר שאלה...

שבנו מלונדון סוף דצמבר,שהיתה מאוד מאוד עמוסה.בכל אטרקציה היו תורים ענקיים,במסעדות,בתי קפה היה כמעט בלתי אפשרי,בכל אופן לא נעים לשבת.

איך היתה וינה מבחינה זאת?חוץ מהארמון שעליו מגיעים רבים.

איך מצאת את בתי הקפה של וינה,הרי אי אפשר לבקר בעיר מבלי לשבת בבתי קפה שלה...(וינה במיוחד)האם ניתן לעשות בה חופשה רגוע בדצמבר?

אמה

*אגב, פעם לפני שנים היה נהוג מאוד ברוסיה נשף סוף שנה.הוא לא היה יוקרתי כזה.

הנשף תמיד היה בהיכל גדול ומקושט,עם עץ גבוהה מקושט מאוד.פעם היה נהוג גם להתלבש בתלבושות כמו הפורים שלנו,סוג של קרנבל.היה נהוג בבתי ספר,במקומות עבודה,אוניברסיטאות... גם היום

בכתה 6 הייתי מלכת הלילה,שנה לפני צועניה,.בגנים הנשף היה מוקדם יותר,בצהרי היום וגם כמה ימים לפני...שם כמעט תמיד הייתי פתיתי שלג-תלבושת קלה להכנהlaugh

פורום: אירופה פורסם ב: 05 ינואר 2014 14:19 מאת: אמה

סילבסטר 2013/2014 בוינה

תודה רבה.

פורום: אירופה פורסם ב: 05 ינואר 2014 12:57 מאת: lbd

סילבסטר 2013/2014 בוינה

המחיר הוא בוודאי לא פרט שולי, אבל הוא משתנה ותלוי בהרבה גורמים. בכל מקרה הוספתי לתיאור הטיול כמה פרטים בנוגע לעלויות.

אנחנו רכשנו חבילה דרך חברת Austropa Interconvention (הגענו אליהם באמצעות אתר האינטרנט של הנשף) שכללה לינה וארוחת בוקר ל- 3 לילות, כרטיסי כניסה לנשף (Circle Tickets) ושיעור ריקוד ב- 610 אירו לאדם. ההשכרה של חליפת הטוקסידו עלתה 100 אירו, אם אתה צריך לשכור גם חולצה לבנה תואמת ונעליים מתאימות העלות תהיה כמה עשרות אירו נוספים. 

מחירי הכניסה למוזיאונים ולאטרקציות תלויים במקום עצמו ויכולים להשתנות, הדרך הטובה ביותר היא לבדוק את העלויות המעודכנות באתרי האינטרנט הרלוונטיים. יש כאמור גם חבילות שונות ואפשרויות לקומבינציה כדוגמת Vienna Card, כך שלעיתים ניתן להוזיל את מחירי הכרטיסים כתלות במקומות שבהם רוצים לבקר.

פורום: אירופה פורסם ב: 05 ינואר 2014 12:21 מאת: Tulip123

סילבסטר 2013/2014 בוינה

תאור מצויין. רק חבל שדילגתם על פריט שולי, כמו המחירים,

היתי מעונין לדעת כמה עלה שעור הריקודים, שכירת הטוקסידו וכרטיס כניסה לנשף?

פורום: אירופה פורסם ב: 05 ינואר 2014 11:04 מאת: lbd

סילבסטר 2013/2014 בוינה

ברוכים השבים

יופי של טיול וחוויה. שתזכו לעוד רבות כמותה

פורום: אירופה פורסם ב: 05 ינואר 2014 09:58 מאת: eytanin

סילבסטר 2013/2014 בוינה

ברוכים השבים

עמיר , תודה רבה על השיתוף , רעיון מקסים לבלות בנשף כזה , 

מיכל

פורום: אירופה פורסם ב: 05 ינואר 2014 09:27 מאת: nadler6

סילבסטר 2013/2014 בוינה

עמיר,

ברוכים השבים

נראה שהיה לכם טיול מקסים !

איזה רעיון ללכת לנשף.. ולחייט לפני

חוויה

ותמונות נהדרות

תודה על השיתוף וההשקעה.

פורום: אירופה פורסם ב: 05 ינואר 2014 06:03 מאת: לִי

סילבסטר 2013/2014 בוינה

שלום,

חזרנו לפני כמה ימים מטיול סילבסטר קצר בוינה, תוכלו למצוא תיאור של הטיול ובו כמה עצות וטיפים בקישור הבא:

אם אתם מתכננים טיול דומה ויש לכם שאלות, אתם מוזמנים.

עמיר.

פורום: אירופה פורסם ב: 05 ינואר 2014 01:30 מאת: Tulip123

טסים לרומא לסילבסטר - עזרה

קחו בחשבון כי ב - 1.1.2014 מרבית האתרים, המוזיאונים והמסעדות סגורים. ולכן היערכו בהתאם.

ב31.12 מתקיים הפנינג גדול בפיאצה דל פופולו, בה יש הופעות וזיקוקים לרווחת המבקרים.

מסעדה מצוינת לבקר בה - מסעדת רושיולי - Roscioli באזור פיאצה קמפו די פיורי. 

פורום: אירופה פורסם ב: 29 דצמבר 2013 18:31 מאת: אורי חרש

נוחת מחר באמסטרדם

הי

אני ואישתי מגיעים מחר לאמסטרדם..

נשמח לקבל מידע על מסיבות שוות בסילבסטר,המלצות על מסעדות.. וכל טיפ שיכול לעזור 

תודה.

פורום: אירופה פורסם ב: 29 דצמבר 2013 12:12 מאת: צחי רוזן

טסים לרומא לסילבסטר - עזרה

מסעדות:

Mimi e' Coco - מסעדה במרכז באזור בין פיאצה נבונה למרקטו קמפו די פיורי, המסעדה שהכי נהננו בה בביקורנו האחרון ברומא.

Dar Poeta - ברובע הטרסטוורה, הפיצה הכי טובה שאכלנו ברומא.

פורום: אירופה פורסם ב: 29 דצמבר 2013 09:15 מאת: Amir.B

לטוס לבד לברצלונה בסילבסטר

שלום לכולם!

אני טסה לברצלונה לבד

ומחפשת מקום טוב ללכת אליו בלילה של ה-31

כל המלצה תתקבל בברכה Smile

פורום: אירופה פורסם ב: 28 דצמבר 2013 21:28 מאת: carpe.diem

msg_iconטסים לרומא לסילבסטר - עזרה

מחר טסים לרומא - נהיה שם בסילבסטר, אשמח לטיפים טובים: ( ממי שנמצא\ רק חזר ובכלל )

1. מועדון לילה, מסיבות 

2. אזורי קניות 

3. אוכל טוב!

המון תודה

פורום: אירופה פורסם ב: 28 דצמבר 2013 17:02 מאת: יהלון

לונדון או פראג בסילבסטר

בימי הסילבסטר בלונדון הכל כמובן מקושט לחג, יש שוק חג מולד ענק בהייד פארק וסיילים כמובן!

בעיקרון תלוי בתאריכים קחי בחשבון ב 26 לדצמבר זהו הבוסקיינג דיי וזה אומר שהסיילים מתחילים ויש המוני אנשים ברחובות!

ב 31 לדצמבר הכל פתוח חצי יום ובערב יש חגיגות עם זיקוקים ליד נהר התמזה, שימי לב שבערב השנה החדשה המטרו פתוח באופן חלקי ויש עומס כבד בתחנות וחלקן נסגרות אפילו בעבקבות כך, ב 1 לינואר רוב החנויות סגורות אך המטרו פועל ויש את מצעד השנה החדשה ברחובות.

להיות בלונדון בשנה החדשה זוהי חוויה מטורפת , כמובן שגם פראג מקושטת ויש בה חגיגות אך לטעמי אין מה להשוות את זה ללונדון..

פורום: אירופה פורסם ב: 23 דצמבר 2013 12:33 מאת: surens

לונדון או פראג בסילבסטר

מתלבטים אם כדאי לנסוע בימים של הסילבסטר...האם הכל פתוח??החנויות??השווקים??האם אפשר להשיג כרטיסים?

מי בעל נסיון ויעזור??תודה

פורום: אירופה פורסם ב: 22 דצמבר 2013 21:35 מאת: זיוה לוי

סילבסטר בברלין ?

ערב טוב קווין,

אני לא יכול להמליץ אבל יכול ליעץ מכיוון שהזמנתי חדר שם מה 29 לינואר...

המלון הוא 2 כוכבים שהוא גם אכסניה די במרכז ברלין לדעתי (המלון), המחירים נראים סבבה לחדר במלון החל מ12 יורו ללילה ואכסניה 9 יורו ללילה... כמו שהבאנתי מהם זה שני מבנים, אחד זה האכסניה והשני זה המלון שני כוכבים, יש עליהם המלצות די טובות לגבי החדרים במלון, אבל לגבי האכסניה מתלוננים על רעש ועל אי פרטיות (שזה ברור מה שיהיה בחדר משותף עם עוד אנשים)....

יותר פרטים על המלון אני אוכל לתת כשאחזור מהטיול ב 10 לינואר...

אנחנו לא מצפים להרבה מהמלון הזה, הכי חשוב לנו שיהיה כמה שיותר קרוב למרכז (מרחק הליכה ברגל לאטרקציות כי רק ככה אפשר לראות את העיר), עם מיטה זוגית, כמה שיותר זול ועם שרותים ואמבטים פרטיים בחדר ....

רק עוד שבוע לטיסה

פורום: אירופה פורסם ב: 19 דצמבר 2013 21:47 מאת: _Vitaly_

סילבסטר בברלין ?

ברלין בתקופת חג המולד והסילבסטר קסומה .. כל הרחובות מקושטים ומוארים, שווקי חג מולד פרוסים בכל רחבי העיר, המוני אנשים ברחובות, כולם עושים שופינג, אוכלים ונהנים..

אנחנו גם נוסעים בשבוע הבא לחגוג את הסילבסטר בברלין.. יהיה קפוא אך עם לבוש טוב גם את זה אפשר לצלוח..  השאלה אם לנסוע במזג אוויר כזה נתונה לשיקול דעתכם מכיוון שקר ואי אפשר להתחמק מהעובדה הזאת אך יחד עם זאת מי שנוסע מוכן לסבול את הקור בשביל חוויה המיוחדת ..

כמובן שכל האטרקציות שיש בברלין ניתן לעשות גם במזג האוויר כזה .. הכל פתוח מלבד ימי א' שחלק מהמקומות סגורים ו ה 1.1.

ברלין זולה כך שתוכלו להנות מהחופשה אך הבעיה היותר גדולה היא למצוא דיל אטרקטיבי לתקופה הזאת של השנה..

פורום: אירופה פורסם ב: 19 דצמבר 2013 18:48 מאת: surens

msg_iconסילבסטר בברלין ?

שלום לכולם,

רציתי לדעת אם אתם ממליצים על לטוס לקראת השנה החדשה לברלין בתקופה הזאת,

האם כדאי לטוס עם המזג האוויר הזה ?

ואם כן איזה אטרקציות יש לעשות שם בתקופה הזאתי .? 

אני לפני צבא לכן התקציב שלי דל ואני מתכנן לטוס לשבוע או פחות..

אשמח להמלצות וייעוצים ...

תודה מראש  

פורום: אירופה פורסם ב: 19 דצמבר 2013 14:35 מאת: Kevin_3367008

רומא בסילבסטר

~~גם אני רוצה ליסוע עם אשתי האם מישהו יודע האם המוזיאונים/חנויות/גלריות פתוחים כרגיל בשבוע הזה (29.12-4.1) ???

פורום: אירופה פורסם ב: 15 דצמבר 2013 12:07 מאת: lidans55

רומא בסילבסטר

התארחנו ברומא פעם אחת במלון"פריז" ופעם שניה במלון "מיאמי" שניהם מלונות בסיסיים נקיים , יחס אדיב ,ארוחת בוקר סבירה ועל עורק תחבורה ראשי-רחוב נציונלה.

אם אתם לא מחפשים מלונות יוקרה  אלו מומלצים.

פורום: אירופה פורסם ב: 15 דצמבר 2013 11:58 מאת: norha1

רומא בסילבסטר

האם יש למשהו תשובה אם בסלוסטר החנויות סגורות ברומא ?

ואם כן באלו ימים 

תודה

פורום: אירופה פורסם ב: 15 דצמבר 2013 11:57 מאת: erez hilda

רומא בסילבסטר

גם אם מתכננים הפתעה.. כדאי לקחת בחשבון

שלפעמים חשוב לעדכן את בת הזוג מראש.. 

היא צריכה להיערך, לארוז ולהתארגן כדי שההנאה תהיה מושלמת.
אפשר לעדכן אותה שבוע/שבועיים לפני - על הזמנת חופשה לאילת .

במלון שתבחר כדאי לשתף במייל, שזו הפתעת יומולדת לאשתך, ואולי יפנקו אתכם במשהו..

יופי של רעיון  ושיהיה בהצלחה

ממליצה בחום על סיור סגווי עם אוריה (המחיר לא זול - תלוי במשתתפים נוספים אם יהיו)

קיבל כאן המון המלצות.

מידע נוסף על חגיגות הכריסמס ברומא:

עד 6.1 - שוק הכריסמס  מתקיים ב-Piazza Navona. פיאצה נבונה הופכת לחגיגית עם אורות נוצצים, דוכנים ואוכל. בדוכנים נמכרים קישוטים לעץ חג המולד, צעצועים, תבלינים, ריבות, ממתקים צבעוניים, תבשילים, לחמים, עוגות ומאפים מתוקים, פריטי עיצוב לבית ועוד מתנות והפתעות. 
תצפו בהצגת הלידה הידועה בה 3 החכמים הגיעו לאסם בו מרייה ילדה את ישו, ומביאים מתנות לרך הנולד.
בכיכר סן פייטרו שבוותיקן מוצבים עצי אשוח ענקיים ומפוארים ונערכים טקסים להדלקת אורות חג המולד.
החלקה על הקרח - בדצמבר וינואר תיהנו מ2 זירות החלקה, ללא תשלום.

ליד הגנים מול מצודת סנטאנג'לו, מול אודיטוריום פארקו דלה מוזיקה.

חשוב לבחור במיקום מרכזי .. את רומא עושים ברגל.

כדאי להתמקם בתחומי האליפסה

עדיף בסביבת הפנתאון, פיאצה קולונה, פיאצה נבונה.

דוגמא למלון במיקום מעולה - REGNO על רחוב קורסו המרכזי

בדילים משווקים גם - מלון אקדמיה, מלון וו'ייט, נחשבים מצויינים.

oxa.png

פורום: אירופה פורסם ב: 14 דצמבר 2013 22:19 מאת: לִי

רומא בסילבסטר

מלון בברלי הילס

פורום: אירופה פורסם ב: 14 דצמבר 2013 17:25 מאת: חמוטל69

רומא בסילבסטר

שלום לכולם!

אני לוקח את אשתי לרומא בעוד שבועיים ( הפתעה... )

מחפש מלון טוב ומומלץ ( ממי שכבר היה - יהיה מצוין ).

וכל המלצה אחרת תתקבל בברכה!

תודה רבה

פורום: אירופה פורסם ב: 14 דצמבר 2013 16:22 מאת: יהלון

שווקי חג המולד

אשמח אם אוכל לקבל מידע על שווקי חג המולד בורשה. ופעילות גם בסילבסטר בורשה. תודה

פורום: אירופה פורסם ב: 12 דצמבר 2013 08:51 מאת: ליאל_אורי

המלצות טיול בוורשה

מחפש המלצות על מסעדות טובות בוורשה(סילבסטר) וכמובן מה מומלץ לראות ולא לפספס מבחינת מקומות היסטוריים,פסטיבלים וכו'

פורום: אירופה פורסם ב: 09 דצמבר 2013 10:18 מאת: Maxim_3365450

האם כדאי לטייל בוינה בתקופת כריסמס-סילבסטר?

היי,

אם היה לי תקציב לזה, הייתי קופץ לוינה מבלי לחשוב פעמיים. וינה ידועה בשווקי חג המולד המרהיבים שלה, ובאיך שהעיר נערכת לחג. כמובן שאי אפשר לברוח מהקור האירופאי, ובכל זאת הייתי קופץ על ההזדמנות. 

פורום: אירופה פורסם ב: 07 דצמבר 2013 14:31 מאת: Shiran3251781
123
3 עמודים

אתרי למטייל: טיולי - טיולים בישראל | משפחות - טיול עם ילדים | שלג - סקי וסנובורד | עפתי - אתר למטייל לתרמילאים | ציוד טיולים (הקטלוג הוירטואלי) | ביטוח נסיעות לחו"ל
מידע מיוחד למטיילים: טיולי 50 פלוס | נסיעת עסקים | ויזה ושגרירויות | מזג אוויר למטיילים

דרושים ללמטייל ; עידכוני RSS ; מפת אתר ; תקנון האתר ; דיוור אלקטרוני

Copyright © 1999 - 2014. Created by Lametayel.co.il * למטייל ברשת 1999 - 2014 © כל הזכויות שמורות.

פרסמו אצלנו

סילבסטר