נא להמתין...

אין יותר קלאסית מאירופה: הרומנטיקה של איטליה , האוכל של צרפת , האיים של יוון , הירוק של סלובניה - והכל כל כך קרוב... אירופה כולה - ממזרח ועד מערב נפרשת לפניכם בפורום הזה. מנהלת: יונית
חיפוש בפורומים

מ- עד-

נמצאו 107 תוצאות

סילבסטר באירופה?

זה נראה מטורף במבט ראשון. קור ועלויות מלון. אבל..אחרי שעושים זאת פעם אחת, זה ממכר. בשנה שעברה יצאנו לתקופה על שבועיים לפולין/ורשה. שילבנו 3 ימים בקרקוב ויומיים בלודז'. את הקריסמס והסילבסטר עשינו בורשה. היה קר סביב האפס ללא שלג. (המקומיים שמחו שהיה "חם"). היה זול בטירוף. היה כיף ענק. הופעת סילבסטר מטרפת. קישוטי אורות מהממים. שווקים מטרפים. אווירה משכרת.     השנה, כממוכרים מתחילים אנו יוצאים בע"ה לפריז לשבועיים. יותר יקר אבל ממה שלמדנו, יותר מהמם. תכננו טיול שאינו מצריך משכנתא, 1250 אירו לזוג (טיסה ומלון). היינו בעבר בפריז 3 שבועות. 

אם החלטתם לצאת, הזמינו עכשו. בעוד חודש מחירי המלונות יאמירו. הערכו נכון לחורף. ישנם ארצות שהדגש בחורף הוא גשם ולאליהם יש להערך בתוכניות חילופיות לבילוי במקומות סגורים. במדינות קרות ומשולגות, כמו פולין יש להערך לקור עז. לבוש חם מאוד בשכבות. אבל, לבוש קליף אינסטנט (בתחבורה, בחנויות, במוזיאונים, בכנסיות ובקניונים, חם בטירוף). יש לקחת כובע גרב טוב, צעיף מעולה, מעיל דוחה רוח ומים ומחמם, מטריה חזקה וגדולה, נעליים גבוהות, מחממות ולא חדירות למים. גטקס כפול ללילה. תראה טיפ שכתבתי על פולין בנושא.

אני ממליצה לעשות פעם אחת לפחות את הטיול המטורף הזה. 

פורום: אירופה פורסם ב: 19 אוקטובר 2014 14:57 מאת: ליאל_אורי

סילבסטר באירופה?

לונדון נחשבת לעיר עם החגיגות המרשימות ביותר באירופה ב-NYE. אבל היא לבטח גם העיר היקרה ביותר באותם ימים - שזה אומר הרבה כי היא עיר יקרה מאוד גם ככה.

אם התקציב גמיש אז תחשבו גם על יעדים רחוקים יותר ובראשם הונג-קונג. 

פורום: אירופה פורסם ב: 19 אוקטובר 2014 14:55 מאת: FlyingOut

סילבסטר באירופה?

היי

בכל אירופה חוגגים בצורה כזו או אחרת את הסילבסטר, זה תמיד משהו חגיגי וססגוני. לגבי מזג האויר - בכל היעדים שציינת יהיה מזג אויר דומה שהוא קר מאד (יחסית לישראל כמובן). צריך להתלבש טוב עם ביגוד טרמי תחתון ואין עם כך שום בעיה.

פורום: אירופה פורסם ב: 19 אוקטובר 2014 13:54 מאת: linoric

msg_iconסילבסטר באירופה?

שלום לכולם

אנו מעוניינים לעשות טיול בסוף דצ' במטרה לחוות סילבסטר בחו"ל בין היתר.

1.מבחינת המלצות למי שכבר עשה- מה עדיף בליל הסילבסטר לונדון/פריז/ברלין/עיר אחרת?

2.האם מבחינת מזג-אוויר זה נחשב למשהו קצת מטורף לנסוע בינואר לאירופה הקרה ?

תודה.

פורום: אירופה פורסם ב: 18 אוקטובר 2014 21:17 מאת: Lora3335873

מעבר מפראג לברלין בתקופת הסילבסטר

הסילבסטר יוצא ב- 31/12/14

יהיו רכבות באותו היום  .

אפשרות נוספת היא לנסוע באוטובוס 

עם חברת studentagency

פורום: אירופה פורסם ב: 11 אוקטובר 2014 20:33 מאת: davidlayba

מעבר מפראג לברלין בתקופת הסילבסטר

שלום לכולם

אני ו 2 חברים מתכננים טיול בין התאריכים 26.12.14-04.01.15 

אנחנו רוצים להתחיל את הטיול בפראג ולעבור לברלין בתאריך 29.12.14

באמצעות רכבת, אבל עדיין אין שום לוח זמנים לרכבות בתקופה זו...

אנחנו רוצים להזמין מלונות וטיסות בזמן הקרוב וזה מגביל אותנו, אך אפשר לברר אם יהיו רכבות באותו היום? או אולי לבצע את המעבר בדרך אחרת? 

פורום: אירופה פורסם ב: 11 אוקטובר 2014 17:56 מאת: alexm9

רומניה חופשת סקי בסילבסטר?!

מציעה כי תשאל בפורום סקי.

פורום: אירופה פורסם ב: 06 אוקטובר 2014 12:30 מאת: יונית - הנהלת הפורום

רומניה חופשת סקי בסילבסטר?!

חברים עם מישהו היה פעם בתקופה הזו (סוף דצמבר תחילת ינואר) ברומניה האם היה מספיק שלג לגלישה בסנובורד וסקי בזמן הזה ??

פורום: אירופה פורסם ב: 06 אוקטובר 2014 09:56 מאת: Katia3200142

השכרת דירה באמסטרדם

חברים שלום

אני ועוד חברים מעוניינים לצאת לאמסטרדם בסילבסטר

וחשבנו להשכיר דירה במקום בית מלון

רציתי לקבל טיפים או הדרכה כי זה פעם ראשונה שאנחנו עושים דבר כזה

מה עדיף איפה למה וכמה

תודה רבה

פורום: אירופה פורסם ב: 29 ספטמבר 2014 21:59 מאת: Meir_3324558

msg_iconאמסטרדם-ברלין

שלום רב,

אנחנו חבורה של חיילים משוחררים שמתכננים לעשות מיני "יורוטריפ" בסוף דצמבר..

לישון בברלין 4 לילות..קצת קריסמס וסילבסטר, ולאחר מכן לקחת רכבת לאמסטרדם לעוד 5 לילות. לפי מה שראיתי באתרי מזג האוויר מאוד מאוד קר בתקופה הזאת באירופה בכלל ובשתי הערים האלו בפרט..רציתי לדעת ממישהו שהיה שם בתקופה הזאת.. האם הקור הוא קור "כיפי" או קור שמונע ממך לטייל בעיר ובעצם להישאר בדירה כל החופשה; והאם כל האטרקציות פתוחות, או שהעיר ריקה מתיירים מכיוון שזה התחלה של אוף-סיזן ולא בדיוק שיא העונה..

תודה ענקית לעוזרים..שתהיה שנה טובה ומלאה בטיולים!

פורום: אירופה פורסם ב: 29 ספטמבר 2014 18:19 מאת: tomas123

וינה ----- ביקור קצרצר בעיר ושווקי הכריסמס

האמת שאני מבטל לילה בלונדון וזה מקזז לי את המחיר של המלון בפריז וכמעט את הנסיעה לפריז. וזה רק הלוך, כי מפריז נחזור כבר לארץ והטיסה אותו מחיר. לא יודע, עוד שוקל את זה. אבל שוב תודה לך את מדהימה!

אני אשמח להמלצות חמות לחורף קר, מקומות פתוחים(בעיקר) וסגורים לימים גשומים אם יבואו.. דברים שחייבים לראות ולעשות במיוחד בתקופה הזאת של השנה שהכל כל כך מקושט ויפה. והכי חשוב - איפה להיות בערב הסילבסטר?? Smile

ושוב, תודה תודה תודה!

פורום: אירופה פורסם ב: 17 ספטמבר 2014 22:04 מאת: Oran147

התלבטות קשה!

דבר ראשון - בשביל להנות מאוירת חג מולד צריך להגיע לפני חג המולד. בחג המולד עצמו, ובתקופה שבין חג המולד לסילבסטר רוב האנשים נמצאים בחופש ומבלים בחיק המשפחה (רצוי איפשהו בשמש). אז נכון שהיום כמה משווקי חג המולד בכמה ערים נשארים פצוחים עד הסילווסטר, אבל בין זה לאווירת חג מולד אמיתית אין הרבה קשר.

דבר שני- ולאור זאת, הייתי ממליץ למצוא עיר שמספיק מרהיבה בשם עצמה כך שלא צריך אנשים או אירועים . פריז היא בלא ספק כזאת. לונדון אני חושב שפחות , ברלין אני די בטוח שהרבה פחות. מכל ההמלצות אני הכי מתחבר לוינה שגם מאוד יפה ומוצלחת ל"סתם" שיטוט ברחובות.

לגבי מזג האויר- אין הבטחות. יהיה רק, זה בטוח. בוינה או ברלין יותר סיכוי לשלג (שפחות מפריע לטיול), בלונדון יותר סיכוי לגשם (שיותר מפריע לטיול).

פורום: אירופה פורסם ב: 15 ספטמבר 2014 20:18 מאת: y y y

דעה אישית

בשנה שעברה היתה לי התלבטות דומה.

אמנם לא כריסמס/סילבסטר, אבל כן יומולדת - סופ״ש בחו״ל.

היינו בברצלונה, מלון שווה במרכז העיר, טיולים רגליים, אוכל מעולה - היתה הנאה צרופה!

ברצלונה הרבה יותר זולה מלונדון כמובן.

אם תרצה המלצה למלון - בכיף.

פורום: אירופה פורסם ב: 15 ספטמבר 2014 14:13 מאת: hon2

msg_iconהתלבטות קשה!

אחרי כמה פעמים שבהם חפרתי לכם כאן בפורום והתייעצתי הרבה, הגיע הזמן להגיע להחלטה..

אני ובת הזוג שלי רוצים לטוס מה-29 בדצמבר לשבוע ליעד שווה באירופה שבו נוכל להינות מאווירת הכריסמס והסילבסטר וגם להינות באופן כללי(בשבוע הזה נופלים ימים ההולדת שלי ושלה).

ההחלטה שאני מתקשה לקחת היא אם לטוס ללונדון או לא... כי יוצא לי לשבוע מחיר של בערך 8,000 ש"ח ללא בזבוזים, רק המלון והטיסות! יש לנו את התקציב. השאלה אם זה שווה. כי אולי לונדון זה לא יעד שמאוד כדאי לטוס אליו בתקופה הזאת ובמיוחד במחיר כזה..

סך הכל, שנה שעברה בדיוק בתאריכים האלה היינו בפריז ומאוד נהנינו ויצא לנו סך הכל טיסות ומלון כמעט 6,000 ש"ח, אז אלפיים ומשהו זה הבדל משמעותי. ועוד פריז נחשבת יקרה. ככה שאני בטוח שיש יעדים זולים יותר, אבל השאלה אם טובים יותר?

חשוב לציין שאנחנו זוג שמאוד אוהב לטייל באופן עצמאי(במטרו וברגל), בעיקר אוהבים שוטטות והנאה מהרגע במקומות יפים ופחות אוהבים מוזיאונים ומקומות סגורים. 

האם בעיניכם בפחות או ב-8,000 ש"ח(רק טיסות ומלון) אנחנו יכולים להינות הרבה יותר ביעד אחר מבחינת אווירה,רומנטיקה,חגיגות השנה החדשה,מזג אוויר וכ'ו....?

רק שיהיה ברור, אנחנו מוכנים להשקיע את הכסף! רק רוצים להיות בטוחים מה הדבר המשתלם ביותר מבחינת כל מה שרשמתי.

אני מאוד מאוד אודה לכל העוזרים שיעזרו לי להיסגר כבר טוטאלית!

פורום: אירופה פורסם ב: 15 ספטמבר 2014 13:50 מאת: Oran147

msg_iconאירופה בדצמבר

היי, אנחנו זוג בני 23 טסים לקצת יותר מחודש באירופה אמצע דצמבר- סוף ינואר

נוחתים בברלין (מתכננים להיות שם בכריסמס) ואני אשמח לדעת אם יש למישהו המלצה על איפה כדאי להיות בסילבסטר מבחינת אווירה ומזג אוויר וכמובן איך לאן להמשיך משם, התכנון הוא להספיק להיות ב5 מקומות שונים, בערך שבוע בכל מקום 

אין מגבלת תקציב ואנחנו גם לא שוללים שום ארץ אבל הניידות היא רק בתחבורה ציבורית.

פורום: אירופה פורסם ב: 08 ספטמבר 2014 01:58 מאת: פלג כהן

טיול 10 ימים קרואטיה וסלובניה - דתיים

שלום לכל הנוסעים לסלובניה קרואטיה. משתף פה בכדי לעזור למתכננים כפי שאני נעזרתי,למדתי, והחכמתי. ובנוסף כמה נגיעות טיפים ודגשים שלי לא ממש היו ברורים טרם הטיול .

יצאנו בתחילת יולי זוג בשלהי גיל ה30 לטיול שהוגדר כהרבה טבע וירוק ובאמת זו הייתה חגיגה לעיניים ,מזג האויר היה נפלא וחמים והאתרים היו ריקים יחסית וחסכו מאיתנו זמן יקר . בימים הראשונים קנינו כרטיס מקומי לגלישה בלבד בסלובניה בעיקר לצורך וויז ,מאוחר יותר הבנו שניתן גם בלי ובמלון מורידים מפות של יום למחרת והציון שניתן לוויז הוא 9.5 לאורך כל ה1200 ק"מ שגמענו לאורך הטיול .

יום 1- נחיתה ב2210 בלובליאנה שדה קטן דומה בגודלו לשדה תעופה של אילת ,סוכנויות ההשכרה ממקומות דקה הליכה מחוץ לטרמינל הרכב שלנו דרך שלמה סיקסט , הטיפ הראשון מהאתר בו השתמשתי היה שאני מיהרתי לדוכן שלהם ואישתי נותרה להמתין למזוודות ולכן הגעתי שלישי והמתנתי רק חמש דקות .אחרים שהגיעו לאחר איסוף המזוודות המתינו תור ארוך של יותר מעשרה אנשים על שני פקידים. שלמה סיקסט נתנו תחושה לא נעימה בגישה שלהם כשחייבו מראש 25 יורו על הגעה אחרי 22:00 וגם גבו 20 יורו על מדבקת דרכים ברכב ובערך 20 יורו על מעבר לקרואטיה.בנוסף ניסו למכור כל מיני חבילות חילוץ ב55 יורו תוך כדי הפחדות על היתקעויות, וחבילות תדלוק בחזור ובמחיר מופקע .לא רכשתי מהם למרות שמנסים להלחיץ ובונים בעיקר על אלו שלא דוברים אנגלית טובה. הרכב היה מצויין :פולו היברדית חדשה עם 3000 ק"מ צריכת דלק של 1-18 ומשם אצנו למלון סילבסטר הסמוך ,נוח ונעים בהחלט ארוחת בוקר טובה ועדיף לא לנסוע בלילה בכבישי סלובניה החשוכים.

יום2- הורדת מפות סלובניה בwaze דרך הwi fi של החדר ונסיעה לקרנסקה גורה סיור נחמד בנהר ובמבצר העיר נעימה ומהנה והתחלה טובה, משם חצי שעה לבלד סירות משוטים לאי הכנסיה ,וינטגר נחמד ומומלץ (4 יורו),טירת בלד עם מחיר מוגזם של 9 יורו לאדם לסיור קליל . לינה ברבניק שהתגלה כהמצלצה טובה בהחלט.

יום3 - התחלנו במפל סביצה שהיה מרשים ממה שחשבתי, קשת בענן יושבת על המפל ויוצרת מראה מרשים לבוקר נהדר. המשך 5 דקות משם הר ווגל 13.5 יורו לאדם השמש ליטפה אותנו על ההר וישבנו לקפה ובירה עם נוף מהמם ,מסלול קצר על ההר והמשך לאגם בוהין היפה ,טיול אופניים של שעתיים סביב האגם כולל הפסקת פיקניק והמשך לקניון מוסטניצה מרשים ויפה עם צבעים משגעים חוויה לעיניים. חזרנו לישון ברבניק מצפים לעוד יום קסם

יום4- פתחנו בארוחת בוקר ברבניק ונסענו לקרנסקה גורה עיירה ציורית ששוה עצירה אך לנו לא היה זמן והגענו ישירות לרכבל ולמגלשת הרים 8 יורו של אדרנלין במנה סבירה בתוך נוף משגע . המשכנו למעבר ורסיץ בדרך עמוסת רוכבי אופניים (להיזהר!!) הנוף נפלא ואויר הרים משכר ,אפילו שאריות שלג נותרו על הקרקע .ציפיתי להרבה מהמקום והופתעתי לטובה. משם המשכנו לקובאריד תוך עצירה בדרך בנקודת חמד של גשר חבלים לאורך הסוצה והתענגנו על הזרימה וצבע המים. בהמשך עצרנו בספונטניות במפל בוקה לצפיה בשצף המפל. בקובאריד היינו במוזיאון מלחמע 1 ולמדנו קצת על מלחמה שלא מדוברת אצלנו כמעט ( 5 יורו לאדם) כולל סרטון בן 20 דקות מתורגם לעברית. ומשם למפל קוזאק היפה ונסיעה לקניון טולמין ( 4 יורו לאדם) שהיה ריק כמעט לחלוטין בשעה 17:30 בערב , כמה ריק ככה יפה הדרך חזור מרשימה הרבה יותר מההלוך (סה"כ כשעתיים) חזרנו לישון בכפר ליד טולמין שנקרא pri kofulo חדש חדש חדש עם נוף מרהיב ובעל בית מקסים שגם לקח אותנו לראות כדורגל באתר קמפינג סמוך וגן יצא מגדרו לעזור .מומלץ

יום 5- נסענו לפוסטוינה כשעתיים נסיעה ,היה יחסית ריק ובשעה 1200 בדיוק אזעקה של דקה ממש כמו אצלנו,לשאלתנו נעננו שיש ניסוי צופרים בכל שבת בשעה הזאת... הסיור במערה צפוי למדי אך מהנה ומרתק ,שכרנו תרגום לעברית (3 יורו לאיש) שהיה שווה את ההשקעה ,המחיר למערה בלבד הינו כ23 יורו לאדם וחניה היא 6 יורו לרכב. לאחר המערה הוויז לקח אותנו לרוביני עיר החוף הקרואטית הגענו בשעות אחה"צ לקצת הלם תרבות של המוני אנשים ברחובות ,פאבים וקצב אחר ממה שהורגלנו בסלובניה ,העיירה עצמה מהממת ומלאה במסעדות ,מקומות בילוי ותיירים (בסך הכל סופ"ש) .

יום 6-למחרת בהחלטה ספונטנית של שייט לרד איילנד (10 יורו לאדם) עד לשעה 17:30 תוך מעבר דרך חופי נודיסטים ואיים אדריאטים מקסימים. רבצנו את היום על חופי הסלע המהממים של האי לצד השחפים היפים, אכלנו צהריים במסעדת האי והתרשמנו מכמות היאכטות והסירות שמגיעות לשם. ובשעה 18:00 יצאנו לכיוון סלוני. הגענו ב2100 לרסטוקה (strimac) צימרים מומלצים מאוד בעיקר חדר 3 עם מרפסת למפלים ובגודל של סוויטה ענקית, הכל מאובזר ומשופצר ובמחיר של אכסניה בכנרת (60 יורו ) . ולכן גם הוחלט להשאר לילה נוסף במקום שהוא הלילה האחרון שלנו בטיול והלינה היחידה שלא הוזמנה מראש

יום 7- פליטביצה -ההגעה כוונה ליום ב בכדי להוריד עומס מהשמורה ואכן היה יחסית ריק בשעה 1100 שחנינו בחניה 2 וחיש מהר הגענו לקופה (28 יורו לאדם בערך) עשינו את מסלול h שנגמר לנו מהר מדי אחרי שמורה באמת מדהימה ביופייה ובסופה חזרנו לחדר וירדנו רגלית לרסטוקה ,ולמרות שבאנו אחרי מיטב מפלי סלובניה ובאותו יום של פליטביצה ,רסטוקה פשוט משאירה אותך פעור פה מכח הטבע לצד בתי האנשים .

יום 8- השכמנו ליום אפור ומעט גשום , אכלנו ארוחת בוקר ויצאנו לכיוון לובליאנה קניון btc למרות שלא היה חשק לקניות אחרי טיולי טבע ועקב המצב שנוצר בארץ התגברנו על כך וקנינו לעוללים שנותרו בבית וקינחנו בארוחה וקפה טוב לפני הדרך תוך עדכונים שוטפים מארץ .עד לשדה"ת מרחק של כ40 ק"מ לא הייתה תחנת דלק ונאלצנו לחפש בכדי לא לשלם עמלת תדלוק מופרזת לשלמה סיקסט .אחרי חיפוש נמצאה כזאת במרחק של 6 ק"מ מהשדה .ושבנו הבייתה מאושרים

פורום: אירופה פורסם ב: 19 אוגוסט 2014 10:24 מאת: ams14

לונדון בסילבסטר

בוקר טוב,

שנה שעברה היינו בלונדון בדיוק בתאריכים הבעייתיים או חוויתיים הנ"ל.

לא בחרתי את התאריכים לפי רצוני,הצטרפנו לחברים,לכן זרמנו עם מה שניתן.ב25.12 אין תחבורה ציבורית בכלל.רצוי ללון באזור שניתן לטייל ממנו ברגל.מוניות ביום זה פועלות אך המחיר כפול.

יש סיור חינמי שצריך להגיע לנקודת ההתחלה שלו.רוב רובן של החנויות סגורות,אפילו ברובע הצ'ינה טאון.התאריכים 24-26.12 סגורים לסרוגיןהכנתי שנה שעברה טבלה עם מה פתוח מה סגור.

חנויות ב26.12 פתוחות והסיילים באטרף.מיליון אנשים ברחוב,בחנויות.חברתי בצליחה לחזור עם קניות מיום זה,לא מטורפות וזולות..אנו נצלנו את היום לביקור בוונדרלנד שהייד פארק.

תורים ענקיים  כמעט בכול אטרקציה אמרנו?.לצעירים יכולה להיות חוויה מעניינת,לבוגרים יותר ממליצה לסיים ב24.12 את הביקור בעיר.

מוזמנים לקרוא בבלוג כריסטמס בלונדון שלי

laugh

פורום: אירופה פורסם ב: 19 אוגוסט 2014 08:30 מאת: אמה

לונדון בסילבסטר

סבתא וסבא לקחו את הבן שלי לטיול בר מצווה לפני כשנתיים בתאריכים האלה. ב 26 דברים מתחילים להיפתח, אבל, וכאן אבל גדול

לונדון הייתה מפוצצת באנשים!! תורים בלי סוף, צפיפות. הם נהנו מאוד, אבל אין ספק שהצפיפות הזו העיבה על הטיול.

אני מניחה שאתם לא תסתובבו באותם מקומות שמטיילים בהם עם ילד בר מצווה, אבל קחו בחשבון שכל העולם ואשתו בחופש, כולם מטיילים ומה שיהיה פתוח - יהיה צפוף...

פורום: אירופה פורסם ב: 19 אוגוסט 2014 00:32 מאת: family5

msg_iconלונדון בסילבסטר

שלום, אני מתכנן טיול ללונדון בסילבסטר (בסביבות ה26.12.14-5.1.15).
משיחות עם חברים נאמר לי שהמון אתרים ומקומות סגורים באותם תאריכים, האם זה נכון? (יכול להיות שהתבלבלו בין הסילבסטר לכריסמס)

תודה רבה Smile

פורום: אירופה פורסם ב: 18 אוגוסט 2014 15:20 מאת: Eden3205394

יעד לסילבסטר מדריד או אמסטרדם

מדהים אני בדיוק בודקת על מדריד

אולי אפילו הקדים את הטיסה לשם בחגים Smile
יש לכן אולי עוד מידע או חוויות משם שאסור לפספס?

פורום: אירופה פורסם ב: 30 יולי 2014 20:56 מאת: yam0258

שני היעדים מוצלחים

במדריד הייתי לקראת הכריסמס

היו כמה דוכני שווקים ברחבי העיר, העיר היתה מאוד מקושטת והיה אפשר להתרשם מכל הרחובות המרכזיים המוארים בסיבוב באוטובוס לילי מיוחד הפעיל רק לכבוד החג.

לשים לב לסיים את החופשה עד ה24.12 אח"כ מתחיל החג שנחגג במסגרת משפחתית, התחבורה הציבורית מוגבלת בחג.. והחנויות והשווקים סגורים.

יתרון במדריד - מזג אויר נעים יחסית, לעומת יעדים אחרים באירופה..
מתאימה לחופשה קצרצרה, אפשר לשלב עם כדורגל אם מעניין 
והמון אפשרויות שופינג.

בילוי נעים!

עוד הצעות לחופשות כריסמס

פורום: אירופה פורסם ב: 27 יולי 2014 20:34 מאת: לִי

באמסטרדם הייתי פעמיים בתקופת טרום כריסטמס ולמרות שמדריד היא היא חביבתי, אני ממליץ על אמסטרדם שלובשת צבע והיא ממש מקסימה בתקופה הזו.

פורום: אירופה פורסם ב: 27 יולי 2014 20:17 מאת: R e e F

באילו משני הערים יש יותר תחושת חג

כגון קישוטים ואורות

פליז עזרה

פורום: אירופה פורסם ב: 27 יולי 2014 18:57 מאת: yam0258

שנה אזרחית חדשה (סילבסטר) בפראג או ברלין?

תודה ויטלי Smile

אולי עוד מישהו יכול לחלוק התרשמויות?

פורום: אירופה פורסם ב: 17 יולי 2014 22:01 מאת: ל ליסה

הייתי שנה שעברה בברלין והיה מדהים !

לא יודע להגיד לה מה יותר שווה כי לא הייתי בפראג בסלבסטר, אבל פראג עיר מדהימה, הייתי בה אולי 5 פעמים ואחזור אליה שוב! (כרטיסים בוויז לפראג זולים ממש)

פורום: אירופה פורסם ב: 16 יולי 2014 16:44 מאת: _Vitaly_

שלום לכם,

איפה לדעתכם החגיגות של שנה אזרחית חדשה (סילבסטר) יותר מענייניות?

ברלין או פראג?

אין לי ספק שהערים האלה שונות, ובטח החגיגיות לא אותו הדבר, אבל אשמח לשמוע ממישהו שהיה שם בזמן הזה.

תודה מראש.

פורום: אירופה פורסם ב: 16 יולי 2014 00:36 מאת: ל ליסה

רומניה או פולין בסילבסטר?

אמה, המון תודה על העזרה ועל ההמלצות של המסעדות.

אנחנו עדיין בשלב של התלבטות ובירורים. מקווה שהכל יסתדר ויצא לפועל .

תודה REEF no מקווה שזה לא המבצע האחרון שלהם Smile

פורום: אירופה פורסם ב: 14 יולי 2014 18:14 מאת: _Vitaly_

איפה ללון בלונדון

אנחנו  טסים השנה ללונדון בתקופה הזאת ומתוך ניסיון של שנים שאנחנו טסים ללונדון בתקופה הנ"ל אני הייתי ממליץ לקחת חבילה שכעת יש זמן של חצי שנה מראש וזה יוזיל לך משמעותית את הסיפור של להוסיף טיסה..

יתרה מכך התאריכים שברחת הם בסדר אך הייתי מקדים אותם מעט כי תפספסו הרבה דברים יפים שמתרחשים ימים לפני הסילבסטר ..

אנחנו אישית סגרנו טיסה של אל על עם ימים מלאים ומלון במרכז העיר (אזור ראסל סקוור) ב 3700 שקל לאדם ל 7 ימים..לפי חישוב שלי רק המלון לזוג עולה לך סביב 4000 אלף שקל לזוג ותבדוק שוב כי תצטרך להוסיף טיסה וזה לא יוצא משתלם..

בהצלחה !

פורום: אירופה פורסם ב: 14 יולי 2014 15:03 מאת: surens

ויטלי,

אם לא הוזמן עדיין....

החברה שלי ירדה מלינה בקולמר ועדיין החדר פנוי. צריכה לאשר שלא מזמינים היום.

הבית "שלי" אצל מירים..

החדר פשוט,המיקום נהדר. הבית נהדר,היקב טוב ויין מעולה.. וקולמר-חלום.

יש גם טיסות לתאריכים שלה 8-14.12

לא סוף שנהfrown , עם פסטיבל ימי ביניים בריבווילה.

ולפולין לורשה,המסעדה בה ישבו ואכלו   (החברים) ב31.12 ומאוד נהנו מאוירה ואוכל..(לא זולה ביחס לפולין ואחרות..)

אמה

פורום: אירופה פורסם ב: 14 יולי 2014 08:26 מאת: אמה

ויטלי,שלג קל היה לנו באלזס.פתיתים רכים גדולים.ממש שבוע לפני היה שלג ממשי יותר..אין מה לעשות עם רוצים לתפוס אותו על בטוח,צריך להזמין ממש קרוב לתחזית מזג האויר מרגע לרגע...

לפני שנה חברה שלי בכתב לי  שבועיים..."אין שלג ,לא יהיה לי,למה הזמנתי לינואר,לא שלג לא אורות...למה לא דצמבר??"

בסוף היה לה מהכול,שלג מקסים,רורות וזיקוקים כי חגגו יום איחוד רומניה,כל הקישוטים נשארו בקיצור חלום ב40 יורו,הודות לדויד וריף.בקלוג'

שאלתי כבר את החברה לגבי מסעדה ל31.12,אחזור עם תשובה.זוכרת רק שלא זולה אבל לפי דרישה של רוסיה בעברה...blush

בינתיים מעתיקה לך לכאן את המסעדה שחברה אחרת מאוד אהבה,ממש לפני שבועיים בעיר,אוכל פולני טוב,יש כמה סניפים בעיר

מיקי,עכשיו מספרים לי??? כולם ישנים...מה להחליט לבד??

הולכת לבדוק...

פורום: אירופה פורסם ב: 13 יולי 2014 22:33 מאת: אמה
1234
4 עמודים

אתרי למטייל: טיולי - טיולים בישראל | משפחות - טיול עם ילדים | שלג - סקי וסנובורד | עפתי - אתר למטייל לתרמילאים | ציוד טיולים (הקטלוג הוירטואלי) | ביטוח נסיעות לחו"ל
מידע מיוחד למטיילים: טיולי 50 פלוס | נסיעת עסקים | מזג אוויר למטיילים

About Lametayel ; דרושים ללמטייל ; עידכוני RSS ; מפת אתר ; תקנון האתר ; דיוור אלקטרוני ; צור קשר

Copyright © 1999 - 2014. Created by Lametayel.co.il * למטייל ברשת 1999 - 2014 © כל הזכויות שמורות.

פרסמו אצלנו

סילבסטר