חיפוש בפורומים

מ- עד-

נמצאו 820 תוצאות

לילה אחרון במינכן או ליד השדה תעופה?

היי

מלון מומלץ ליד השדה

 

אם אתם עם רכב ציינצי מלון מומלץ ליד השדה.

אכן ביקור באיזור המידרחוב מאוד מומלץ כולל בית העיירה.

אפשרות לנסוע גם לרובע "שווינג" וכן לאזור האיצטדיון האוליפי,מוזיאון BMW הגנים הבוטנים, יש הרבה מה לעשות. חנייה מאוד יקרה.

תהנו

פורום: אירופה פורסם ב: 16 ספטמבר 2016 07:22 מאת: yo533

לילה אחרון במינכן או ליד השדה תעופה?

לא ברור באיזה שעה תגיע למינכן ואם יהיה לך מספיק זמן להנות ממרכז העיר.

אם זה מספיק מוקדם, אפשר להנות מכיכר Marienplatz והמדרחוב היוצא ממנה, שם מתחילים את הסיור בעיר. מסביב לכיכר נמצאים מבנים מעניינים שהבולט בהם הוא בית העירייה. ישנם הרבה בתי מלון בסביבה בכל רמות המחירים וכדאי ללון בסביבה זו.

 

פורום: אירופה פורסם ב: 15 ספטמבר 2016 22:45 מאת: yosic

לילה אחרון במינכן או ליד השדה תעופה?

אהלן,

מתלבט האם לעשות את הלילה האחרון (מגיע מכיוון אוסטריה) של הטיול במינכן או ליד השדה תעופה?

-הרעיון הוא ביום האחרון להסתובב בעיר, לילה ולמחרת ב13:00 הטיסה לארץ.

היתרונות? חסרונות? מחירים?

אשמח לשמוע כל דעה.

פורום: אירופה פורסם ב: 15 ספטמבר 2016 18:43 מאת: ben_h

טיסות למינכן

תודה - אבל קונקשיין לא בא בחשבון...

פורום: אירופה פורסם ב: 14 ספטמבר 2016 23:24 מאת: שרון75

מחפשת טיפים לטיול בחודש אוקטובר

1. אוסטריה - טירול.

תחפשי טיסות למינכן, מקווה שעדין יש מחירים סבירים.

 

2. צפון יוון

 

 

רבקה

 

 

פורום: אירופה פורסם ב: 14 ספטמבר 2016 18:52 מאת: רבקה.ק.

אוסטריה - תכנון מסלול לשבוע הבא - הישורת האחרונה

היי, בגדול המסלול קצת/הרבה עמוס ל6 ימי טיול מלאים שבהם מחבל זלצבורג אתה קופץ לטירול שזה יותר מדי. ממליצה להישאר בחבל אחד, ולהשאיר את השני לטיול אחר. תפסת מרובה-לא תפסת. חבל לבזבז זמן יקר כ"כ על הכביש. זמני הנסיעה ארוכים ובמיוחד בהרים, ומחשיך מוקדם יותר בתקופה זאת של השנה. בכל מקרה: היום הראשון, סבבה. היום השני, עמוס מדי. תוותר על תצפית 5 האצבעות ליום אחר, וגם האלשטאט. היום השלישי, בסדר.. היום הרביעי, יום נסיעות ארוך במיוחד. נסו ללון באזור קרימל/מיטרסיל. היום החמישי, ארוך אך אפשרי. היום השישי, אם אתם רוצים ללון בקירבת מינכן לטיסה למחרת, עדיף שתוותרו על reschensee. זאת דרך רחוקה מדי.

בכל אשר תחליטו, אוסטריה מדהימה ושווה כל רגע! טיול מהנה!

פורום: אירופה פורסם ב: 14 ספטמבר 2016 18:33 מאת: baty18

אוסטריה - תכנון מסלול לשבוע הבא - הישורת האחרונה

בוקר טוב לכולם,

עוד 5 ימים ואנחנו כבר על המטוס...ההתרגשות בשיאה (:

הנה התוכנית, ברר לי שהיא מעט עמוסה, אבל אנחנו זוג בני 40, מטיילים ללא הילדים, ואין לנו בעייה גם לצאת לנסיעות כבר בשש בבוקר (בחלק מהימים...),

אשמח לקבל את דעתכם, הצעות/ביקורות/רעיונות והמלצות.

תודה מראש

 

יום שלישי

12:35 נחיתה במינכן + התברברות בשדה +איסוף הרכב

נסיעה ישירה להר ינר שנמצא צמוד לאגם המלכים Konigsee  , עלייה ברכבל ותצפית מראש ההר. משם נמשיך בעוד רבע שעה של נסיעה לשמורת Wimbachklamm (מסלול של רבע שעה, והשמורה נסגרת ב 19:00)

נסיעה של חצי שעה ללינה בעיירה Bad Reichenhall.

 

יום רביעי

08:30 עולים על הספינה הראשונה באגם המלכים, שייט עד ל Sallet והליכה לאגם Ubersee. בחזור אולי נעצור גם לאתנחתא קלה בתחנת סנט ברתולומיאו (יש מה לעשות שם?) .לאחר מכן נמשיך בנסיעה לכיוון מפלי גולינג (אופציונלי לפי הלו"ז - כמה זמן מצריך הביקור שם?) , ביקור במגלשות ההרים באבנטאו ונסיעה לכיוון האלשטאט עם עצירה אופציונלית לביקור באגם גוסאו (תלוי לו"ז). ביקור בתצפית 5 האצבעות וסיור בין הערביים בעיירה האלשטאט. בלילה נסעה של כשעה לכיוון שלדמינג.

 

יום חמישי

08:30 כניסה לגשר התלוי וארמון הקרח בשלדמינג. משם נסיעה ישירה ל werfen לביקור במערת הקרח (5 שעות) + ביקור במצודה (אופציונלי) ואם עוד יישאר זמן עד גם ביקור אופציונלי בנקיק ליכטנשטיין.  לקנח את היום במרחצות החמים בtherma amade ולינה בפלאכאו/התקדמות לעיירה בכיוון הגרוסגלוקנר.

 

יום שישי

06:00-07:00 להיות כבר בכניסה לגרוסקלוקנר. כאשר צפי הסיום הוא לקראת 12:00 ואז חוזרים את הגרוסגלוקנר וממשיכים למפלי קרימל. עלייה במונית עד התחנה האמצעית וירידה ברגל. משם נסיעה דרך מעבר גרלוס.  (מקווה להספיק ביקור קצרצר בבית ההפוך שנסגר בשעה 17:30 ..אבל פסימי...). לינה בזיפלד או באוטץ. טרם הוחלט.

 

יום שבת

ביקור במפלי שטויבן עם הפתיחה. ונסיעה לכייוון Solden.  ביקור בקרחון טיפנבך, ומשם להמשיך לכיוון צפון איטליה דרך מעבר Jaufenpass  וחזרה דרך מעבר ברנר לכיוון אינסברוק. כאשר הכוונה היא לטייל בקצב שלנו, ובמידה ולא נרצאה את כל הסיבוב, תמיד אפשר לחזור חזרה באותה הדרך בה הגענו.

במוצ"ש ביקור במרחצות ה Aque dome.

 

יום ראשון

יציאה מוקדם בבוקר ונסיעה לעמק הקאונרטל Kaunertal, ביקור בקרחון ומנהרת הקרח, משם להמשיך שוב לצפון איטליה, לביקור באגם Reschensee (האגם שמגדל הכנסיה מציץ מתוכו..) וחזרה צפונה. ולפי הלו"ז לנסות ולהספיק לקינוח עוד כמה מקומות מעניינים באיזור. בלילה נסיעה לכיון גרמניה.

 

יום שני

רוצים להתעורר במקום פסטורלי ונחמד לבוקר אחרון רגוע. נשמח להמלצות.

10:30 מזדכים על הרכב בשדה התעופה

13:35 טיסה חזרה לישראל

(:

פורום: אירופה פורסם ב: 14 ספטמבר 2016 10:18 מאת: dahanis

טיסות למינכן

אנחנו לקחנו דרך פגסוס (עם שעתיים-שלוש עיכוב באיסטנבול)

אבל יצא לנו ממוצע כרטיס של 214 דולר...

(:

פורום: אירופה פורסם ב: 14 ספטמבר 2016 08:41 מאת: dahanis

טיסות למינכן

תודה!

פורום: אירופה פורסם ב: 14 ספטמבר 2016 00:31 מאת: שרון75

טיסות למינכן

בטיסות ישירות יש לך את אל על , לופטהנזה ונדמה לי שגם טראנסאוויה

פורום: אירופה פורסם ב: 14 ספטמבר 2016 00:17 מאת: Elik972

טיסות למינכן

שלום,

 

אילו חברות תעופה נוחתות במינכן?

 

תודה, שרון

פורום: אירופה פורסם ב: 14 ספטמבר 2016 00:04 מאת: שרון75

konigsee - אגם המלכים בגרמניה - כמה שאלות

שלום לכולם,

בשבוע הבא אנו נוחתים במינכן  בשעה 12:30, מניח שייקח לנו כשעה וקצת לצאת מהשדה כולל קבלת הרכב, ואז רוצים לנסוע לכיוון האגם.

הבנתי שיש ספינה עם מספר תחנות, שהמוכרת היא סנט ברתולומיאו,  ותחנה נוספת בשם sallet , שם אפשר לצאת להליכה עד לאגם obersee  (האגם עם הבקתה המדהימה בתוכו).

האם אפשר להספיק את זה עוד ביום הראשון? עד איזו שעה הספינה פעילה?  כל כמה זמן היא עוברת בין התחנות? כמה זמן מומלץ להקדיש לזה?

אם זה בלתי אפשרי אז נשמור את זה למחרת בבוקר בשילוב העלייה ברכבל להר יגר, אבל מפאת קוצר הזמן מעדיפים לדחוס את זה כבר ביום הראשון.

במידה ולא נספיק, האם יש לכם המלצה על מקום אחר בסביבה שכן נספיק? או שפשוט נוותר על הנסיעה באוטוסטרדה, ונהנה ביום הראשון מנסיעה איטית ושלווה בין הנופים?

 

תודה רבה

 

 

פורום: אירופה פורסם ב: 12 ספטמבר 2016 00:47 מאת: ישי_3193213

תקשורת ואינטרנט באוסטריה

היכן אתה נוחת? מינכן (גרמניה) או וינה (אוסטריה)?

פורום: אירופה פורסם ב: 10 ספטמבר 2016 21:02 מאת: עמיחי13

שטוקהולם וקופנהגן ערים בסקנדינבייה -סיפור הטיול

כבר הרבה זמן שאנו רוצים לנסוע לערי סקנדינבייה, החלטנו לעשות שבוע בשטוקהולם ובעצת החברים הטובים שלנו שאמרו שאם כבר אז כדאי גם להוסיף את קונפהגן, נעשה וי גם עליה.

נסענו שני זוגות חברים טובים, שלושה לילות בקונפהגן, ארבעה לילות בשטוקהולם.

בחודש אפריל הוזמנו הטיסות של לופטאנזה, הלוך דרך מינכן חזור דרך פרנקפורט 430$, וטיסת אמצע בין קופנהגן לשטוקהולם עם  SAS105$. שבוע אחרון של אוגוסט עם תחילת ספטמבר.

הגענו לקופנהגן, מלון Comfort vesterbro   https://www.nordicchoicehotels.dk/comfort-hotel/comfort-hote l-vesterbro/ מלון 3 כוכבים שקבל המלצה גם באתר של המטייל. היה מצוין. מסתבר שהמלון די פופלרי והיו בו אנשים מכל העולם. קבלנו חדר בסדר גמור וארוחת בוקר מצויינת. המלון נמצא במרחק הליכה כארבע דקות מגני טיבולי ובהמשך לכיכר העירייה וסטרוגט כ 10 דקות הליכה.  לנו לא היה צורך לרכוש כרטיס לתחבורה הציבורית מכיוון שיכולנו לעשות את הכל רגלית ולהגיע אפילו עד רובע ניהוון.

הגענו סביב השעה 15:00 ויצאנו לכיוון העירייה ומדרחוב הסטרוגט , מלא חנויות, התחיל לרדת גשם שהקשה על ההליכה, המשכנו עד רובע ניהוון היפייפה, משם פנינו ימינה והלכנו לאורך הנהר חצינו דרך ארמון כריסטיאהנבורג עם המבנים היפיפיים שלו בחזרה לסטרוגט. משם חזרה למלון.

למחרת נסענו להלסינור והילרוד. בהלסינור נמצאת הטירה של המלט, טירת קרונבורג. והילרוד טירת פרידריקסבורג הטירה על המים היפייפה. כדי לנסוע מקופנהגן בתחבורה ציבורית לעיירות אלה יש לרכוש את הכרטיס היומי של כל האיזורים וזה מכסה את האי זילנד כולו. All zones במחיר של 130 כתר דני. כרטיס ל 24 שעות. הנסיעה להלסינור אורכת כשעה ומגיעים לתחנת הרכבת היפייפה של הלסינור. השמיים קודרים ויורד טיפות של גשם והים נפרס לעניינו ומול רואים את הלסינגור בשבדיה והארמון בפתח.. בקיצור ממש ממש יפייפה ושווה להגיע. לא נכנסו לתוך הארמון רק נהננו מבחוץ. המשכנו לתוך רחובות העיירה, בתים נחמדים וחנויות קטנות ובחזרה לתחנת הרכבת.
משם רכבת להילרוד שאמורה לקחת כחצי שעה לרכבת הישירה. אבל מסתבר שעלינו על המאסף ונסענו כשעה. לא נורא. הגענו להילרוד לתחנת הרכבת. משם לוקחים אוטובוס מספר 301/302 ויורדים בתחנת פרידריך סלוט ממנה רואים את הכניסה לארמון.  הארמון יפייפה יושב על המים מאחוריו גנים והאווירה אפורה וקודרת שמקנה לזה עוד יותר יופי.
הפעם חזרנו לתחנת הרכבת רגלית, כשיוצאים מהארמון פונים שמאלה ומגיעים למדרחוב עם החנויות של העיירה הילרוד ומשם חזרה לתחנת הרכבת בחזרה לקופנהגן.
מכיוון שעדיין בידינו הכרטיס היומי שרכשנו, ירדנו בתחנת Osterport ממנה אפשר להגיע רגלית לבת הים הקטנה. הגענו לשם ומלא תיירים מצלמים את בת הים הקטנה על האבן.
חזרנו חזרה למלון ולעיר.

למחרת בבוקר נשאר בידינו הכרטיס עד השעה 10:00 כי התחלנו אותו יום קודם ולכן החלטנו לחסוך ולנסוע ברכבת לתחנת ניאופורט ומשם לעשות הצד השני של העיר. אכן ירדנו בניאופורט והגענו לכיכר ישראל Israel plads כיכר גדולה ובה אבן גדולה עם כיתוב מישראל, זה היה מאוד מרגש לראות זה. ממול יש את שוק האוכל דוכנים מלאים בכל טוב....
המשכנו משם לכיוון הגנים הבוטניים של קופנהגן שהם חינמיים , סיבוב קטן ויציאה לכיוון המרכז. מרחוק רואים את ארמון רוזנבורג. נכנסנו פנימה לתוך המרכז והגענו עד המגדל העגול. קודם לכן נזכרתי שהבית כנסת נמצא ממש סמטה ליד. אז הלכנו לראות אותו. הרחוב סגור למבקרים עם שמירה. חזרנו בחזרה למגדל העגול. עלינו למעלה בעלייה ללא מדרגות רק בסופם. עלייה לא קלה, סיבובית. ראינו את הקופנהגן על בתיה וירדנו. נכנסנו שוב למידרחוב וקצת שופינג.

הבוקר יש לנו טיסה בשעה 11:45 לשטוקהולם. הגענו לשדה התעופה והכל מתוקתק, החלפנו את הכסף הדני שנשאר לנו לכסף השבדי. הטיסה אורכת כשעה.
בכל מקום היה כתוב שמוניות בשטוקהולם מאוד יקרות וצריך לשאול קודם כמה עולה. העניין הוא שאם נוסעים בארלנדה אקספרס שזו הרכבת המהירה לעיר המחיר לאדם הוא 280 קרונות שבדיות ומחיר לשני אנשים 560 קרונות. מסתבר שנסיעה במונית מהשדה היא במחיר של 520 קרונות והיה שווה לנו לקחת אותה כי היינו 4 אנשים והתחלקנו בנינו.

הגענו למלון, מלון שרתון, http://www.sheratonstockholm.com/  המלון לא זול. באתר בוקינג הוא הוצא במחיר של כ 1400 ₪ ליום והיה מבצע דרך הסוכנת שלנו והשגנו במחיר של 1000 ₪ ליום.
המחירים במלונות בשטוקהולם מאוד גבוהים כך שלמלון ברמה גבוהה זו מאוד מאוד משתלם המחיר.
מסתדר שהמלון באמת ברמה ממש גבוהה, קבלנו חדר מאובזר בכל מה שרק צריך לחופשה, אפילו טלוויזייה 50 אינץ.. ועד מוזיקה בחדר אמבטיה... ארוחות בוקר מצויינת ויותר.
המלון גם נמצא ממש מול הכביש שמוביל לגמלה סטאן ולתחנה המרכזית וכיכר הסרגל.

הגענו למלון בצהריים, קבלנו את החדר ויצאנו לכיוון הגמלה סטאן. נהנים מהאוויר הטוב שאופף אותנו ומהבניינים המרשימים מסביבנו. נכנסים פנימה לרחובות הגמלה סטאן. הכל יפייפה ונקי.
שטוקהולם אלגנטית ויפייפייה. משם ממשיכים לכיוון הסודרלם ולתצפית החינמית שקראתי עליה גם באתר שלנו. רואים את זה מיד כשמגיעים לסודרלם. מסעדה בשם GONDOLEN. צריך להגיע אל המעבר למסעדה בהמשך מאחורה, קשה לי להסביר בדיוק.. ואפשר לעלות ולראות את הנוף בחינם.
חזרנו בחזרה העירה, לכיוון הנמל ומשם לגינה הגדולה שמימינה נמצא גם בית הכנסת. הלכנו עד כיכר הסרגל, אכלנו וחזרנו.

למחרת בבוקר נסענו לאי ווקסהולם. שטוקהולם ידועה בארכיפלג האיים שלה. וזהו האי המתויר שלהם כשעה נסיעה משטוקהולם. נמצא הנמל ממש מול מלון גרנד הוטל. החברה  שעושה את השייט נקראת Waxholmsboalaget ואפשר להיכנס לאתר שלה ולראות את השעות. השייט יצא בשעה 10:00 והחזרה הראשונה היא ב 14:30. את הכרטיסים צריך לקנות על האנייה. קנינו כרטיס הלוך וחזור במחיר של 150 קרונות לאדם. השייט ארך כשעה ובמהלכנו נסענו בין האיים הרבים, ראינו את אוניות הקרוזים שעוגנות בשטוקהולם והדרך כולה מים ואיים ועליהם בתים קטנים ויפים. הגענו לאי עשינו סיבוב בין הבתים היפים. נהנינו מאוד.   

חזרנו העירה לכיכר הסרגל והתחנה המרכזית שבתוכה גם יש מסעדות וסופרמרקט שפתוח כל היום.

למחרת יום שישי נסענו לארמון דוטינהולם ארמון המלוכה. קנינו כרטיס נסיעה יומי במחיר של 115 קרונות לאדם. נוסעים ברכבת עד תחנת Brommplan ומשם אוטובוס מספר 301/323/176/177 עד הארמון. החזרה אותו הדבר. טיילנו מסביב לארמון שנמצא על המים והגנים היפיפיים שלו שאומרים שזה הוורסאי של סקנדינבייה. לא הייתי אומרת...
מכיוון שבידינו הכרטיס היומי החלטנו לנסוע לתחנות היפות של המירוץ למיליון.
הגענו לתחנת Solna centrum יפייפייה. מסתבר שלאורך כל הקו הסגול נמצאות תחנות כאלה מיוחדות.
חזרנו לחדר ולאחר מכן הלכנו למלון NORDIC C שגם נמצא במרחק הליכה מהמלון שלנו. על מנת להיכנס לאטרקציה של ICE BAR. הלכנו לשם בלי לרכוש כרטיס מראש ובסוף נכנסנו בהקדם.
יש מחיר עם משקה אלכוהולי (205 קרונות) או מחיר למשקה קל (165 קרונות) לקחנו עם המשקה הקל כי אנחנו לא שתיינים גדולים... קבלנו מעילים ענקיים, ונכנסנו פנימה. זו הייתה חוויה ממש מצחיקה. הטמפרטורה היא כמינוס 7 מעלות. מקבלים את המשקה בכוס שעשויה מקרח והכל קרח שם. צריך להחזיק את התיק את המצלמה/ טלפון ואת הכוס מהקרח וקר שם ממש .. היינו שם כרבע שעה ויצאנו. עברנו חווייה נחמדה. משם ארוחת ערב וזהו הסתיים עוד יום.

היום שבת ואמרו שירד גשם ולכן השארנו את המוזיאונים ליום זה.  ושוב מכיוון שהיה בידינו הכרטיס היומי שרכשנו אתמול יכולנו לנסוע בו עד אי המוזיאונים עם S7.
הגענו למוזיאון הואזה סביב השעה 10:15, המחיר 130 קרונות לאדם, תור אין סופי של תיירים מכל העולם. נכנסנו פנימה. המוזיאון חשוך כזה מה שמקנה לזה אווירה עוד יותר מיוחדת. האנייה מהממת ביופייה על כל הממצאים שלה. היינו שם כשעתיים.

לאחר מכן המשכנו רגלית למוזיאון אבבא, מחיר 195 קרונות לאדם. שם היה כבר תור יותר קצר. המוזיאון היה נחמד ביותר, שרנו רקדנו, כל האוספים והתקליטים והבגדים שלהם. מאוד יפה.

החלטנו לא לעשות גם את הסקנסן, גם כי היה יום גשום מעט וגם כי כבר ראינו את המוזיאונים הפתוחים בהרבה מהטיולים הקודמים.
הלונה פארק נמצא ממש בהמשך, אכלנו בפיצרייה שם מול הכניסה ללונה פארק. האווירה מאוד מיוחדת באי וכייפית ממש.

החלטנו לחזור רגלית למלון דרך הטיילת שעל המים. זה היה רעיון טוב, מרחק של כחצי שעה הליכה נעימה. רואים את כל האוניות שעוגנות על המים ואת הבתים היפיפיים מסביב. גם היה ערב ראשון והם חוגגים על הסירות. אנשים יפים מלובשים במיטב הבגדים כאילו יצאו מסרט קולנוע הוליבודי, רק זה כשלעצמו היה יפה לראות.

למחרת יום ראשון צריכים להתחיל את הדרך הביתה. יש זמן עד השעה 13:00 כי הטיסות מתחילות בשעה ארבע וחצי. יצאנו לכיכר הסרגל לסיבוב אחרון.

שטוקהולם יפייפייה אלגנטית אוויר מצוין. גם קופנהגן יפה. אבל אין מה להשוות.. נהנינו לראות את הערים הסקנדינביות האלו, זה משהו אחר שלא עשינו קודם. (את נורווגיה משאירים לטיול אחר....)

 

סיגל

בבלוג יש יותר תמונות..

פורום: אירופה פורסם ב: 10 ספטמבר 2016 15:01 מאת: סיגל

msg_iconהתייעצות אוסטריה

התייעצות אוסטריה ברשותכם :-) 
א. הזמנו כרטיסים ליולי לאוסטריה. נוחתים במינכן בלילה. חוזרים 18 יום אח"כ מוינה. יש לנו 17 ימי טיול מלאים. אנחנו שני מבוגרים עם 4 ילדים. מתלבטת אם בגלל שאנחנו נוחתים מאוחר בלילה, לא כדאי לקחת לילה ראשון ויחיד בשדה התעופה במלון ורק למחרת להגיע לצימר? אשמח לדעתכם.
. מבקשת המלצות מנסיון בלבד לצימרים/בתי חוה מעולים (ובמיקום מעולה) מנסיון בלבד. אחד באזור זלצבורגלנד ואחד באזור טירול, שיתאימו לטיולי כוכב. חשוב ביותר - ללא מדרגות בכניסה. מטבח מאובזר היטב. מכונת כביסה בדירה. אלה שלושת התנאים.

ג. אשמח גם להמלצה לחלוקת הימים. כמה ימים באזור טירול וכמה ימים בזלצבורגלנד?

פורום: אירופה פורסם ב: 10 ספטמבר 2016 14:38 מאת: orit1403

גרמניה ואוסטריה - כמה שאלות

שלום לכולם,

 

אנחנו זוג בני 40, מטיילים ללא הילדים, אוהבים מאוד נופים וטבע ופחות מוזיאונים... טסים ביום שלישי בעוד שבוע וחצי  וחוזרים ביום שני בשבוע שלאחר מכן (ממריאים חזרה ממינכן בשעה 13:15)

התחלנו לתכנן את הטיול הספונטני, ורציתי לשאול כמה שאלות, אשמח לעזרת המומחים כאן:

 

1. ביום הנחיתה חשבנו לנסוע ממינכן ישירות לאגם המלכים (Königssee), כאשר בהתחלה שקלנו לעצור באגם כימסי ולשוט לארמון של לודוויג המשוגע, אבל אחרי שראינו קצת תמונות ולא עפנו, החלטנו להגיע ישר לאגם המלכים. האם מומלץ לנסוע בכביש 8A המהיר או ששווה להאריך קצת ולנסוע דרך כביש 307  (הדרך האלפינית)?

 

2.  ביום השני של הטיול מתכננים לבקר באיזור האלשטאט, מערת הקרח באוברטאון, תצפית 5 האצבעות ואם נספיק אז גם לבקר באגם גוזאו - האם יש לכם המלצות /ביקורות/הערות ? לגבי היום הזה?


3. יציאה מאיזור האלשטאט, ביקור בקניון ליכטנשטיין ואז רוצים לעשות את מעבר גרוסקלונקר ולקנח בלילה במרחצאות באד הופגאסטיין. רק שלא הבנתי בדיוק איפה המעבר מתחיל ואיפה מסתיים. ומה הדרך המומלצת ביותר להגיע למרחצאות ? (הבנתי שיש אפשרות לרכבת רכב, מה היתרונות שלה?)

 

4. למחרת מאיזור המרחצאות אנחנו רוצים להתקדם לכיוון מפלי קרימל ולהתקדם לכיוון עמק אוץ. מהי הדרך הממלצת? אשמח לטיפים והצעות.

 

זהו לבנתיים

תודה רבה מראש לכולם

ישי

 

פורום: אירופה פורסם ב: 10 ספטמבר 2016 13:06 מאת: ישי_3193213

מסלול לטירול בספטמבר :)

 

 

היי חברי הפורום היקרים,

 

אז בשעה טובה נסגרה טיסה למינכן בעוד שבועיים, זוג בני 30, נחיתה במינכן בערב לינה ליד שדה התעופה מינכן. מיד בבוקר יציאה לכיוון טירול.

אשמח לטיפים המלצות, אולי קצת עמוס אבל אנחנו לא לחוצים מה שלא נספיק לא קריטי, אשמח להצעות על מה לא לוותר ואם יש משהו שכדאי להוסיף ולא ציינתי.

הכיוון הוא יותר נופים אגמים מפלים- אפשר מסלולים קצרים אבל לא משהו ארוך ומתיש כי אין לנו הרבה זמן.

 

יום 1:

יציאה ממינכן

-אגם פורגנסי

-פוסן- טירת נוישווינשטיין

- גרמיש

-מיטנוולד

- קניון לאוטש

 

נסיעה למלון- לינה באיזור עמק OETZ

 

יום 2:

- מפלי שטוביין

- אגם פיבורגר

- עמק אוטס

-עמק שטובאי או עמק קאונרטל. מה עדיף?

- אינסברוק

 

יום 3:

- מגלשות אימסט

-לנדק

-סנט אנטון

- זיפלד

-אגם מוסרן

או

אופציה נוספת נסיעה לשוויץ- לוצרן ומפלי הריין- האם המרחק משמעותי ואיך הדרך קשה?

 

יום 4:

 

יום מנוחה/ השלמות

 

אחר הצהריים יציאה למינכן

עצירה באגם ACHENSEE

 

האם יש עוד מקומות בדרך זו למינכן?

 

אשמח להמלצות טיפים

המון תודה לעונים Smile

 

מירב

 

 

פורום: אירופה פורסם ב: 09 ספטמבר 2016 00:26 מאת: bura

אוסטריה קיץ 2017

שלום. המומלץ ביותר מינכן בגלל שקרוב יותר למחוז זלצבורג וטירול, בגלל שהשכרת רכב זולה יותר במינכן.

פורום: אירופה פורסם ב: 08 ספטמבר 2016 22:24 מאת: פיני בוהדנה

אוסטריה קיץ 2017

יונית - אולי התכוונת לכתוב - הנחיתה בוינה הייתה לעיתים קרובות יותר זולה עד השנה - ומהקיץ הקרוב מינכן אולי תהיה אפילו זולה יותר. וגם קרובה יותר.

פורום: אירופה פורסם ב: 08 ספטמבר 2016 18:39 מאת: עמיחי13

אוסטריה קיץ 2017

 

 

הכי יעיל ונכון גיאוגרפית- לנחות במינכן

לעיתים קרובות הנחיתה בוינה-זולה יותר (אבל מרוחקת יותר, להביא זאת בחשבון)

 

וגם המקורות העיתונאים אומרים שבגלל כניסת טרסאוויה לטיסות למינכן, גם אל על תוריד מחירי קיץ למינכן. נחיה ונראה.

פורום: אירופה פורסם ב: 08 ספטמבר 2016 12:26 מאת: יונית - הנהלת הפורום

תינוק בטיסת transavia

 

אני מעוניין לדעת האם בטיסת transavia למינכן יאפשרו לי לקחת בשביל שתי תינוקות לכל אחד עגלה ומושב בטיחות לרכב או שאפשר להביא רק עגלה.

 

תודה מראש למשיבים.

 

פורום: אירופה פורסם ב: 08 ספטמבר 2016 09:47 מאת: יוסי_3306923

אוסטריה קיץ 2017

מומלץ לנחות במינכן ולפצל לפחות לשתי מקומות לינה 

פורום: אירופה פורסם ב: 08 ספטמבר 2016 09:38 מאת: ronbs

אוסטריה קיץ 2017

בוקר טוב, זוג עם 4 ילדים. בתכנון שבועיים באוסטריה (ומה שבאזור) באוגוסט 2017.

האם יש טיסות LOW COST למינכן או לוינה? היכן מומלץ לנחות ומתי כדאי להזמין טיסות?

 

פורום: אירופה פורסם ב: 08 ספטמבר 2016 09:16 מאת: מיכללט

ומתי transavia מוכרת כרטיסים למינכן לקיץ ?

פורום: אירופה פורסם ב: 07 ספטמבר 2016 22:51 מאת: יוחאי72

יעד בסוף דצמבר

 

במינכן יש תחבורה ציבורית טובה

קונים כרטיס תקופתי אצל הקופאי בתחנת מטרו גדולה, כמו בכיכר מרינפלץ

 

עיר שוקקת, שווקי כריסמס, אפשרויות שופינג, סיורים, מוזאונים וכו'..

 

אפשר לשלב עם משחק כדורגל בדצמבר, אם זה מעניין....

 

 

פורום: אירופה פורסם ב: 07 ספטמבר 2016 17:03 מאת: לִי

יעד בסוף דצמבר

האם במינכן ניתן להסתדר בתחבורה ציבורית או שחובה רכב? בודקת עלויות...

פורום: אירופה פורסם ב: 07 ספטמבר 2016 07:57 מאת: שני 4

יעד בסוף דצמבר

שלום.

 

אכן טרנסוויה החלה לטוס מישראל, רכשתי כרטיס למינכן באוקטובר 165 אירו.

לדעתי מינכן יכולה להיות יעד מתאים, אמנם בדצמבר קררררררררר. אבל מינכן עיר נעימה עם מדרחוב נחמד מספר מוזיאונים ביניהם הדויטשה מוזיאון.

פורום: אירופה פורסם ב: 07 ספטמבר 2016 06:35 מאת: פיני בוהדנה

שאלה נוספת: שינוי תאריך טיסה - מינכן

בטרנסאוויה - ניתן לקנות כרטיס ״פלוס״ גמיש, יותר יקר מהכרטיס הבסיסי

 

מצרפת כתבה שהעלתה עפרה מידיעות:

 

פורום: אירופה פורסם ב: 06 ספטמבר 2016 18:26 מאת: לִי

סים ותקשורת גרמניה ואוסטריה

למה עדיף לרכוש באוסטריה? נוחתים בשבת בלילה במינכן ובראשון הכל סגור :\

פורום: אירופה פורסם ב: 06 ספטמבר 2016 17:11 מאת: Raneen3217019

טיסת tuifly למינכן באוגוסט

תודה רבה ג׳מוס ועמיחי אבדוק את ההצעות שלכם

פורום: אירופה פורסם ב: 06 ספטמבר 2016 15:25 מאת: NadavM11
123456
28 עמודים
מינכן